Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Önerilen İletiler

Merhaba. Ordu'nun Akkuş ilçesine bağlı Kızılelma Mahallesinde görev yapmakta olan bir anasınıfı öğretmeniyim. Bulunduğumuz yer ilçeye yarım saat uzaklıkta. Bağlı olduğumuz ilçe ise Ordu'nun en uzak ilçesi.  Sınıfımızdaki oyuncaklar en az 10 yıllık ve haliyle kırık dökük. Bunun yanında büyük ölçüde kırtasiye malzemesine ihtiyacımız var. İmkanları kısıtlı, 15 öğrencili anasınıfımıza yardımda bulunursanız ben ve öğrencilerim minnettar kalırız. İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.

Adres: Kızılelma İlkokulu  AKKUŞ- ORDU
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

van- muradiye halk eğitim merkezi müdürlüğü bünyesinde ana sınıfı okulu bulunmaktadır 20 minik öğrenxi bulunmaktadır hir mazmemiz yok imkanımız da yok tarafımıza malzeme göndrseniz çok memnun oluruz ben oranın okul aile birlkşiği başkanıyım madi yet olmadığı için minik öğrencileri memnun demiyoruz.hiç malzememiz yoktur çok acil .saygilar

ayrıca bilgisayar yazıcı telefizyon ve oyuncaklar çok memnun olurum

Tarih: Düzenleyen: Admin
Üye olmadığınız için size ulaşamazlar...
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...

Merabalar... ben Diyarbakir in Silvan a bağlı bir köyünde görev yapmaktayım. Öğrencilerimizin maddi durumları çok kötü olup her türlü yardıma ihtiyaçları vardır. Bu konuda yapılabilecek yardımlar için sizden haber bekleyeceğim.. En ufak bir yardım bizi mutlu edecektir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

İstanbul küçükçekmece de bulununan okulumuzun anasınıfımı bölümünde oyuuncak ve materyal ihtiyacımız yardim ve destek istiyoruz.Eğitim için el ele.smile.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Van muradiye gümüştepe köyündeki anasınıfına lütfen yardım da bulunun gerçekten çocukların çok ihtiyacı var çok zor şartlar altında eğitim görüyorlar en ufacık yardım o küçücük çocukların kocaman kalplerini dolduracaktır

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.