İçeriğe atla


Fotoğraf

Android uygulamasıyla para kazanma


Bu başlığa 2 cevap verilmiş

#1 beatkey21

beatkey21

  Yeni Üye

 • Φ Yeni Üyeler
 • Pip
 • 1 İleti

Gönderi Tarihi: 12 Ocak 2015 - 15:40

Evet sevgili arkadaşlar bugün sizlere Whaff Rewards adlı androıd uygulamayı tanıtıcağım. uygulama çok kolay kazandırıyor ve cok yüksek paralar kazanma sansınız var.Önceliklenasıl kazandırdıgı hakkında kısa bilgi veriyim. uygulamanın size sundugu diger uygulamaları indirerek veya video izliyerek Facebook arkadaş davet ederek çok yüksek meblalarda kazanabiliyosunuz.

Öncelikle Kurulumla Başlıyalım.
Sizin yapmanız gerekenler sadece;
1) Play Storeden WHAFF Rewards İndirmek.
2) Facebook hesabınız ile giriş yapmak istemezseniz sahte hesapla giriş yapın.site güvenilirdir.
3) İnvite KOD Yerine AP22043 Yazarsanız kayıt olur olmaz para ile başlarsınız.(Bu kod sayesinde giriş yaptınızda Hem siz hem ben para kazanırım.)
4) Artık kazanmaya hazırsınız.Oturdugunuz yerden keyfini çıkartın.

Para Kazanma Yolları ;
1)Premium Picks:Bu kısımda genelde bir oyun verilir ve sizden günde 5 dk bu oyunu oynamanız falan istenir. Bu isteği yerine getirirseniz belli bir miktar para kazanırsınız. Ayrıca oyunu silmezseniz de gün başına belli bir miktar para kazanırsınız.

2)Whaff Picks: Burada da google play'den seçilmiş oyunlar verilir bunları indirirseniz ne kadar kazanacağınız altında yazar. Bu oyunları indirip 10 saniye açık tuttuktan sonra bildirimlere paranızın geldiğine dair bir bildirim gelecektir. Geldikten sonra oyunu silebilirsiniz.

3)Other Picks: Bu kısımda 4 adet farklı şirketin yaptığı reklamlardan sizden istenen şeyi yaparak para kazanabiliriz. Genelde anket doldurma, küçük oyunlar indirme vb. şeyler istenir.

4)Ayrıca uygulamanın facebook sayfasını beğenerek, google play sayfasında oy vererek, facebook arkadaşlarımızı davet ederek, ve ana menüde en sol kısma gelip "friends invite" kısmından kendi kodumuzu alıp uygulamaya yeni başlayanların girmesi için kodumuzu vererek para toplayabiliriz. Hemen unutmadan söyleyeyim, eğer benim sayemde bu uygulamayı kullanmaya başladıysanız girişte referans kodu kısmına AP22043 yazarsanız memnun olurum. Hem siz hem de ben 0,30 $ kazanmış olacağız.

ÖDEME YÖNTEMLERİ;
1-Xbox Live Grid Card
2-Amazon Grid Card
3-Google Play Grid Card
4-Steam Grid Card
5-Facebook Grid Card
6-İTunes Grid Card
7-PAYPAL

Kanıt bana aittir; 

PYl6m8.png
 #2 Misafir_janken_*

Misafir_janken_*
 • Misafirler

Gönderi Tarihi: 16 Ekim 2015 - 17:30

internette üzerinden ciddi gelir elde etmek isteyenlere önerim satış ortaklığıdır.#3 Ibrahim Bayram

Ibrahim Bayram

  Yeni Üye

 • Yasaklanmış
 • Pip
 • 7 İleti

Gönderi Tarihi: 02 Ocak 2017 - 17:05

Teşekkürler Çok güzel bilgiler :)

Cevap ekle