Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Amerika-Israil

Anakonda

Önerilen İletiler

Amerika Birleşik Devletlerinde başta Bush muhalifleri olmak üzere Amerikan halkının bir kısmı Amerikanın İsrail ile olan ilişkilerini,Yahudi lobisinin Amerikadaki etkinliğini ve hatta 11 Eylül olaylarını ciddi anlamda sorgulamaya başladılar. Pek çoğu Amerika Birleşik Devletlerinin Israili bu derece desteklemesine karşı. Hatta Irak işgalinin nedeni olarak Israili görenler var. Son zamanlarda uluslararsı forumlarda bunu gözlemlemekteyim. Israil ve Amerikanın barışcı olmayan tutumlarına karşı özellikle yahudi kapitalinin markalarını boykot etmemiz gerekiyor diye düşünüyorum. Umarım kurallara aykırı değildir ama bu linkte sözkonusu markaları bulabilirsiniz.... -http://www.inminds.co.uk/boycott-brands.html-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu hususa da küçük bir itirazım olacak o da şudur..; Bana göre ( bunu tartışabiliriz ) İsrail'in Abe2yi kullanması doğru değil. Ortada daha açık olan Abdenin israili kullanması...bu daha mantıklı bence taşlar daha sağlam yerine oturuyor...

bozan

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ortadoğu ve dünyada amerikan ve israil emperyalizmine hayır...

bugün gençliğin iliklerine işlemiş olan coca cola ve fast foodlar hergün ırak filistin lübnan gibi birçok sömürü altında ki topraklara ve insanlara kurşun gibi yağıyor.biz de üstümüze düşeni anacondanın tespit ettiği linkte ki markaları kullanmayarak ufakta olsa yerine getirebiliriz.tankları topları kuşanamayacağımıza göre bu ürünleri tüketmeyerek onlara zarar verebiliriz.hem yerli malımız için iyi olur hem de dünya barışı için.

bu linkte de amerikanın ****** yatıyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben yukarıda verdiğim link'i sahip olduğum mail adreslerinin adress defterlerinde bulunan tüm tanıdıklarıma forward ettim... Sanırım konu başlığı yeterince ilgi çekici olmadı...Neyse... Ben zaten çoktandır bazı markaları almıyorum...(son 3 senedir)...

Commandante gerçekten etkileyici bir site bu... Elimden geldiğince gödericem herkese elbet...

Yanlız bir olumsuz yönü var o da YILAN benzetmesi---)) Üzerime alındım... Ben yılanları severim ve emin ol pek çok insandan daha zararsız ve daha yararlılar...

Evet Türk halkı olarak azdan çoğa doğru yavaş yavaş,yerinde ve etkili bir biçimde sesimizi yükseltmemiz gerekiyor. Eminim bizimle aynı duygu ve düşünceleri paylaşan çok fazla insan var.. Ama sadece benim almamam ne işe yarayacak... şeklinde düşünüp kendi reaksiyonlarını azımsama hatasına düşebiliyorlar...

İnancı,ideolojisi,yaşam şekli,ırkı,milliyeti,cinsiyeti,halet i ruhiyesi ne olursa olsun hepimiz insanız ve bu noktada birleşmeliyiz....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Küresel devlerin geçmişini araştırın önce...

O zaman Yahudilerin şu an yapılmaya çalışılacak hayalci işlerle zayıflatılamayacağını anlarsınız...

Bu arada ABD Yahudi lobisi ABD nin kararlarını etkilemektedir;hatta yönlendirmektedir...

:zorro:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"Yapılmaya çalışılacak hayalci işler" ile neyi kast ettiğini bilmiyorum. Eğer üzerinde durduğumuz ABD ve Israil (ki bunların kapitalinin hepsi veya çoğu yahudilere ait) firmalarını ve ürünlerini boykot etmeyi kast ederek bunu yazdıysan bu çok yanlış. Bireysel olarak herkes üzerine düşeni yapmalı aynı zamanda toplumsal olarak,millet olarak ve hatta savaşa ve sivillere yönelik şiddete karşı olarak herkes.

Baştan bir teslim olma ya da kabul ediş. Nasıl olsa bir işe yaramaz mantalitesi ulus olarak bizim kültürümüze uymaz diye düşünüyorum. Şayet öyle olsaydık ülkemiz topraklarını işgal etmeye gelen çok sayıda güçlü-işgalci devletin donanmalarını Çanakkaleye gömemezdik.

Daha açıklayıcı ve gerçekten ne demek istediğini yansıtan mesajlar yazarak ne bildiğini ortaya koyarsan daha iyi ve paylaşımcı olur...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yapacağın boykot imkansız;çünkü dünya ekonomisi onların elinde...

"Küresel sermaye"

Onun yerine şu laik-antilaik;Türk-Kürt gibi çatışmalardan;değerlerimizi reddetmekten kurtulup hedef belirlemeli ve oraya emin adımlarla ilerlemeliyiz...

Ama bu çoooook zor...

Birisi çıksın halkın inandıklarına laf atıp dursun;birisi çıksın hepiniz kafirsiniz deyip dursun;birisi ben Kürt üm benim tarihim bile varmış bak,ben de devlet isterim desin;birisi çıksın sorun morun yok kardeşim ya sev ya terket desin!!! Ohoooo!!!

:zorro:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle BAtı'ya yalakalık yapmaktan vaz gececek bu siyasiler..

Ab'ye girmek için bir çok değerlerinden vazgeçmeyecekler..

Ülkemizdeki bu çok sesliliğin kaynağida batI güçleridir..

Bir Olay olsa BAtılı siyasiler hemen Diyarbakırda..

Yok paşam AB 'ye giden yol Diyarbakırdan geçermiş..

Yok azınlık haklarıymiş..

vesaire vesaire..

Bir Topluluğu bize karşi kışkırtıyor..

TAariha bakıldığında OSmanlı'ya karşi BULgarlar ermeniler de bu şekilde kışkırtıldı..

Unutmadık daha Bulgarların yaptığı vahşeti..

Dünya bu vahşetleri seretti ama biiz ermeni soykırımı adı altında yargılıyor..

YA bir düşünün ne kadar büyük bir millet olduğunuzu Siyasiler..

Bu Ülke insanı küllerinden bile dewleet kurmuş...

Sizler parti kurarken bile ABD ,AB,İSrail gbi ülkerle görüşmeler düzenlemeden adım bile atamıyorsunuz yazıklar olsun..

Biizm protesto etmemiz neyi değiştirir ki bizi yönetenler Kukla olmaktan memnun ise...

KArşi Çıkarsın şimdi Bu faaliyetlere korkarım VAtan HAini olarak yargılarlar bizi tahammüden zannımca..Şii

SAyGıLAr..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Maalesef tipikTürk davranışı hep topu başkalarına atıyor ve kabahat ile sorumluluğu başkalarına yüklüyoruz. Bu nereye kadar böyle devam eder bilmem. O hükümet (her ne kadar dış etkiler azımsanamazsada) gökten zembille inmedi. Benim kişisel olarak gönderdiğim mailler ve mektuplar bini aştı mesela. yerine ulaşır ulaşmaz ben üzerime düşeni yaparım... Artık şu devlet baba zihniyetinden kurtulmalı hep önce başkalarının harekete geçmesini beklememeliyiz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

YA Arkadaşim herhalde gökten inmedi VAhi dewleti değil bu..

Ama bir düşün Ki..

ABve ABD güdümLü bir medyaya sahipsin..

AB ve ABD Güdümlü Bir aydın Kitlesine sahipsin..

Ab ve ABD güdümlü bir siyasi geçmişe sahipsin..

Ab ve ABD güdümlü bir yasa taslağin var..

örnekler çoğaltılabilir..

Bu demek değildir dewlet baba zihniyeti ve topu başkasına yüklemiyorum..

Buda demek oluyor Ki gökten zembille değiL ABD ve AB den zembille iniyor Türkiyeye Hükümet..

57. hükümet ne güzelde kurulmuş SAğ,Sol, Orta ve alınan kararlara bak gece saat 2 lerde geçen yasa taslaklarına bak yaa..

ABD güdümlü bir hükümet ve ne güzelde koolisyon kurulmuş değil mi saği solu demokratı hep birarada neden diye sorasım geliyor..

TAbi Ki HALK sokağa dökülmesin diye..

Ve UNutma Ki Hiç bir Harekat Lidersiz olmaz...

Biz kişisel anlamda eleştiri yapıyoruz..

Breysel olarak çaresizliğin içinde çare arıyoruz..

Buda demek olmuyor kis enin söylevinde olduğu gibi Topu başkalarına atıp sorumluluktan kaçiyorum..

Ayrıca ne demek tipik türk dawranışı burda sanki birkötü anlamda eleştiri var..

Kurtuluş savaşinda dedelerimzide mi Topu başkasına atıp sorumluluktan kaçti..

Bu nasıl bir düşüncedir N yaman bir çelişkidir..

Bir ağaç kadar özğür Bir orman kadar kardeşçe bir yaşam dileğiyle..

SAyGILAr..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.