Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Anasınıfı öğrencilerinin yüzünü güldürmek ister misiniz?

Önerilen İletiler

Selamlar. Bir ilkokulda anasınıfı öğretmeniyim. Sınıfımda bulunan malzemeler ve özellikle oyuncaklar kullanılamaz durumda.Oyuncak ve kırtasiye yardımı yapacak duyarlı insanlara buradan sesleniyor; yardımlarını bekliyorum (bekliyoruz)...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Selamlar. Bir ilkokulda anasınıfı öğretmeniyim. Sınıfımda bulunan malzemeler ve özellikle oyuncaklar kullanılamaz durumda.Oyuncak ve kırtasiye yardımı yapacak duyarlı insanlara buradan sesleniyor; yardımlarını bekliyorum (bekliyoruz)...

Merhaba, hangi şehir ve semtte olduğunuzu söylerseniz yardım için elimden geleni yapmaya çalışacağım. Vede ne kadar boyaya ne tür oyuncağa ihtiyaç olduğunu belirtirseniz sevinirim.

Tarih: Düzenleyen: Admin
Eğer üye olarak giriş yaparsanız özel mesajla ulaşabilirsiniz... Saygılar
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

merhaba sanlıurfanın bozova ilcesinin kacarsalucası ılkokulunda ana sınıf öğretmeniyim sınıfımız bu yıl tasındı 23 öğrencim var sınıfımızın kırtasıye malzemelerine ve eğitici oyuncak ihtiyacımız var yardımlarınız bizı cok mutlu edecek simdiden tesekkurler

Tarih: Düzenleyen: Admin
Eğer üye olarak giriş yaparsanız özel mesajla ulaşabilirsiniz... Saygılar
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Forum kuralları gereği adres bilgilerimi yazamıyorum.öZE

Merhaba, hangi şehir ve semtte olduğunuzu söylerseniz yardım için elimden geleni yapmaya çalışacağım. Vede ne kadar boyaya ne tür oyuncağa ihtiyaç olduğunu belirtirseniz sevinirim.

Forum kuralları gereği adres bilgilerimi yazamıyorum özelden ulaşırsanız eğer sevinirim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
Misafir Anasınıfıyardim

Merhaba ben Ankara Ayse Tokur İlkokulunda anasinifi ogretmenligi yapiyorum. Sıra ve dolaplarimizin birçoğu kırık vaziyettedir. Fakat okulumuzun, sınıfımızı yenilenmesini sağlayacak miktarda bir bütçemiz yok. Dernek,kuruluş, hayırsever gibi değerli insanlardan yardım bekliyoruz. Ogrencilerimizi daha uygun sartlarda egitim gormesini hedefliyoruz. İlgilenirseniz çok mutlu oluruz. Teşekkürler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.