Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Anlamlandıramadıklarımız..

kralx

Önerilen İletiler

1- Konuşma tarzım benim tarzım bana göre hoştur ve beni bağlar... :)

2- Tavır, üslup, düşünce ve karakter yansıtmalarını eksiksiz yaparsan okuyan düzgün anlar..

3- Ben eve gidiyorum cafe kapatma zamanım geldi..

Anlamlandıramadığım ise gidiyorum diyip diyip bir türlü çıkamıyorum forumdan.. bir gün polisle fena kapışcaz vala..

:D fena mı olur bedavadan macera yaşarsınn..

millete diyosunuzda sizdemi başladınız kavga etmeye yoksa :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 141
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

1- Konuşma tarzım benim tarzım bana göre hoştur ve beni bağlar... :)

2- Tavır, üslup, düşünce ve karakter yansıtmalarını eksiksiz yaparsan okuyan düzgün anlar..

3- Ben eve gidiyorum cafe kapatma zamanım geldi..

Anlamlandıramadığım ise gidiyorum diyip diyip bir türlü çıkamıyorum forumdan.. bir gün polisle fena kapışcaz vala..

sen böle giderse polise yakalanacaksın sedat :D:D:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allah insanlara düşünmek için zaman versin de söylediklerini biraz düşünsünler bence!!!!

aça şunu dilinde çevirmeyip açık açık söylermisin.. senin bu tavrın kime?? neden böyle davranıp arada soğukluk yaratıyorsun..sen büyük olarak büyüklüğünü göstermen lazım kankime denize karşı... oysaki olayı büyütüp daha da genişletiyorsun olayı fazla anlamamama rağmen..burası halka açık bir forum ve artık burda karmaşıklığın olmasını istemiyorum ben kendi adıma konuşuyorum eyer forumda kargaşa ve sitres yaratmak istiyorsan sen devam edebilirsin.. :) öm. gönder demişsin göndermek istemiyorum o kadar ciddiye alıncak bişey değil..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bakımlı olmak, güzel giyinmek vs sadece karşı cinsin onu beğenmesi yada birilerine güzel görünmek için yapılmaz.

Güzel giyinmek, bakımlı olmak herşeyden önce karşındaki insana saygının bir ifadesidir. nasıl mı ? şöyle:

Asker de her yerde "kıyafetini düzelt " yazısı vardır. Bunun amacı komutanların seni çekici bulması için değildir :) Düzgün kıyafet vs senin komutanına olan saygını gösterir.

Neden her sabah işe gitmeden önce traş oluruz, iş arkadaşlarımız ya da patronlarımıza yada müşterilerimize çekici görünmek için değil, onların karşısına kirli sakalla çıkıp saygısızlık etmemek için.

Neden eve misafir geleceği, yada akraba ziyareti olacağı, ya da misafirliğe gidileceği zaman ailecek, güzel giyinilir , traş olunur. onların bizi çekici bulması için değil saygıdan dolayı.

ben ailemle yaşadığım zamanlarda pazar günleri,, herkesin beraber kahvaltı ettiği zaman, ben yada kardeşlerim kahvaltı sofrasına traş olmadan, ya da eşofmanlarla falan oturursak babam azarlar, traş ol,üstünü giy öyle otur sofraya derdi.

kadın olsun erkek olsun, güzel giyinmek bakımlı olmak, cemiyet içerisine giren insanın, terbiyesini görgüsünü gösterir.

bunun haricinde birde güzel görünmek güdüsü vardır erkek ve kadında. Ama bunun sebebide her zaman aman birileri beni beğensin, çekici bulsun diye değil. Çirkin görünmek rahatsızlık verdiği içindir. Zira evli kadınlarda bakımlı olur ve güzel giyinir.

zira bırak kadını, bir erkek bile mesela istiklal de dolaşıyorsunuz, bir kız gelip " ben sizi çok beğendim hadi çıkalım" dese o kişiyi, ya hırsız , ya organ mafyası elemanı ya da "başka bir şey" sanarsınız :)

artı hiç bir kadın, yolda birisi " çok güzelsiniz" dedi diye kafaya çantayı indirmez, (tecrübeyle sabit ) en fazla "teşekkür ederim" der yoluna devam eder.

ama gidip nasıl giyinmiş olursa olsun tanımadığın bir kadına " merhaba çıkallım mı " dersen, bırak kadını üçüncü şahıs olarak ordan geçsem bende " manyak mısın hemşerim" derim yani :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bakımlı olmak, güzel giyinmek vs sadece karşı cinsin onu beğenmesi yada birilerine güzel görünmek için yapılmaz.

Güzel giyinmek, bakımlı olmak herşeyden önce karşındaki insana saygının bir ifadesidir. nasıl mı ? şöyle:

Asker de her yerde "kıyafetini düzelt " yazısı vardır. Bunun amacı komutanların seni çekici bulması için değildir Düzgün kıyafet vs senin komutanına olan saygını gösterir.

Güzel giyinmek yada bakımlı olmaktan bahsedilmiyor arkadaşım..

Dekolteden aşırı makyaldan falan bahsediliyor..

Zaten bakımsız kadın çirkindir onu biliyoruz..:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bence bir kadın bakımlı ve güzel gözükmek istiyorsa kıyafetleri yerine göre giyinmeli makyajları yerine göre yapmalı yakışanı yakışan makyajı yapmalı.güzel gözükmek boya fıçısına düşmek değildir şık olmak çok şık gösterişli kıyafet giyipte ortalarda dolaşıp kendinden fazla göze çarpması değildir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben bi de bu kızların bir çok davranışını anlayamıyorum,konuşmazsın şikayet,soru sorarsın:Neden sordun?derler,ağır makyaj yapanlar ve bunu gibi bir sürü şey var aklıma gelmiyor.Bu kızların davranışları çok çelişki içeriyor

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.