Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kilo almak istiyom

arman

Önerilen İletiler

• Cevaplar 158
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

ben kilo alamayan ama hastalık yüzünden acilen kilo alması gereken birinin üç haftada sekiz kilo almasına sebep olmuştum :P

bu deneyimi paylaşayım:

günde dört ana öğün; mümkünse ikindi öğünü hamurişi,mantı vs..ara öğünlerde meyve,tatlı,kuruyemiş,kuru incir,kuru üzüm vs. olmak üzere..yemeklerde pilav,makarna,ekmek türünü biraz fazlaca tüketmişti.

yine de önemli olan sağlıklı ve dengeli beslenmek,miktarını artırıp,hareketi azaltmak..yediğinden daha az enerji harcamak ;)

ve miktarı yavaş yavaş artırmak,böylece mide büyüyüp,iştah da artıyor ve yemek yemek işkence haline gelmiyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

leylacım çok fena sıfır beden olmuşum :P biraz kilo alsam diyorum :rolleyes: şimdi ben bu dediklerini yapsam 8 kilo garantisi varmı? :unsure: yoksa almıyım boşu boşuna :w00t:

upss, başlığı açan arkadaşıma acil şifalar diliyorum kilo alamaması yemek yememesinden mi kaynaklanıyor yoksa hormonal bir problemimi var bilmiyorum ama tavsiyem troid hormonlarına (T4) ve guatrına bir baktırmalı... :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

oglen patetes kızartın aksam makarna yıyın gecede bıra ıcın.ben bu sekılde kılo aldımda.neysekı hareketlı bırıyım aldıgımı verıyorum.mesela bızım evde bı korıdor var hıc bır zaman yuruyerek gıtmem hep kosarak gıder gelırım.valla gercek dıyom :lol:

bazen elımde olanlar yerlere sacılıyo ama ınsan huyundan kolay kolay vazgecemıyo :D ıstersenız bana bu huy nerden geldı hıkayesını de anlatayım.

ben kucukken cok korkardım.hayaletten ruhlardan ocuden bocuden falan.odadan cıkıp baska bı odaya veya korıdordan gıttıgım zaman arkamdan kovalıyolar sanırdım bu yuzden hep kosardım odalara gırıp cıkarken.sımdı buyudum kokrmuyorum ama huyum kurusn hala kosuyorum :lol::lol:

ahmet Allah senin iyiliğini versin, ne deyim ben :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

o öcüler küçükken benide kovalıyorlardı ya uleyn varya dimek bütün çocuklara aynısını yapıyor bunlar :wassat::w00t: bizim eskiden lavabomuz bahçedeydi gece gidip gelene kadar bende içimden hatim indirir ve tabana kuvvet koşardım... :whistling: bide şarkı söylerdim korkmamak için... :grin: arkama hiç bakmazdım ama eve girince bahçe kapısından dayılana dayılana bakardım kim korkmuş ki? :ninja::huh::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım öncelikle merhaba.

Benimde kilo sorunum var ne yazıkkı BOYUM:182 KİLOM:50 YANİ THE END olmuşum:D

Acil kilo almam lazım ama ne yaptımsa olmuyor bu kilo yüzünden başımdan ne olaylar geçti vallla

bir anım:

Bu kilo yüzünden bunalıma girmiştim valla kız arkadaşım olmuyordu bu yüzden ya nese bir canıma tak etti ve;

BÜYÜK BİRA BARDAĞINA:

İKİ YUMURTA SARISI

PEKMEZ

AZ TAHİN

KİLO VEREN HAPLARI EZİP İÇİNE ATTIM(2 ADET)

BALIK YAĞI

NİŞASTA

UN

EZİLMİŞ MUZ

SÜT

KOYDUM VE KARIŞTIRDIM(20 DK)(HAYATIMDA TATTIĞIM EN ****** ŞEYDİ BAK YİNE MİDEM BULANDI)

NESE TÜM ZORLUKLARA RAĞMEN BU KARIŞIMI İÇTİM SABAH AKŞAM İKİMCİ GÜN MİDE SPAZMI GEÇİRDİM HASTANEYE KALDIRDILAR:D

AMA HALA KİLO ALAMDIM YARDIMMMMMMMM

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

BÜYÜK BİRA BARDAĞINA:

İKİ YUMURTA SARISI

PEKMEZ

AZ TAHİN

KİLO VEREN HAPLARI EZİP İÇİNE ATTIM(2 ADET)

BALIK YAĞI

NİŞASTA

UN

EZİLMİŞ MUZ

SÜT

KOYDUM VE KARIŞTIRDIM(20 DK)(HAYATIMDA TATTIĞIM EN ****** ŞEYDİ BAK YİNE MİDEM BULANDI)

NESE TÜM ZORLUKLARA RAĞMEN BU KARIŞIMI İÇTİM SABAH AKŞAM İKİMCİ GÜN MİDE SPAZMI GEÇİRDİM HASTANEYE KALDIRDILAR:D

AMA HALA KİLO ALAMDIM YARDIMMMMMMMM

:lol:

Öğğ :grin:

Doktora görün bence bu kadar şeyi yiyip de kilo alamamak.. :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

arkadaslar 1,76 boyunda 58 kiloyum.. yasim 22. yillardir 60 oldugumu görmedim.. gerci cok goze batmasada zayıflıgım sonucda erkek oldugum icin biraz kilo almam iyi olur mesela 65 kilo gibi.. butun cevaplarinizi okudum ve ortak fikir ogunleri kacirmamak ve sıklastırmak gerektigini gordum.. benimde tam tersi sabah kahvaltimi yeri gelio 15,00 de yapabiliyorum.. tek ogunle bile uyudugum oluyor.. ogun aram hiç yoktur.. sizce ogunleri kacirmadan yemek yersem kilo alabilirmiyim cunku ogunu kacirmayan arkdaslarda mevcut forumda ama gene kilo alamiyolarmis..

birde erkek arkadaslar icin sölüyorum body'e gidin.. ben 1 ay gittim inanılmaz farki gorursunuz.. gogusleriniz kollariniz kaslanarak daha iyi bir goruntuye kavusuyosunuz.. zayif olanlar vucudunu beyenmeyenler icin soluyorum.. he gene zayıfsınız ama vucud sekliniz daha belirginlesio.. birde verilen cevaplari uygulayipda ise yaradi bilmem sukadar kilo aldim diyen varsa yazsin.. merakla takip ediyorum.. saygilar.. sevgiler..

NOT: beni 65 kilo yapin lütfen (:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"yaşamak için yemeli

yemek için yaşamamalı"

demiş ama kim demiş bilmiyorum

haah .. :D birileride böyle konuşsun yaa.. :P

sayın kilo alamayan arkadaşlarım...nasıl böle incecik uçaçak gibi kalıyorsunuz bana söyleyin :lol: bende size tombul olmanın formülünü vereyim :P vereyim ki dünyada daha fazla yer kaplayınca daha mutlu olamayacağınızı anlayın.. :huh:

daha tombul olarak ancak annelerinizi mutlu edersiniz :P

yoksa iyi bişey değil tombul olmak özenmeyiniz lütfen...!! :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Arkadaşlar daha önce bu konu HAKKINDA YAZMIŞTIM VE PRAKTEN ŞURUBU ÖNERMİŞTİM.KİLO ALDIRICI DİYE SÖYLENİLEN Bİ KAÇ ŞEYİ DENEDİM BULK,VİTAMİNLAR VS.. FAKAT HİÇ BİRİ Bİ İŞE YARAMADI..Bİ KAÇ HAFTA PRAKTEN ŞURUBU KULLANDIM VE KİLO ALDIM YAKLAŞIK 4 KİLO CİVARI.ZATEN ŞURUP SAYESİNDE MİDENİZ GENİŞLİYOR VE İÇMESENİZDE ÇOK YEMEK YİYORSUNUZ.BEN AKŞAM SAATLERİNDE İÇİYORDUM ŞURUBU BÖYLELİKLE YATMADAN ÖNCEDE YEMEK YEMİŞ OLUODUM.GÜNDE BİR TATLI KAŞIĞI KULLANDIM HEP..AKŞAM YEMEĞİNDE BİR EKMEK YİYORDUM ARKADAŞLAR DÜŞÜNÜN BEN BİDE 20 YAŞINDA Bİ KIZIM.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BULK DİYE BİŞEY VARMIS KİLO ALDIRIYOMUS AMA DENEMEK NASİP OLMADI ECZANELERDE SATILIYORMUS BİLGİNİZE BENDE KİLO ALMAK İSTİYOM BU ARADA :D

MUTLAKA OKUYUN şimdi arkadaslar bende 6 ay once 42 kıloydum boyum 167 sureklı bu forumları okuyup duruyordum.insanlar genelde bende var vereyım falan dıye bos bos konusuyorlar.her gordugumde kufur edıyodum o arkadaslara bıllgılerı olsun.cunku gercekten bu ınsanın psıkolojısını bozan,saplantı takıntı halıne gelmıs bı durum.herneyse

ben 6 ay once doktora gıttım kıllo alamıyorum dıye.burda ollan arkadaslar gıbı saplantı takıntı ıllede kılo alamıorm dedıgım ıcın psıkolllojımın bozulldugunu soyledı aynı zamanda cok sınırlı olldugumu bu yuzden kıllo alamadıgımı belırttı.bana uc ılac yazdı.bu ıllacları denemeden once balık yagı hapı,supradıyn su gym center lerde olan karbonhıdrat zımbırtılarını kullanmmıstım hıcbır faydası olmuyor kesınlıkle bulk falan tuzak.bızımkısı bence psıkolojık doktor bana!!!!! anafranil ve ludıomıl !!!!!adlı ıkı recetesızde verılen ılac verdı aynı zamanda psıkolojık bı vıtamın apıkopal kafamdan kıllo alamıyorum neden dusuncesını atmak ıcın verdı.50 kıloyum su anda ıstesem daha cok alabılırdım bunu da belırteyım.ılk zamanlarda bıraz uyku yapıollar ama 3 4 gunde gecıyor yan etkılerı.fena ıstah acıyor ve metabolızmayı yavaslatıyor.sızın sorununuz anladıgım kadarıyla ya metabolızma hızı ya psıkolojık takıntı bence aynı durumdaydım ve yardımcı olmak ıstedım kendınıze ıyı bakın.ludıomıl aksamları 25 mg bır kere.anafranıl gunde ıkı kez 10 mg apıkopal ıkı kez gunde

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

MUTLAKA OKUYUN şimdi arkadaslar bende 6 ay once 42 kıloydum boyum 167 sureklı bu forumları okuyup duruyordum.insanlar genelde bende var vereyım falan dıye bos bos konusuyorlar.her gordugumde kufur edıyodum o arkadaslara bıllgılerı olsun.cunku gercekten bu ınsanın psıkolojısını bozan,saplantı takıntı halıne gelmıs bı durum.herneyse

ben 6 ay once doktora gıttım kıllo alamıyorum dıye.burda ollan arkadaslar gıbı saplantı takıntı ıllede kılo alamıorm dedıgım ıcın psıkolllojımın bozulldugunu soyledı aynı zamanda cok sınırlı olldugumu bu yuzden kıllo alamadıgımı belırttı.bana uc ılac yazdı.bu ıllacları denemeden once balık yagı hapı,supradıyn su gym center lerde olan karbonhıdrat zımbırtılarını kullanmmıstım hıcbır faydası olmuyor kesınlıkle bulk falan tuzak.bızımkısı bence psıkolojık doktor bana!!!!! anafranil ve ludıomıl !!!!!adlı ıkı recetesızde verılen ılac verdı aynı zamanda psıkolojık bı vıtamın apıkopal kafamdan kıllo alamıyorum neden dusuncesını atmak ıcın verdı.50 kıloyum su anda ıstesem daha cok alabılırdım bunu da belırteyım.ılk zamanlarda bıraz uyku yapıollar ama 3 4 gunde gecıyor yan etkılerı.fena ıstah acıyor ve metabolızmayı yavaslatıyor.sızın sorununuz anladıgım kadarıyla ya metabolızma hızı ya psıkolojık takıntı bence aynı durumdaydım ve yardımcı olmak ıstedım kendınıze ıyı bakın.ludıomıl aksamları 25 mg bır kere.anafranıl gunde ıkı kez 10 mg apıkopal

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim metabolizma nasıl bişeyse çok hızlı çalışıyo o sorun var piskolojik takıntım yok tavsiye için tşker derim kardeş

Sen kilo almayı mı düşünüosun ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.