Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Benimle doğru konuş !

Armance

Önerilen İletiler

simdi cogumuzun hosuma gitmeyen hitap cümleleri vardir kesinlikle örneğin.

hacım

dayioglu

emmioğlu

hocam

hop bilader.

genc

yakisikli

güzelim.

beyim

ortak , sadic , kirve , yoldas, devrem , topraaam , çiçemmmm vs vs.

varmi nefret edilesi dediğiniz hitap cümleler dökülün

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

laubali, cümleye başlamadan önce yaaa diye lafı uzatanlara da ben uyuz oluyorum. hocam kelimesini sık kullanırım. ikinci defa beni gören ve dostum ya da kanka diye çağıranlar da iyice sinirlendirir beni. ismin sonuna "-cim, -cım" getirerek konuşmak ise hoşuma gidiyo :) öyle dil mi mehmetcim gibi.. ya da mehmetcan !

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kızların birbirlerine "abi" diye hitap etmesi, daha da kötüsü erkeklerin kızlara "abi" demesi. Bi de "falan" lafı ya ben de çok kullanıyorum, hiç böle bi alışkanlıım yoktu aslında, arkadaşım yaktı beni :D Önce bütün cümlelerin sonuna nokta niyetine kullanıyodum, artık neredeyse her kelimeden sonra :( Nası kurtulcam hiç bilmiyorum ki!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

^^yavrum^^ :angry2:

nefret ederim,böyle midemi bulandırır :sick:

söyleyeni öldüresim falan gelir :devil::lol:

walla yavrum lafını sewgilim bana sölediği zman kızmıyodum ama şu an çıktığı kıza da ööle dioo. :( o yüzden nefret ettim o laftan..

birde erkeklerin sevgililerine filan GÜLÜM dmesine hasta oluyorum yaa.. bana göre tam bi kro luk belirtisi...sizi bilemem ama iğrenççç bi laff :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

"kızım" denmesınden ben ıgrenırım o ne ya oyle ben senın nerden kızın oluorm cok .......... bıde"baba" cok sacma helede kızlar bırbırıne soyledıınde cok komııme gıdıo:)

al benden de o kadar yaaa!! kızım lafına deli oluyorum, karşımdakine bağırıp çağırmak gelio o anda içimden, bide bizim burda özellikle orta yaşlı adamların çok kullandığı "abisinin", ki bu laf şiveyle birleşince "abüsünün"oluyor, beni bambaşka bi sinir krizine sokmaya yeter :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.