Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Ucuz Elektrik Kullanmak

abdullahseref

Önerilen İletiler

Merhaba,

Haberlerde ve bazı reklamlarda sürekli olarak görüyoruz ucuz elektrik kullanabiliyoruz, tedarikçi değiştirince indirimli olarak elektrik faturası ödüyoruz. Bu konu hakkında bilgili olan ya da daha önce deneyen var mı? 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar

Evet eğer 135 TL üzeri elektrik faturası ödüyorsanız elektrik tedarikçisi değiştirmek suretiyle ucuz 
elektrik kullanabilirsiniz. Ben otel işletmecisiyim, biz 2008 yılından beri bu şekilde indirimli 
elektrik kullanıyoruz. Köklü bir firmadan elektrik enerjimizi temin ediyorduk otelimiz için. Ancak bu serbest 
tüketici limitinin düşmesiyle birlikte bir araştırma yaptım ve evim için tedarikçi aradım. Burada cazip diye bir site çıktı benim karşıma. 
Hatta otele bilmem kaç senedir aldığımız elektriği tedarik eden o şirketin de teklifini gördüm. onu seçmedim tarifesi cazip değildi bir başka 
tedarikçi seçtim. ama sistem güzel aynen kredi karşılaştırma siteleri gibi, hatta şimdi reklamlarda bir sigorta karşılaştırma reklamı gördüm koala.com mu 
nedir, mantık aynı ona benziyor. Çok hoşuma gitti tavsiye ederim bilgilendirmeleri çok iyi
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bende merak ediyorum ama henüz deneme şansı bulamadım. Araştırma yaptım biraz. Birkaç tedarikçi firma sitesinden faturamı hesapladım ama Doğukan Beyin de dediği gibi en uygun ucuz elektriki CazipEnerji sitesinde buldum. Siteyi inceledim baya,yazılanlar çok mantıklı geldi.

Araştırmalarıma devem edecem. Tedarikçi değiştirmek baya kazançlı olacak.tongue.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...

2016 yılı itibari ile serbest tüketici limiti 120 TL'ye indirildi.

Eğer elektrik faturanız ev veya iş yeriniz için aylık ortalama 120 TL üzerindeyse, %15 civarı bir indirimden faydalanabilirsiniz. Bir çok kişi ya da şirket bilmedikleri için halen bu indirimden yararlanmamaktadır.

Peki nasıl indirimli elektrik kullanabilirsiniz?

OfisPaneli sistemi ile ücretsiz olarak ucuz elektrik kullanabilirsiniz. Elektrik anlaşması sayfasından teklif isteyerek süreci başlatabilir ve diğer tüm işlemlerin OfisPaneli tarafından online olarak yapılmasını bekleyebilirsiniz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

2016 yılı itibari ile serbest tüketici limiti 120 TL'ye indirildi.

Eğer elektrik faturanız ev veya iş yeriniz için aylık ortalama 120 TL üzerindeyse, %15 civarı bir indirimden faydalanabilirsiniz. Bir çok kişi ya da şirket bilmedikleri için halen bu indirimden yararlanmamaktadır.

Peki nasıl indirimli elektrik kullanabilirsiniz?

OfisPaneli sistemi ile ücretsiz olarak ucuz elektrik kullanabilirsiniz. Elektrik anlaşması sayfasından teklif isteyerek süreci başlatabilir ve diğer tüm işlemlerin OfisPaneli tarafından online olarak yapılmasını bekleyebilirsiniz.

Ucuz elektrik kullanmak için :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.