Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

kazım koyuncu

zarpandit

Önerilen İletiler

Kansere yenik düştü ve niceleri 147866_2.jpg

Kazım Koyuncu, son yolculuğuna uğurlandı

Kanser hastalığı nedeniyle tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi’nde önceki gün hayatını kaybeden sanatçı Kazım Koyuncu’nun (33) cenazesi, Artvin’in Hopa İlçesi’nde toprağa verildi.

‘BÖLGEDE KANSER TARAMASI YAPILMALI’

Yazar Sunay Akın, Koyuncu için İstanbul’da Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda düzenlenen törene sadece Doğu Karadeniz insanının değil, Türkiye’nin dört bir yanından, her kesimden insan katıldığını belirterek, “Kazım bu sevgiye layıktı. Genç yaşta kanser illetine yenildi. Çernobil faciasında bazı kravatlı kişiler televizyona çıkıp çay içtiler. İşte bunun akıbetini şimdi yaşıyoruz. Daha binlerce insanımız kansere yakalanıyor. Bölgede acilen kanser taraması yapılması gerekir” diye konuştu.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

ilginç kimse bu foruma bir cevap yazmamış.geç oldu ama ben yazayım.

unutmak bizim en büyük ayıbımız.herşeyi yaşanılanları o kadar kolay unutuyoruz ki.ölümleri hastalıkları kötülükleri.sadece olumsuzlukları da değil güzel günleri de.çok genç yaşta vefat etti,allah rahmet eylesin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

GEÇ OLDU AMA BİR CVPTA BENDEN.GERÇEKTENDE KAZIM KOYUNCU GEÇ BULUNUP ÇABUK YİTİRİLEN BİR DEĞERDİ.SESİ YORUMU MUHTEŞEM BİR SANATÇIYDI.GÜLBEYAZ ADLI DİZİDE ADINI DUYMUŞTUM İLK KEZ SONRA DA SÜREKLİ TAKİP ETTİĞİM BİRİ OLDU.ÖLÜM HABERİNİ ALINCA YÜREĞİM SIZLADI DAHA ÖMRÜNÜN BAHARINDA EN VERİMLİ ÇAĞINDA ARAMIZDAN AYRILMASI ÇOK ÜZDÜ BENİ.

BELKİ HATTA BELKİSİZ BİR SÜRE SONRA UNUTULUP GİDECEK ÇOĞU KİŞİ HATIRLAMAYACAK BİLE ADINI AMA HERŞEYE RAĞMEN SEN KISA ZAMANDA ÇOK İŞLER BAŞARDIN KARADENİZİN HIRÇIN ÇOCUĞU

ALLAH RAHMET EYLESİN TOPRAĞIN BOL OLSUN.....

:clover::clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

ilk grup dinmeyenin albümünde duyulmuştu sesi profesyonel olarak . o albümde harikaydı benim açımdan. sonra lazca müzik yapan zuğaşi berepe vardı. sonra salkım söğüt serilerinde. her çalışması birbirinden güzeldi. Fuat Saka'dan sonra en çok sevdiğim karadenizli müzisyendi.

en güzel çiçekler hep ilk önce solarlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

en sevdigim türkülerinden biridir

koyverdun gittun beni :clover:

allah'ından bulasun

kimse almasun seni

gene bana kalasun

gelevera deresi

iki dağın arası

yüzünden silinmesun

bıçağumin yarası

sevgilim senin aşkın

ciğerlerimi dağlar

hiç mi düşünmedun sen

sevgilin böyle ağlar

bir mektup gönder bana

cebimde taşıyayım

sensiz geçen dünyada

ben nasıl yaşayayım :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

en sevdigim türkülerinden biridir

koyverdun gittun beni :clover:

allah'ından bulasun

kimse almasun seni

gene bana kalasun

gelevera deresi

iki dağın arası

yüzünden silinmesun

bıçağumin yarası

sevgilim senin aşkın

ciğerlerimi dağlar

hiç mi düşünmedun sen

sevgilin böyle ağlar

bir mektup gönder bana

cebimde taşıyayım

sensiz geçen dünyada

ben nasıl yaşayayım :clover:

benimde en sevdiğim türkülerinden birtanesidir

birde "dido" ama gürcüce dinleyeceksin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kazım abi gercektende ülkemizin yetistirdigi nadir sanatcılardandı bir hemserim olması iki yaptıgı muzige yabancı olmamam onu sevmemde en onemlı seydi .tabzondakı konserde hava alanında kı konusmamızda konser cd si yapmayı dusundugunu soyklemisti fakat olmadı onun yerıne biz ona konser cd si yaptık konserde mıkserden kayıt.bu arada kendisiyle son roportajı yapmak gibi anlamsız bi sey bi ze kısmet oldu .bizde ondan hareketle bi kısa film belgesel yaptık [tabzon dakı gorusmeler dahilinde] izlemek isteyenler ilerleyen gunlerde www.ktu-fot.com da gorebilirler

ktu-fot : karadeniz teknik üniversitesi fotograf ve goruntu sanatlaı toplulugu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

KAZIM KOYUNCU'dan kulağımıza küpe ;)

Bu arada; hiç başımızdan eksik olmayan gökyüzüne, günün karanlık saatlerine, ara sıra kopsa da fırtınalara, bir gün boğulacağımız denizlere, eski günlere, neler olacağını bilmesek de geleceğe, kötülüklerle dolu olsa bile tarihe, tarihin akışını düze çıkarmaya çalışan tüm güzel yüzlü çocuklara, Donkişotlar 'a, ateş hırsızlarına, Ernesto "Ç´e" Guevara'ya, yollara-yolculuklara, sevgililere, sevişmelere, sadece düşleyebildiğimiz olamamazlıklara, üşürken ısınmalara, her şeyden sıcak annelere, babalara ve tadını bütün bunlardan alan şarkılara kendi sıcaklığımızı gönderiyoruz. Kötü şeyler gördük. Savaşlar, katliamlar, ölen-öldürülen çocuklar gördük. Kendi dilini, kendi kültürünü, kendisini kaybeden insanlar, topluluklar gördük. Yanan köyler, kentler, ormanlar, hayvanlar gördük. Yoksul insanlar, ağlayan anneler, babalar, her gün bile bile sokaklarda ölüme koşan tinerci çocuklar gördük. Biz de öldük. Ama her şeye rağmen bu yeryüzünde şarkılar söyledik. Teşekkürler dünya.

KAZIM KOYUNCU

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

"..ve cellat uyandı yatağında bir gece

tanrım dedi bu ne zor bilmece

öldükçe çoğalıyor adamlar

ben tükenmekteyim öldürdükçe..."

dün gece volkan konak didou nana yı söyledi ve ben yine gözyaşlarımı tutamadım.....

karadeniz'in ve bütün yurdun özgür çocukları ardında..azgın dalgaları gibi özgür suyumuzun..dalga dalga

geliyorlar..gelecekler.......rahat uyu kazım....

kazim_004.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bu arada; hiç başımızdan eksik olmayan gökyüzüne, günün karanlık saatlerine, ara sıra kopsa da fırtınalara, bir gün boğulacağımız denizlere, eski günlere, neler olacağını bilmesek de geleceğe, kötülüklerle dolu olsa bile tarihe, tarihin akışını düze çıkarmaya çalışan tüm güzel yüzlü çocuklara, Donkişotlar 'a, ateş hırsızlarına, Ernesto "Ç´e" Guevara'ya, yollara-yolculuklara, sevgililere, sevişmelere, sadece düşleyebildiğimiz olamamazlıklara, üşürken ısınmalara, her şeyden sıcak annelere, babalara ve tadını bütün bunlardan alan şarkılara kendi sıcaklığımızı gönderiyoruz. Kötü şeyler gördük. Savaşlar, katliamlar, ölen-öldürülen çocuklar gördük. Kendi dilini, kendi kültürünü, kendisini kaybeden insanlar, topluluklar gördük. Yanan köyler, kentler, ormanlar, hayvanlar gördük. Yoksul insanlar, ağlayan anneler, babalar, her gün bile bile sokaklarda ölüme koşan tinerci çocuklar gördük. Biz de öldük. Ama her şeye rağmen bu yeryüzünde şarkılar söyledik. Teşekkürler dünya.

KAZIM KOYUNCU... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sitelerden birinde gezerken rastladım bu mesaja...paylaşmak istedim sizlerle...

keşke demek olmaz arkandan ama gittiğin gerçeğini kabullenmek hiç olmaz.resimlerinde donukta olsa yaşama sevincini görebiliyorum ama ben bi laz kızı olarak gidenin arkasından ağlamamayı öğrendim.çok sevdiğim bi insan gitmişti bigün ve babam 'ağlamıcaksın burda olsa gözlerinden akan yaşı sillerdi ama orda daha çaresiz sana üzülme diyemicek kadar uzak'dedi hiç ağlamadım ama hergün bin kere aklımdan geçti..sanatın kadar hatta sanattındanda güzel gözlerin var.anlamlı,insancıl,sevgi dolu hiç kapatmasaydın gözlerini demicem diyemem buna hakkım yok ama bu kadar erken kapatmasaydın...!!!

401px-Kazim_koyuncu_1.jpg

KOY VERDÜN GİTTUN BİZU... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

ölümlere genelde üzülmem ama öldüğüne üzüldüğüm nadir insanlardan çok severdim yazık oldu daha gidilmedik konserleri vardi

ama yinede haykırarak bağırıyorum:MUHTAÇ OLDUĞUN YAŞAMA SEVİNCİ GÖZLERİNDEKİ IŞILTIDA MEVCUT SEVGİLİ KAZIM KOYUNCU SEN ÖLMEDİM O GÖZLERİNDEKİ IŞILTI VAR OLDUĞU SÜRECE SEN ÖLEMEZSİN BİZ SENİ YAŞATIRIZ!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.