Zıplanacak içerik
  • Üye Ol
gloria

Tünel - Tunnel (2016) - Teo-Neol

Önerilen İletiler

Konusu:

Tünel, hayatta kalma (survival) temalı filmleri sevenler için güzel bir tercih. Sonu her ne kadar tahmin edilebilir ve süresi ne kadar uzun olsa da içeriği çok güzel şekillendirilmiş, aileyle izlenebilecek, arşivlenebilir bir film. İlgiyi sürekli üzerinde tutuyor, sıkılmaya hiç izin vermiyor, endişelendiriyor, üzüyor, güldürüyor, klostrofobikler için belki de korku filmi 1f603.png:D olabilecek kadar sağlam bir dram-gerilim filmi. Mutlaka izleyin.

 

Yapım: 2016 - Güney Kore

Yönetmen: Seong-hoon Kim

Oyuncular: Ha Jung-woo ,  Bae Doona ,  Oh Dal-su ,  Nam Ji-hyun , Kim Hae-sook

Senaryo: So Jae-Won ,  Seong-hoon Kim

 

the-tunnel-korean-review.jpg

 

35 DAYS, A MAN'S DESPERATE STRUGGLE TO SURVIVE Jung-su, an ordinary car dealer, is his way home with a birthday cake for his daughter. As he drives into a tunnel, an unbelievable thing happens; the tunnel collapses on him. Minutes later, he realizes that he is completely caught in between the debris. Outside, this breaking news creates media frenzy and a thoughtless reporter even airs a live phone interview with Jung-su, using up his mobile phone batteries. An emergency response team is immediately organized to rescue him and tries to keep the media under control. As it becomes a national concern, the government promises full support for the rescue. While Jung-su struggles to survive, a series of ridiculous blunders delays the rescue operation and threatens his chances to make it out alive. Soon, he runs out of food, water, and phone batteries, making him totally incommunicado. Days pass without any success and people start to lose hope or interest in rescuing him.

 

Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

İletiniz moderatör kontrolünden geçtikten sonra sitede gösterilmeye başlanacaktır. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız lütfen hemen bir ÜYE OLUNUZ.

Misafir
İletinizi misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer üye iseniz lütfen GİRİP YAPARAK gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.