Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

TÜRK ERKEKLERİ NEDEN RUS KADINLARINI TERCİH EDİYOR

önce@vatan

Önerilen İletiler

BENİM KENDİ FİKRİM BİZİ KADINLARIMIZ BAKIMSIZ BAKIMLI OLANLARINI TENZİ EDERİM KAPRİS DUYARSIZ ERKEGİN İSTEKLERİNE CEVAP VEREMİYORLAR BİR TÜRK KIZINA ARKADALIŞ TEKLİF EDERSİN BİR PARKTA OTURURKEN DEFOL BAŞIMDAN SALAMISIN DİYE YANIT ALIRSIN BİR RUS KIZI SANA DER TEŞEKÜR EDERİM ERKEK ARKADAŞIM VAR DER YADA TEŞEKÜR EDERİM İSTEMİYORUM DER KENDİLERİNİ KASIYORLAR BULUNMAZ HİNT KUMAŞI SANIYORLAR VE NE OLUYOR 500 BİN TÜRK ERKEGİ RUSLARLA EVLENMİŞ GÜN GELECEK TÜRK KIZLARI EŞ BULAMAYCAKLAR ÇOK ŞEY VAR ASLINDA CEVAPLARA GÖRE YAZARIZ

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Türk erkeklerinin Rus kadınlarını tercih ettiği şeklinde bir yoruma katılmıyorum açıkçası.

Türk erkeklerinin başta Rus kadınları olmak üzere genel olarak yabancı kadınlara ilgi göstermesinin çeşitli nedenleri var tabiki. Ama bunun nedenini bütünüyle Türk kızlarında(ya da kadınlarında) aramak çok doğru olmasa gerek.

Önce işe Türk erkeklerinden başlamalı ne dersin? Herşeyden önce Türk erkeklerinin uçkuruna ne derece düşkün olduğunu hepimiz biliyoruz. Hatta öyle ki pek çoğunun beyni neredeyse kemerinin altında. Bu toplumsal gelişmişlik,medeni olma ve cinsellik ile ilgili yeterli bilginin edinilememesi ve bazı güdülerin terbiye edilmemiş olmasıyla alakalı.

Türk erkeklerinin yabancı kadınlara olan ilgisi yeni birşey de değil geçmişten bugüne bakıldığında Osmanlı saraylarının yabancı kadınlarla dolu olduğunu ve tek kadınla yetinemeyecek kadar uçkuruna düşkün erkeklrimizin sadece bir değil birden fazla yabancı ve/veya yerli kadın aldığını görüyoruz. Oysa Türk kültürüne ve diğer kültürel öğelerimize göre(din) bir Türk(Müslüman) kadının yabancı(gayrimüslüm) bir erkekle evlenemeyeceğini söyleyebiliyoruz. İşte güzel bir toplumsal iki yüzlülük örneği...

Evet yukarıda yazdığın gibi Türk kızları daima daha mesafeli ve daha ölçülü davranmak zorunda hissediyorlar kendilerini çünkü Türk erkeklerinin kumaşını en iyi onlar biliyor. Elin Rus kızı nereden bilsin evlilikten 2 ay sonra aldatılabileceğini veya üzerine kuma getirilebileceğini. Ya da aslında "sermaye" yapılmak için nikah altına alınacağını. Sonuçta Rusların kültürü farklı ve onlar bizimle aynı toplumsal şartlanmalara sahip değiller. Bir Türk kızının dönüp bakmayacağı(haklı nedenlerle) tipleri adam yerine koyuyorlar...

Türk kızlarının(kadınlarının) sadece büyük şehirler dikkate alınmadığında evet çok bakımlı olduklarını genel olarak söyleyemeyiz ama kesinlikle Rus veya başka milletin kadınlarından daha az güzel değiller. Her ırkın genetik yapısı farklı Rus tipi ülkemizde sayısal olarak az olduğu için daha cazip geliyor. Mesela daha Kuzey ülkelerdede esmerler makbul.

Rus kızlarının(kadınlarının) yetiştiği toplumun kadına yüklediği rol,sorumluluk ve zorluklarla Türkiye'de kadına yüklenen rol,sorumluluk ve zorluklarda çok farklı. Türk kadını değince akla "fedakar kadın" veya "anne" simgeleri geliyor. Yoksa "bakımlı kadın", "kariyer sahibi kadın","özgür kadın" vs gelmiyor maalesef..

Türk erkekleri Türk kadınlarından hem çok sayıda çocuk, hem dört dörtlük hizmet hemde süper bakım istiyorlar. Bunları bir Rus kadınından iste bakalım yapabiliyor mu? Hepsi bir arada isteniyo maalesef... Oysa Türk erkekleri eşlerine göstermeleri gereken ilgi noktasında aynı istekliliği göstermiyorlar. Kadın çiçek gibidir ilgi gösterdikçe güzelleşir diye düşünen yok.. Ya Türk erkekleri kendilerine eşleri için özen gösteriyorlar mı? HAYIR... Ama istemeye gelince hep istiyorlar....

Sonra Rus kadınları başta olmak üzere yabancı kadınları pek çoğu kolay elde edilebilir kadınlar.. Çünkü kültürleri farklı ya da bu işi yapmak içiğn buraya gelmişler.....

Uzun lafın kısası Türk kadınları toplumsal şartlanmaların da etkisiyle biraz kaprisli,nazlı ve zor olabilirler ama Rus kadınları onların eline su dökemez....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Türk erkeklerinin Rus kadınlarını tercih ettiği şeklinde bir yoruma katılmıyorum açıkçası.

Türk erkeklerinin başta Rus kadınları olmak üzere genel olarak yabancı kadınlara ilgi göstermesinin çeşitli nedenleri var tabiki. Ama bunun nedenini bütünüyle Türk kızlarında(ya da kadınlarında) aramak çok doğru olmasa gerek.

Önce işe Türk erkeklerinden başlamalı ne dersin? Herşeyden önce Türk erkeklerinin uçkuruna ne derece düşkün olduğunu hepimiz biliyoruz. Hatta öyle ki pek çoğunun beyni neredeyse kemerinin altında. Bu toplumsal gelişmişlik,medeni olma ve cinsellik ile ilgili yeterli bilginin edinilememesi ve bazı güdülerin terbiye edilmemiş olmasıyla alakalı.

Türk erkeklerinin yabancı kadınlara olan ilgisi yeni birşey de değil geçmişten bugüne bakıldığında Osmanlı saraylarının yabancı kadınlarla dolu olduğunu ve tek kadınla yetinemeyecek kadar uçkuruna düşkün erkeklrimizin sadece bir değil birden fazla yabancı ve/veya yerli kadın aldığını görüyoruz. Oysa Türk kültürüne ve diğer kültürel öğelerimize göre(din) bir Türk(Müslüman) kadının yabancı(gayrimüslüm) bir erkekle evlenemeyeceğini söyleyebiliyoruz. İşte güzel bir toplumsal iki yüzlülük örneği...

Evet yukarıda yazdığın gibi Türk kızları daima daha mesafeli ve daha ölçülü davranmak zorunda hissediyorlar kendilerini çünkü Türk erkeklerinin kumaşını en iyi onlar biliyor. Elin Rus kızı nereden bilsin evlilikten 2 ay sonra aldatılabileceğini veya üzerine kuma getirilebileceğini. Ya da aslında "sermaye" yapılmak için nikah altına alınacağını. Sonuçta Rusların kültürü farklı ve onlar bizimle aynı toplumsal şartlanmalara sahip değiller. Bir Türk kızının dönüp bakmayacağı(haklı nedenlerle) tipleri adam yerine koyuyorlar...

Türk kızlarının(kadınlarının) sadece büyük şehirler dikkate alınmadığında evet çok bakımlı olduklarını genel olarak söyleyemeyiz ama kesinlikle Rus veya başka milletin kadınlarından daha az güzel değiller. Her ırkın genetik yapısı farklı Rus tipi ülkemizde sayısal olarak az olduğu için daha cazip geliyor. Mesela daha Kuzey ülkelerdede esmerler makbul.

Rus kızlarının(kadınlarının) yetiştiği toplumun kadına yüklediği rol,sorumluluk ve zorluklarla Türkiye'de kadına yüklenen rol,sorumluluk ve zorluklarda çok farklı. Türk kadını değince akla "fedakar kadın" veya "anne" simgeleri geliyor. Yoksa "bakımlı kadın", "kariyer sahibi kadın","özgür kadın" vs gelmiyor maalesef..

Türk erkekleri Türk kadınlarından hem çok sayıda çocuk, hem dört dörtlük hizmet hemde süper bakım istiyorlar. Bunları bir Rus kadınından iste bakalım yapabiliyor mu? Hepsi bir arada isteniyo maalesef... Oysa Türk erkekleri eşlerine göstermeleri gereken ilgi noktasında aynı istekliliği göstermiyorlar. Kadın çiçek gibidir ilgi gösterdikçe güzelleşir diye düşünen yok.. Ya Türk erkekleri kendilerine eşleri için özen gösteriyorlar mı? HAYIR... Ama istemeye gelince hep istiyorlar....

Sonra Rus kadınları başta olmak üzere yabancı kadınları pek çoğu kolay elde edilebilir kadınlar.. Çünkü kültürleri farklı ya da bu işi yapmak içiğn buraya gelmişler.....

Uzun lafın kısası Türk kadınları toplumsal şartlanmaların da etkisiyle biraz kaprisli,nazlı ve zor olabilirler ama Rus kadınları onların eline su dökemez....

Evet çok güzel bir yazı dizisi çok yerdede haklısınız bence çok duygusal davranıyorsunuz bir çok konuda size katılıyorum en çokta fedararlık konusunda ama ruslardada erkek yok içiyorlar votkayı sızıyorlar kadın tiksiniyor geliyor türkiyeye türk erkegi kadınını sahipleniyor kıskanıyor ugrunda ölüyor dahi bir rus erkeginde bunun binde biri yok ve rus kadını türk erkeginde bunları görünce kadın oldugunu hissediyor ve türk erkegine tapıyor aslada ihanet etmiyor buraya gelenler çok az inanın kötü yolda olanlar inanın bizde daha çok ben rusyaya gittim çok az kaldım sokaklar podyum gibi yaşlısından gencine kdar bakımlı nazik hava alanına geldim bütün rus kadınlarının elinde kitap asla saglarıyla sollarıyla ilgilenmiyor okuyor medeniyet yani birde lütfen bizim kızları takip edin özellikle son dönemlerde agızda sakız laşka bir şekilde ne makyajı dogru biliyorlar ne giyimi evet bir farklıyız ama şunu bilmelilerki evlenecek koca bulamayacaklar

özelliklede şu konu çok dogru erkegin evlenmesi serbest kadının yasak evet iki yüzlülük yazınızdan çok zevk aldım çok teşekürler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

önca vatan adlı arkadaşım sana çoğu noktada katılıyory,um.milliyetçi bir yapım olmasına rağmen bizm kızlarımızın nazı ve cazı çekilmez hale geldi...rus kadınlarının erkeklerine bağlılığı konusunda ve rus erkeklerinin duyarsız olması konusundada haklısın...şahsen bir rus kızı bulursam ve eğer o doğru biriyse evlenmeyi bile düşünebilirim...bizim kızlarımız belki ahlaki geleneklerinden böyle davranıyorlar(muhafazakar etkilerde olabilir.)ama muhafazakar olmayan kızlardada çeşit çeşit ,cins cins huylar varr..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel bir konuya temas edildi diye düşünüyorum.

Türk erkekler konusunda çok haklısınız.Fazlasıyla haklısınız.Ama türk kızları ( kadınları ) tartışılır.Bir kere benim izlenimim türk toplumunda ELİNE SU DÖKEMEZLER dediğiniz kızlar(kadınlar) yok denilecek kadar az.Lütfen yanlış anlamayın tabii ki her toplumda olduğuy gibi Türkiyede de var eğitimli,medeni ve bakımlı bir arada kadınlar ama çok az.Türkiyede erkek olsun bayan olsun istediği ve sevdiği insanla evlenemediği sürece bu toplumda mutluluk olmaz.Fedakarlık dediğiniz de aslında fedakarlık değil ÇARESİZLİK.Çocuklarımla mesleksiz ne yaparım ben deyip oturuyor katlanıyorlar her şeye.Ve inanıyorum ki aldatılmayan türk kadını da yok denilecek kadar az.Çünkü erkeğine sahip çıkmayı bilmiyorlar.Beni eşimin ne yaptığı nereye gittiği gününü nasıl geçirdiği ilgilendirmiyorsa zaten ben onun eşi değilim.

Neden sadece ''Türk kadını'' kelimesini duyduğumuz zaman ANNE geliyor aklımıza.Rus kadınları anne değil mi?Çocuklarına geçekten düzgün terbiye veren ve onunla arkadaş olan 70 000 000 'luk Türkiyede kaç bin annne tanıyoruz.Eğitimsiz kadın ne şekilde çocuğuna terbiye verir.Ben annemden ne gördüysem onu yaparım.Ama çoğu kızlar annelerinden dayağa, aldatmalara saygısızlığa karşı fedakarlık görüyorsa o da onu uygular.Mutsuz Türkiye bu yüzden.

Lütfen yanlış anlamayın herkes değil ama büyük bir çoğunluk.

Rus kadınların kolay elde edildiğini konusunda da tartışılabilir.Türkiyede mi yok kolay elde edilen hatta asılan kadınlar.Var ama nedense siz onları sadece fedakar ve anne olarak görmek istiyorsunuz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BENİM KENDİ FİKRİM BİZİ KADINLARIMIZ BAKIMSIZ BAKIMLI OLANLARINI TENZİ EDERİM KAPRİS DUYARSIZ ERKEGİN İSTEKLERİNE CEVAP VEREMİYORLAR BİR TÜRK KIZINA ARKADALIŞ TEKLİF EDERSİN BİR PARKTA OTURURKEN DEFOL BAŞIMDAN SALAMISIN DİYE YANIT ALIRSIN BİR RUS KIZI SANA DER TEŞEKÜR EDERİM ERKEK ARKADAŞIM VAR DER YADA TEŞEKÜR EDERİM İSTEMİYORUM DER KENDİLERİNİ KASIYORLAR BULUNMAZ HİNT KUMAŞI SANIYORLAR VE NE OLUYOR 500 BİN TÜRK ERKEGİ RUSLARLA EVLENMİŞ GÜN GELECEK TÜRK KIZLARI EŞ BULAMAYCAKLAR ÇOK ŞEY VAR ASLINDA CEVAPLARA GÖRE YAZARIZ

Zira Rus kadınları fizik olarak diğer kadınlardan daha üstün, boyları uzun, bacakları da aynı zamanda diğer hatları da düzgün, biçimli, Erkeklerin tercih etmesi tabii bir netice ..

bozan

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Önce Vatan

Rusya da okur yazarlık oranının yüksek olduğunu bende biliyorum ve ülkemize gelen Rus kadınlarının (hatta fuhuş için gelenlerin bile) yüksek tahsil görmüş eğitimli kişiler olduklarını çoğu zaman duyabiliyoruz.. Şunun altını çizmem gerekir ki ben ülkemize gelen tüm Rus kadınlarının veya yabancı kadınların fuhuş için geldikleri şeklinde bir genelleme asla yapmadım ve yapmam da. Ancak buradaki Türk erkeklerinin yabancı kadınlara bakışı ve onları algılayış biçimi sıklıkla bu şekilde olabiliyor... Evleneyim diye bakanların daha az sayıda olduğunu düşünüyorum..

Sahiplenmeye gelince haklısınız Türk erkeği kültürün de etkisiyle Rus erkeğine göre daha sahiplenici olabilir ve buda Rus kadını açısından kendi ülkesinde az bulunduğu için cazip bir özellik olabilir. Bu noktada belkide Türk kadını kendini daha az sahipleneni ya da daha fazla özgür bırakanı cazip bulabilir değil mi? Mesela Rus erkeğini? Az bulunan daima değere biner bu hep böyledir... Bu arada Türk kadınlarının tavırları ile ilgili saptamalarına katılıyorum..

Biz bir türlü birşeyin ortasını bulamıyoruz. Hep uçlarda yaşıyoruz. Kadınlarımız ya çok ezik ya da egoları çok baskın ve pohpohlanmış... Toplumsal yozlaşmayıda hesaba katarsak durum maalesef ortada...

fromuzb

Ben aslında O "fedakar" ve "anne" algılamalarının öne çıkarılmasını ve kadının başka rollere bürünmesinin önünü tıkamasını bir eleştiri olarak yazmıştım. Ya da Türk toplumunun kadına biçtiği bu rolü eleştirmek adına yazmıştım...

Türkiye'de de elbet kolay elde edilebilir kadınlar var hele toplumumuz yozlaştıkça daha da kolay ama genel anlamda bir kıyaslama yapmaktı amacım.... Yoksa Türk kızlarının hepsi istisnasız zor elde edilir demek istemedim...

Erkeğini sahip çıkmak konusuna gelince size katılmıyorum ben Türk kadını kadar eşine destek ve başka kadın tehdidine karşı algıları açık bir kadın türü görmedim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok güncel bir mesele efendim.tartışılması hatta meclise kadar çıkarılması lazım(tatili beklicez artık).

zanlımca başlık sahibinin Türk kızlarıyla sorunu var(yüz vermiyolar galiba)

tabiki konuya cavaplar daha güzel.

Yok arkadaşım olay yüz veriyor olayı degil ben yaşadıklarımı sizlerle paylaştım tanışırsın 1. afta dogum günleridir 2. hafta cep telefonunu caldırmıştır 3. hafta kredi kartları yok dersen anında biter lütfen bu şekilde olmayanlar alınmasın iyi insanları tenzi ediyorum böyle olanda varsa tartışmaya acıgım yani sizin düşüncenizin tam tersi bir durum beni tanısanız zaten böyle düşünmezsiniz saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

fromuzb

Ben aslında O "fedakar" ve "anne" algılamalarının öne çıkarılmasını ve kadının başka rollere bürünmesinin önünü tıkamasını bir eleştiri olarak yazmıştım. Ya da Türk toplumunun kadına biçtiği bu rolü eleştirmek adına yazmıştım...

Türkiye'de de elbet kolay elde edilebilir kadınlar var hele toplumumuz yozlaştıkça daha da kolay ama genel anlamda bir kıyaslama yapmaktı amacım.... Yoksa Türk kızlarının hepsi istisnasız zor elde edilir demek istemedim...

Erkeğini sahip çıkmak konusuna gelince size katılmıyorum ben Türk kadını kadar eşine destek ve başka kadın tehdidine karşı algıları açık bir kadın türü görmedim...

Bey efendi çok özür dileyerek şunu söylemek istiyorum ki:Çok sayıda 'Dışarıda ne yaparsan yap ,yeterki evine gel' diyen türk kadını tanıyorum ama yabancı kadın bunu asla kabul etmez.Destek konusunda ise de ne tür destekten bahsettiğinizi anlayamadığım için cevap veremiyorum.Yazarsanız açıklarım.

Zannedersem çok mutlu bir evliliğiniz var.Allah bozmasın efendim.Ama sizin gibiler o kadar az ki.Çünkü mecburiyetten evlenip sevmediği insanla hayatını geçirmek zorunda.Kadın:'çocuklarımın babası,benim eşim,bana bakıyor' diye zamanla sevebiliyor kocasını ama erkek sevemez.Bu maalesef erkek psikolojisi.Türk kadınından boşanmaya kalktığında 72 sulale araya girip barıştırmaya,durdurmaya çalışıyor.Adam ne yapsın oturmak zorunda.Ama bir yabancıya söylemeniz bile gerekmez ima etmeniz yeter istenmediği yerde DURMAZ.Vede o akrabalar araya girip sözde barıştırdıkları aileye kötülük yapmış oluyorlar.Çünkü zorla olan ilişkide huzur ve mutluluk olmaz.Hergün kavga dövüş yada olmasın kavga sevgisizliğin kokusu çok keskin özellikle çocukların tarafından çok iyi alınıyor.Sevgi olmayan ailede ne tür birey yetişir soruyorum size.annesini döven babayı gören çocuk bunu normal sanıp karısını da dövüyor.

Saygılar....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

fromuzb

Bir babanın çocuklarına yapabileceği en büyük iyilik annelerini sevmektir....(T.Hesburgh)

Sevgi olmayan ailede çocuk mutlu olmaz....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi arkadaşlar cevap verenler hep erkek..şöle düşünün kız kardeşiniz olduğunu varsayalımm..kardeşinizz sevdiği bir erkekle birlikte olabilir mi? siz buna izin verir misiniz?siz bizleri rahat bırakmıyorsunuzki...bizde herşey özellikle cinsellik bir tabudur..ben şimdii çıksam ailemin huzuruna " ya ben bir erkeği seviyorum,ama evlenmeyi düşünmüyorumm..onunla birlikte olmak bana yetiyor "desem sizce nasııı bi cevap alırım? hala namus cinayetlerinin işlendiği bir toplumda..türkk kızlarıı kişiliklerini,cinselliklerini nasıı ortaya koyabilirlerki?

evett güzellik herkesi çeker..ama sizin fizik takıntınızı anlamıyorumm...istediğiniz sadece cinsellikse oke sorun yokk...ama kişilik veya buna benzer değerler arıyorsanız rus kız yada türkk kız gibi düşünülmemeli..ayrıca ben rus kızlarının adına üzülüyorum...belkide onların ülkesinde açlık işsizlik gibi sorunları olmasa..ne bileyimm belkide türk erkeklerini tercih etmezler.yanlış anlamayınnn(sakın sakın sakınn :) ) kimseyi küçük görme gibi bi eğilimim yokk üstelik feminizmde takılmıyorum ..benim demek istediğim o insanların hepsi orda okumuşş kültürlü kişiler...dertleri sorunları olmazsa burda ne işleri olabilirki?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi arkadaşlar cevap verenler hep erkek..şöle düşünün kız kardeşiniz olduğunu varsayalımm..kardeşinizz sevdiği bir erkekle birlikte olabilir mi? siz buna izin verir misiniz?siz bizleri rahat bırakmıyorsunuzki...bizde herşey özellikle cinsellik bir tabudur..ben şimdii çıksam ailemin huzuruna " ya ben bir erkeği seviyorum,ama evlenmeyi düşünmüyorumm..onunla birlikte olmak bana yetiyor "desem sizce nasııı bi cevap alırım? hala namus cinayetlerinin işlendiği bir toplumda..türkk kızlarıı kişiliklerini,cinselliklerini nasıı ortaya koyabilirlerki?

evett güzellik herkesi çeker..ama sizin fizik takıntınızı anlamıyorumm...istediğiniz sadece cinsellikse oke sorun yokk...ama kişilik veya buna benzer değerler arıyorsanız rus kız yada türkk kız gibi düşünülmemeli..ayrıca ben rus kızlarının adına üzülüyorum...belkide onların ülkesinde açlık işsizlik gibi sorunları olmasa..ne bileyimm belkide türk erkeklerini tercih etmezler.yanlış anlamayınnn(sakın sakın sakınn :) ) kimseyi küçük görme gibi bi eğilimim yokk üstelik feminizmde takılmıyorum ..benim demek istediğim o insanların hepsi orda okumuşş kültürlü kişiler...dertleri sorunları olmazsa burda ne işleri olabilirki?

Değerli arkadaşım sana 100% katılıyorum türk kızların bu toplumda aldığı tepkilere.Ama Rusyada açlık varda onlar buraya gelip bunları yapıyorlar Türkiyede açlık yok türk kadınları neden yapıyorlar.Sahile çıkın bakın lütfen.Türkiyede yok mu.Bir rus kadını kocası gidiyorsa onu tutmaz hayatına devam eder çocuklarını büyütmeye bakar.Ama türk kadını öyle değil ki.Kocası giderken ona her şeyi sağlayıp evi terkediyorsa çünkü artık tahammülü yok.Kadın herşeyi bırakıp kocasının peşinde koşuyor.Bu kadının küçük düşmesi.Rus kadını daha mı güçlü.Yoksa açlıktan mı geliyor bunlar?

Biz zaten türk kızların neden erkeklerle evlenmeden çıkmadığını tartışmıyoruz.Onların özelliklerini konuşuyoruz.Bende erkek değilim ki erkekleri savunayım ama gördüğüm şeylerden bahsediyorum.Yurt dışında büyüdüm ve Türkiyede yaşıyorum.Görmesem bilmiyorum derim ama ben gördüm ve biliyorum.

Bazı insanlar diyorlar rus kızlar yuva yıkıyor.Asla seven erkek yuvayı terketmez.Sevmiyorsa da neden tutuluyor hala o yuvada.Bu yuva olmaz ki bu savaş alanı olur.Erkek 10-15 yıllık karısını bırakıp rus kadını ile gidiyorsa lütfen terkedilen düşünsün.Adam karısından görmediğini kat kat fazla görüyor ve mutlu ise rus kadının suçu ne.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sadece zeki olmayan erkekler tercih eder demek istedim

Peki nedeni ne sizce.Neden türk kızı ile evlenmiş erkek zeki oluyor rus kızı ile geri zekalı.?

Acaba Rusyada 60 yıl önce bile üniversite mezunu olmayan yoktu ama Türkiyede hala 1 000 000 kız okula gitmiyor.21 yüzyılda yaşıyoruz.Bankada bir 35 yaşlarında bir kadın bana numarası yandığı zaman ona söylememi istedi okumam yazmam yok dedi.Ben şok oldum açıkçası ama bu kadın ne şekilde eşini mutlu edebilir.Hangi kitap okuyup bilgi edinip bir sohbete eşlik edebilir.Size göre karılık sadece çocuk doğurup herşeye çaresizlikten katlanmak mı?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

mrb.katılmadan edemicem ama önce sorum var türk erkekleri rus kadınlarını niçin tercih eder[evlenmek içinmi yada] soru neyi irdelemek için ortaya atılmış

bizim ülkemizde (küçük mutlu bir azınlığın dışında) çoğu ailelerde erkek çocukk ön plandadır.herşeyde ilk düşünülen odur...erkek çocukk okusun kız okumasada olur(nasılsa bir erkek çıkacak evlenmek isteyecek onu himayesine alacak vs .)yanii bu o kadar derinn ve üzücü bir konukii..kısaca kız çocuklarına doğdukları andan itibaren yapılan baskılar kişilikk proplemlerine yol açıyor olabilir..belki bu yüzden kendilerini ifade edemiyorlar erkeklere, belki bu yüzden naz kapris yapıyorlar...yabancı kızların çok rahat oldukları doğru erkekler ve cinsellik konusunda...çünküü bu onların dünyasında çok doğal bişe..bir insanın karşı cinse ilgi duymasıı falan..anlatmak istediğim onlar küçük yaşlardan itibaren kendi hayatları hakkında karar vermeyi öğreniyor..güçlü yetişiyorlar..ne istediklerini biliyorlar..ve düşüncelerinide eyleme geçiriyorlar..yabancı kızlarla türk kızları arasındaki fark bu bence.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bizim ülkemizde (küçük mutlu bir azınlığın dışında) çoğu ailelerde erkek çocukk ön plandadır.herşeyde ilk düşünülen odur...erkek çocukk okusun kız okumasada olur(nasılsa bir erkek çıkacak evlenmek isteyecek onu himayesine alacak vs .)yanii bu o kadar derinn ve üzücü bir konukii..kısaca kız çocuklarına doğdukları andan itibaren yapılan baskılar kişilikk proplemlerine yol açıyor olabilir..belki bu yüzden kendilerini ifade edemiyorlar erkeklere, belki bu yüzden naz kapris yapıyorlar...yabancı kızların çok rahat oldukları doğru erkekler ve cinsellik konusunda...çünküü bu onların dünyasında çok doğal bişe..bir insanın karşı cinse ilgi duymasıı falan..anlatmak istediğim onlar küçük yaşlardan itibaren kendi hayatları hakkında karar vermeyi öğreniyor..güçlü yetişiyorlar..ne istediklerini biliyorlar..ve düşüncelerinide eyleme geçiriyorlar..yabancı kızlarla türk kızları arasındaki fark bu bence.

Canım arkadaşım.Sana haksızsın diyemem ama çaresizlikten ve zekalardan bahsediliyor burada.Ben bir rus kadınıyım.2 yıldır bir türk erkekle evliyim.Eşim inşaat mühendisi.Beni çaresiz kaldığım için buraya getirmedi.Memleketimde iş güç sahibiydim hiç bir ihtiyacım yoktu.O mu geri zekalı ben mi çaresizdim.Biz çok mutluyuz.Ve türk çiftleri görüyorum da o yüzden konuşmaya hak buluyorum kendimde.Sizde kıyaslayacak bir bilgi olmadığı için yok çaresizler yok aptallar diyorsunuz.Çevremdeki rus kadınlarıyla evli olan türk erkekler dünyaya bir daha gelsem gene rusla evlenirim diyorlar.

Türk kızlar konusunda çook çook haklısın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.