Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Görmüşlüğünüze ihtiyacım var!

Önerilen İletiler

Ben kent yaşamından inanılmaz boğuldum,buralardan kaçıp bir dağ köyüne,her hangi bir kıyı kasabasına yerleşmek ve hayatımı orda sürdürmek istiyorum ama nerde?İşte bu noktada sizin önerebileceğiniz yerler nereler,burda bir çok insan var ve hepiniz bir çok yeri görmüşsünüzdür bana önerebileceğiniz sakin sessiz doğası güzel yaşanılası biyer söyleyin lütfen. İnsanları düzgün olsun,sakin olsun,ormanlık olsun.popüler olmasın.Bu arada bilen arkadaşlar arsa fiyatları hakkında da bilgi verirlerse acayip sevinirim.Dalga geçmeyin ben ciddiyim.

Amma çok şey istedim di mi :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 60
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Ben kent yaşamından inanılmaz boğuldum,buralardan kaçıp bir dağ köyüne,her hangi bir kıyı kasabasına yerleşmek ve hayatımı orda sürdürmek istiyorum ama nerde?İşte bu noktada sizin önerebileceğiniz yerler nereler,burda bir çok insan var ve hepiniz bir çok yeri görmüşsünüzdür bana önerebileceğiniz sakin sessiz doğası güzel yaşanılası biyer söyleyin lütfen. İnsanları düzgün olsun,sakin olsun,ormanlık olsun.popüler olmasın.Bu arada bilen arkadaşlar arsa fiyatları hakkında da bilgi verirlerse acayip sevinirim.Dalga geçmeyin ben ciddiyim.

Karadenizi düşün derim kendi memleketim diye demiyorum ama aradığın kriterlere uyuyor,birde tatil için sorsaydın daha kolay yardımcı olurdum ama yaşamın geri kalan kısmını yaşamak istediğin için zor karar olsa gerek.Arsa fiyatlarına gelince yerine göre değişir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Karadeniz mükemmel ama beni çok yağış alması düşündürüyor. Tatil kolay evet hatta 2 sene önce gezmiştim sizin oraları samsundan uzungöle oradan aydere kadar gidebilmiştik zamanımız doldu geri dönmek zorunda kalmıştık inanılmaz güzel yerler gördük yağmur altında :D

Cevap verdiğin için saol.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selam bursa,izmir yolu üzerinde cok güzel köyler var sakin sesiz huzur dolu ortam insanlar cana yakin yardim sever köylerde

uluabat yakinlarinda ada seklinde köyler var eyer öyle bir yerde yasamak istersen bence cok güzel yerler :)

Saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dodurga diye bi yer bilecikle eskişehir arasında galiba arkası uludağa mı varıyo ...ya yeni gittim ama şimdi ne sölesem yalan..ama bilgilendiriceğim seni.bir suyu var harika.yeşillik orman desen cennet...fiyatları bende öğrenemdim ,öğrenicem ama çok güzel bir yer.ben gidersem seni çağırırım :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selam bursa,izmir yolu üzerinde cok güzel köyler var sakin sesiz huzur dolu ortam insanlar cana yakin yardim sever köylerde

uluabat yakinlarinda ada seklinde köyler var eyer öyle bir yerde yasamak istersen bence cok güzel yerler :)

Saygilar

Ankarada oturuyorum bursaya kaç kere gittim izmirede öyle ama bursa izmir yolunu hiç gidemedim ankaradan gidince olmuyor tabi :) teşekkür ediyorum ilk fırsatta o yolu katedeceğim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dodurga diye bi yer bilecikle eskişehir arasında galiba arkası uludağa mı varıyo ...ya yeni gittim ama şimdi ne sölesem yalan..ama bilgilendiriceğim seni.bir suyu var harika.yeşillik orman desen cennet...fiyatları bende öğrenemdim ,öğrenicem ama çok güzel bir yer.ben gidersem seni çağırırım :D

Tamam haber bekliyorum senden hatta önden gidersen çok daha iyi olur benim için :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Zıplayan Dana

GÖKOVA ya ne dersin???

Kardeş mümkünse,eğer gelirsen bile Gökova'ya Akyaka'ya gelmeyin...

Burası yeterince dolu...

Daha başka yerlere gidin ki burası kalabalıklaşmasın.

Ki sanırım Belde başkanlığı ev yapmayı yasakladı...

Kimse de ev satmaz burada...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kardeş mümkünse,eğer gelirsen bile Gökova'ya Akyaka'ya gelmeyin...

Burası yeterince dolu...

Daha başka yerlere gidin ki burası kalabalıklaşmasın.

Ki sanırım Belde başkanlığı ev yapmayı yasakladı...

Kimse de ev satmaz burada...

valla bravo bu kadar davetkar olunabilir....

aman gitmesin kimsee!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Acayip iyi olur hatta bu iyiliğini ömür boyu unutmam bile derim :D

Şimdi sen ordan yer alırsan Zıplayan Dana gibi burası doldu gelmeyin dersin :)

valla beni tanısan öyle demezsin :) her zaman hazır yeterki ben bi yerleşiyim :D

yani ben dolu molu gelmeyin demem ama sen benden kaçarsan bilemem :P

kaçan ları gördüm çünkü :D:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.