Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kilo almak istiyom

arman

Önerilen İletiler

Bu başlığı görünce kendi kilomu paylaşmak istedim,zayıf veya kilolu muyum söyleyin arkadaşlar:Boyum 1.75 ve kilom 53...Sizce zayıf mıyım,kilolu mu?Bana göre iyi geliyor yani normal görünüyorum,sizin de fikrinizi almak istedim. :):)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 158
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu başlığı görünce kendi kilomu paylaşmak istedim,zayıf veya kilolu muyum söyleyin arkadaşlar:Boyum 1.75 ve kilom 53...Sizce zayıf mıyım,kilolu mu?Bana göre iyi geliyor yani normal görünüyorum,sizin de fikrinizi almak istedim. :):)

bence iyi kilon normal yani :) komik resimlerdeki safinaz gibi olmada :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

size iyi dedim ama siz zayıflık riski içeriyormusunuz araştırdım buldum sizde bakın isterseniz

http://www.mutfakkedisi.com/vucut-kutle-orani.php

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaşlar BEN 1.68 BOYDA 40 KİLOYUM VE KENDİMDEN NEFRET EDİYORUM KİLO ALMAK İSTİYORUM NE YAPMALIYIM BİLEMİYORUM HER TÜRLÜ YOLU DENEDİM FAKAT OL MU YOOORRR

mrb su naz ;) valla elimden gelse de benden sana aktarabilsek :D

kesin çözüm...! evlen :D

kesinlikle katılıyorum :lol: zayıf olduğunu düşünen bayanlara söylüyorum evlenin ve hamile kalın ;):D

Bu başlığı görünce kendi kilomu paylaşmak istedim,zayıf veya kilolu muyum söyleyin arkadaşlar:Boyum 1.75 ve kilom 53...Sizce zayıf mıyım,kilolu mu?Bana göre iyi geliyor yani normal görünüyorum,sizin de fikrinizi almak istedim.

sevgili güzelim, bence senin boyunda olmak, senin kilonda olmak isteyen bir sürü bayan vardır, o yüzden gayet normalsin bence ;)

bu arada bende orta derecede şişman çıktım :( ama benim bir bahanem var :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

merhaba arkadaşlar. ben de zayıflıktan yakınıyorum. bu başlığın tamamını okudum ve tavsiye edilenlerin pek çoğunu da denemiştim önceden, fakat pek bir faydası olmadı.

bu günlerde bir arkadaşımın tavsiyesiyle spor salonuna gitmeyi düşünüyorum. orada verilecek diyet ve bir takım takviyelerle kilo almak kolaylaşıyor ve kısa zamanda sonuca ulaşıyormuş. bilgisi ya da konuyla ilgili fikri olan arkadaşlardan öğrenmek istediğim şey; orada verilecek "takviyelerin" -ki sanıyorum tıbbi olmasa da yine de kimyasal içerikli bir takım katkı maddeleri- ne kadar sağlıklı olduğu?

kilo alalım derken zayıf olduğu için beğenmediğimiz vücudumuzdan da olmayalım da...

ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

slm arkadaslar.. yazılarınızı okudum bide ben yaziim dedim :) benim boyum 1.88 kilom 54.. artık qercekten takıntı haline qeldi yhani kilo almak icin her yolu denedim ama bi turlu alamadım. bide qun icinde fazla yemek yiyemiorm ben d.hane faln.. bulk die bi ilac war onuda doktor alma dedi ileride problem olur dedi. cok sinir bozucu bi durum yhaa normalde yuz hatlarım faln yhani yakısıklı diyebiliriz kendimi ovmeyi sevmem ama:S kızlar inceyim diye cıkmak istemio yhani acıkcası.. herkeste dio ne kadar incesin faln zaten o zaman morel bile warsa 0 a inio direkmen.. hepinize tsk ederim kib arkadaslar :S

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bende kilo almak istiyorum fakat yemeklerle demimde aburcubur hamur işleri tatlılarla pek aram yok nerdeyse her yolu denedim en son sigarayı bıraktım günde 2 paket içiyodum ve 44 e düşmüştüm şuan 52 kiloyum ve 4 kilo daha istiyorum kilo almanın pratik ve kolay bir yolu yokmu?ltfn cvp yazın :(

tşkr

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

merhaba arkadaşlar benimde sorunum kilo alamamak ve iştahımın hiç olmaması...bi türlü çözüm bulamadım...32 yaşındayım ve 3 oğlum var ama yinede kilo alamadım ...hani derler ya evlenince yada çocuğu olunca kilo alırsın diye o da yok nasıl alacam bilmiyommm yiyebilsem olacakta o da olmuyor..kilo almayı başaranların tecrübelerinden yararlanmak istiyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kilo almak isteyen forumdaşlarımız ''Yeter,sağlıksız da olsa kilo almak istiyorum artık,biraz etli butlu,daha güzel daha yakışıklı görünmek istiyorum.'' diyorlarsa şayet,onlara önerebileceğim başlıca şey mayonezdir.Ben mayonezi sofradan eksik etmeyerek 10 kiloya yakın aldım diyebilirim.Yine diyorum,sağlıksız bir kilo alıştı bu,ancak belirteyim ki yaşım genç ve çok kolay kilo alabilen biri de değilimdir aslında.Benim yerimde bir bayan olsa sonuç ne türlü olur bilmem.Sonuçta tabi ki kilo almak olanağı,bünyeden bünyeye çok farklılıklar gösteriyor.

Mayonez katılarak yenebilecek her türlü yemeği yiyorum.Favorim makarnanın yanında rus salatasıdır.Bence bu ikili insana zorla kilo aldırır ama sürekli yiyip de hala kilo alamıyorsa bir bünye,tahminim o bünyenin ciddi şekilde enerji sarfiyatı var demektir.O zaman da bu kontrol altına alınmalı.

Bugün için,açıkçası ben kilo vermek istesem de veremez duruma geldim gibi.Umarım kilo alır ama benim gibi olmazsınız. :sweatingbullets::)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Selam herkese.Yeni üyeyim.

Benim de kilo alamama problemim var.3 öğünü düzenli olarak alıyorum.1,5 sene fitness yaptım,protein ve karbonhidrat tozları içtim ama olmadı.

Lütfen birisi bir şey tavsiye etsin.Kendimden utanıyorum.Şimdi utanılacak ne var diyebilirsiniz ama hakikaten,millet sizinle bu konuda dalga geçiyorsa utanmam gayet doğal.

Nasıl hallolur bu problem?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

merhaba ilk önce konu başlığı ve ilgi için herkese teşekkürler benim de problemim kilo :(

boyum: 1,75

kilom: 55

çok zayıfım bunu herkes dile getiriyor artık kız arkadaşım filan da olmuyor .. :(

bu yaz tatilnde önümüzdeki iki ay içerisinde min. 6 7 max. 10 kilo almam lazım bana da bu konuda yardımcı olabilcek olan var mı :( ?????

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhaba ilk önce konu başlığı ve ilgi için herkese teşekkürler benim de problemim kilo :(

boyum: 1,75

kilom: 55

çok zayıfım bunu herkes dile getiriyor artık kız arkadaşım filan da olmuyor .. :(

bu yaz tatilnde önümüzdeki iki ay içerisinde min. 6 7 max. 10 kilo almam lazım bana da bu konuda yardımcı olabilcek olan var mı :( ?????

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.