Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ne yaparsınız?

Misafir yemyeşim

Önerilen İletiler

• Cevaplar 83
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

sevdiğinizin başka kızlara sizin gözünüz önünde yeşil ışık yakarsa ne yaparsınız??

siz sevgilisiniz ve sevgiliniz başka kızlarla ilgileniyor o an ne düşünürsünüz?

bırak gitsin niye zorluyorsun ki... Ben aynen boyle düşünür ve aynen de boyle yaparım... Bırakırım gitsin... Zorlamanın bi anlamı yok

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mesele hem kendine hemde sevgiline güvenme meselesi. Bunun yoluda onu iyi tanımaktan geçer... Yani kendini ve onu...

Burada yakılan yeşil ışıkla ne kast ediliyor oda önemli. Yani ilgilenmek? Ne manada?

Bence burada senin olayı nasıl algıladığın ve yorumladığında önemli..

Kıskandırmak? Bence onun vicdanını rahatlatmış olursun.. Sonrakilere kapı açmış olursun... Belli bir ölçüye kadar tolere edebilirsin... Emin oluncaya kadar... Bu noktadan sonra,ki sen daha önce beden dilinle onu uyarmışsındır, tepkin ölçülü ve tavizsiz olmalı... Aldatmayı zevkli kılan şey aldatılanın varlığı değil mi zaten.... Yol verirsin gider....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bende tebrik ederim..

Ama hep böyle yazılarda kalır bu fikirler....:)

Sana el salla çek git diyenler, başta kendileri gidemezler..

İyi bilirim kızların psikolojilerini..

Gizliden gizliye yer bitirirler kendilerini..

Her fırsatta onu gözlerler..

Tekrar yeşil ışık beklerler..:))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kralx iyiki varsın bende bir ben uzun cümleler kurarak birşeyler anlatmaya çalışıyorum diye bir uzaylı hissettim kendimi...-)

"Bırakıp gitmek var ama ah bu şarkıların gözü kör olsun" demişti bir müstesna şarkımız.... Ayrılığın bize attığı çentik yanımıza kar kalır tabi...

İnadına kullanmayacağım bu yuvarlakları duygumu ifade etmek için!!-)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben anlamadım şimdi bu bir çeşit münakaşa mı yoksa cilveleşmemi-))

Adam yakışıklı - kız güzel ... e hadi hayırlısı!-))(benim yazımı kaile almazsınız he böyle sokar anakonda işte) tıss...

:lol:

Abi uzak tut şu anacondayı ya :lol::P:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir tek kızlar için bu 'gizliden gizliye yer bitirirler kendilerini' cümlesini kullanamayız , her insan ilgi duyduğu kişinin , başkalarına yeşil ışık yakmasını hazmedemez , öfkeyle karışık kıskançlık yaşar ama bu sadece bence nasıl böle birine ilgi duyabildiğini anlayamadığı içindir -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.