Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ne yaparsınız?

Misafir yemyeşim

Önerilen İletiler

Sinirden kendi kuyruğumu kemirttirmeyin bana....-))

Elbette her insan birbirinden farklıdır ve kendine özeldir... Ama bu konuda kralx e biraz hak veriyorum(her ne kadar kaile alınmasamda))

Nasıl erkeklerin kendine özgü bir doğası varsa kadınlarında kendine özgü doğaları var. İstisnalar ayrı tutulmak suretiyle kadınların bu gibi durumlarda daha büyük bir travma yaşadıkları kesin... Bu da bazen bir takım tavizlerin yolunu açabiliyor....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 83
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

kadınların da bu şekle gelmesinde aldatan erkeklerin çok büyük bir payı yokmu sizce..

erkekler üstüne alınmasın ben bazıları gibi herkesi kastetmiyorum aldatan erkekleri konuşuyorum..

ve bu lafımda anakondaya..

kendisinin bay veya bayan olduğunu çıkartamadım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

paula tecrübe konuştu herhal?-) Sizde Atlara takılan gözlüklerden takın onlara böylece sadece ileri yani size bakabilirler sağa sola deil-))

yaw anlaşamadığımız nedir , eğer bi beraberliği olan kişi başkasınada bakıyosa , onun samimiyetinden endişe ederim , sonuç itibariylede doğru değildir bu zaten , yanlışmı ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

o zaman bu söylediğine bakarsam paula ablacım aldatan erkekleri suçluyorsun..

peki her kadının böyle bir sezgiye sahip olduğunu nerden kanıtlarsın bana anakonda??

aynı fikirdeyiz ablacım ;)

ayrıca sezgilerim kuvvetlidir fakat bi erkeğin yada bayanın sahipli olup olmadığını parmağında yüzüğü oksa anlayamam -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

senden istediğim cümleyi alamadım anakonda..

eyer kendine güveniyorsan bişeyler yazdıktan sonra başkalarını çağırmazdın..:)

ortalığı karıştıran evet biyerde durmuş izliyor bizi..

siz boşverin onu oda açıklayamayıp gitti..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ceaptır:

1- Kadınlar tabiki bilemezler adamın sahipli olup olmadığını(espri bir yana). Ama tabi karısının veya sevgilisinin yanında başkalarına pas verenlerden söz ediyorsak durum değişir. Pası alanda biraz kabahatli değil mi sence? Kadınların birbirine ettiği kötülüğü kimse etmez onlara...-)

2- Kadınların bu derece büyük travmalar yaşamasında elbette erkeklerin en birinci rolü vardır...

3-Ben bir erKEK ' im (sanırım cinsiyetimi de sormuşsun..)

Başka atladığım soru var mı?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hayır pası alan almak için bekliyor zaten..bu konuda ne derseniz diyin böyle düşünenler için diyorum pası verenler kabahatlidir..oda aldatan erkektir..:)

birde evet tartışmayı ben açtım ama sen (kralx) başka yerlere sürükledin..

genellemeden değil hepsinden bahsettin sana bunu söyleyincede kaçtın.. yalan mı??

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.