Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Deccal hakkında (ilginç bir araştırma)

carthez

Önerilen İletiler

Matbaayida seytan icadidir diyerek,kesfinden ancak 250 yil sonra kabul eden Osmanli zihniyeti ile bilgisayari imandan uzaklastiriyor diye tukaka eden zihniyet ayni zihniyettir,Insanliga hizmeti "seytan icadi"diye kötülemek bir zamanlarin hiristiyanliginda hak arayan kadinlara "CADI"diyerek yaktiran kilise ile ayni kategoride incelenmelidir.Insanliga kim hizmet vermisse birileri tarafindan kötülenmistir.

Elektrigi bulana "cennetlik"denildiginde hemen akli cok calisanlar yani müslüman maskeli seytanlar!;hayir cennete giremez cünkü imani yoktu diye ahkam keserler.Imani olmasaydi elektrigi niye bulacaktiki babasinin keyifi icin mi elektrigi buldu.Madem ki Tanri calisin insanlara hizmet verin diyorsa elektrigi bulanda insanlara hizmet vermistir.Onu cehenneme yollayan zihniyet Allahin zihniyeti degil müslüman maskeli seytanlarin zihniyetidir.

Bilgisayar imani yok ediyormus!Bir devlet büyügünün özel doktorunun iki gün önce söylemis oldugu"Ilaclar imanimizi inancimizi yok ediyor,helal ilac yapilmasi lazim"demesi ile bilgi sayarin imani yok ettigini ileri sürmek ayni zehirli dilidendir.Helal et diyerek milletin aklini celen ve her türlü pisligi yaparak para kazanan helalciler simdi de yeni bir para kazanma ve milleti soyma sansi yakalayacaklar.HELAL ILAC!

Bu müslümanlar, yatip kalkip,böyle yapma imanin zayiflar, söyle yapma inancin yok olur diye zehir siringa edenleri dinledigi sürece Islam oldugu yerde kalmaya mahkumdur.Allahin emirleri yok sayildigi sürece Allah müslümanlara asla acimaz.Allah icin tüm insanlik aynidir.Ben müslümanim benim ayricaligim var demek kendini kandirmaktir.Müslümanin ayricaligi TAKVA yani insanliga insanlara ne kadar hizmet vermesiyle fark eder.Kim insanliga hizmet ediyorsa Allahin indinde ayricaligi vardir.

Müslümanlarin birbirini öldürmek icin nasil savastiklarini görüyoruz.Eger akillari olsaydi birlik olurdular ve güclenirdiler.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Deccal sıfatların bulunduğunu ben de düşünüyorum Bu gidiş kötü bir gidiş Rabbim hepimizi affetsin ama deccal imanı olanları kandıramıyacak biizniilah ama su bilgisayar İnternete bela olmadığını kimse söyleyemez bir çok günaha sebep ve imansızlığa götürüyor Allah sey tana uydurmasın sonumuz başımız imanla olsun hüsnü Hatem güzel son nasip etsin Rabbim 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

...mehdi 313 adamı ile mescid-i aksaya girecek.deccal 70 bin askeri ile mescid-i aksayı kuşatacak.sabahı bekliyecekler.meryemoğlu isa sabah vakti sabah namazı öncesi kaamet-i mehdi ile gökten mescid-i aksaya nüzulu ile ışınlanacak.deccal ve askerleri bunu farkedemiyecektir.deccal kapıya vuracaktır.çıkın dışarı diyecektir.tam mehdi kapıya yönelecektir. ki isa ona engel olacak bunu bana bırak .ve isa hak olan mesih o yalancı anti-mesih olan deccalin karşısına çıkar ki deccal onun kutsiyeti karşısında tuzun suda erimesi gibi eriyecektir.ve kaçacaktır.kuramda biz hakkı o beyinsizin başına vurur parçalarız.deccal içindir.burda hak olan isa batıl olan deccalin beynidir.deccal kaçınca mehdi ile mesih birlikte peşine koşar.70 bin sakerde ne olduğunu anlamadan domuz sürüsü gibi dağılacak uçuruma gidecektir.gizli bir güç onları uçurumdan aşağı atacaktır.rabbin kudreti buna muktedir.ve deccal lut kapısı arkasına saklanır.kapı dile gelir o arkamda der.ve mehdi elinden kılıcı alır ona hamle ile öldürür.rivayete göre hızır da ordadır.oda buna yardım eder.EN DOĞRUSUNU ALLAH BİLİR

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Herkes önemli bir noktayı atlamış.Oda deccalin fitnesi..Peygamber efendimiz ; Adem babamızdan kıyamete kadar deccalin fitnesi kadar büyük ve yıkıcı bir fitnenin olmayacağını bildirmiştir.Bir diğer hadiste fitnesinin doğruyu yanlış ve yanlışı da doğru gibi göstermesi olduğunu bildirmiştir.Şimdi tv veya internette nasıl insanların yanlış bilgilerle yönlendirildiklerini hatırlayın...mesela bir örnek,,  BBC libyada kaddafinin şehri bombaladığını sivilleri öldürdüğünü bildirirken rus haber kanalı aynı kentten canlı yayın yaparak haberin yalan olduğunu bildirmişti hatırladınız mı...yada dikkat edin bütün haber kanallarında hep aynı içerikli haberlerin olması...yani bize ne vermek istiyorlarsa bizde onu alıyoruz...

Bence en tehlikeli şey tv ve internet..

Ben işyerinde genç stajerlerin dini tartışmalarına kulak misafiri olurken şeytana düşmüş melek dediklerine bizzat şahit oldum...bir diğeri nerden öğrendin diye sorduğunda internetten okudum dedi...ve daha kötüsü diğerleride bişey bilmedikleri için vay be deyip, arkadaşlarına inandılar..

Amerikan filmlerinden hatırlayın..onlarda şeytana düşmüş melek diyorlar..işte dinler ve insanlar böyle yozlaştırılıyor..

Halk görsel ve işitsel gereçlerle herşeye inandırılabilir,yeterki cahil olsunlar ki oda günümüzde denizdeki kumdan bile çok

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
Misafir Akif Erdoğan

Deccal'in cep telefonu-internet olduğu konusunda şüphe götürmez deliller var, gençlere bir bakın, sosyal medya kimlerin elinde, internetin ilk çıktığı yılları hatırlıyorum yanlışlıkla bir yere tıklayınca onlarca ****** siteleri açılıyordu, bunların binlerce milyonlarcası var, onca sosyal medya maduru ve yıkılan yuvalar,intihar eden insanlar,küçük çocukları suistimaller,şantajlar ve daha sayısız fitneler mevcut iken Deccal in Cep telefonu-internet olmadığını söylemek sadece ve sadece kendini kandırmaktan ibarettir. İnternet bireyi yozlaştıran,sorumluluklarından uzaklaştıran,ahlaksızlığı kolaylaştıran,teşvik eden,kumar ve daha bir çok şeytani tuzakları barındıran,insanları heva ve heveslerinin esiri yapan olağan üstülükleri ile insanları bağımlı yapan Deccal in ta kendisidir. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Akif Erdoğan

Size olumsuz bir etki yapmıyor diye milyonlarca insana olumsuzlukları olduğu gerçeğini gözardı edemezsiniz.Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu. O halde bir bilen olmak için araştırmak,öğrenmek, okumak ve okuduğu hakkında düşünmek gerekmektedir.Çaba göstermeden sonuç alınamaz.Farkında olmayan da yolundan sapar kaybolur.Bilgi paylaştıkça değerlidir. Selamlar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 4 yıl sonra...

Bir Hadis:Imam Nesai(Ebu Abdurrahman Ahmet bin Suayp)

-Ahir zamanda öyle bir topluluk meydana cikacak ki,Kuran okuyacak ama bogazlarindan asagi inmeyecek(iyice anlamaksizin okuyacaklar),Dinden okun yaydan cikmasi gibi cikacaklar,onlarla mücadele etmek her müslüman icin bir gerekliliktir.Onlarin görünümü.saclari trasliyani dazlak olmasidir.

Kel kabak ortalikta dolasan karikatür malzemesi tarikatcilar,cemaatciler hayalimize gelmiyor mu?

Deccallik,asil gücünü din ile Kapitalizmden almaktadir.

Deccal ve Süfyan,dindar kilikli olacak ve dindarlari kandiracaktir.

Yukaridaki hadis bize bugün kimin deccal kimin dindar oldugunu anlatiyor.Basi sarikli olanlari kim destekliyor?.Onlarin okullarda ders vermesini kim istiyor?Zoraki din dersi neden dayatiliyor.

Islam dünyasindaki Deccal-Mehdi tartismalarindaki her sey,iki namuslu insanin cok serefli olmasindan dolayi basladi.

Bunlardan biri Atatürk'tü.Sayet Atatürk kendisi icin Mehdilik makami secseydi,hic kimse itiraz etmeyecek tam tersine herkesce desteklenecekti.O,Mehdiligi secmeyince zitlarin savasini esas alanlarca Deccallik suclamasi payina düstü.

Diger serefli kisi ise Prof.Dr.Yasar Nuri Öztürk'tü.Islam dünyasinin mega yildizi olan hoca,Mehilige adayligini aciklamadigi icin ya Deccalila veya Deccali destekleyen kötü Alimlik ile itham olunacaktir.

Friedrich Nietzsche diyor ki;nice sonra anladik Deccalin dindar oldugunu.

Deccallik,dinsizlik degil,dindarlik anlayisidir ve dinci yönetimlerin bizzat kendisidir.

Deccalin en büyük iddiasinin,"ben sizin tanrinizim!iddiasi olacagindan söz eder hadis kaynaklari,AKP ve Recep Erdogan taraftari bazi kisiler,onun icin"Allahin vasiflarini tamamiyle tasiyor"ifadesini kullanmisti,ancak ne Recep Erdogan'dan ne de destekleyenlerden bu söze itiraz eden bir beyan duymadik.Insanin aklina ister istemez su geliyor;Recep Erdogan kalkip ben sizin inandiginiz Allahim,sizlere peygamber gönderdim olmadi,Mehdi dönemleri yaratim olmadi artik sizi ben kurtarayim dedim...dese oy oraninin cok asagilara düsebilecegine kimse ihtimal veremez.Üstelik delil getirenler dahi olabilir.Allah bile Rize'den cikti,Rizeli Allaha can kurban denmeyeceginin garantisi yok.Gerci kimi zevatin sadece"La Ilahe illa Erdogan"yani Recep Erdogan'dan baska tanri yoktur demedikleri kaldi.(Alinti:Deccal Dindarmis-Nazif Ay)

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.