Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bir Seste Sizi En Çok Etkileyen Özellik Nedir?

Admin

Önerilen İletiler

• Admin

Hadi bir seste size en çok etkileyen özelliği bulalım...

Nasıl mı? Bir ses sanatçısını mı çok seviyorsunuz? O zaman neden sevdiğinizi anlatın? O seste sizi en çok  etkileyen özelliği söyleyin bize...

Bir Reklam filmindeki veya tiyatro oyunundaki sesi mi çok seviyorsunuz? O zaman o sesin size ne anlattığını anlatın...

Bunu çok geniş bir platforma taşıyabiliriz...

Lütfen verdiğiniz özelliklere uyan ve sevdiğini gerçek yaşam örneklerini eklemeyi unutmayınız.... smile.png

Hadi bakalım ?

2827019-892967-rainbow-multicolored-abst

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Bu başlığı farkedeli çok oldu aslında, ne zaman açsam uzun uzun yazmak istiyorum fakat vaktim olmadığından erteliyorum..smile.png

En iyisi yavaş yavaş başlayayım mesela bir seste beni en çok etkileyen özellikten başlayayım.Aslında bu benim ruhsal durumuma göre değişiyor sanırım.Sesle aynı titreşimde olmam lazım.Kendi içsel müziğimle aheng içinde olması lazım o sesin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aynı armoniyi yakalamış olmak

kimi zaman bir dostun bize kalmış güzel anılarıdır, kimi zaman daldaki bir kuştur, bir yağmur damlası, bir bulut, belki de gökyüzüdür…

Onlarla ne kadar çok buluşur ve yaşantımızı bu buluşmalar üzerine kurarsak, belki kâinatın ‘tüm seslerini’ –mutlak kalbimizle- yüreğimizde duyabiliriz...

İşte demek istediğim buydu, sesi kalbimde yüreğimde duyabilmek..Bu da söylediğim şeyle yani;  aynı armoniyi yakalamakla mümkün..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Akordıyonu kim bulmuş bilmiyorum ama hiç kuşkum yok ki hayat dolu cıvıl cıvıl bir insandı..Benim en çok sevdiğim..wub.png

http://www.youtube.com/watch?v=vT6C7RhmHYI&feature=share

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Görünenin ötesinde çok daha derinlerde bir radya var ki o da bu sesle mest oluyor..:)

http://www.youtube.com/watch?v=BSjOFxjZj9Y

Yaylı tambur benim diğer yarım diyebilirim..wub.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.