Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Gereksiz antibiyotik almayın

Red Label

Önerilen İletiler

Bağışıklık sisteminizi güçlü tutarsanız Antibiyotik almanızaa gerek kalmaz bunun içinde bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz gerekiyor. Kelle paça, işkembe ve tarhana çorbalarını için, ev yoğurdu yapın, ev turşusu kurun onu tüketin. Bunlar doğal probiyortik, vucuda faydalı bakteriler... Eğer bunları yapamıyorsanız probiyotik kapsüller var onlardan da alıp kullanabilirsiniz. Ben bu dediklerimin hepsini yapıyorum ve çok şükür grip bana uğramadı, önlemini alacaksın ki hastalanmayacaksın...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Gereksiz antibiyotiğin yanı sıra gereksiz ilaç almamaya özen göstermeliyiz.. Gerekiyorsa ilaç hiç kullanmamalıyız. Başım ağrıdı ilaç, çok yemek yemişim ilaç, kanım sulansın ilaç, kanım yok ilaç, bugün çok stresliyim ilaç gibi gibi... bu ne ya böyle ilaç deposu bir vücut.. yeni doğan bebeğin gazı olur ilaç, göbeği düşmemiştir ilaç.. doğar doğmaz metabolizmasını bozmak.. iç organlarında hasar.. yazıktır yapmayın.. 

hastahaneler genç hastalarla dolu gidin bir bakın.. çoğu kısmının küçüklükten bu yana ilaç kullanımının zararları ile dolu..

GEREKSİZ İLAÇ KULLANIMINA HAYIR....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.