İçeriğe atla


Fotoğraf

Fenerbahçe'den Türm Türkiyeye ve Fenerbahçelilere Teşekkür


Bu başlığa hiç cevap verilmemiş

#1 Admin

Admin

    Süper Üye

  • ™ Admin
  • 51.783 İleti

Gönderi Tarihi: 22 Mayıs 2017 - 19:31

Fenerbahçe'den tüm Türkiye’ye teşekkür

 

fft5_mf969363.Jpeg

 

Fenerbahçe Kulübünden yapılan açıklamada, Fenerbahçe’ye destek veren tüm sporseverler ile dev ekranlardan yayın imkanı sağlayan belediye ve kuruluşlara teşekkür edildi.
 
Sarı-lacivertli kulüpten yapılan yazılı açıklamada, "İstanbul’un ev sahipliğini yaptığı THY Euroleague Final Four’da, Olympiacos’u 80-64’lük skorla mağlup eden Erkek Basketbol Takımımız, 2016-2017 Sezonu THY Euroleague Şampiyonu olarak camiamızı ve tüm Türkiye’yi gururlandırmıştır.
 
FENERBAHCE-ARMASI-5-LI-KANVAS-TABLO-resi
 
Karşılaşma öncesi, maçı birlikte izlemek isteyen taraftarlarımızın talepleri doğrultusunda birçok belediye ve sivil toplum kuruluşu konuya kayıtsız kalmadı ve bulundukları bölgelere dev ekran kurulmasını sağlayarak, taraftarlarımıza ve sporseverlerin birlikte maç izleyecekleri geniş platformlar oluşturuldu.
 
Bu sayede milyonlarca Fenerbahçeli ve sporsever, bir arada tek ses tek yürek oldu. Tüm bu süreçte, taraftarlarımıza ve sporseverlere sağladıkları bu hizmetten ötürü sporun kucaklayıcı ve birleştirici gücünü ön plana çıkaran tüm il - ilçe belediyelerine, sivil toplum kuruluşlarına ve emeği bulunan tüm organizasyonlara teşekkürlerimizi sunuyoruz" denildi.
 
 

1502790_1920x1080.jpg


facebook.jpg
twitter.png
google-plus.gif
youtubelogo.jpg
turkwiki.gif
İletişim
Cevap ekle