Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

'Üzerinizde Etki Bırakan Filmler'

aysum

Önerilen İletiler

truva-filmini..ve-oradaki-hector-karakterini-çok-beğenmiştim..

sonrasında..alpacino...scarface...iiyi-bir-oyunculuk..

--gladyatör...filminde..crow..da-iyi-bir-oyun-çıkarmıştı..film-konuısuda-harika..

--gizli-gerçek-vardı..harrisin-ford...ve-yanındaki-kadın-oyuncu..iyi-bir-filmdi..

---bide..senli-benli..diye-bir-film-vardı..çok-gerçekçi..yaşamiçi..kasıntısız-bir-arkadaş-grubunun..birlikte-yaşamları..aynı-evde..harikaydı..

bizim-türk-filmlerinden..son-zamanlardaki..dondurmam-gaymak..karpuz-kabuğundan-gemiler..gibiii..

eskilerden...kartallar-yüksekten-uçar..iyi-kötü-çirkin..kelebek-adası..cassabilanka..doktor-jivago..gadfather..gülün-adı..

yakında-başlar-yine--avrupa-film-festivali...açıkçası-oradanda-harika-filmler-çıkıyor..sanatsal-değer-açısındanda..çıtaları-yüksek.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Beni en çok etkileyen film Stanley Kubrick'in "otomatik portakal" filmiydi...Stanley Kubrick'in bu kusursuz yolculuk hikayesinde bu sefer dört piskopat'tan oluşan durmadan suç işleme arzusuyla yanıp tutuşan bir çete var.İşledikleri bir suç'tan sonra sinema tarihi'nin belkide en unutulmaz anti-kahramanlarından biri çıkıyor karşımıza Stanley Kubrick unutulmaz anti-kahramanı üzerinden dışlanma'nın ve intikam alma arzusu'nu vurucu bir dille gösteriyor..

Bunun dışında sayabileceklerim..

Kelebek (müthiş bir film)

Baba 1-2-3

Şeytanın avukatı

Dogville

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

..papillon..

..dancer in the dark..

..babam ve oğlum..

..yeşil yol..

..cesur yürek..

..melekler şehri..

..kayıp nişanlı..

..sınav..(sebebi filmden başka bir şeydi..içinde geçen bir bölüm demeliyim..fenalık geçiricem diye korktum..ve filmin bi kısmını izleyemeden dışarı çıktım..çok kötü olmuştum)

..kelebek etkisi..

..parfüm..

..piyanist..

..mutluluk.. (yeni izledim..ve hoş bir filmdi gerçekten... )

:clover: :clover: şimdilik aklıma gelenler bunlar..

va kaliteli tüm korku filmleriii diyebilirim... ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

dün akşam Tv'de Ömer Sharif'in "İbrahim bey ve Kuran'ın çiçekleri filmini izledim... İbrahim bey müslüman bir Türk'tü ve Fransada yaşıyordu, Yahudi bir çocuk vardı Musa... Çocuğun ailesi problemliydi ve babası intihar etti... İbrahim bey bu çocuğu evlat edindi... Onu aldı ve Türkiye'ye getirdi... Doğduğu toprakları gösterdi ve kaza sonucu köyünde öldü...

İslam dinini özünde hoşgörü dini olduğunu vurgulayan bu filmi çok sevdim... Sufizme inanan İbrahim bey'in ölürken söyledikleri çok bana dokundu... "mutluyum, doğduğum yerdeyim ve Kuran'ı biliyorum"

Filmin bir kısmı Türkiye'de çekilmiş ama hiç haberlerde duymadık, Türklerin kötülendiği filmleri hemen haber yapan kanallar nedense bu filme ilgi göstermediler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.