Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

fikriniz önemli

fikirleriniz önemli

Önerilen İletiler

arkadaşlar mrb.şuan için fikirlerinize ihtiyacım var.4 aydır görüştüğüm bi erkek arkadaşım var askeriyeden.ilişkimiz çok güzel gidiyordu söz nişan olucaktı aileler biliyordu.bundan 1 ay önce erkek arkadaşım beni arayıp askeriyede psikolojisinin hiç iyi olmadığını benimde daha fazla üzülmememi ve ilişkimizi bitirdiğini söyledi ben tabi şaşırdım kaldım olmaz öle sey dedim ısrar ettim bitmemesi için ve oda seni kendimden soğutmam lazım dedi.psikolisinin iyi olmadığını biliyordum askerlik yaptığı yerden dolayı çünkü.ve ben bunun üzerine her defasında aradım yazdım onu sevdiğimi söyledim oda hiç cvp tepki vermedi cvp verse bile yazdıklarıma ağır konuştu.şuan erkek arkadasım izinde 1 kere görüştük durumlarını anlattı ve herşey yine eskisi gibi yine arayıp sormuyor.geçende alkollü beni arıyor beni sevdiğini söylüyor.ertesi günde ses seda yok aramıyor.bende artık karar aldım hiçbir şekide yazmıycağım ona yazdıkça geri tepiyor çünkü.şimdi arkadaşlar benim ne yapmam gerekiyor zamanamı bırakmalıyım bu adam beni seviyormu hiç yazmazsam geri bana dönermi lütfen fikirlerinizi bekliyorum 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sozlerinizin yorumunu yapayim ; 

1- Psikolojik destege ihtiyaci olan kisiye asla yuk bindirmemek gerek yoksa ters tepki verebilir 

ki size ters mesajlarla geri donmus

2- Erkekler genelde kendi erkeksel problemlerini acmazlar(gururu zedelenmis olabilir irdelemeyin) - Askeriyedeki problemleri yine kendi cozebilirse tekrar size sokulabilir

nitekim sarhosken sizi aramasi beyni mesgul olmadigi taktirde yine size yonelecegini zaten ispatlamaktadir

3- En verimli neticeler; dogru zamani beklemesini bilmekle kendi kendine cozulmeye baslayan sorunlari gerektirir

Beklemesini bilenin hersey ayagina gelir flowers.gif kalp kalbe karsidir

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Burada yasanan bir kararsizlik ve bir dostluk/arkadaslik soz konmusu.

Arkadasin bu ikisi arasinda gidipgeliyor. Kararsizken senden uzak duruyor, dostluk/arkadaslik v.s., hissettiginde de sana yaklasiyor.

Bir yerde kendi Adina seni kullaniyor.

Iki sey yapabilirsin.

Ya sabredebilirsin, ya da bunu onun ile konusabilirsin.

Yalniz kararsizligi devam ettikce, konmusmak pek bir ise yaramayacaktir.

Yani kisaca bu kullanima razi olup olmasmak senin insiyatifinde.

Eger bu insiyatifini kullanacak isen, senden uzak durdugu kararsiz anlarinda ona dost olup bunun nedenini ogrenmeye calisirsin.

Nedeninde seni suclama v.s. varsa; buna da ya karsilik verip, iliskiyi kesdersin; ya da olgun davranip; onu algilamaya onun ile ermpati kurmaya calisirsin.

Yalniz her seyin ozu senin bu caprasik giden iliskiden ne bekledigine bu iliskinin sence sana ne saglayip, senden ne alip goturdugune verecegin degerlendirmeye bagli.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.