Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

virusler

sabrina

Önerilen İletiler

bilgisayarıma giren bir virus hotmail ve internet explorer ı acarken ekran cözunurlumu 600X800 yapıyor ama benim monitörum ve ekran kartım 1280x1024 özellikli.bu virusten kurtulmak icin kullanmadıgım anti-virus programı kalmadı.sizcede virus mu?ne yapabilirim format atmalımıyım cevap yazarsanız memnun olurum ___xalq____

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bilgisayarıma giren bir virus hotmail ve internet explorer ı acarken ekran cözunurlumu 600X800 yapıyor ama benim monitörum ve ekran kartım 1280x1024 özellikli.bu virusten kurtulmak icin kullanmadıgım anti-virus programı kalmadı.sizcede virus mu?ne yapabilirim format atmalımıyım cevap yazarsanız memnun olurum ___xalq____

:angry: walla kimse cevap yazmıyor.Neyse ben kendi hocama sordum msn i sil dedi ama işe yaramıyor.Sanırım formatlamam geekecek.Siz siz olun intenetten ind dosyaları virüs taramasından geçirmeden yuklemeyin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Selam Senin pc ne Virüs değilde daha çok spy ware midir nedir onun gibi bişey bulaşmıştır formattan önce Sistem geri yükleme Yap Yani sol altta başlat tıkla ordan programlara tıkla ordan Donatılar Sekmesine Gel ve orda sistem araçları var tıkladıgında karşında bir kaç sistem ayarları hakkında şeyler çıkacaktır orda SİSTEM GERİ YÜKLEME var sistemi o pc nin Kafayı yediği Tarihten önceki bir Zamandan Tekrar yükle Büyük Bir ihtimal Sorunun Düzelecektir Ayrıca driverleri geri yüklemek yadA msn ni silmek gibi şeyler Sisteme yarar Degil zarar verir üstelik çare Degil :) Eğer ki Sistem geri yüklemen Kapalı ise yada hata verdiyse Bi kaç defa denemelisin pc ne bir zararı yok. Olmadı Format Atma Hemen Ad-Awere diye program var onla Sistem taraması yapabilirsen Düzelir :) bence Download sitelerinde bunları bulabilirsin Tabi Türkçe destekleride mevcut örnek olarak inndir.com sitesini söyleyebiliriz en son çare formattır ama en güzelidir bunuda unutmamak gerekir Tabi format bilmiyorsan Servise ücret ödemen gerekir 20 YTL ile Ağız açarlar :) Ayrıca Garantiye Girmiyor Format meselesi :) Tabi Kendin driverlerin Varsa pc ne Ait ekran kartı ses kartı gibi CD si Yani Yada bilen bir Arkadaşın Varsa para vermeden Yaptırmanın yoluna Bak :) Kolay gelsin Su an coktan Yapılmıştır pc ama Aynı durumdA olan biri okursa yazıyı Yardımı olur Belki :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.