Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

işten nasıl kovulabilirim

avniler

Önerilen İletiler

Yeni iş yasasını okumanı tavsiye ederim..Çünkü son değişiklikten sonra haklarından maruz kalarak işten çıkarılabilirsin..Eğer yine şirketin seni çıkarırsa işten hiçbir kağıdı okumadan imzalama derim..Tazminatsız çıkartabilirler çünkü..

Çok ciddi bi yası oldu yahu :D:P

Git müdürünün odasına en gıcık aldığı şeyi yap :D:P:huh:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yeni iş yasasını okumanı tavsiye ederim..Çünkü son değişiklikten sonra haklarından maruz kalarak işten çıkarılabilirsin..Eğer yine şirketin seni çıkarırsa işten hiçbir kağıdı okumadan imzalama derim..Tazminatsız çıkartabilirler çünkü..

Çok ciddi bi yası oldu yahu :D:P

Git müdürünün odasına en gıcık aldığı şeyi yap :D:P:huh:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

O zaman başın dertte :huh:

İhbar o kadar önemli bir mebla değil sonuçta..Yani olsada iyi olur ama tazminatın yanında devede kulak misali..Genelde anlaşmalı çıkışlarda ihbar vermiyorlar..Ama sen illada kovduracam kendimi diyorsan dikkat etde haklarını öldürme..Çalıştığın şirketteki yasaları çiğnemekle başlayabilirsin :D Ama sakın rüşvet alma :P:D

Meydünümüde dediği gibi bu zamanda iş bulmak kolay değil..Çevremizde bu kadar işsiz varken...

Hala kovmirmisen Meydün ağam :huh::lol::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

işten haklarınımı almak istiyorsun. o zaman işten çıkmak istiyorum diye hiç konuşmayacaksın biiir.

işini abartılı bir şekilde fazlasıyla iyi yapmaya çalışacaksın ikiiiiiiiiiiiiiiii.

patronla görüştüğünü seni amir müdür filan yapacağını iş arkadaşlarına söylicen üüüüüüüüç.

iş arkadaşlarından müdür amir yalakası bu haberi hemen uçurur üç güne kalmaz tüm haklarınla seni kovarlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir aydır işimden ayrılmaya çalışıyorum atmıyorlar moralım çok bozuk :(

Bir ay önce aynı sorun bendeydi..!

Patron seni bırakmak istemiyorsa, yapacağın yıldırma taktikleri, seni yıpratmaktan başka hiçbir işe yaramaz.

Aksi takdirde hiçbir hak talep edemeden, işten çıkarılabilirsinde..

İş kanunlarını fazla bilmiyorum ama, patron takımı bu kanunları kendi lehine çevirmek konusunda oldukça

yeteneklidirler.

İllada çıkmak istiyorsan tazminatı unutarak istifanı verirsin..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

müdürün ya da patronun senden rapor istediğinde veya sana iş verdiğinde hepsini eksik yap. işe her gün yorgun gel, traş olma, işlerini hatalı yaptığın zaman da yorgunluktan yapamadım gibi bahaneler ileri sür. sonra da patronun yanına çık ve çeşitli nedenlerden dolayı maaşına zam iste örneğin kursa başladım de, maaşına zam iste, kursa da gitmediğini belli et ayrıca. umarım yasalar bunlara bir şey demiyodur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.