Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kilo almak istiyom

arman

Önerilen İletiler

• Cevaplar 158
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Kardeş eczanelerde Bulk adlı protein tabletleri satılıyordu bir aralar,onla haftada bir kilo kadar alabilirsin...bize hocalar spor salonunda kilo alıp,kas yapmak için spora başlamadan bir saat önce bir yumurtayı ve balı 250 gram kadar soğuk sütle mikserde karıştırıp için diyorlardı,biraz mide bulandırabilir ilk başta ama işe yarar...hamurişi,fast food göbek yapar,mutlu ama göbekli bir adam olursun... ^_^

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ALATURKA BU ÇOCUK senin diyeti uygularsa bu defada kalp krizinden gider valla :P

ama niyeee :unsure:

bak bol bol uyumak ve fazla ilintili olmamak gerektigini belirtmistim sayin Marcus, asil kalp krizine yol acan nedenler bunlardir,sen beni dinle ben bisey biliorum da yaziorum ;) ....

ben sahsen yazdigim dieti aynen uyguluyorum, gerci kilo alamadím henüz ama napim beyin cok calisinca cok da KJ yakiorum kahretmesin :P:D;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

sen de benim gibi zayıfsın anlaşılan...gerçi ben bu aralar fazlasıyla aldım ama şimdi de vermeye uğraşıyorum...

kilo almanın en kolay yolu yemek arasında su içmek...en az 2 bardak ve öğün atlamamak...bi de çikolatayla aran iyi olacak...1 ayda en az 3 kilo garanti...dene ve gör... :lol:

KESİNLİKLE HAYIR DİYORUM SU AZ İÇECEKSİN KİLO İÇİN BEN DAHA YENİ ÖGRENDİM

BEN YEMEK ARASINDA COK SU İÇTİGİM İÇİN KİLO ALAMIYORUM

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Örnek bir şişmanlama diyeti:

SABAH

2 orta dilim ekmek, 2 kibrit kutusu kadar beyaz veya kaşar peynir, 4-5 adet zeytin, 2 yemek kaşığı kadar pekmez veya reçel, domates, salatalık, biber.

ARA

1 su bardağı süt (2 yemek kaşığı pekmez ile), 5 adet tuzlu bisküvi, 1 adet meyve.

ÖĞLE

1 kase domates çorbası (kaşarlı), 1 porsiyon etli sebze yemeği, 1 porsiyon pilav veya makarna, 2 orta dilim ekmek, 1 kase yoğurt, 1 adet meyve.

ARA

1 porsiyon fıstıklı tel kadayıf.

AKŞAM

1 kase çorba, 1 porsiyon kurubaklagil yemeği, 1 porsiyon pilav veya makarna, 100 gram ızgara et, ton balıklı salata, 2 orta dilim ekmek, meyve.

GECE

1 su bardağı süt (2 yemek kaşığı pekmezle), 4-5 adet bisküvi, meyve.

bence dene işe yarıyo mesela ben hergün yemekleri değiştirerek uyguluyorum 1 haftada 3 kilo aldım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Kardeş eczanelerde Bulk adlı protein tabletleri satılıyordu bir aralar,onla haftada bir kilo kadar alabilirsin...bize hocalar spor salonunda kilo alıp,kas yapmak için spora başlamadan bir saat önce bir yumurtayı ve balı 250 gram kadar soğuk sütle mikserde karıştırıp için diyorlardı,biraz mide bulandırabilir ilk başta ama işe yarar...hamurişi,fast food göbek yapar,mutlu ama göbekli bir adam olursun... ^_^

ya arkadaşlar bu bulk tabletlerini bende kullandım yalnız dikkaet edin derim ,bende ters tepti çünkü, tansiyonumu düşürdü kalkamadım ayrıc acaip sinirli olup çıkmıştım. yan etkileride olabiliyo yani dikkatli olunnnnn........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Sabah:

2 Bardak su ile yemekten önce vitamin alacaksın

Kahvaltını yapacaksın

260 kalorilik özel içecek içeceksin (1 Porsiyon Çilekli Besleyici Karışım,protein tozu,250 ml süte karıştırılıp içilecek(yudum yudum)

Öğle:

Öğle yemeğini yiyeceksin

300 kalorilik özel içecek içeceksin (1 Porsiyon Vanilyalı Besleyici Karışım,protein tozu,250 ml süte karıştırılıp içilecek(yudum yudum)

Akşam:

Akşam yemeğini yiyeceksin

500 kalorilik özel içecek içeceksin (1 Porsiyon Çikolatalı Besleyici Karışım,protein tozu,250 ml süte karıştırılıp içilecek(yudum yudum)

Not:Karışımları elde etmek için [email protected] adresine mail atman yeterli

Sonra bana dua edeceksin:) Saygılarımla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

günde üç defa "sipraktin" içiniz, anti histeminik bir şuruptur, önce uyusukluk yapar ama zamanla alısırsın, yan etkisi iştah acıcı olmasıdır.

aslında alerjik durumlar için kullanılan bir suruptur ancak iştah acıyor ve destekleyici vitaminlerle, iştahınız cok daha acılır ve yiyerek kilo alırsınız.

düzenli içerseniz ayda en az 5 kilo alırsınız tabi tamamen tahmin.

yalnız surubu alırken doktorunuza mutlaka danısın, zararsızdır genelde ama yine de ilk almanız receteli olsun. Alerjik reaksiyondan ötürü suclu olmayalım.

kolay gelsin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

sen de benim gibi zayıfsın anlaşılan...gerçi ben bu aralar fazlasıyla aldım ama şimdi de vermeye uğraşıyorum...

kilo almanın en kolay yolu yemek arasında su içmek...en az 2 bardak ve öğün atlamamak...bi de çikolatayla aran iyi olacak...1 ayda en az 3 kilo garanti...dene ve gör... :lol:

malesef asıl problem stres :(:angry::blushing::chris::lol:;):sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.