Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

jön anı defteri

artos32

Önerilen İletiler

sevgili jön çok fazla diyaloğumuz olmamasına ragmen senin yazılarını ve yorumlarını okuyorum ve bende bıraktığı intiba zeki sevecen seviyeli düğrüst bir kişilik. bunları barındırmak inan çok zordur ama sen efendiliğinle bilgilerinde davranış tarnızla çok iyi şeyler hak ediyorsun seni tanıdığım için mutluyum kardeşim.

Allah gönlüne göre versin :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhaba Jön

Seninle tanışma fırsatını daha önce bulamadık ama yolumuz ve fikrimiz paralel olduğundan, bu düşüncelerimiz yüzünden birlikte suçlandık. Suçlayanlar önemli değil di ama benim adıma yanında durduğum arkadaşlarımın dik duruşu, onurlu ve kararlı tavrı önemliydi. bu bakımdan fikirlerine katıldığım insanlarla beraber olmak onur verici.

Selamlar sana Jön kardeşim :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili jön.

tanışmasakta senin yazılarını okuyor ve takip ediyorum degerli fikirlerini destekliyorum kişiliğinle duruşunla bu ilgiyi hak ediyorsun arkadaşım..

başarılar ve mutluluklar diliyorum :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Toprağım..Namı diğer Jön :D

Beyefendi ve çok saygılıdır benim toprağım..Nede olsa hemşerim -_- Forum içi iletilerini zevkle okuduğum şahıslardan birisin toprağım..Efendi tavırların ve oyunlardaki seviyenden dolayı seni daha da çok sevdim :D

Umarım en kısa zamanda okulu bitirirsin...Ve Güzelyalıda göl manzaralı bir bar açarsın umarım :w00t::D

Sevgiyle ve mutlulukla kal toprağım... :clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili jön.

tanışmasakta senin yazılarını okuyor ve takip ediyorum degerli fikirlerini destekliyorum kişiliğinle duruşunla bu ilgiyi hak ediyorsun arkadaşım..

başarılar ve mutluluklar diliyorum :clover:

tesekkur ederım tan vaktı formda tanımak ıstedıgım ınsanlardan bırısın.yazılarını okuyup begenıyorum sevgıyl kal :clover:

Sevgili Toprağım..Namı diğer Jön :D

Beyefendi ve çok saygılıdır benim toprağım..Nede olsa hemşerim -_- Forum içi iletilerini zevkle okuduğum şahıslardan birisin toprağım..Efendi tavırların ve oyunlardaki seviyenden dolayı seni daha da çok sevdim :D

Umarım en kısa zamanda okulu bitirirsin...Ve Güzelyalıda göl manzaralı bir bar açarsın umarım :w00t::D

Sevgiyle ve mutlulukla kal toprağım... :clover::clover:

tesekkur ederım topragım hanımefendı sevıyelı espırılı bır ınsansın.okulu ıns bıtırır barımı acarım.bar acarsam bu benım sonum olur ama.sermayeden ıcerım ben :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tesekkur ederım topragım hanımefendı sevıyelı espırılı bır ınsansın.okulu ıns bıtırır barımı acarım.bar acarsam bu benım sonum olur ama.sermayeden ıcerım ben :D

Bende tşk ederim toprağım :D;)

Sen sermayeden içmeye başlarsan o bardan hayır gelmez zaten toprağım :D kar ve kedi misali :lol::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

jön

merhaba, sardunyam nete erken gel, saatini iyi ayarla patron kızıyor. geç geliyorsun çok uyuma. :D

tanıdığım kadarıyla, efendi, Atatürkçü, medeni, seviyeli bir insansın. Okul hayatında başarılar diliyorum. Özel hayatında da. Bu arada o kadar karıştırma yediğini içtiğini. :whistling:

Sevgilerimle arkadaşım. görüşmek üzere :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

jön

merhaba, sardunyam nete erken gel, saatini iyi ayarla patron kızıyor. geç geliyorsun çok uyuma. :D

tanıdığım kadarıyla, efendi, Atatürkçü, medeni, seviyeli bir insansın. Okul hayatında başarılar diliyorum. Özel hayatında da. Bu arada o kadar karıştırma yediğini içtiğini. :whistling:

Sevgilerimle arkadaşım. görüşmek üzere :clover:

uyumuyom kı ben okula gıdıom :( patrona selamımı sole :P:grin: dusuncelerın ıcın tsk ederım :) sevgıyle kal :clover:

yazilanlardan anladigim kadari ile okuyorsunuz,umarim basarili olur emeginizsin karsiligini görürsünüz.

Herzaman mutlu olur yasam boyu umut`dunuzu yesertir, soldurmasiniz.

saygilar :clover:

tsk ederım bırce hayat boyu mutlu kal :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selamlar , jön kardeşim :)

seni burda bulunduğum sürece hep biliyordum fakat şu kelime oyunu sayesinde(saolsun kralx) daha fazla yazma şansımız oldu , alkol bilgimi sana borçluyum arkadaşım :D tatilde işime yaradı ;)

hayatta istediğin herşeyin gerçekleşmesini diliyorum , sıkıntılardan uzak olasın ;):)

sewgiler :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selamlar , jön kardeşim :)

seni burda bulunduğum sürece hep biliyordum fakat şu kelime oyunu sayesinde(saolsun kralx) daha fazla yazma şansımız oldu , alkol bilgimi sana borçluyum arkadaşım :D tatilde işime yaradı ;)

hayatta istediğin herşeyin gerçekleşmesini diliyorum , sıkıntılardan uzak olasın ;):)

sewgiler :clover:

tskler paula senı tanıdıgıma sevındım. alkol bılgını bana borcluymussun baska bıseye yaramazdım zaten :lol: sevgıyle kal

çok fazla diyaloğumuz olmadı iyi dürüst seviyeli biri olduğuna eminim seni tanıdığıma sevindim

tskler sessızlıgın kızı bende memnun oldum senı tanıdıgıma :clover:

insan bu kadar pozitif bu kadar arkadaş canlısı olur ..çok seviyeli ve uyumlusun iyiki varsın herşey gönlünce olsun.. :)

tsk ederım sayman sende cok espırılı bır kısısın mutlu kal :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Kahveci o kadar içe içe kahve komasına gircen ha :D

Sana bir adım atana sen iki adım atıyorsun... Başta konuşmaya çekiniyordum ama şimdi öyle değil :)

Güleryüzlü ve seviyelisin hep de öyle kal :clover:

Yüzünden gülücük sofrandan rakı eksik olmasın (bunu niye yazdığımı biliosun :P )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aaaaa kimse sana kahve yapmamış, ne kadar ayıpppppppp... Dur önce ben sana bi kahve yapim. Ne demişler bir acı kahvenin 40 yıl hatırı olurmuş, sonra sohbete devam ederiz... Bekleyiver iki dakika....

kahve.gif

Mangalda yapıyorum heeee...

İşte kahven hazırrrr

selsun_Resize_of_PIC_0120.JPG

Afiyet olsun Jöncüm,

Dur içimden geldi bi de falına bakacağım :):) Bakalım neler var öncelikle falında kocaman bir ağaç görüyorum ki ağaç demek uzun vadeli ve mutlu bir yaşamın sizi beklediğini gösterir...dertleriniz, sıkıntılarınız sona erecek ve çok güzel günler sizin için gelecek...Duu bakimmm hııı araba ve anahtar yanii etrafınızda sizi çok seven insanlar var aman ha onları kırmayın bir de unutmadan artık dilek ve dualarınız kabul olacak, ne güzellll... bu sıralar hep sevindirici haberler alacaksınız, herşey mükemmel gidiyor artık gereksiz yere üzülmenize gerek yok veeee aşk yaşantınızda tereddütler bir süre daha devam edebilir ama büyük bir aşka tutulacaksınız ki sakın ola onu kaybetmeyin...

Bu kadar sevgili Jöncümmm, hayali de olsa senin için bir fal baktım umarım bu hayali fal gerçek olur... hadi koş hemen fincanını yıka da falın çabucak gerçekleşiversin... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ehööm Sevgili jön, -_-

Ben bu iletiyi yazarken sen çevrimdışı olacaksın.. :w00t:

Sen ki bu forumun efendileri ve saygısını hep koruyanları arasındasın..Her ne kadar kahve istesen de <_<:lol:

Ve sen kahve ve ( :shifty: ) bununla özdeşleşmiş olarak kalbimisde yaşıycaksın :stuart:

Allah yolunu açık etsin.. Herşey gönlünce olsun :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

ya benım anı defterım vardı dımı unutmusum :blushing::shifty: sedelınaya aysuma glaorıaya natalyaya sardunyama cok tsk edıyorum bende sızlerı sevıyorum :flowers: kahve ıcın glorıyaya tsk ederım ve sedelına senden kahve ıstıyom ona gore.aysum ve natalıada kahve yaparsa hıc fena olmaz hanı. :lol: tatılden dondum sardunyam bende ozledım vala :rolleyes::shifty: her zaman mutlu kalın :flowers:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

öncelikle avatarındaki resmi dikkatimi çekmişti çünkü ilkokul arkadaşım açok benziyordu ama o değilmiş.....ziyanı yok kendime yeni bir arkadaş edindim..........düşünceleri güzel gözleri güzel yazıları güzel..........daha ne olsun jön ciddi anlamda forumda değer verdiğim insanlar arasında iyiki var iyiki tanıdım onu........

ideallerini gerçekleştirmen dileğimle yoldaş............. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

öncelikle avatarındaki resmi dikkatimi çekmişti çünkü ilkokul arkadaşım açok benziyordu ama o değilmiş.....ziyanı yok kendime yeni bir arkadaş edindim..........düşünceleri güzel gözleri güzel yazıları güzel..........daha ne olsun jön ciddi anlamda forumda değer verdiğim insanlar arasında iyiki var iyiki tanıdım onu........

ideallerini gerçekleştirmen dileğimle yoldaş............. :clover:

bu guzel dusuncelerın ıcın sana tsk ederım made ın.cok sevdıgım cok deger verdıgım bır kısısın.senınle aynı dusunceler ıcerısınde olmak ve aynı yolda yurumek benım ıcın cok buyuk bır mutluluk ve cok buyuk bır onur.

her zaman mutlu ve sevgıyle kal :flowers:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.