Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Gloria

*NATALIA*

Önerilen İletiler

Bakındım ama sana topic açılmamış :P

Seninle dediğin gibi pek muhabbetimis olmadı ama seni çok sevdim bilesin :P

Neşeli, gülmeyi ve güldürmeyi seven, senarist :P , herkes tarafından sevilen birisin.. :wub::hug:

Hep böyle kalman dileğiyle.. :clover:

Herşey gönlünce olsun ablacım :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

oyyy benum dünyadaki bütün tatlilardan daha tatli ablamun sayfasi açulmuş... :wub: valla ilk gördüğümde biraz tırstım o ne biçim bakıştı öle ya.. :unsure::lol: oturup konuşmaya başladığımızda sanki eniştemi ve seni 40 yıldır tanıyomuşum gibi bir sıcaklık hissettim ne güzel bi akşamdı yaa inşallah yine görüşücez güzel muhabbetler edicez ablacım...hakkında herşeyin hayırlısı olsun ablacum... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

GLORİA..

İşte hakkında yazmadan önce düşüncelerimi toplamam gereken kişilerden biri..

Benim bu foruma gelişimle başlayalım;

Bir bilmece tutkunuydum.Google'da aranırken bir soru dikkatimi çekti ve foruma üye oldum.Sonraları sadece bilmece bölümün de yazmaya başladım.Gerçi bir ara dini bölümlere de girdim ama o başka bir konu..Neyse Gloria'yı bilmeceler bölümünde tanıdım.O kıvrak zekası ve pozitif enerjisi ile bulunduğu yerde kendisini gösteriyor,etrafına adeta ışık saçıyordu..Nasıl oldu tam hatırlamıyorum ama beni forum oyunlarında çiçek aldığım yönünde bilgilendirerek forum oyunlarına girmeme neden oldu.Yani beni sevenler ve sevmeyenlerin bilmesi gereken,tanışmamıza sebep sevgili Gloria'dır..Kısacası onun sayesinde 2 kızım,3 torunum,1 kedim,1 atım,1 köpeğim ve hepsi birbirinden değerli ve sevdiğim bir çok arkadaşım var.Sedoş'uma gereken şeyleri onun sayfasında yazdım,onun için onu bir kenara ayırıyorum.Gloria'cığımın yeri ben de apayrı..

Diyor ki Taurus'tan bir sürü şey öğrendim,emin olun tevazu gösteriyor..Asıl öğrenen benim.

*Kendimden emin sorduğum sorulara verdiği ayrıntılı ve muhteşem cevaplar da eksiklerimin olabileceğini öğretti..

*İnsanlarla tartışmaya girmeden önce anlaşma yollarının olabileceğini öğretti..

*Mesafeyi bozmadan sevginin gösterebileceğini öğretti..

*Sanal ortamda DOST olunabileceğini öğretti..

*Güvenmek için illa gözlere bakmanın şart olmadığını öğretti..

*Sevdiğimiz şeyi sahiplenebilmeyi öğretti (Sarı Laleler..)

*Ölmekten bile zevk alınabileceğini öğretti..:P (Hergece öldürüyorlardı bee..)

...

Yazdığı hikayelerde daha yoğun hissettiğimiz espiri gücü ki görebilene hemen hemen her iletisinde mevcuttur,beni hep hayran bıraktı.Espiri yapabilmek,espiriyi anlamak kadar zeka gerektirir ve Gloria'daki muhteşem zeka,araştırma yeteneğiyle birleşerek bilmeceler bölümünde de kendini açıkça belli ediyor.Şaka kaldırma kapasitesiyle,kendimi kasmadan yazışabildiğim hanımlar arasındadır..

Tıpkı hayranı olduğu laleler gibi sıcağı pek sevmez.Laleyi sevmesinin de benim için ayrı bir önemi var.Dedim ya dini bölümlerde de yazdım ve dinini seven bilgisine güvenen bir müslümanım.Size Lale hakkında bir bilgi aktarmak isterim:

Lalenin Osmanlılar tarafından çok sevilmesi sadece çok güzel bir çiçek olmasından dolayı değil. Arapça harflerle yazıldığında Lale kelimesi le Allah kelimesinde aynı harfler kullanılıyor. Bir de Arap harfleriyle yazılan Laleyi tersten okursanız Hilal kelimesi ortaya çıkıyorki bu da biliyorsunuz Osmanlı bayrağının, ambleminin sembolü.

Eğer onun kalbini görebilecek kadar şanlı değilseniz,onu tam tanıyor değilsinizdir.Ben o şanslı birkaç kişiden biriyim.Gloria kocaman bir yürek taşıyor.İçinde ,başköşe de Ender (eşi) oturmuş olsa da sevgisi öyle çağlamaktaki,etrafında hakeden herkes payına düşeni alabiliyor..

Sonuç olarak böyle mükemmel bir insanı tanıdığım için..

Arkadaştan öte dost olabildiğim için..

Güvenini kazanabildiğim için..

Varlığını hissedebildiğim için çok mutluyum..

İyiki varsın canım arkadaşım..

Eşinle sana bir ömür boyu (uzun ve sağlıklı) mutluluklar dilerim.Allah sizi hep korusun..

Bu kadar lale lafı geçer de çiçek vermemek olur mu..

a163ee7769.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi gelelim gloria ablamın anı defterine.. :)

gloria abla yine döktürmüşsün benim anı defterime.. :D

duygular karşılıklı gloria abla..duygular karşılıklı..

ilk geldiğim günler seni tanımıştım sedelina ablamve taurus abimle..

sen çok sevilen birisisin.. seni tanıdığım için mutluyum gloria ablacım.. :)

hayatta herşey dilediğince olsun ablacım.. :wub::)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi gelelim gloria ablamın anı defterine.. :)

gloria abla yine döktürmüşsün benim anı defterime.. :D

duygular karşılıklı gloria abla..duygular karşılıklı..

ilk geldiğim günler seni tanımıştım sedelina ablamve taurus abimle..

sen çok sevilen birisisin.. seni tanıdığım için mutluyum gloria ablacım.. :)

hayatta herşey dilediğince olsun ablacım.. :wub::)

canım benimm çok teşekkür ederim... İnan ki hiçbiri oylesine sozler degildi hepsini tum samimiyetimle yazdım :) Teşekkürler tatlım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

GLORİA..

İşte hakkında yazmadan önce düşüncelerimi toplamam gereken kişilerden biri..

Benim bu foruma gelişimle başlayalım;

Bir bilmece tutkunuydum.Google'da aranırken bir soru dikkatimi çekti ve foruma üye oldum.Sonraları sadece bilmece bölümün de yazmaya başladım.Gerçi bir ara dini bölümlere de girdim ama o başka bir konu..Neyse Gloria'yı bilmeceler bölümünde tanıdım.O kıvrak zekası ve pozitif enerjisi ile bulunduğu yerde kendisini gösteriyor,etrafına adeta ışık saçıyordu..Nasıl oldu tam hatırlamıyorum ama beni forum oyunlarında çiçek aldığım yönünde bilgilendirerek forum oyunlarına girmeme neden oldu.Yani beni sevenler ve sevmeyenlerin bilmesi gereken,tanışmamıza sebep sevgili Gloria'dır..Kısacası onun sayesinde 2 kızım,3 torunum,1 kedim,1 atım,1 köpeğim ve hepsi birbirinden değerli ve sevdiğim bir çok arkadaşım var.Sedoş'uma gereken şeyleri onun sayfasında yazdım,onun için onu bir kenara ayırıyorum.Gloria'cığımın yeri ben de apayrı..

Diyor ki Taurus'tan bir sürü şey öğrendim,emin olun tevazu gösteriyor..Asıl öğrenen benim.

*Kendimden emin sorduğum sorulara verdiği ayrıntılı ve muhteşem cevaplar da eksiklerimin olabileceğini öğretti..

*İnsanlarla tartışmaya girmeden önce anlaşma yollarının olabileceğini öğretti..

*Mesafeyi bozmadan sevginin gösterebileceğini öğretti..

*Sanal ortamda DOST olunabileceğini öğretti..

*Güvenmek için illa gözlere bakmanın şart olmadığını öğretti..

*Sevdiğimiz şeyi sahiplenebilmeyi öğretti (Sarı Laleler..)

*Ölmekten bile zevk alınabileceğini öğretti..:P (Hergece öldürüyorlardı bee..)

...

Yazdığı hikayelerde daha yoğun hissettiğimiz espiri gücü ki görebilene hemen hemen her iletisinde mevcuttur,beni hep hayran bıraktı.Espiri yapabilmek,espiriyi anlamak kadar zeka gerektirir ve Gloria'daki muhteşem zeka,araştırma yeteneğiyle birleşerek bilmeceler bölümünde de kendini açıkça belli ediyor.Şaka kaldırma kapasitesiyle,kendimi kasmadan yazışabildiğim hanımlar arasındadır..

Tıpkı hayranı olduğu laleler gibi sıcağı pek sevmez.Laleyi sevmesinin de benim için ayrı bir önemi var.Dedim ya dini bölümlerde de yazdım ve dinini seven bilgisine güvenen bir müslümanım.Size Lale hakkında bir bilgi aktarmak isterim:

Lalenin Osmanlılar tarafından çok sevilmesi sadece çok güzel bir çiçek olmasından dolayı değil. Arapça harflerle yazıldığında Lale kelimesi le Allah kelimesinde aynı harfler kullanılıyor. Bir de Arap harfleriyle yazılan Laleyi tersten okursanız Hilal kelimesi ortaya çıkıyorki bu da biliyorsunuz Osmanlı bayrağının, ambleminin sembolü.

Eğer onun kalbini görebilecek kadar şanlı değilseniz,onu tam tanıyor değilsinizdir.Ben o şanslı birkaç kişiden biriyim.Gloria kocaman bir yürek taşıyor.İçinde ,başköşe de Ender (eşi) oturmuş olsa da sevgisi öyle çağlamaktaki,etrafında hakeden herkes payına düşeni alabiliyor..

Sonuç olarak böyle mükemmel bir insanı tanıdığım için..

Arkadaştan öte dost olabildiğim için..

Güvenini kazanabildiğim için..

Varlığını hissedebildiğim için çok mutluyum..

İyiki varsın canım arkadaşım..

Eşinle sana bir ömür boyu (uzun ve sağlıklı) mutluluklar dilerim.Allah sizi hep korusun..

Bu kadar lale lafı geçer de çiçek vermemek olur mu..

a163ee7769.jpg

Şöyle başlayalım o zaman;

Bir gun bilmecelerle ilgili google da tarama yapıyordum ve turkish-media'yı buldum. Bunun üzerine üye oldum ve uzun bi sure bilmecelerde takıldım haa bu arada ben forumun dini bölümlerine cok bişey yamadım sadece yazılanları okudum. Çünkü tartışacağım bir konuda bilgime yeteri kadar güvenmiyorsam tartışmamayı tercih ederim... Herneyse demişsin ya benim için bilmeceler bölümünde kıvrak zekası ve pozitif enerjisiyle farkettiriyordu kendini diye bilmukabele arkadaşım, sen de aynen kıvrak zekan ve pozitif enerjinle kendini farkettiriyordun. Devam ediyorum efendimmmm sonra bir gun forum oyunlarını farkettim ve ilk baktığım "forumdan üç kişiye çiçek vereceğiz ve nedenini yazacağız" başlığı oldu. İşte orada senin için verilmiş olan çiçekleri gördüm ama anladım ki sen daha forum oyunlarını farkedememişsin. Çünkü sen cok düşünceli bir insansın ve mutlaka sana çiçek vererek sevgisini gösteren arkadaşlarına çiçek verirdin ama yoktu... İşte o zaman seni bu sayfaya yönlendirdim doğrudur. O günden bu yana tıpkı senin de yazdığın gibi ben de kendime yeni, paylaşmasını bilen, sevgi dolu bir çok arkadaş edindim. Hayatımda yaptığım en doğru seçimlerden biriydi bu sayfaya üye olmak... Buraya kadar herşey aynı gördüğün gibi... İlk çiçeklerimi de sana yollamıştım hatırlarsan çünkü forumda bir tek seni tanıyordum... Sonra canımmm Sedoş'um...

Evet Taurus biz birbirimizden gerçekten de çok şey öğrenmişiz baktım da yazdıklarına... Öğrenmek güzeldir... Öğrenebileceğin insanların varlıkları da güzellll...

İyi dileklerine gelince ben de sana ailenle, tatlı oğlunla bir ömürrrr uzuuuuuuuuuuuunnnn çoooooooooookkkkkkkkkk uzun ve mutlu bir hayat diliyorum canım arkadaşım. Senin iyi dileklerin için de ayrıca cok ama cok teşekkür ediyorum.

İyi ki arkadaşımsın

İyi ki varsın...

SEVGİYLE VE HOŞÇA KAL

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili gloriacım ,

seni fazla tanıyamasamda daha doğrusu buluşma saatlerimiz tutmasada , gündüzleri yazdıklarınızı kaçırmadan okuyorum , çok değerli , seviyeli , saygılı ve sevgi dolu olduğunu söyleyebilirim , içindeki ışık gözlerinden yansıyo bunu gördüm , bu samimiyetinin ve içtenliğinin ölçüsüdür bana göre , ve bu seni sewmeme yeter :wub:

seninle daha uzun zaman aralığında vakit geçirmek isterim ,

Allah arkadaşlığımızı daim etsin :clover:

sevgiler

PAULA

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili gloriacım ,

seni fazla tanıyamasamda daha doğrusu buluşma saatlerimiz tutmasada , gündüzleri yazdıklarınızı kaçırmadan okuyorum , çok değerli , seviyeli , saygılı ve sevgi dolu olduğunu söyleyebilirim , içindeki ışık gözlerinden yansıyo bunu gördüm , bu samimiyetinin ve içtenliğinin ölçüsüdür bana göre , ve bu seni sewmeme yeter :wub:

seninle daha uzun zaman aralığında vakit geçirmek isterim ,

Allah arkadaşlığımızı daim etsin :clover:

sevgiler

PAULA

Canım Paulacım, gerçekten de saatlerimiz seninle cok ters düşüyor ama varlığını hissedebilmek bile yeterli... Benimle ilgili yazmış oldugun her güzel cümleyi aynen ben de senin için yazmak isterim... Cunku duygularımız karşılıklı...

Seninle daha uzun zaman aralığında mutlaka vakit geçireceğiz... Cunku ben seni daha iyi tanımak istiyorum...

Hoşçakal canım arkadasımm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Gloria'yam canım arkadaşım can dostum :clover:

düşünceli, yardımsever, vefalı dostum... bu forumda pek çok insan var değer verdiğim ancak sen en özellerindensin, seni çok seviyorum, hayatın boyunca mutlu olmanı istiyorum...

birlikte çok keyifli sohpetler gerçekleştiriyoruz seninle ve sedelinayla insanın gülmeye ihtiyacı olduğunda sizin gibi iki dostu olması yetiyor...

sevgiyle kal arkadaşım, görüşmek üzere :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili gloria.

seninle çok falza sohbetimiz olmamasına ragmen senin dürüst sevecen ve cana yakın biri olduğuna kanaat getirdim :) ve iyiki tanıdıklarımdansın gloria :clover:

mutluluklar diliyorum sana ve ailene

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Uykulu gözlerle döndüm rüyamdan sana sarı laler aldım çiçek pazarından... :clover::clover:

Sarı lalerle bu kadar özdeşleşen biri daha varmıdır acaba :D

Sevgili Golriacım, sevgi dolu yüreğinle ışık saçarken rastladım sana...Herşeyden önce zekana hayran kaldım ve takdir ettim...Dostluğa,arkadaşlığa ve sevgiye verdiğin değeri gördükçe sana olan sevgimde saygımda arttı..Gülmeler yaraşır o güzel yüzüne..

Sarı yahut kırmızı lale hiç fark etmez, önemli olan yüreğindeki sevgi dolu laler..Lalerin hiç solmasın Gloriacım.. :clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:clover:

Gloria'yam canım arkadaşım can dostum :clover:

düşünceli, yardımsever, vefalı dostum... bu forumda pek çok insan var değer verdiğim ancak sen en özellerindensin, seni çok seviyorum, hayatın boyunca mutlu olmanı istiyorum...

birlikte çok keyifli sohpetler gerçekleştiriyoruz seninle ve sedelinayla insanın gülmeye ihtiyacı olduğunda sizin gibi iki dostu olması yetiyor...

sevgiyle kal arkadaşım, görüşmek üzere :clover:

Canımmmmm,

Canım birşeylere sıkıldıgında biliyorum ki artık bu forumda, güzel şeyleri paylaştığım kadar canımın sıkıntısını da paylaşabileceğim bir arkadaşım, dostum var.... Hani demişsin ya "seninle ve sedelinayla gülmeye ihtiyacı olduğunda sizin gibi iki dostu olması yetiyor insan" diye ne güzel bir cümledir bu, beni gönlünün, kalbinin ta içinde nereye koydugunu nasıl da hissettirdi bana bilemezsin.. Sedoş'um gitti sadece telefonlarla gorusebiliyoruz ama donecek ve biz kaldıgımız yerden devam edeceğiz, ben kısa da olsa bir sureliğine ayrı kaldım sizlerden ama sıkıntılı internet bağlantısı imkanlarımla (imkansızlığımla da diyebiliriz :) )her aksam foruma girdim ne yaptıgınızı, neler yaptıgınızı aranıza katılamasam bile izledim. Ben bu forumu, ben seni, ben Sedoş'umu gerçekten cok seviyorum canım benim... Yazdıkların için sana cok teşekkür ediyorum... Kocaman, bissürüüüüü öpüyorum senii :wub::clover::kiss:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili gloria.

seninle çok falza sohbetimiz olmamasına ragmen senin dürüst sevecen ve cana yakın biri olduğuna kanaat getirdim :) ve iyiki tanıdıklarımdansın gloria :clover:

mutluluklar diliyorum sana ve ailene

Sevgili Tan Vakti,

Doğrudur, seninle fazla bir sohbetimiz olmadı buna ragmen bu forumda en sevdigim insanlardan birinin eşi olman, güzel sevginizi karşılıklı olarak forumun sayfalarında da hissettiriyor olmanız, bana hep ikinizin de ne kadar şanslı insanlar oldugunuzu düşündürdü... Bu şansa sahip çıkın ve birbirinizi hep böyle sevin lütfen... Çünkü bu forum sizi boyle seviyor... İkinize de cocuklarınızla güzel mutlu bir hayat diliyorum :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Uykulu gözlerle döndüm rüyamdan sana sarı laler aldım çiçek pazarından... :clover::clover:

Sarı lalerle bu kadar özdeşleşen biri daha varmıdır acaba :D

Sevgili Golriacım, sevgi dolu yüreğinle ışık saçarken rastladım sana...Herşeyden önce zekana hayran kaldım ve takdir ettim...Dostluğa,arkadaşlığa ve sevgiye verdiğin değeri gördükçe sana olan sevgimde saygımda arttı..Gülmeler yaraşır o güzel yüzüne..

Sarı yahut kırmızı lale hiç fark etmez, önemli olan yüreğindeki sevgi dolu laler..Lalerin hiç solmasın Gloriacım.. :clover::clover:

Gece Yağmurumm,

Yazmış oldugun her bir cumle var ya, inanılmaz güzel, inanılmaz degerli şu an benim için... Öyle güzeller ki... Kalbin ne güzelmiş senin ya... Biliyordum güzelliğini ama şimdi bilmenin yanında bir de hissettim :clover: Ta forum oyunlarına ilk girdigimde hatırlıyorum da ilk yazı yazdıgım oyun yanılmıyorsam eger "üsttekini seviyor musun" başlığına senin kullanıcı adınla ilgili yazdıklarımdı... Hem geceyi hem yağmuru seviyorum demiştim... Seni de severim demiştim... Bak hala geceyi ve yağmuru seviyorum... ve seni de severim degil artık SENİ DE ÇOK SEVERİM...

Yazdıkların her zaman bu sayfada kaldığı gibi, kalbimin, beynimin içinde de kalacak...

ve tekrar teşekkür ediyorum her bir cümlen için... Kalbinin güzelliğini hissettirdiğin için... Sana da gülmeler çok yaraşır, bu yüzden hep ama hep gülmen dileğiyle... Kahkahalarla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gece Yağmurumm,

Yazmış oldugun her bir cumle var ya, inanılmaz güzel, inanılmaz degerli şu an benim için... Öyle güzeller ki... Kalbin ne güzelmiş senin ya... Biliyordum güzelliğini ama şimdi bilmenin yanında bir de hissettim :clover: Ta forum oyunlarına ilk girdigimde hatırlıyorum da ilk yazı yazdıgım oyun yanılmıyorsam eger "üsttekini seviyor musun" başlığına senin kullanıcı adınla ilgili yazdıklarımdı... Hem geceyi hem yağmuru seviyorum demiştim... Seni de severim demiştim... Bak hala geceyi ve yağmuru seviyorum... ve seni de severim degil artık SENİ DE ÇOK SEVERİM...

Yazdıkların her zaman bu sayfada kaldığı gibi, kalbimin, beynimin içinde de kalacak...

ve tekrar teşekkür ediyorum her bir cümlen için... Kalbinin güzelliğini hissettirdiğin için... Sana da gülmeler çok yaraşır, bu yüzden hep ama hep gülmen dileğiyle... Kahkahalarla...

Aynı hisler ve duygular içerisinde olmak beni daha da mutlu etti...Bende seni çok seviyorum Gloriacım ;):clover: Ve seninde her cümlen beni şuan çok mutlu etti...Sevgiyle kal... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gloria'cım;

Bu forumda sevdiğim değerli insanlardan birisin..Çok fazla tanıma imkanım olmamasına rağmen insanı bazen bir his çeker ya, işte beni sana çeken,içimde güzel duygular uyandıran,sevilesi biri olduğunu söyleyen bir histi bu..Ve zamanla sana rastladıkça bu hissimin günden güne pekiştiğini görmek beni sevindirdi..Temiz kalpli,sevecen,düzeyli ve pozitif arkadaşlığın için teşekkürler..

Sevgiyle kal.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gloria'cım;

Bu forumda sevdiğim değerli insanlardan birisin..Çok fazla tanıma imkanım olmamasına rağmen insanı bazen bir his çeker ya, işte beni sana çeken,içimde güzel duygular uyandıran,sevilesi biri olduğunu söyleyen bir histi bu..Ve zamanla sana rastladıkça bu hissimin günden güne pekiştiğini görmek beni sevindirdi..Temiz kalpli,sevecen,düzeyli ve pozitif arkadaşlığın için teşekkürler..

Sevgiyle kal.. :clover:

Ben, ben ne diyeceğimi şaşırıyorum bazen gerçekten de... Düşünsene, burada aylardır gunun 3,4 saatinde bir araya geliyor, iletişim kuruyoruz. Birbirimizi hiç görmedik... Birbirimizle hiç konuşmadık... Saçların sarı mı, kahverengi mi, siyah mı? Gözlerin ne renk onu bile bilmiyorum... kaç yaşındasın, nerede yaşarsın bunları da bilmiyorum... Buradaki çoğu insan için geçerli bunlar. Çoğumuz birbirimiz hakkında cok ama cok az seyler biliyoruz... Ama evet, işte o his... İnsanı bazen çeken o his... Niyeyse, nasılsa bilmiyorum ama beni de çekiyor... Seni de çok seviyorum Ece... (ismin Ece'ydi değil mi? Bunu forumun bir yerlerinde görmüştüm diye hatırlıyorum :unsure: ) Yok Ece değilse eğer O zaman seni çok seviyorum Kriptex1000 :):wub::sorcerer::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

yaw buda kim,pardon siz baharmısınız :D

kız senı yerim ben be,canım benım..

senınle sanalı aştık bız,artık en ıyı dostlarımdansın :wub:

yaw fazla yazamıyom bısuru kişiye daha yazcama be kızma ha.. :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaw buda kim,pardon siz baharmısınız :D

kız senı yerim ben be,canım benım..

senınle sanalı aştık bız,artık en ıyı dostlarımdansın :wub:

yaw fazla yazamıyom bısuru kişiye daha yazcama be kızma ha.. :P

Şimdi yazdıklarının hepsini tek tek okuyup, kontrol edeceğim eger bir tanesine benimkinden uzun yazmıssan vayyyyy o zaman senin halineeee bilesinnnnn :(

Madem geliyorsun foruma niye haber vermiyorsun ki biz de girelim şöyle iki muhabbet edelim, özledik sohbetini, o sesiniii özledikkkkkkk... Gell dedik gelmedinnn can yoldaşımız nerdesinnnnnnnnnn?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gloria ben senin anı defterine birşey yazmamışım .nasıl gözden kaçırdım anlayamadaım artık kusura bakma !

sen bir çiceksin zaten fazla söze gerek yok, yüreğinde aynı ! gerçekten iyi bir insan arkadaş yoldaş yani iyi olan herşeysin :clover:;)

sevgiler :flowers:

ayyyy ayy ay teşekkür ederimm Murticiiimmmm, Sen de çok şekersin ara sıra seninle uğraşıyorum forumda biliyorum farkındayım ama yanlış anlama olur mu sadece karşılıklı eglenmek için butun bunlar... Yoksa kişiliğin, varlığın benim için önemli... Yazdığın her güzel şey için "bil mukabele" diyorum sevgili arkadaşımmm...

Kendine iyi bak...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba diyim yazıp yazmama konusunda tereddüt nail oldu bana ama

Burasının,amacı sadece paylaşmak olduğu bir ortam.

Ne kadar sanal olsada bütün dünya insanlarının küçük bir camın karşısında bir araya gelip misafir ediliyor konuşuluyor yazılıyor.

Eviniz işyeriniz bu kadar misafiri nasıl kaldırırdı,dimi..

Bunların arasında hertürlü insan fıtratı var.

Zamanla paylaştıkca tanışma veya birilerinin vasıtasıyla kimlerin nasıl ve ne olduğu ortaya çıkıyor tanışılıyor.

Bende izlenimlerim ve arkadaşlardan edindiğim bilgilere istinaden iyi ve sevgiye değer biri olduğunuz için anı defterinize yazdım..karaladım...

Şu fani dünyada hayatımızı anlamlı ve değerli kılan paylaşmaktan daha güzel bir mutluluk olmayacak kanısıyla....

Sizede hergün hayatın güzelliklerinden ailenizle beraber mutluluklar diliyorum...

Sevgilerimle.... :clover:

çok çokk çoooookkkk teşekkür ederimmm gerçekten de... Bazen insanların kötü anları olur ya işte öyle bir an şimdi yaşadığım ve yüreğime su serptiniz, oyunlarda yazdıgınız duanız ve iyi dileğinizle... Yazacak birşey gelmiyor ki aklıma, toparlayamıyorum ki ben bugun kafamı bir türlü... Ama bilin ki mutlu oldum yazdıklarınızla... Tekrar teşekkürler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.