Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Haftanın konuğu

arman

Önerilen İletiler

• Cevaplar 760
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Siz varya golgi ve sen.Manyak zeki adamlarsınız.Size yüzlerce çiçek verirdim ama okadar param yok. :clover::clover:

tamam be n adam da made in bayan kardeş

tüm çiçekler sana marcus abi :D

sana gelince meydün ben kaçtım bile sen artık kendi kendine gelin güvey olursun :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Siz varya golgi ve sen.Manyak zeki adamlarsınız.Size yüzlerce çiçek verirdim ama okadar param yok. :clover::clover:

ya ben oleyimde gorgi biraz geri galiba....... :D yinede sağol......sende öylesin(gaz verem azcık)bak yalanım varsa pc bozulsun..... :P ....çiçekler benden beyaz karanfil binlerce hemde...gorgi bırak sana değil onlar jojuğum yeme yenmez onlar çiçek offya bunun sahibi nerde gelsin alsın şunu ya...... :lol::lol:

:clover::clover:

son sorular pls ben kaçar az sonra...merak ettikleriniz olursa sonra devam ederiz....

beni sizler var ettiniz sevenlerim benim..... :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

maydün hanim, sen "o" musun :P:D

yok yok ciddi olalim, bu sunucuda pek asabi galiba ...

siz sayin maydün, su an hayatinizda olmak istediniz yerdemisiniz... yoksa hala hayalaleriniz var mi?

Haytinizda biri var mi?

Varsa, nereli?

En sevdigniz S.Aksu parxasi hangisi?

Sayin Maydün neden mizah :P (bu soruyu hep sormak istemisimdir birine, oh be icimde kalmadi)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tamam ama millet cıvıtmadan soru soracaksanız sorun ama konuğuma sarkmayın ...

tamam mehmet ali bey

ya ben oleyimde gorgi biraz geri galiba....... :D yinede sağol......sende öylesin(gaz verem azcık)bak yalanım varsa pc bozulsun..... :P ....çiçekler benden beyaz karanfil binlerce hemde...gorgi bırak sana değil onlar jojuğum yeme yenmez onlar çiçek offya bunun sahibi nerde gelsin alsın şunu ya...... :lol::lol:

:clover::clover:

son sorular pls ben kaçar az sonra...merak ettikleriniz olursa sonra devam ederiz....

beni sizler var ettiniz sevenlerim benim..... :D

ya bir insan bu kadar mı cekemez beni ya :D allahım yarabbim senden şu meydün kuluna biraz akıl fikir

hem o bahçeden kopardıgın çiçeklerle olmas,paraya kıyda adam gibi çiçek al

ya meydün dur bea adam çiçekleri bana veriyo elimi ısrıma aaaah, aşısını yaptırın bunun ya

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tamam mehmet ali bey

ya bir insan bu kadar mı cekemez beni ya :D allahım yarabbim senden şu meydün kuluna biraz akıl fikir

hem o bahçeden kopardıgın çiçeklerle olmas,paraya kıyda adam gibi çiçek al

ya meydün dur bea adam çiçekleri bana veriyo elimi ısrıma aaaah, aşısını yaptırın bunun ya

benim ki tamda ya seninki değilse yandım.......git sen al çiçeğide.... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

maydün hanim, sen "o" musun :P:D

yok yok ciddi olalim, bu sunucuda pek asabi galiba ...

siz sayin maydün, su an hayatinizda olmak istediniz yerdemisiniz... yoksa hala hayalaleriniz var mi?

Haytinizda biri var mi?

Varsa, nereli?

En sevdigniz S.Aksu parxasi hangisi?

Sayin Maydün neden mizah :P

gülmek güzel...hayatımda biri yok...sezen aksunun gitme parçası bayılırım.......hatırası varda........hayaller hep vardı olacakta...şuanki yerim rahat koltuk sağlam fena değil ya.......

ben o idim :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya şımartmayın şunu ya unkapanın da yalvarıyodu bana abi nolur bi şans ver falan şimdi unuttu bizi

vefa sadece bi stad ismi oldu artık ah ah :D

bak şimdi ayıp ettin nasıl unuturum yapılan insanlığı..pardon sen insandın dimi :D:D:P

çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı herkesten özür dilerim..........hepinizi seviyorum.......ben çıktım baybay

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bak şimdi ayıp ettin nasıl unuturum yapılan insanlığı..pardon sen insandın dimi :D:D:P

çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı herkesten özür dilerim..........hepinizi seviyorum.......ben çıktım baybay

doğru rahatsızlık veriyon.Ben insan deilim ya sen bilmiyomuydun ben uzaylıyım,Marstaki arkadaşların özletti diyo maydün ara sıora ugra hehehe :P :P

leon kardeş biz meydünle hep böyle ya yani bi maç yok ortada ama olsa bile yani görüyon ben fenerbahçeyim o çemişgezekspor :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

doğru rahatsızlık veriyon.Ben insan deilim ya sen bilmiyomuydun ben uzaylıyım,Marstaki arkadaşların özletti diyo maydün ara sıora ugra hehehe :P :P

leon kardeş biz meydünle hep böyle ya yani bi maç yok ortada ama olsa bile yani görüyon ben fenerbahçeyim o çemişgezekspor :D

üzülerek diyorum ki bende fenerliyim......iyi yarın ben marsa uçuyorum trafik yoğunsa platon tarafı gelirim beni merak etmeyin.... :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

üzülerek diyorum ki bende fenerliyim......iyi yarın ben marsa uçuyorum trafik yoğunsa platon tarafı gelirim beni merak etmeyin.... :P

fenerlimisin helal bea

o zaman ben fenerbahçe sen galatasaray :D heheh bu arada platondaki hemşehrilerime selam söyle dünyadan onlara pişmaniye getircem

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok daha neler.bugün dininden vazgeçen yarın kimbilir nelerden vazgeçer.vatanını bile satar.aşk için sevgi için asla kendimden taviz vermem.hem sanane..

zaten hastalığım geçmedi.ben yatayım yoksa yarına zor çıkarım.

herkeşe eyy ceceler.....merak ettiğiniz sualaleri biriktirin bir ara cvplarım.

byeeee

:online2long:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok daha neler.bugün dininden vazgeçen yarın kimbilir nelerden vazgeçer.vatanını bile satar.aşk için sevgi için asla kendimden taviz vermem.hem sanane..

zaten hastalığım geçmedi.ben yatayım yoksa yarına zor çıkarım.

herkeşe eyy ceceler.....merak ettiğiniz sualaleri biriktirin bir ara cvplarım.

byeeee

:online2long:

öyle deme hayranınım (!) ya ben senin sormak hakkım alla alla

hade yat zıbar :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.