Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kilo almak istiyom

arman

Önerilen İletiler

sizler ne yiyorsunuz ki hepiniz boyle zayifsiniz :)

fast food ve junk food cok yiyin ve fazla spor yapmayin tembel olun yurumeyin fazla hep oturun yemek yerken herkez normal portion yerken siz hep iki tabak (tam dolu tabak olsun ama) yiyin kilo mutlaka alirsiniz....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • Cevaplar 158
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

arkadaslar szden yardım istiorum artıq iice psikolojim bozuldu cok takıntı haline gtrdm ben bu durumu dedigim gibi boyum 159 cm kilomsa 45,36 beden giyiyorum normalde kilo alıyorum ama yavas yavas halbuki ben biran önce almak istiorum lütfen yardım edin simdiden tesekkürler... :)

çok yemek ye :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende yeni üye oldum lütfen banada yardım edin ben 1.62 boyundayım ve 44 kiloya düstüm ama yemeği okadar za yiyorumki hemen doyuyorum napabilirim etkili ilaçlar varmı kilo aldırıcı :(

ya bende tam tersiyim afedersin ****** gibi yiyorum kilo alamıyorum yani abartmıyorum ekmek 500gr. olduktan sonra her oturmaya 1,5 ekmek yiyorum ama nafile çalışmıyorumda üstüne üstlük kiloda veriyorum :S

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya bende tam tersiyim afedersin ****** gibi yiyorum kilo alamıyorum yani abartmıyorum ekmek 500gr. olduktan sonra her oturmaya 1,5 ekmek yiyorum ama nafile çalışmıyorumda üstüne üstlük kiloda veriyorum :S

Sen bunları yapıp da alamıosan çözümü burda arama :D

Doktora görün bence..

1,5 ekmek yiyosun ve yatıosn daha alamıosn ilginç ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yasina, boyuna , kilona ve ne kadar spor yaptigina gore bali birsey.

Ona gore de belirli kcal yemek lazim.

Mesela Olympic te yuzmede altin kazanan amerikali genc vardi ya Micheal Phelps . O gunde 12000 kacl yiyor :stuart: dusunun yani ve halen zayif ve iyibir formda.

tabiki gunde 5 saat yuzdugu icin gediklerini de eritiyor... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aman sanki sen çok şişmansın :closedeyes: ilk okul 4. sınıflarda fen bilgisi dersinde iskeletimizi tanıyalım konusunda canlandırmalı iskelet olarak girersin, resmen kemiklerin sayılıyo :innocent::sweatingbullets::whistling:

yanlışsam söyle :islik:

Ha ha haa <_< Sen kendine bak.. Yanlışsın tabi..-_-

Benim kilom gayet iyi.. Fıstık gibi kızım maşallah :huh::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

mrb arkadaşlar benim kilo alma gibi cok korkunc bi sorunum var cok hareketlı bırıyım kılo almak istıyorum cok vıtamın hapı kullandım iştahım açıldımı tam olarak fark edemedim çünkü yemek yemeye üşenme gıbı bı sorunum dhaa var :)kılo almanaın yemek yemeden çözümlenebılme olasılıgı yokmu iştahım acılsa bıle keyfen yemıorum canım istemıyo aslında yemekte istıyorum ama dedım ya üşeniorum lütfen bri bana yardım etsin:(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla bılmıorum olsa ne gusel olurdu:( boyum 1.74 kilo 50 ya ne bılım az yiyip kilo almanında bir formulu olmalı dıye düşündüm..

ya bence ıyı nıye kılo almaya calısıyorsun kı kılonda boyunda normal bence sismanlık bır hastalık sonra dur dıyemezsın. kılolar ılerıkı yaslarda basına bela olur bence cok ıstahın yoksa zorlama kendını önce sağlık...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

merhaba arkadaslar forumda yeniyim bn 17 yasinda 1.70-75 boy civarindaim kilom ise 50-55 kilo civari lise sona gidiom yurt disinda yasiorum yani amerikada artik kendimden nefret ediom yakinda bi kac cesit ilac alcam karnimda kurt oldumu dusunuom ama kurt var dielim ve dusrdum dielim nasil izli kilo alcam yardim !! bazi arkadaslarim bana sn 17 yasinda diil 14 yasindasin fln diolar :( ve bu bni piskolojik olarak etkilio :( ( kiz aradasim olmacak die korkuom :( evt bi kac sorum dha olcak genellikle yemek yedikten sora mesela orenk verim hamburger fln yedim papatez yedim ardan 30 dk geer gecmez yedimi atiom yani yane hmn tuvalete cikiom yani o yediim sey midemde durmuo ha bide yemek yedikten sora hemen ayakalkip dolsamak isterim mideme birden oturu verir yane ne bilim kendimi rahatsiz hissederim lufn yardim edin :blushing:

ha bu arada yane yas olarak kilom kotu kollarim ve bacaklarim ip incecik bazi insanlar bana dokunmaya korkuo kemiklerin kirilir die korkuluk gibim ayni ve bazi kisiler elllerimle dalga gecio ellerim bum buyuk ve bas parmaklarim yamuk biraz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

herkese merhaba

ben de sizler gibi kendimi bildim bileli zayıflıkla mücadele eden biriydim.denemediğim hiç bi şey, gitmediğim doktor diyetisyen kalmadı.ne kadar sıkıntılı bir durum olduğunu çok iyi biliyorum.ancak 4 ay kadar önce önemsemeden başladığım bir yöntemle umduğumun da üzerinde kilo aldım.43 kilo iken 3 ay sonra 52 kilo olmuştum.kilo alma durumunu streste kötü etkiliyor.üzülmemeye kendinizi sıkmamaya da dikkat edin.benim asıl formülüm ise bir ilaç.azimle vazgeçmeden kullanırsanız mutlaka sonuç alıyorsunuz.reçetesiz satılan kolay bulunan bi ilaç.beslenme alışkanlıklarınızı da değiştiriyor.ilacın ismini burdan yazmanın doğru olmadığını düşünüyorum.ilacın ismini öğrenmek isteyen arkadaşlara mail adresime yazarlarsa yardımcı olabilirim.herkese sağlıklı günler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
sen de benim gibi zayıfsın anlaşılan...gerçi ben bu aralar fazlasıyla aldım ama şimdi de vermeye uğraşıyorum...

kilo almanın en kolay yolu yemek arasında su içmek...en az 2 bardak ve öğün atlamamak...bi de çikolatayla aran iyi olacak...1 ayda en az 3 kilo garanti...dene ve gör... :lol:

selam ben de kilo alamayanlardanım :) yemek arasında su içmek kilo almak isteyenler için iyi değil diye duymuştum..iştahı kapatıyormuş,aksine zayıflamak isteyenlere öneriyorlar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selam arkadaşlar, yeni üyeyim ve kilo almak istiyoruumm. boyum 1,68 kilom 50 Bi 4-5 kilo alsam süper olacak :) gerçi arkadaşlarım benim gibi olabilmek için ne rejimler yapıyolar :D ama yine de biraz zayıf olduumu düşünüyorum. geceleri de yiyip yatıyorum ama o da yasak çünkü reflüm var :( bi arkadaş çikolata yiyin bol bol demiş çok severim ama reflünün en büyük düşmanlarından biri :( metabolizmam çok hızlıymış nasıl yavaşlar ki şu metabolizma maşallah yediğim durmuyo içerde :D tavsiyelerinizi bekliyorumm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Demekki sansli gruplardansiniz yiyin yiyebildiginiz kadar kim tutar sizi, insan yemegi sirf kilo almak icin yemez eger sirf kilo almak icin yiyorsaniz ozaman zaten kilo alamazsiniz tek yapacaginiz sey kilo almayi veya vermeyi aklinizdan sileceksiniz metabolizma zaten hizli calismakta birde bunun uzerine pskolojik baski yaparsaniz bunyenize kilo alayim derken sagliginizdan olursunuz.. Birde su var eger benim gibi yemekleri seciyorsaniz ozaman hayatta kilo alamazsiniz her yemekten yiyin nasil olacaksa gozunuzu kapatin burnunuza bir mandal sal gitsin :).. Kilo almak isteyenlere veyahut vermek isteyenlere basarilar.. ama unutmayinki insan belli bir yastan sonra ister istemez kilo alirmis bende onu bekliyorum sizlerde bekleyin :)

Saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Insan nasil usenir yemek yemege ? :unsure:

yemek yemedegen kilo alamazsiniz. Boyunuz ve kilonuz kac bilmiyorum ama ona gore baklamisiniz kac kcal yiyipte kilo alabilirsiniz diye..

Ustam,muhteşemsiniz :P gerçin kilo ve boy;donanımlı olduğunuzu anlatıyor ama -_- yav Angelim,bak doktor bana en azından 3 kilo almalısın diyor,alamıyorum :( dediğin tüm yolları denedim,hatta porsiyonuna lahmacunlar yürüttüm :lol: olmuyor,olmuyor :angry: yine ders çalışamanın verdiği deprasyonla foruma takıladurayım,sınavdan sonra sen artık bana moral vermek için moral depola :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ustam,muhteşemsiniz :P gerçin kilo ve boy;donanımlı olduğunuzu anlatıyor ama -_- yav Angelim,bak doktor bana en azından 3 kilo almalısın diyor,alamıyorum :( dediğin tüm yolları denedim,hatta porsiyonuna lahmacunlar yürüttüm :lol: olmuyor,olmuyor :angry: yine ders çalışamanın verdiği deprasyonla foruma takıladurayım,sınavdan sonra sen artık bana moral vermek için moral depola :D

Sayin Mavi siz sinav stresinden zor alirsiniz kiloyu siz okulun bitmesini bekleyin nezaman okul biterse iste ozaman yavas yavas alirsiniz kiloyu :)

saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayin Mavi siz sinav stresinden zor alirsiniz kiloyu siz okulun bitmesini bekleyin nezaman okul biterse iste ozaman yavas yavas alirsiniz kiloyu :)

saygilar

Okul,zanımca bir ay sonra bitiyor :D ben çalışmayı bıraktığım gün alırım...zira üniversiteye uğradığım yok,ne ettiyse iştekiler ediyor B) Aman Allahım,biraz daha yazarsam,tüm canımı sıkanları teker teker yazarum -_- Sağolun Yakışıklı :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.