Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Space - boşluk tuşuna basınca sayfa geri mi geldi

Tumagü İskicap

Önerilen İletiler

Space - boşluk tuşuna basınca sayfa geri mi geldi, yenilendi mi anlamadım ama yazdığım ileti kayboldu gitti. Yazdığım yazı da epey vardı. Neredeyse 15 dakika boyunca yazıyordum, space tuşunu da kullanıyordum haliyle ama aynı yazma sürecinde bastığım boşluk tuşunda yazdığım içerik güme gitti. Geri gelerek sayfaya ulaşmaya çalıştım ama içerik, editörde yoktu, yitmişti. Yazık oldu. 15 dakikadır da yazıyordum. Forumu tanımadığım için kpyalamamıştım. Keşke ara-ara kopyalasaydım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bizden yani forumdan kaynaklanan bir sorun yok. Bu sizing bilgiyarınızda veya browserınızda (taraycınızdan) kaynaklanan bir durum. veya bilgisayarınızın RAM kapasitesiyle ilgili...

Bundan sonra uzun yazdığınız yazıları ara saklayarak devam ederseniz uzun yazılarının başına kaza gelmesini engelleyebilirsiniz...

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Artık başıma gelmez, notepad'de yazıyorum yazımı. Ama ikinci kez burada başıma geldiği için şikayette bulundum. Aynı forum yazılımını kullanan başka bir forumda da yazıyorum ve boşluk atlatırken, sayfa geri sekmesine basmışım gibi tepki vermesine hiç tanık olmadım. Bence editörde uzun süreli yazı yazanlar dikkat etsinler ve aynı sıkıntıyı yaşayan varsa paylaşsın. Saklamasın kendine.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

İlginç bir sorun daha yaşadım.
Başlık: KURANDA NAMAZ YOKTUR.NE ZAMAN NASIL KILINACAĞI DA YAZMAZ
Başlık: abdest aldık. bir kız arkadaşın elini sıktık abdest gider mi?

Bu 2 konuya ileti yazdım ve gönderdikten sonra iletiye baktığımda sorun yoktu, nasıl gönderdiysem öyleydi.

Fakat şimdi bakıyorumda hacimleri değişmiş, büyümüş.
KURANDA NAMAZ YOKTUR'a yazdığım iletinin hacmi size=6 olmuş,
Abdest aldık konusuna yazdığım iletinin hacmi size=5 olmuş.
Bunların ikisini de ben Meiryo size=4 olarak yazmıştım. İradem dışında değişmiştir bu hacimler.
Admin arkadaş size=6 ve size=5 yazan numaraları 4 ile değiştirirsen sorun çözülecektir.

[font=Meiryo][size=4][color=#000000] Meiryo size=4 [/color][/size][/font]

Bunu da Meiryo size=4 ile yazıyorum bakalım değişecek mi !

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.