Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

kızlar birbirini neden çekemez

cesur civciv

Önerilen İletiler

• Cevaplar 121
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

aha. bu da başladı aşağılamaya. ben hepinizden büyüküm :angry:

o zaman neden kaçıyon ki :sweatingbullets: neyse canım banane ben kendime bakarım hiç büyümeyim işime gelir; iş bul, çalış, kariyer yap, zaten erkekler başlı başına bi dert evlen, çocuk doğur :angry::angry: ne büyücem ;) iki yıl sonra okul bitçek onun tasası tuttu şimdiden :(:( sende bi yaş sorunu çıkarmışın kendine garipsin abi aş artık bunları :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

o zaman neden kaçıyon ki :sweatingbullets: neyse canım banane ben kendime bakarım hiç büyümeyim işime gelir; iş bul, çalış, kariyer yap, zaten erkekler başlı başına bi dert evlen, çocuk doğur :angry::angry: ne büyücem ;) iki yıl sonra okul bitçek onun tasası tuttu şimdiden :(:( sende bi yaş sorunu çıkarmışın kendine garipsin abi aş artık bunları :lol:

atıştıgınızı görmek istemıyorum burada! :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

cesur civciv @ Jul 20 2006, 07:29 AM)

aslında herkesin biribirinden üstün bi yanı var ama çoğu hep en yüksekte olmak istiyo herkes benden küçük olsun diyo ama bu çok bencilce değilmi arkadaşlar bu kadar egoist bi insan hayatı boyunca hiç mutlu olamazki

cok haklısınnn ama malesef öğlebir milletizkii menfaat üstüne menfaat kurulmuşş oyuzdende zaten dostluklarr bitiorrrr :( :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kızların herzaman diğer kızlardan üstün olma istekleri vardır .onda olan diğerlerinde olmasın ,veye diğerlerinde olan şeyin kendisindede olmasını isterler buda onlarda bir kompleks yaratır.buda kıskançlık ve çekememezliği beraberinde getirir. :D

bu genel anlamda insan yapısında olan birşey ancak kızlarda daha fazla sanırım... :D:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kızların herzaman diğer kızlardan üstün olma istekleri vardır .onda olan diğerlerinde olmasın ,veye diğerlerinde olan şeyin kendisindede olmasını isterler buda onlarda bir kompleks yaratır.buda kıskançlık ve çekememezliği beraberinde getirir. :D

bu genel anlamda insan yapısında olan birşey ancak kızlarda daha fazla sanırım... :D:P

kız olmayan bilemez..:P tabi bunları erkeklerde de görüyoruz..erkekler hiç mi birbirlerini çekemez..çoooooook..:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim hayatla bağlantım kopmuş yorgunluktan neler olmuş burda böle

evt arkadaşlar çok haklısınız hepiniz ben bugün inanılmaz mutluyum çünkü o insan bozması varlıktan uzaklaşıyorum bi nebze olsun. hergün yüzünü görüp sinirlerim bozuluyodu

yaşasın yani :laughing::laughing:

allah herkesi kendisine zarar veren insanlardan uzak tutsun allah muhafaza kaza falan olur istemeden dimi :devil::devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evt kızlarda bu daha fazla ama bazılarında hastalık haline gelmiş durumda murti san hem kendilerine hem başkalarına zarar veriyolar

zaten öle bunu hobi olarak yapan kızlar ve erkekler(yani biiizzz :lol::lol: )başkalarına zarar vermiyoruz sadece bunu yaparken biraz eğleniyoruz dimi :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evt kızlarda bu daha fazla ama bazılarında hastalık haline gelmiş durumda murti san hem kendilerine hem başkalarına zarar veriyolar

zaten öle bunu hobi olarak yapan kızlar ve erkekler(yani biiizzz :lol::lol: )başkalarına zarar vermiyoruz sadece bunu yaparken biraz eğleniyoruz dimi :P

ben hobi olarak yapana raslamadım.Ve kadınlar erkeklerden çok daha tehlikelidir bu konuda ....

onlar herkeze zarar veriyorlar. :devil:

ben tek derdim bana bulaşmasınlarda ne halleri varsa görsünler :stuart::P

biraz bencilce oldu ama uğraşamam ben :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Vala bu sorunun cevabını bir bilsem...

Bence erkekler kendi aralarında kadınlardan daha iyi anlaşıyorlardır.

Ama kıskançlık kadın yapısında var galiba ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben hobi olarak yapana raslamadım.Ve kadınlar erkeklerden çok daha tehlikelidir bu konuda ....

onlar herkeze zarar veriyorlar. :devil:

ben tek derdim bana bulaşmasınlarda ne halleri varsa görsünler :stuart::P

biraz bencilce oldu ama uğraşamam ben :D

o zaman senin kadın milletinin olmadığı bi dünyaya alalım :P:stuart: alla alla yaw ne garip şeysin sen beya -_-

sonrada derler kızlar neden böle görsünler işte bunlar yüzünden böle :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

belli oluyo zaten dedim ya :sweatingbullets: hem pabuç kadar dil hem de kız peşinde koşarsınız nedir bu çelişki böle :angry:

sen benim ne zaman bir kız peşinde koştuğumu gördünde yorum yapıyon. :angry:

zannedersem ben garip biriyim ama sende bir sorun var galiba :stuart:

pabuç kadar dil sende aynaya bak görürüsün :devil::angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.