Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

gloria

Önerilen İletiler

Diyelim ki özel bir gününüz var ve evde bir yemek vereceksiniz, Bu alttaki fotolar şöyle bir bakınca bile nasıl yapılacağını çıkaracağınız, yaratıcılığınızla daha da geliştireceğiniz işte o parti zamanı yemeklerinden, Masalarınız güzel ve şık olsun.

Bunlar çeri domates, peynir ile yapabileceğiniz bazı alternatifler... Çok güzeller değil mi

nPgdra.jpg

XWoG4O.jpg

vzLG4D.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tabii ki mercimek köfte, burada değişik mercimek köfte tarifleri var, benim en beğendiğim tarif bu

mercimek-kofte.jpg

ve yine bulgurla yapılan kısır da parti masalarımızda olabilecek alternatiflerden birisi

kisir.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Karper peynir, çubuk kraker ve dere otu mucizesi : )))

oQZ5p9.jpg

Krepler krepler krepler, buraya çok çeşit krep koyabilirdim ama krep bir de biraz sizin yaratıcılığınıza kalmış aperatiflerden birisi... Ben gıda boyası kullanarak renk renk tatlılarını da yapıyorum, aklınızda olun hamuruna bir tutam gıda boyası ve size muhteşem renklerde tatlılar

MYyQ21.jpg

IMG_9478.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yemeği yapmak kadar onu nasıl sunduğun da çok önemli.Normalde olay mide doyurmak gibi görünse de aslında doyurmaya çalıştığımız şey gözümüz..

Kaç gündür canım kısır istiyor bak yine aklıma geldi..unsure.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.