Zıplanacak içerik
  • Üye Ol
Yoslabs

Popcar Kiralık Araba Bulma Android Uygulaması

Önerilen İletiler

Popcar Kiralık Araba Bulma Android Uygulamasını tanıtacağım;Popcar Kiralık Araba Bulma Akıllı Telefon Android Uygulaması; yurt dışında bu konudaki android yazılımlardan eksiği yok,sadece  yurt dışından kurumsal firma girişi olmadığından şimdilik Türkiye ve KKTC'ni  kapsıyor.

    Popcar Kiralık Araba Bulma Android Uygulaması ile,binlerce kiralık araç arasından marka,model ve fiyat karşılaştıması yaparak,araba kiralamayı çok kolaylaştırıyor,günlük,aylık,filo kiralama seçenekleriyle kiralamak istenilen araç özellikleri  görülüyor,düğün için araba mı,arazi aracı mı,veya klasik araç mı kullanıcının isteklerini karşılayacak firmalar çıkıyor.Bulunulan semt veya kiralamak istenilen bölge yazılarak,çıkan sonuçlardan tercih edilen firmanın üzerine tıklayınca telefon numarası çıkıyor,kullanıcı isterse telefon numarası üzerine de tıklayıp araç kiralama firmasını arayarak kiralama işlemini sonuçlandırabiliyor. Oto kiralama firmasının haritadaki yerini görmek isteniyorsa,harita resmine basılması yeterli oluyor.

   Popcar Kiralık Araba Bulma Android Uygulaması, kiralık araba rent a car hizmeti veren kurumsal işletmeler ve hizmet saglayıcılar için ücretsiz tanıtım imkanı sunuyor.Türkiye ve KKTC en kapsamlı kiralık araç android uygulamasıyla firmalar yerellikten kurtuluyor.Firmalar veya hizmet saglayıcılar uygulamaya üye olduktan sonra araç fiyat bilgilerini hemen girerek,gerektiğinde yeni araç girişi veya iptalini,gerektiğinde ise fiyat bilgilerini güncelliyebiliyorlar.

  Popcar Kiralık Araba Bulma Uygulaması,kiralık araç arayanlar ve kiraya araç verenler mobil ortamamda buluşup işlerini hızlandırıyor.


Bu iletiyi paylaş


İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

İletiniz moderatör kontrolünden geçtikten sonra sitede gösterilmeye başlanacaktır. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız lütfen hemen bir ÜYE OLUNUZ.

Misafir
İletinizi misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer üye iseniz lütfen GİRİP YAPARAK gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.