Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

BEN TATİLE GİDİYORUM,SİZLERİ KOCAMAN SEVİYORUMMM VE ÇOOOOK ÖZLEYECEĞİMMMMM

sedelina

Önerilen İletiler

Gitmeden bi vedalaşayım dedim..bize ne felan demeyın ha..2 ay kadar yoğum..

Kimseyi kırma amaçlı bişey yazmadım hiçbirzaman..ıstemeden kırdıklarım olduysa da özür diliyorum.. :clover:

Glorıa

taurus,

sardunyam,

tanvakti,dıpnot

,güzelyaz,paula

,erbay,

natalıa,

yumote

,bılımselcı,

yamyam,

gecekuşu,

celıne,

aça

,gull

,manıdar

,sayman

,berceste

,suheda,

ahırzaman,

eren,

gece,

mıne,

krıptex,

hayalet,

fıgaro

,yemyeşim

,taşkalpli,

cerenımo,

dogvılle

,serengeti,

adrenalin,

emre,

evrensel,

nıcomdıas

Hepinize çok teşekkurler,bazılarınız la yazıştık,bazılarınızla dertleştık,bazılarınızla atıştık..bazılarınızla çok samimi dost olduk…

Ama sizleri tanımaktan çok mutluyum..

Forumda diğerlerini sevmıyorum dıye bir anlam çıkmasın lütfen..bu yzdıklarım tabıkıde bende özel yerı olan ınsanlar..ben belkı onlar da özel bi yere sahıp olmayabılırım,ama yaw sıze ne ben sevıyom işte sizi istersenız sevmeyın sizemı sorcezzz.. :D

Düşünebılen ınsanlar arasında zamanı boşa harcamamak güzeldi..

Yaw ben dönene kadar benı unutanı yakarım uleyynnn,benı unutanın bilgısayarı çöksün emiii.. :devil::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 103
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

NE bu kardeşim her giden bi topic açarsa yandık alla alla... :P buda bi türlü gidemedi yavvv havai fişekler hala duruyo.. :P:lol::sorcerer::lol:

Neyse ii tatiller fazla özletme.. :clover::)

aman su dökmede çabuk dönmıyım demi :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ooo nereye böyle ya ;):unsure:

Gerçi bir hafta sonra bende gidiyorum...

Ama sen erkenci çıktın galiba -_-

İyi tatiller canım mutlu git mutlu dön iyi eğlen bol enerji depola işallah en kısa zamanda bende çıkarım tatile

Unutmayız söz :clover: bende seni seviyorum şansın hep açık olsun.... :hug:

teşekkurler arkadaşlar.sizlerede en huzurlusundan tatillerrrrr :):clover::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ahhh ahh benim canımın içi gidiyomuş içim kan ağlıyo kısss :( hakkaten içimde bi burukluk var yaa,sanki bidaha görüşemiycezde.bilmiyorum sevemedim ayrılığı ben yaaa...canım yolunuz açık olsun dilerim tatilin çok güzel geçerde moralin mükemmel olur forumu altüst edersin yine.seni sevmeyen gittiğine üzülmeyen yoktur sanırım,yokluğun açıkça belli olacak bunu biliyorsun eminim.ama ben yinede söyliyim.

Gittiğin yerlerde bizleri unutma,ve çok geç kalma yoksaaa :devil: ben bilirim yanına gelince ne yapcağımı.seni çokk seviyorum canım.Allah,a emenet ol hayırlı yolculuklar bitanem :wub::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ahhh ahh benim canımın içi gidiyomuş içim kan ağlıyo kısss :( hakkaten içimde bi burukluk var yaa,sanki bidaha görüşemiycezde.bilmiyorum sevemedim ayrılığı ben yaaa...canım yolunuz açık olsun dilerim tatilin çok güzel geçerde moralin mükemmel olur forumu altüst edersin yine.seni sevmeyen gittiğine üzülmeyen yoktur sanırım,yokluğun açıkça belli olacak bunu biliyorsun eminim.ama ben yinede söyliyim.

Gittiğin yerlerde bizleri unutma,ve çok geç kalma yoksaaa :devil: ben bilirim yanına gelince ne yapcağımı.seni çokk seviyorum canım.Allah,a emenet ol hayırlı yolculuklar bitanem :wub::clover:

sağol canım benım.napalım ayrılıklar da ınsanlar için..

ama buraya baya alışmışım.çunku ilişkilerımız monitorde kalmadı sadece :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ahhh ahh benim canımın içi gidiyomuş içim kan ağlıyo SAYMAN :( hakkaten içimde bi burukluk var yaa,sanki bidaha görüşemiycezde.bilmiyorum sevemedim ayrılığı ben yaaa...canım yolunuz açık olsun dilerim tatilin çok güzel geçerde moralin mükemmel olur forumu altüst edersin yine.seni sevmeyen gittiğine üzülmeyen yoktur sanırım,yokluğun açıkça belli olacak bunu biliyorsun eminim.ama ben yinede söyliyim.

Gittiğin yerlerde bizleri unutma,ve çok geç kalma yoksaaa :devil: ben bilirim yanına gelince ne yapcağımı.seni çokk seviyorum SAYMAN.Allah,a emenet ol hayırlı yolculuklar bitanem :wub::clover:

sağol teşekkür ederim güzelyaz..da ben bi yere gitmiyom... :P:lol::sorcerer::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.