Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kilo almak istiyom

arman

Önerilen İletiler

110 kiloyum ödünç istermisin :D:P

ya walla marti name mümkünse ben alayım bi 3 kilo yaa :( sadece 3 hadi olmadı 4 kiloya ulaşmam lazım yani tam fit görünmem içinn sinirimi bozuyo bazen 34 beden rahatlıkla giyiyorum ancak 36 ların bazıları olmuyor , ya mesela bu hafta deli gibi yiyorum ama nnormalde yoğunlukla iştahsız hissediyorum hiç bişeyi şöle iştahla her zaman yiyemiyorumm bazı zamanlar hariç...

spirulina verdi eczacı ama o da anlamadım kilo mu aldırıyo verdiriyo mu!! war mı arkadaşlar ısrarla önerebileceğinizz bir hap ve ya şurup

??? doktor iştah açsın diye bi alerji şurubu verdi ama ben önyargılı davranıp işe yaramaz laiittn diyip içmedim .. içmeli miyim sizce yaa :( .. neyse hoşçakalın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 158
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Benimki Anadolu usulü olacak biraz ama...

Süt içine nişasta kat kardeş...

Yoğunlaşana kadar karıştır...

Sonra afiyetle iç... :D

Çok kilo yapıyormuş...

Gerçi lezzetinden içiyorum ben ama...

Kilo vermem gerekirse bir başlıkta benim için açarız artık.... :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Arkadaşların tarifleri genellikle doğru ve sonuca yönelik şeyler. Bunları yaptıktan sonra doğru yolda ilerleyip ilerlemediğimizi de şöyle test edebiliriz.

Eve/işyerine paket servis yapan bir yerden (kahvaltı/öğle/akşam yemeği farketmez) o öğünümüzü sipariş ettiğimizde eğer ki poşetten 2-3 kişilik servis çıkıyorsa, tamamdır. Ayda 5 ila 10 kilomuz ceptedir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

nasıl olsa doktor vermiş niye kullanmıyorsun ki. ayrıca doktorun verdiği alerji şurubunun ismi neydi acaba??

ya walla marti name mümkünse ben alayım bi 3 kilo yaa :( sadece 3 hadi olmadı 4 kiloya ulaşmam lazım yani tam fit görünmem içinn sinirimi bozuyo bazen 34 beden rahatlıkla giyiyorum ancak 36 ların bazıları olmuyor , ya mesela bu hafta deli gibi yiyorum ama nnormalde yoğunlukla iştahsız hissediyorum hiç bişeyi şöle iştahla her zaman yiyemiyorumm bazı zamanlar hariç...

spirulina verdi eczacı ama o da anlamadım kilo mu aldırıyo verdiriyo mu!! war mı arkadaşlar ısrarla önerebileceğinizz bir hap ve ya şurup

??? doktor iştah açsın diye bi alerji şurubu verdi ama ben önyargılı davranıp işe yaramaz laiittn diyip içmedim .. içmeli miyim sizce yaa :( .. neyse hoşçakalın

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

BENDE KİLO ALMAK İSTİYORUM.TAVSİYE ÜZERİNE BİR ŞURUP ALDIM VE KULLANMAYA BAŞLADIM.ŞURUBUN İSMİ PRAKTEN.ASLINDA ALERJİ ŞURUBU.ECZACIYA DA DANIŞTIM KİLO ALDIRDIĞINI DAHA DOĞRUSU İŞTAH AÇTIĞINI ONAYLADI.BENDE HENÜZ İKİ GÜNDÜR KULLANIYORUM AMA GERÇEKTEN AŞIRI DERECEDE İŞTAHIMI AÇTI VE SÜREKLİ Bİ ŞEYLER YEMEK İSTİYORUM.GÜNDE 3 KERE İÇİLİYO FAKAT TAVSİYEM GÜNDE BİR KERE İÇEREK BAŞLAYIN ÇÜNKÜ İLK İÇTİĞİNİZDE EPEY UYKU YAPIYOR.GECE İÇSENİZ DAHA İYİ OLUR ÇÜNKÜ DİREK UYKU MODUNA GİRİYORSUNUZ AMA 2. 3. İÇİŞİNİZDE BÜNYENİZ ALIŞIYOR.

Bİ FORUM SİTESİNDE BU ŞURUBU KULLANAN BİRİNİN AYDA 5 KİLO ALDIĞINI OKUDUM VE DENEMEYE BAŞLADIM :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BENDE KİLO ALMAK İSTİYORUM.TAVSİYE ÜZERİNE BİR ŞURUP ALDIM VE KULLANMAYA BAŞLADIM.ŞURUBUN İSMİ PRAKTEN.ASLINDA ALERJİ ŞURUBU.ECZACIYA DA DANIŞTIM KİLO ALDIRDIĞINI DAHA DOĞRUSU İŞTAH AÇTIĞINI ONAYLADI.BENDE HENÜZ İKİ GÜNDÜR KULLANIYORUM AMA GERÇEKTEN AŞIRI DERECEDE İŞTAHIMI AÇTI VE SÜREKLİ Bİ ŞEYLER YEMEK İSTİYORUM.GÜNDE 3 KERE İÇİLİYO FAKAT TAVSİYEM GÜNDE BİR KERE İÇEREK BAŞLAYIN ÇÜNKÜ İLK İÇTİĞİNİZDE EPEY UYKU YAPIYOR.GECE İÇSENİZ DAHA İYİ OLUR ÇÜNKÜ DİREK UYKU MODUNA GİRİYORSUNUZ AMA 2. 3. İÇİŞİNİZDE BÜNYENİZ ALIŞIYOR.

Bİ FORUM SİTESİNDE BU ŞURUBU KULLANAN BİRİNİN AYDA 5 KİLO ALDIĞINI OKUDUM VE DENEMEYE BAŞLADIM :)

Aynı şuruptan 1 ay önce bende aldım.. Çok işime yaradı..:)

Ama ben 5 kilo değil 3 kilo alabildim..:D Günde 3 öğün değil artık 6 öğün yemek yiyorum.. :D

Ayrıca gece içme konusunda size katılıyorum.. Adamı uykuya düşürüyor..:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aynı şuruptan 1 ay önce bende aldım.. Çok işime yaradı..:)

Ama ben 5 kilo değil 3 kilo alabildim..:D Günde 3 öğün değil artık 6 öğün yemek yiyorum.. :D

Ayrıca gece içme konusunda size katılıyorum.. Adamı uykuya düşürüyor..:)

Senin kilon fazla değil miydi ? Daha ne alıosun :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Senin kilon fazla değil miydi ? Daha ne alıosun :lol:

Ne mi alıyorum...? Manavdan 3 kilo domates alıyorum...:P

Yani kızım dediğin şeye bak..:lol:

Milletin kiloyla başı dertte olur benim kilosuzlukla----idi....:D

Yakında o da bitiyor inşallah...:rolleyes:

Hı birde..

(Kilomu söyletmek için numara bunlar demi?? bilmezmiyim...:P)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

arkadaslar szden yardım istiorum artıq iice psikolojim bozuldu cok takıntı haline gtrdm ben bu durumu dedigim gibi boyum 159 cm kilomsa 45,36 beden giyiyorum normalde kilo alıyorum ama yavas yavas halbuki ben biran önce almak istiorum lütfen yardım edin simdiden tesekkürler... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

walla arkadasım bu kadar kilo alma istegini anlayabiliyorum cnkü bnde aynı sorunu yasıorum boyum 159cm 45 kiloyum sence bn napayım söle bakalım? :D

Bende öleyim yalnıs 1 kilo fazlam var senden.. Gayet de memnunum almak istemiorum ben -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hamur işi, tatlı, börek vs ye.. Ama bunları hareketsiz kaldıgın bi zamanda ye ki yediklerini yakmayasın :D Akşam olabilir.. Abur cubur da kilo almana yardımcı olur..

Vitamin türü hap falan da kullanabilirsin.. Eczanelerde bu tür şeyler satılır..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

oglen patetes kızartın aksam makarna yıyın gecede bıra ıcın.ben bu sekılde kılo aldımda.neysekı hareketlı bırıyım aldıgımı verıyorum.mesela bızım evde bı korıdor var hıc bır zaman yuruyerek gıtmem hep kosarak gıder gelırım.valla gercek dıyom :lol:

bazen elımde olanlar yerlere sacılıyo ama ınsan huyundan kolay kolay vazgecemıyo :D ıstersenız bana bu huy nerden geldı hıkayesını de anlatayım.

ben kucukken cok korkardım.hayaletten ruhlardan ocuden bocuden falan.odadan cıkıp baska bı odaya veya korıdordan gıttıgım zaman arkamdan kovalıyolar sanırdım bu yuzden hep kosardım odalara gırıp cıkarken.sımdı buyudum kokrmuyorum ama huyum kurusn hala kosuyorum :lol: :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

oglen patetes kızartın aksam makarna yıyın gecede bıra ıcın.ben bu sekılde kılo aldımda.neysekı hareketlı bırıyım aldıgımı verıyorum.mesela bızım evde bı korıdor var hıc bır zaman yuruyerek gıtmem hep kosarak gıder gelırım.valla gercek dıyom :lol:

bazen elımde olanlar yerlere sacılıyo ama ınsan huyundan kolay kolay vazgecemıyo :D ıstersenız bana bu huy nerden geldı hıkayesını de anlatayım.

ben kucukken cok korkardım.hayaletten ruhlardan ocuden bocuden falan.odadan cıkıp baska bı odaya veya korıdordan gıttıgım zaman arkamdan kovalıyolar sanırdım bu yuzden hep kosardım odalara gırıp cıkarken.sımdı buyudum kokrmuyorum ama huyum kurusn hala kosuyorum :lol: :lol:

hehe süpermiş ya... :D:D:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.