Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

FORUM ÜYELERİNE.....

Rockİpsiz

Önerilen İletiler

• Cevaplar 1b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

arkadaşlar bu foruma yaklaşık 2 aydır falan üyeyim çok sık yazan biri deilim genelde sizleri okuyorum ve dikkatimi çeken bişey var siz birbirinize çok bağlısınız belkide bana öyle gelio ama bir sürü forum biliorum birbirlerine bu kadar saygılı insanlar görmedim hem sadece bu 1 - 2 kişide deil hepiniz öylesiniz yazdıklarınız çok sıcak insanlar olduğunuzu gösterio zaten bu forumda sanki herşeyi unutuorum zaman nası geçio anlamıorum birbirinize olan saygınlığınızı yitirmemeniz dileklerimle.........

ıyı tespıt etmişsın..bu forumda saygı duyulacak çok iyi insanlar var..bazıları ile forum dışında da çok şey paylaşıyorum,bırçoğu ıle dostluğumuz gerçeğe de yansıdı..tanıştığım arkadaşlrımın sanal dışında da iyi insanlar olduklarını öğrendım..şimdi çok ıyı dostlarım var.

bu forumda olduğuma pişman değilim olmadım da..en azından şimdilik bunu dıyebılıyorum..umarım zaman aksını ıspatlamaz ;)

canlarım iyiki varsınız..onlar kendını bilir :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

haklısın heryerde var;bazen rastlıyoruz küfürlü konuşanlara..tabıkı uzun sure barınamıyorlar burada..

bazen sabahlara kadar eğlenıp stres attığımız olmuştur..bızım çatlaklar bı toplansın şimdi çoğu yok :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.