Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Alfred Buyuk

Önerilen İletiler

MALTA MACERASI 1

Dil eğitimi almak için öncelikli olarak İngiltere’ye gitmek istemiştim. İngiltere vize vermeyince kararımı değiştirdim. Ve İngilizcenin resmi dil olduğu Malta’ya gitmeye karar verdim.

Malta, Avrupa Birliği’ne üye küçük bir ada ülkesi. Yaklaşık 500 bin civarında nüfusu var. Malta AB üyesi olduğu için Türk’lerden vize istiyor. Normal Shengen vize kuralları Malta içinde geçerli.

Ancak vize almak çok da zor değil.

Malta’ya dil eğimi için gitmeden önce ilk yapmanız gereken Malta’dan bir Dil okulu ile bağlantıya geçmek. Dil okulundan kabul yazısını aldığınızda vize için hemen işlemlere başlayabilirsiniz.

Vize için istenilen evraklar listesinde otel ve uçak bileti de var.

Dünyadaki bütün oteller ve havayolu şirketlerinin yer aldığı  ucuz bilet satan bir firmadan uçak biletimi aldım.

Diğer evraklarla birlikte vizenizi aldığınız zaman artık geriye sadece hazırlık yapmak kalıyor. Valizinizi hazırlayın.

Bir sonraki yazımızda Malta’ya uçuyoruz. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.