Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

neden unutamıyoruz

Leviathan

Önerilen İletiler

Arkadaşlar akıldan çıkan bir sürü şey var ama şunları kalbimizden çıkaramıyoruz.Genelde bunlar hatırlamak istemediğimiz şeyler oluyor,peki neden biz hatırlamak istemediğimiz şeyleri hatırlıyoruz ve unutmak istediklerimizi unutmuyoruz? -_--_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok sayamazsın yaşanmışlıkları..en çok unutulamayan en çok iz bırakandır..ama hem unutamayıp hemde mutlu olmak mistiyorsan..geçmiş tüm yaşanmışlıklarınla barışık ol..önce sana kötülük yapanlardan başla..geçmişindeki bir hadiseye takılı kalan şimdisini hatta yarınını yaşayamayacak olandır..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

insan isterse her şeyi yapabilir düşüncesi bana çok doğru gelmiyor,bazen bizim dışımızda olan şeyler farklı yönlere doğrulmamıza neden olabiliyor çünkü

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

bazen o kadar güzel şeyler yaşanıyorki..unutmak zorunda olduğun halde ,unutmak istemiyorsun bu o yaşanmışlıklara haksızlık gibi geliyor...ama düşünsene unutmak zorunda bırakılmışsak ?yani o anıları paylaştığın kişi için yaşanmışlıkların hiç bir önemi yoksa?için kanaya kanaya unutacacaksın... :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bazen o kadar güzel şeyler yaşanıyorki..unutmak zorunda olduğun halde ,unutmak istemiyorsun bu o yaşanmışlıklara haksızlık gibi geliyor...ama düşünsene unutmak zorunda bırakılmışsak ?yani o anıları paylaştığın kişi için yaşanmışlıkların hiç bir önemi yoksa?için kanaya kanaya unutacacaksın... :(

canım kişiyi unutabilirsin..ama yaşanmışlıkları neden unutasın ki..düşündüğünde mutlu olduğun..güzellğidir yaşanmışlığının..devam et.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:(

Hayali her defasında karşısında olan birisini nasıl unutabilirsin ki...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

unutulamayan hayal..seni mutlu ediyorsa sorun yok..hayalin mutlu içindeki şahıssa seni mutsuz eden..allah yardımcın olsun..

Amin herkesin olsun.Keşke kendi yerine hayali olsa unatamadığım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aslında unutmaktan ziyade hiç bilmemek daha güzel bir şey.. cahil olmak gibi. hayatın sorumluluklarından hayatın kendisinden haberdar olmamak ne güzel şey halbuki.

biliyormusun: bazen senin gibi düşünüyorum keşke hiçbişe bilmesem, körkütük cahil olsam...bilmediğin kavramlar kafanı fazlada yormaz.. :) bu gidişle düşünmekten ya filozof olacam... ya zincirlik bi deli :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aslında unutmaktan ziyade hiç bilmemek daha güzel bir şey.. cahil olmak gibi. hayatın sorumluluklarından hayatın kendisinden haberdar olmamak ne güzel şey halbuki.

Hayat öğretmek için her şeyi yapıyor elde mi bilmemek???

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allahım kazanamadım üniversiteyi,halbuki bayağı yüksek puan almıştım(189 :D:lol: )Bu konuyla pek alakası yok ama bunu hiç unutmıcam ösym hiç.... -_--_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

hatırlatacak kişilerden uzak dur işe yarar birde karşına çıkan insanlarla kıyaslama yapma ;) anılarını başkalarınınki ile doldur. aa ben burdan onla geçmiştim bununla geçmem deme geç inadına.. kapanmasada acı hatırlamazsın sadece tebessüm yaratır yüzünde :) eğerki soru aşkla ilgiliyse :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.