Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

SARDUNYAM.... (Günlük... kendisini fark ettirebilen çok az şey vardır günlük yaşamımızda... )

DİPNOT

Önerilen İletiler

Sedoşum sen benim kendime seçtiğim gerçek dostlarımdansın ve dostumsun dediğim insanın her durumunda yanındayım.

moralinin bozuk olduğunu biliyorum, ama geldiğinde bunları aşacağız beraber Allah'ın izniyle. İki delu Bakırköy'e yaraşur ama biz Kadıköy'e gideriz. :devil:

Seni gerçekten ama gerçekten çok SEVİYORUM... :clover::hug:

Erbay kardeşim, forumda senin yerin ayrı, sen niyet olarak çok temizsin, ben insanların her sözünde niyete bakarım, kalbinin temizliği Allah'tan tabiki, ve dilerim ömrün boyunca bu temizlik kaybolmasın.

Kuymak peyniri getirmişsin haberim var, en kısa zamanda davetlimizsiniz sen, paula, sedelina hep beraber kuymak yiyelim. :)

Yumotem artık geldim, ve sizleri çok özledim. ama forumda beni özleyen pek kimse olmamaış sanırım, hiç kimsenin aklına gelmemişim :unsure: unutulmak çok kolaymış şimdi daha iyi anladım. :(

şaka şaka :P artık burdayım gitmeyeceğim bir daha... Seni çok seviyorum, pozitif enerjine bayılıyorum.

Ve maser

çok duygulandım, çok mahcup oldum, çok mutlu oldum. çok ama çok teşekkürler. ne güzel bir şiir, bildiğim bir şiir ama kendi adıma yazılınca daha başka oldu, sevgiler maser... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 2,3b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Sevgili sardunya,

Bu başlığı sayende öğrendim.

İnan hiç dikkatimi çekmemişti.

Fena da olmadı hani.

Sayende, dostlarıma, onları sevdiğimi söyleyeceğim.

Seni seviyorum güzel dost. Hep mutlu yaşa :clover: ..

Seni seviyorum... Güzel Dost... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bilmem ben hiç deli olmadım ki,hep başkalarının deli olmsını seyrettim hep uzaktan baktım ne zor bılırmısın,ben de bı gün deli olacak mıyım..bu emperyalıst düzende :D

her deli kendini akıllı zanneder zaten, demek sen hiç deli olmadın, felsefemi yaptın şimdi sen :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

nıye saklarmış peki :online2long:

ya bana bıde eserli sevgi pastası yapsan :wub:

hemen yapayım, elim çabuktur... :P

Eserli esersiz ya da tarihi eserli sevgiler, damdaki kediye benzerler, o miyavladıkça komşular taş atar... :P

Sevgi pastası az bulunur, ortada sahte sevgi pastacıları dolu...

onun içine saf ve arıtılmış has duygu konulmazsa, asla iyi bir pasta olmaz. onun zamanı, mekanı ve formu yoktur. sonsuzdur, değerlidir, olmazsa olmazları vardır. mesela, fedakarlık şekeri ister içine, sen ümitsizleştikçe sana ümit veren kremaları vardır. hasta olduğunda sana ulaşır, her koşulda... seni düşünür, sana içindeki güzellikleri gösterir, ve sendeki güzellikleri gören gözleri vardır. Yağ içermez, kolesterol yapmaz, sağlıklıdır. Çünkü sevgi pastası zararsızdır. Mutlaka baharatları olmalıdır, tarçınlı hoş kokusu vardır.

Afiyet olsun, asla sevgiden mahrum yaşama güzel arkadaşım :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hemen yapayım, elim çabuktur... :P

Eserli esersiz ya da tarihi eserli sevgiler, damdaki kediye benzerler, o miyavladıkça komşular taş atar... :P

Sevgi pastası az bulunur, ortada sahte sevgi pastacıları dolu...

onun içine saf ve arıtılmış has duygu konulmazsa, asla iyi bir pasta olmaz. onun zamanı, mekanı ve formu yoktur. sonsuzdur, değerlidir, olmazsa olmazları vardır. mesela, fedakarlık şekeri ister içine, sen ümitsizleştikçe sana ümit veren kremaları vardır. hasta olduğunda sana ulaşır, her koşulda... seni düşünür, sana içindeki güzellikleri gösterir, ve sendeki güzellikleri gören gözleri vardır. Yağ içermez, kolesterol yapmaz, sağlıklıdır. Çünkü sevgi pastası zararsızdır. Mutlaka baharatları olmalıdır, tarçınlı hoş kokusu vardır.

Afiyet olsun, asla sevgiden mahrum yaşama güzel arkadaşım :clover:

çok hoş ya,yağ içermez kolestrol yapmaz ya kolstorol yaw yanlışl yazıom gece geç oldu :wacko:

hani eserli ya devrem döndü gene.. :lol::wacko:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok hoş ya,yağ içermez kolestrol yapmaz ya kolstorol yaw yanlışl yazıom gece geç oldu :wacko:

hani eserli ya devrem döndü gene.. :lol::wacko:

Ay kendimi tebrik ediyorum ve de kendimi ödüllendiriyorum şincik... :clover: bu benden banaydı... :P

eser geçer, geçmezse ne olayım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ay kendimi tebrik ediyorum ve de kendimi ödüllendiriyorum şincik... :clover: bu benden banaydı... :P

eser geçer, geçmezse ne olayım

esıp geçerken benıde alsaya anne :P

ya hanı unutma pastamızzz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allah'ım ya kızım hem esip hem otobüse nasıl binceniz, şöfer sizi atar aşaya... akbilde geçersiz siz Eser havayolları ile gidin. :D

eser havayolarında bana bilet kesmıyorlar yasakmış bana :crying:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.