Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

İNTERLOCK

Önerilen İletiler

• 1 yıl sonra...

mu diye bir kıta var ne yazikki japon denizi kiyilarindaki yonigani kalintilari bunu kanitliyor yukatan bolgesindeki anitta gecen batik ulkrlerin hatirasina yaptirildi diyor misirin oluler kitabi lotus cicegi butun dogu asya hindistan cinde anitlarda gecer insanlik afrikada baslamasi olanaksiz amerika avustralya uzakdogudaki kalintilar bunu dogrular deniz tabanina gelince bahsi gecen yer pasisik bir ucu havaiii bir ucu asya amerika avrupa gibi yine doyluyorum battigi soylenen yerin taban incelemesini bilimsel kaynakkardan arastirdim dunyanin en buyuk cukuru olan mariana cukuru ve ve ol bolgede adeta oynanusu ortadan ikiye bolen san anderes fayini ogrendim bir kitanin batmasi yeterli bir kanit bugun hala volkanik patlamalar aktiftir o bolgede HAVAIII gibi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sanki gerçek bilimi kavradınız özümsediniz, böyle mu gibi uyduruk efsanelere sıra geldi. Ne mu diye ne atlantis diye bir şeyler yok. Böyle kıtalar hiç var olmadı. Bunlara inanmak nasıl bir tatmin sağlıyor bilmiyorum. Ben gerçek bilimden haz duyduğum için uydurmalar nasıl zihin uyuşturur hiç bilemiyorum.

Insanlarda neden uydurma efsane, mit ve dinlere, tanrıya inanma eğilimi var onu da hiç anlamıyorum. Yok bunlar, hepsi uydurma. Ne tanrı, ne uydurma masalların aslı var, hiç biri yok... Bunu anlamak da hiç zor değil. Fakat bazı insanlarda kandırılma, aldatılma açlığı var. Yalanlarla avunmak bağımlılık yapmış. Başta tanrı yalanı... En şiddetli uyuşturucudur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.