Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Gloria

*NATALIA*

Önerilen İletiler

Nasıl da bomboş bir gün, aslında gündüz dolu dolu geçti ama akşam bomboştu. Keyif önemli bir şey demek ki! Başım ağrıyor, keyfim kaçıyor başım ağrıyınca da... Film izleyeyim dedim, başladım ama yarım bıraktım, başka bir film izleyeyim dedim onu da yarım bıraktım. Sonra dizilere bakayım dedim, epeydir başlamak istediğim bir dizi vardı bir defasında başlayıp yarım bırakmıştım bugün tekrar denedim yine olmadı yine yarım bıraktım. Üstüne bir de pazar, yani yarın iş var... Pazartesi sendromu şimdiden başladı... Pazar günümü tam bitiremeden pazartesiye geçtim yani pazar günüm de yarım kaldı sad.png Yukarıda günüm için bomboş dedim ama doğrusu galiba yarım olmasıydı, dolduramadım bugünü bir türlü. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl da bomboş bir gün, aslında gündüz dolu dolu geçti ama akşam bomboştu. Keyif önemli bir şey demek ki! Başım ağrıyor, keyfim kaçıyor başım ağrıyınca da... Film izleyeyim dedim, başladım ama yarım bıraktım, başka bir film izleyeyim dedim onu da yarım bıraktım. Sonra dizilere bakayım dedim, epeydir başlamak istediğim bir dizi vardı bir defasında başlayıp yarım bırakmıştım bugün tekrar denedim yine olmadı yine yarım bıraktım. Üstüne bir de pazar, yani yarın iş var... Pazartesi sendromu şimdiden başladı... Pazar günümü tam bitiremeden pazartesiye geçtim yani pazar günüm de yarım kaldı sad.png Yukarıda günüm için bomboş dedim ama doğrusu galiba yarım olmasıydı, dolduramadım bugünü bir türlü. 

Gidip yatayım madem de bitsin şu gün artık!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Her şeyin gönlünce olmasını dilerim.  smile.png

Senin de herşey gönlünce olsun :) Ne oldu, bir yere mi gidiyorsun sanki vedalaşır gibi yazmışsın :o

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Senin de herşey gönlünce olsun smile.png Ne oldu, bir yere mi gidiyorsun sanki vedalaşır gibi yazmışsın ohmy.png

Hımm, cümle başına günaydın konmayınca demek ki öyle anlaşılıyor. Tamam bir şey daha öğrendim.

Ama olsun. Öyle anlaşılmış olsa bile, belli mi olur. Dünya yalanmış.. Ne olmaz, ne olmaz..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hımm, cümle başına günaydın konmayınca demek ki öyle anlaşılıyor. Tamam bir şey daha öğrendim.

Ama olsun. Öyle anlaşılmış olsa bile, belli mi olur. Dünya yalanmış.. Ne olmaz, ne olmaz..

günaydın flowers.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bak ya ... Keyfin yokken ne filmi seyredeceğini bilmiyorsun da ondan... aç bir Marilyn Monroe filmi değil mi :)))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Günü doldursan ne,  doldurmasan ne! Dopdolu hayatın yeter, her güne...

En'âm: 6/32

"Ve mâl hayâtud dunyâ.."

"Dünyâ Hayatı.."

Dünya'nın anlamı/meâli;

o kişinin kalibresi oranınca kurguladığı

efektif/yürürlükte olan/etkin hayâlî bi

sunum; imgesel bi prodüksiyon olmasıdır..

kişisel çeviri..

ve tartışmaya açık..

..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.