Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

kızlar birbirini neden çekemez

cesur civciv

Önerilen İletiler

kızlar neden biribirini çekemiyo hiç anlamıyorum yoksa bendemi bi sorun var :( bi kızın dostum dediği kız arkadaşlarının sayısı ne kadardır merak ediyorum. arkadaşım deyipte bi sorunumu anlattığın kız arkadaşım benim anlattıklarıma kendi yorumunu katıp olmayacak şekilde başkalarına anlatmış :angry::angry::angry: onun yüzünden hiç bi günahı olmayan bi erkek arkadaşım zor durumda kaldı bense söylemediğim şeylerin yükünü çekmişim boşu boşuna. elbette herkesin diğerlerinden farklı tuttuğu ruh eşi vardır ama bunlar bir kaç kişiden ibarettir.

neden kızlar birbirini bu kadar çekemiyo lütfen bana açıklarmısınız :wassat::wassat::wassat:

(tabi erkek olmadığım için bilemiyorum ama erkeklerdende bu konuda konuşmak isteyen varsa katılımlarını bekliyorum)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 121
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

kızlar neden biribirini çekemiyo hiç anlamıyorum yoksa bendemi bi sorun var :( bi kızın dostum dediği kız arkadaşlarının sayısı ne kadardır merak ediyorum. arkadaşım deyipte bi sorunumu anlattığın kız arkadaşım benim anlattıklarıma kendi yorumunu katıp olmayacak şekilde başkalarına anlatmış :angry::angry::angry: onun yüzünden hiç bi günahı olmayan bi erkek arkadaşım zor durumda kaldı bense söylemediğim şeylerin yükünü çekmişim boşu boşuna. elbette herkesin diğerlerinden farklı tuttuğu ruh eşi vardır ama bunlar bir kaç kişiden ibarettir.

neden kızlar birbirini bu kadar çekemiyo lütfen bana açıklarmısınız :wassat::wassat::wassat:

(tabi erkek olmadığım için bilemiyorum ama erkeklerdende bu konuda konuşmak isteyen varsa katılımlarını bekliyorum)

Yok hayatım ya konusurken bıle ard nıyet beslıyorlar

cok kötu kızlr bırbırıne karsı

sevgılın varsa ona kendılerını guzel gösterır elınden almaya calısırlar herkesın yanında senı eszmeye calısır en yakıun dostun vsvs

tum pıslıkler orpu kızlarda walahı

ne ok cekemıyorlar işte. pislikler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yok hayatım ya konusurken bıle ard nıyet beslıyorlar

cok kötu kızlr bırbırıne karsı

sevgılın varsa ona kendılerını guzel gösterır elınden almaya calısırlar herkesın yanında senı eszmeye calısır en yakıun dostun vsvs

tum pıslıkler orpu kızlarda walahı

ne ok cekemıyorlar işte. pislikler

çok ii açıkladın meliskoo ağzına sağlık. ya inanırmısın ben birinden hoşalanyım kız rüyasında onu kendine asılırken görüyo. cinlerim tepeme çıktı en sonunda. hastamıdır ne anlayamadım bi türlü :angry::angry::angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaa bakın görün işte havalı olmak dışardan nasıl görünüyor o havalı sen havalı çekemezsiniz tabi :D

yok abicim ya ne alakası var. ben kendi halinde bi kızım :P ama yinede fazla geliyom anlaşılan kızın kapasitesi düşükse benim ne suçum var yani :) bugünde felaket bi tartıştık kopardım bağlarımı herkese tavsiyem çok rahatlatıyo bi sonunuz varsa gidin hiç çekinmeden hesap sorun içine attıkça delleniyo insan

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

katılıyorum birbirini çekemeyen kız çok,dediğiniz gibi hep birbirlerinden üstün olmak ve kendilerini diğerinin sevgilisine hoş göstermek istiyorlar.

ölelerinden de nefret ediyorum.ama burda ne güzel herkes birbiriyle dost ben hiç çekememezlik görmedim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

katılıyorum birbirini çekemeyen kız çok,dediğiniz gibi hep birbirlerinden üstün olmak ve kendilerini diğerinin sevgilisine hoş göstermek istiyorlar.

ölelerinden de nefret ediyorum.ama burda ne güzel herkes birbiriyle dost ben hiç çekememezlik görmedim

aslında herkesin biribirinden üstün bi yanı var ama çoğu hep en yüksekte olmak istiyo herkes benden küçük olsun diyo ama bu çok bencilce değilmi arkadaşlar bu kadar egoist bi insan hayatı boyunca hiç mutlu olamazki -_-:(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kızlar neden biribirini çekemiyo hiç anlamıyorum yoksa bendemi bi sorun var

:lol:

iyide erkekkler cevap veremez bence bu soruyaa...

geçen kuzenimle yolda yürüyoruz (kuzenim kız) yanımızdan çok güzel bir kız geçti.

kuzenim kıza bir baktııı ve şöyle dedi "saaa....laaaak şuna bak ne giymiş"

tabi ben gülme krizine girdim.

kadınsal içgüdü olsa gerek (yani bu ufak bir kısmı çekememezliğinizin)

erkeklerde pek yok bu tarz şeyler...ne güzel... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

geçen kuzenimle yolda yürüyoruz (kuzenim kız) yanımızdan çok güzel bir kız geçti.

ya aslında çok merak ediyorum

gerçekten yokmu

mutlaka vardı gibime geliyo :sweatingbullets::sweatingbullets::sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aslında herkesin biribirinden üstün bi yanı var ama çoğu hep en yüksekte olmak istiyo herkes benden küçük olsun diyo ama bu çok bencilce değilmi arkadaşlar bu kadar egoist bi insan hayatı boyunca hiç mutlu olamazki -_-:(

doğru sölemişsin,haklısın

ama bunu da yapmıyor diiliz yani :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

öle nefret duygusuyla ya da kıskançlıkla diil ama ben kendi adıma konuşayımbazen yapıyorum ama nedenini bilmiyorum nicomediasın dediği gibi kadınsal içgüdü heralde :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

öle nefret duygusuyla ya da kıskançlıkla diil ama ben kendi adıma konuşayımbazen yapıyorum ama nedenini bilmiyorum nicomediasın dediği gibi kadınsal içgüdü heralde :P

:) nedeni yok bu yaptıklarınızın içgüdüsel

aslında daha güzel bir şey yazarım da off ondan sonra sopa yerim sizden :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaa bu dediğiniz gibi iç güdüsel.kızlar hep dikkatin üzerlerinde olmasını,yani en güzel olmayı isterler.böyle oluncada başka bir kızla hep mukayese halindeler.Acaba ne giymiş,kaç kilo vermiş vs.

erkeklerde bence bunu yapıyordur da farklı yöndedir...onun arabası,onun iş yeri,onun vs....bu insanların yapısı galiba.bu kötümü diye düşünürsek bi noktada değil..çünkü eğer bu duygu olmasaydı moda olmazdı :lol: kendine dikkat etmezdi kimse her yönden yerinde sayardı.başkasının sevgilisini almaya gelince bundan nefret etsemde,bu tarz kızlardan iğrensemde suçun tek taraflı olmadığını biliyoruz hepimiz.Başkasının sevgilisine sarkan erkekler yokmu,ayartmaya çalışan ooooo...ama kendini bilen bi kız bu ayartma çalışmalarına nasıl yüz çeviriyorsa erkeğinde bunu yapması gerekir :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşım anlamak imkansız değil ki..

düşün 3 arkadaşsınız.sen ve çok yakın iki arkadaşın olsun...

sen ne yapacaksın gönllerini almak için birine ilgi gösterdiğinde diğerinede aynı ilgiyi göstermelisin....

birine biraz az ilgide bulunsan kızların huyu alınganlık yaparlar anlamsız kıskançlıklar tiripler olur....

neyse daha da ne olabilir.şimdilik bu kadar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaa bu dediğiniz gibi iç güdüsel.kızlar hep dikkatin üzerlerinde olmasını,yani en güzel olmayı isterler.böyle oluncada başka bir kızla hep mukayese halindeler.Acaba ne giymiş,kaç kilo vermiş vs.

erkeklerde bence bunu yapıyordur da farklı yöndedir...onun arabası,onun iş yeri,onun vs....bu insanların yapısı galiba.bu kötümü diye düşünürsek bi noktada değil..çünkü eğer bu duygu olmasaydı moda olmazdı :lol: kendine dikkat etmezdi kimse her yönden yerinde sayardı.başkasının sevgilisini almaya gelince bundan nefret etsemde,bu tarz kızlardan iğrensemde suçun tek taraflı olmadığını biliyoruz hepimiz.Başkasının sevgilisine sarkan erkekler yokmu,ayartmaya çalışan ooooo...ama kendini bilen bi kız bu ayartma çalışmalarına nasıl yüz çeviriyorsa erkeğinde bunu yapması gerekir :)

aldatılma konusunda ben suçlu olarak sadece aldatanı görmüyorum. tabi istisnalar hariç çünkü bazı kimseler bir türlü tatmin olmayı bilmeyip ****** ... çıkabiliyorlar. ama aldatıldığımızda ilk yaptığımız ne; vay hain nasıl yapar asalım keselim. :chris::chris: suçun birazda bizde olabileceğini hiç düşünmeyiz neyse işte

her kız tabiki diğerlerinden güzel olmak ister, egosunu tatmin etmek ister bu hepimizde var. hem zaten biri sana gelip ayy bugün çok güzel olmuşsun dediğinde sen bunun ne kadar samimi olduğunu anlayabiliyosun. ;) moda dediğimizde noluyo biri ilk alıyo sonra başkasında gördüğünden benden gördü kıskanç işte nolcak deniyo ya o şey senin içinmi tasarlanmış dikilmiş kardeşim :angry::angry:

yani biz biraz abartıyoruz çoğu şeyi galba ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.