Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

kızlar birbirini neden çekemez

cesur civciv

Önerilen İletiler

:sweatingbullets:

ben bir erkek olarak sana hak veriyorum cesur civciv.ama erkekler kızlar kadar deil.çünkü erkeklerde bence çok yakın olduğu arkadaşlarının asla kuyusunu kazmazlar.ama diğer yakın olmadıklarında kızlar kadar olmasada ihanet ettikleri olur. :sweatingbullets:

iide şöle bi sorum var

ne demek şimdi biz arkadaşlarımızın kuyusunumu kazıyoz yani :angry::angry:

hayır canım o sölediğin akıl sağlığı bozuk insanlar için geçerli. kız olsun, erkek olsun yakın bulduğu bi arkadaşına, eğer sırlarını paylaşabilecek kadar yakınsa ve bu kadar değer veriyosa istisnalar hariç, deil kuyusunu kazmak kötü söz sölemeye bile çekinir. bizim bu sölediklerimiz genellikle arkadaş çevresinde pek samimi olmadığımız insanlar olur genelde :sweatingbullets::sweatingbullets:

tamm, bize kazık atan yakın arkadaşlarımızda var belki ama onlar zaten hasta olarak nitelendirdiğimiz ve kendi haline bıraktığımız(belki biraz intikam duygusu gelişmiş olabilir :P:lol: ) istisnai durumlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 121
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

'kızlar birbirini neden çekemez' aslında çekemez diye bişey yok.. sadece ilgimizi çeken biri varsa ortada, ister istemez, hassaslaşabiliyoruz. farkında olmadan yada olarak rekabete girebiliyoruz..

görünüşte kızlar geçimsizdir erkeklerin gözünde, ama aslında erkekler daha beterdir. kinci, saldırgan..! bi bakıyosunuz trafikte, yada banka kuyruğumu desem.. anında parlayıp birbirlerine tekme yumruk girişiyolar.

heryerde bizden daha agresif oluyolar.. hele kız konularında okadar kinci davranışları vardırki, sevdiği kızı bile anında harcıyacak kadar, aşağı durumlara girmeye meyilliler..

evet sessiz sakin görünüşlü erkeklerin çoğu böyle maalesef.. kimsede gocunmasın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir €L€KTRO_777

'kızlar birbirini neden çekemez' aslında çekemez diye bişey yok.. sadece ilgimizi çeken biri varsa ortada, ister istemez, hassaslaşabiliyoruz. farkında olmadan yada olarak rekabete girebiliyoruz..

görünüşte kızlar geçimsizdir erkeklerin gözünde, ama aslında erkekler daha beterdir. kinci, saldırgan..! bi bakıyosunuz trafikte, yada banka kuyruğumu desem.. anında parlayıp birbirlerine tekme yumruk girişiyolar.

heryerde bizden daha agresif oluyolar.. hele kız konularında okadar kinci davranışları vardırki, sevdiği kızı bile anında harcıyacak kadar, aşağı durumlara girmeye meyilliler..

evet sessiz sakin görünüşlü erkeklerin çoğu böyle maalesef.. kimsede gocunmasın.

mesela bende sakin biriyim.

ama kinci ve saldırgan asla deilim.

geçen sene bir olay olmuştu:haklı olduğum halde karşımdaki bana çok kötü girecekti.

gene ben haklı olduğum halde haksız muamelesi görüp tüm sınıf sağolsunlar hepsi beni sattı.

o haldeyken bile herhangi biriyle çok feci bir şekilde kavga edebilirdim.

ama ben etmeyip alttan aldım.bi şey olmadı.

bence sakin erkekler kesinlikle saldırgan deil.saldırgan olanlar kıslara yaranmak için sakin davranabilirler.

ve iki erkek bi kız için kavga etse hani kıslarında hoşuna gitmiyomu yani.

beğenildikleri için hoşlarına gider. -_-

ve ben kendi bi arkadaşımdan biliyorum.

........ kavga arayan biri olarak kız arkadaşı yanına gelince bi kedi kadar uysal oluyodu. :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

geçen sene bir olay olmuştu:haklı olduğum halde karşımdaki bana çok kötü girecekti.

gene ben haklı olduğum halde haksız muamelesi görüp tüm sınıf sağolsunlar hepsi beni sattı.

bence sakin erkekler kesinlikle saldırgan deil.saldırgan olanlar kıslara yaranmak için sakin davranabilirler.

..... kavga arayan biri olarak kız arkadaşı yanına gelince bi kedi kadar uysal oluyodu. :sweatingbullets:

haklı olduğun halde, karşındakinin sana girmesine izin verirsende pısırıklık olur..

ama eften püften şeyler içinde birbirinize girmeniz, vahşilik olur..

've iki erkek bi kız için kavga etse' hoşumamı gider..! hayır asla.. kıskanılmak bir yere kadar hoşuma gider.

eğer benim için birbirine gireceklerse ikiside, gözümde basitleşir..

ben sevdiğim zaman zaten karşı tarafa bu güveni sağlarım.. bu durumda gözüm başka kimseyide görmez..

ama birisi benim için kendi kendine, gelin güvey olupta üzerimde hak idda etmeye kalkışırsada.. ona gereken cevabıda ben veririm.. bunu arkadaşıma hissettirmeden yaparım. yani asla iki insanı birbirine düşürmem.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

....... kavga arayan biri olarak kız arkadaşı yanına gelince bi kedi kadar uysal oluyodu. :sweatingbullets:

elektro kavga basit insanların kendilerini koruma yöntemidir bana göre -_-

söylenecek söz bulunamadığı kendini savunamadığı zaman insanlar kaba kuvvete baş vurur

beyenilmek kısların hoşuna gider ama biz diyoruz ya erkeklerde ne ararız bizi anlasın ve bize bişey katsın

eğer gerektiğinde kendini savunamayacak kadar acizse bu insan ve kendini yumruklarında başka bişile koruyamıyorsa bize ne verebilirki -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir €L€KTRO_777

sadece boheme şunu solemek istiyorum...

o kavgada eğer tatlıya bağlanmasaydı okulun belki de yarısı hastanelik olacaktı.

bi de ben bizim okuldan bahsedeyim.

bütün kızlar hep ......... erkeklerle çıkıyo ayrıca.

kafam karışmış olabilir?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

mean gırls diye bir liseli kızzları anlatan filim vardı onu izlemenizi tavsiye ederim ..ve tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.....

Mean%20girls.jpg

01.jpg

movie_mean_girls.jpg

arkadaşlar filim çok güzel ,kızlar birbirlerini nasıl ispiyonluyor nasıll birbirinin kuyusunu kazıyor bu filim tam bir örnek... :lol::lol::lol::lol:B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 9 yıl sonra...
  • 3 hafta sonra...

evet söylüyorum; kadın -beğenilen kadınlar- küçüklüğünden beri sürekli ilgi ve taciz gördüğü için alışıyor bu duruma. ilgi ve taciz ne yazik ki ayrılmıyor. bağımlı gibi bi şey oluyor. bi süre sonra erkeklerin onu beğenmemesi acı veriyor. bu yüzden daha çok bakım, makyaj falan işte. amaç; gerekli dozu almak, çünkü bağımlı. yanındaki bi kadının da ondan çok beğenilmesini kaldıramıyor böylece. halbuki erkekler öyle görmüyor. ortamdaki her kızı beğenebilir. bizim gibi değiller, yani tek bir erkek seçmiyorlar bizim gibi. hepimiz farklı deneyimleriz onlar için. ama kadın böyle görmez, bu sebepten yarışır birbiriyle, mantıklı düşünemeyen bir bağımlı çünkü. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.