Zıplanacak içerik
crazy mom

Hayatinizi kontrol edebiliyor musunuz?

Önerilen İletiler

Gecen gun esimle yine Derren Brown show izlerken ( izlemediyseniz mutlaka izleyin derim), bir cumle kurdu, cumle beynime kazindi. "Giridigi odanin sahibi cok daginikti, "hayatinin kontrolu yok" dedi, duzensiz insanlarla ilgili. Kendimi bildim bileli duzensizligimden yakinirim. BIr koydugumu bir daha bulamam, surekli evde herseyin yerini degistiririm, duzensiz calisirim, evraklar masa ustunde dag oldular hala onlara giremedim. araba cezalarimi bile 3 ay sonra faizle odedim. Sanki duzensizlik beni kontrol ediyor... Cok sinirimi bozdu bu durum... Napsam acaba? Sizde var mi boyle seyler?

Bu iletiyi paylaş

İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş

seni hayattan çeken şeyleri bulup onlardan uzaklaştığında hayat biraz daha kontrol edilebilir hale geliyor sanırsam unsure.png 

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Aslında evin düzensizliği çok kontrolcü olmaktan kaynaklanıyor belki de..biggrin.png kendi hayatım ve etrafımdakilerin hayatı o kadar kontrolüm altında ki evde düzen tutturmaya vaktim yok..tongue.png

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

İletiniz moderatör kontrolünden geçtikten sonra sitede gösterilmeye başlanacaktır. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız lütfen hemen bir ÜYE OLUNUZ.

Misafir
İletinizi misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer üye iseniz lütfen GİRİP YAPARAK gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.