Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

kuşadasında uygun pansiyonn

likyaizmir

Önerilen İletiler

:sweatingbullets: Merhabalar arkadaşlar bu yazı en azından 1 haftalığına ailemle birlikte uygun bir pansiyonda yada apartda gecirmek istiyorum bilgisi olan arkadaşlar varsa bana bu yerlerin adres ve telefonlarını,özelliklerini iletebilirlerse minnetdar olurum.şimdiden teşekkürler hoşcakalın...
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şansını davutlar tarafında dene...merkeze uzak araban varsa sorun olmaz ama denizin en güzelini orda bulursun...milli parkın tadını çıkar derim...davutlar ve güzelçamlı -_-

kuşadasının merkezi insanı hemen sıkıyor.çok param var diyorsan bişi olmaz gerçi :) aynı günlüğü 50 YTLden ev bile kiralayabilirsin aslında.tanıdığınız varsa ayarlayabilir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

eğlence istiyorum dersen o ayrı dewamlı adaya inmen lazım :) ama yıllardan beri belediye başkanı aman taksicilerime bişi olmasın akşamları para kazansınlar diye gece 11den sonra adadan güzelçamlıya yada davutlara dolmuş sağlamaması arabayı mecbur kılıyor.belki bilirsin THE LOVE BEACH Sevgi Plajına kadar gece 12den sonra 60 YTL istiyo taksiciler :angry: hatta bu fiyat 2 sene öncesinin fiyatı :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.