Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

en korkunç filim hangisi?

heyt be

Önerilen İletiler

Gercekten cok enteresan bir filim di fakat ayni zaman'da da ilk ve son dedigim :)

Neden ilk ve son, bence hikayesi hostu.

Tabiki filmlerde tesaduf diye bir sey olmasaydi zaten filmin tadi cikmazdi, tesadufler olsunki olaylar devam etsin.

...Devilry...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • Cevaplar 98
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Daha bir kaç gün önce izledim garez 2(the grudge 2)korkunç bir film hala etkisindeyim hava karardığında sanki heryerden o uzun siyah saçlı kayoki biryerden çıkacakmış gibi geliyor korku film sevenlere şiddetle tavsiye edebilirim.

Hadi Suheda filmin 3. versiyonunun vizyona girmesine bir ay kaldı şimdiden alıştır kendini :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
Daha bir kaç gün önce izledim garez 2(the grudge 2)korkunç bir film hala etkisindeyim hava karardığında sanki heryerden o uzun siyah saçlı kayoki biryerden çıkacakmış gibi geliyor korku film sevenlere şiddetle tavsiye edebilirim.

ben iki ye gecen sene bakmistim geceleyin tek fena degildi ama sanki biri daha iyimis gibime geldi gerci ikide daha cok anlatilmis hikaye . :) Ama beni korkutmadi bu film nedense ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"Shutter"i izlemenizi tavsiye ederim...

Ben korku filmlerini pek sevmem ama bu film hakkaten güzel...

Hele hele fotoğraf çekme merakınız varsa...

Hatta foto-şip-şak varsa elinizde, bir süre el süremeyebilirsiniz...

Kore yapımı bir filmdir...

Ve emin olun; sonunu kestiremiyorsunuz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hadi Suheda filmin 3. versiyonunun vizyona girmesine bir ay kaldı şimdiden alıştır kendini :)

İzledim en kısa zamanda tanıtımını yapacağım ;)

"Shutter"i izlemenizi tavsiye ederim...

Ben korku filmlerini pek sevmem ama bu film hakkaten güzel...

Hele hele fotoğraf çekme merakınız varsa...

Hatta foto-şip-şak varsa elinizde, bir süre el süremeyebilirsiniz...

Kore yapımı bir filmdir...

Ve emin olun; sonunu kestiremiyorsunuz...

Bu filminmi :)

İzleyen bir arkadaşım getirdi bana"tam senlik süper korku filmi"dedi

ilk 20 dk sından sonra tüm seneryoyu sanki kendim yazmış gibi tahmin ettim"daha önce izledinmi"diye sordu şaşkınlıkla hayır dedim,ama bu tarz o kadar çok film izlemişim ki genelde hepsi birbirinin aynı..

resimdeki hayalet ucuz bir garez taklidi...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu filminmi :)

İzleyen bir arkadaşım getirdi bana"tam senlik süper korku filmi"dedi

ilk 20 dk sından sonra tüm seneryoyu sanki kendim yazmış gibi tahmin ettim"daha önce izledinmi"diye sordu şaşkınlıkla hayır dedim,ama bu tarz o kadar çok film izlemişim ki genelde hepsi birbirinin aynı..

resimdeki hayalet ucuz bir garez taklidi...

Ama film bildiğim kadarıyla Garez'den daha önce çekilmişti...

Valla bilemem, bence korkunçtu...

"İki Kız Kardeşin Hikayesi" diye bir film var birde...

"a Tale of Two Sisters"...

O da bayağı bir gerilimli...

Ha ama pardon; sana sıradan gelebilir! -_-;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ama film bildiğim kadarıyla Garez'den daha önce çekilmişti...

Valla bilemem, bence korkunçtu...

"İki Kız Kardeşin Hikayesi" diye bir film var birde...

"a Tale of Two Sisters"...

O da bayağı bir gerilimli...

Ha ama pardon; sana sıradan gelebilir! -_-;)

Yok Tengeriincim yanlış biliyorsun,Garez (The Grudge)üç seriden oluşan bir film ilki 2004 yapımı ikincisi 2006,serinin sonu yani üçüncüsü 2008 yapımı hepsini izledim.

Resimdeki hayaletse 2008 yapımı ha bu arada bu film Kore değil ABD yapımıdır ;)

Birde tabi bu filmlerin benzeri Halka (The Ring)var ilki 2002 de çekilmiş olan bence en başarılı olanda oydu..

İki kız kardeşin hikayesini bilmiyorum,izleyip yorumumuda eklerim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yok Tengeriincim yanlış biliyorsun,Garez (The Grudge)üç seriden oluşan bir film ilki 2004 yapımı ikincisi 2006,serinin sonu yani üçüncüsü 2008 yapımı hepsini izledim.

Resimdeki hayaletse 2008 yapımı ha bu arada bu film Kore değil ABD yapımıdır

Birde tabi bu filmlerin benzeri Halka (The Ring)var ilki 2002 de çekilmiş olan bence en başarılı olanda oydu..

İki kız kardeşin hikayesini bilmiyorum,izleyip yorumumuda eklerim :)

Yok Suhedacıım sen biraz eksik biliyorsun ;)

Sen Amerikan Yapımı "Shutter" ile karıştırdın benim dediğimi...

Benim söylediğim "Shutter" adlı film ise 2004/Kore yapımı...

Amerikalılar Garez'i ve Halka'yı taklit ettikleri gibi bu filmi de 2008de aynı adla taklit etmişler...

Ben sana, benim izlediğim versiyonunu izlemeni tavsiye ederim;

Garez'den daha önce çekildiğinden emindim ve öyleymiş sanırım...

Belki aralarında bir kaç ay vardır en fazla...

İki Kardeşin Hikayesi'ni izle bence; bence iyiydi...

shutter_poster.jpg

shutter.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yok Suhedacıım sen biraz eksik biliyorsun ;)

Sen Amerikan Yapımı "Shutter" ile karıştırdın benim dediğimi...

Benim söylediğim "Shutter" adlı film ise 2004/Kore yapımı...

Amerikalılar Garez'i ve Halka'yı taklit ettikleri gibi bu filmi de 2008de aynı adla taklit etmişler...

Ben sana, benim izlediğim versiyonunu izlemeni tavsiye ederim;

Garez'den daha önce çekildiğinden emindim ve öyleymiş sanırım...

Belki aralarında bir kaç ay vardır en fazla...

İki Kardeşin Hikayesi'ni izle bence; bence iyiydi...

Anladım ama o Kore değil Tayland yapımı değilmiydi..

Gerçi benim sana yukarıda saydıklarım ABD versiyonu hepsinin orjinali uzakdoğu sineması yani epey bir eski filmler..

Ama bişey diyimmi ben sevmiyorum uzakdoğu sinemasını mesela Halka 1 beni en çok ürküten filmlerden birdir.Ama japon versiyonunu hiç beğenmedim.Aynı şey Garez içinde geçerli..Yani ABD yapımı olanlar daha başarlı..

Sonuçta hepsi birbirine benziyor birde "göz"vardı izledinmi bilmiyorum yine uzakdoğu sineması aynı tür..

O yüzden bu filmlerin süprizi yok sonunu en baştan tahmin edebiliyorsun.

Shutter'in amerikan yapımı bu tarz filmlere yabancı olanlar için aslında güzel bir film özellikle Rachael Taylor oldukça iyiydi vede çok güzel,fakat ben bu tip filmleri çok izlediğim için senaryoyu tahmin edebiliyorum buda tüm heyecanımı alıyor.

Peki sen The Exorcism of Emily Rose'ı izledinmi?

Ben en çok The Shining'ten tırsmıştım. :unsure:

Cinnet değilmi o ?bir arkadaşımda aynı senin gibi söylemişti "en çok korktuğum" diye..

Çok duydum ama izlemedim,Jack Nicholson çok iyiymiş o filmde sahi ben niye izlemedim ki korkarım diyemi acaba :unsure:

Ya bide bişey söyliyeyim Stephen King romanlarından filme alınanların bazılarında ilk başlarda müthiş bir gerilimle başlıyor film sonlara doğru saçmalıyor,kitaplarıda öyle müthiş bir akıcılıkla okuyorsun tüylerin ürperiyor,fakat sona doğru kontrolden çıkıveriyor..

Buda onlardanmı?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Anladım ama o Kore değil Tayland yapımı değilmiydi..

Gerçi benim sana yukarıda saydıklarım ABD versiyonu hepsinin orjinali uzakdoğu sineması yani epey bir eski filmler..

Ama bişey diyimmi ben sevmiyorum uzakdoğu sinemasını mesela Halka 1 beni en çok ürküten filmlerden birdir.Ama japon versiyonunu hiç beğenmedim.Aynı şey Garez içinde geçerli..Yani ABD yapımı olanlar daha başarlı..

Sonuçta hepsi birbirine benziyor birde "göz"vardı izledinmi bilmiyorum yine uzakdoğu sineması aynı tür..

O yüzden bu filmlerin süprizi yok sonunu en baştan tahmin edebiliyorsun.

Shutter'in amerikan yapımı bu tarz filmlere yabancı olanlar için aslında güzel bir film özellikle Rachael Taylor oldukça iyiydi vede çok güzel,fakat ben bu tip filmleri çok izlediğim için senaryoyu tahmin edebiliyorum buda tüm heyecanımı alıyor.

Bence de sanırım Batılılar biraz daha çekici kılıyorlar yaptıkları korku filmlerini; ikinci versiyon olarak işlemelerine rağmen...

Ben Boogeyman'da tırsmıştım; ikincisini izlemedim daha, elimde olmasına karşın...

Göz'ü biliyorum ama aslına bakarsan ben kesmeli/yarmalı filmleri pek izlemiyorum;

Seviyorum ama izleyemiyorum...

Sonra sanki beni kesiyorlarmış gibi hissediyorum... :)

Ama izleyeceğim bakalım...

Peki sen The Exorcism of Emily Rose'ı izledinmi?

Offfff...

Ne vardı şimdi bunu hatırlatacak Suheda?

Bu filmi izledim, güzel bir film gerçekten...

Hele o ilk çarpılmasında yerde kasılmış ve gözlerini dikmiş hali yok mu?

O hale bakamamıştım biliyo musun!?

Sonra tekrar geri aldım, dedim: "Bakacağım kardeşim, hiç boşuna yorulma" dedim yönetmene...

Baktım; bakmaz olaydım...

Cinnet değilmi o ?bir arkadaşımda aynı senin gibi söylemişti "en çok korktuğum" diye..

Çok duydum ama izlemedim,Jack Nicholson çok iyiymiş o filmde sahi ben niye izlemedim ki korkarım diyemi acaba :unsure:

Bence izlemelisin...

Korku filminden ziyade Psikolojik Gerilim tarzı bir filmdir.

Ve Jack Nicholson'un gençlik filmlerinden ve hakkaten sağlam cinnet geçiriyor.

Ama bazı sahneler abartılmış gibi; deli gibi bağırıyor ortalıkta baltayla falan.

İnsan o kadar uzun süre cinnet geçirir mi bilmiyorum...

Ya bide bişey söyliyeyim Stephen King romanlarından filme alınanların bazılarında ilk başlarda müthiş bir gerilimle başlıyor film sonlara doğru saçmalıyor,kitaplarıda öyle müthiş bir akıcılıkla okuyorsun tüylerin ürperiyor,fakat sona doğru kontrolden çıkıveriyor..

Buda onlardanmı?

Valla beni ilk geren, irkilten yapım Alaca Karanlık Kuşağı olmuştur...

Küçükken annemin arkasına gizlene gizlene izlerdim ama yine de izlerdim...

Sonra da rüyamda o dizideki oyunculardan birisi olurdum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Haklısın bende sevmiyorum kanlı bıçaklı sahneleri korkutmuyor tiksindiriyor aynen tercihim psikolojik gerilim..

Birde işin komik tarafı ben asla yanlız izleyemem korku filmi..

The Exorcism,imde en çok hoşuma giden mahkeme oturumlarıydı ,bilimle alternatif düşüncenin çakıştığı sahneler..

Birde Emily'i oynayan Jennifer Carpenter ne kadar başarılıydı nasıl aktarmış izleyiciye korkuyu ve korkunun bir insanı ne hale getireceğini..

Birde gerçek hayattan alınan her filmden etkileniyorum,yaşanmış olmasının düşüncesimidir nedir bilmem..

Boogeyman benide ürkütmüştü,birde Hide and Seek (saklambaç) var bilirsin hani başrolunu Robert De Niro nun oynadığı çok korkunç olmasada oldukça başarılıydı ve süprizdi.

Benim elimde şimdi Mirrors (aynalar)var itiraf ediyorum izlemeye korkuyorum.

Üstelik IMDB 6 yıldız vermiş ona genelde korku filmlerine çok iyi olmadıkça fazla oy verilmez ya oldukça iyi demekki..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Haklısın bende sevmiyorum kanlı bıçaklı sahneleri korkutmuyor tiksindiriyor aynen tercihim psikolojik gerilim..

Birde işin komik tarafı ben asla yanlız izleyemem korku filmi..

The Exorcism,imde en çok hoşuma giden mahkeme oturumlarıydı ,bilimle alternatif düşüncenin çakıştığı sahneler..

Birde Emily'i oynayan Jennifer Carpenter ne kadar başarılıydı nasıl aktarmış izleyiciye korkuyu ve korkunun bir insanı ne hale getireceğini..

Birde gerçek hayattan alınan her filmden etkileniyorum,yaşanmış olmasının düşüncesimidir nedir bilmem..

Boogeyman benide ürkütmüştü,birde Hide and Seek (saklambaç) var bilirsin hani başrolunu Robert De Niro nun oynadığı çok korkunç olmasada oldukça başarılıydı ve süprizdi.

Benim elimde şimdi Mirrors (aynalar)var itiraf ediyorum izlemeye korkuyorum.

Üstelik IMDB 6 yıldız vermiş ona genelde korku filmlerine çok iyi olmadıkça fazla oy verilmez ya oldukça iyi demekki..

Saw'dan iğrenmiştim açıkçası...

Hiç korkunç değil zaten ve korkutma amacının da olduğunu sanmıyorum...

İğrendirici ve caniceydi ve bunu sempatik hale getirmeye çalışmış...

Kabul ediyorum; zekice bir katil tipi çizmiş ve o açıdan başarılı

Ama dediğim gibi gereksiz *********lik var içinde...

En azından bana göre öyle...

Ama bak Jason'ı sevmiştim...

Hakkaten kanlı filmleri sevmem ama Jason o pala ile iyi kesiyordu be!

Boogeyman'ın en sevdiğim şeyi; sonuna kadar geriyor insanı, bir şey olacağı zaman.

Sevmemin nedeni ise; ben bir ara Karabasan'a uğruyordum, aslında bildiğin Uyku Felci...

O yüzden çekici gelmişti...

Eskiden korkardım Uyku Felci/Karabasan'dan ama şimdi uğradığımda hiç sallamıyorum;

Zevkli bile oluyor :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Saw'dan iğrenmiştim açıkçası...

Hiç korkunç değil zaten ve korkutma amacının da olduğunu sanmıyorum...

İğrendirici ve caniceydi ve bunu sempatik hale getirmeye çalışmış...

Kabul ediyorum; zekice bir katil tipi çizmiş ve o açıdan başarılı

Ama dediğim gibi gereksiz *********lik var içinde...

En azından bana göre öyle...

Ama bak Jason'ı sevmiştim...

Hakkaten kanlı filmleri sevmem ama Jason o pala ile iyi kesiyordu be!

Boogeyman'ın en sevdiğim şeyi; sonuna kadar geriyor insanı, bir şey olacağı zaman.

Sevmemin nedeni ise; ben bir ara Karabasan'a uğruyordum, aslında bildiğin Uyku Felci...

O yüzden çekici gelmişti...

Eskiden korkardım Uyku Felci/Karabasan'dan ama şimdi uğradığımda hiç sallamıyorum;

Zevkli bile oluyor :P

Ben Testereyi hiç izlemedim mideme güvenemedim izleyenlerden dinlediklerim sayesinde..

Hatta bu yıl bir arkadaşımın ısrarı yüzünden "İçerde" diye bir Fransız filmi izleme gafletinde bulundumda...artık gerisini sen tahmin et..

Bak şimdi bir ortak noktamız varmış,karabasan..

Ne lanet şeydir yaşamayan bilmez bağırmak istersin sesin çıkmaz kalkmak istersin kalkamazsın aslında uykuda olduğunun bilcindesindir ama bir türlü kendine gelemezsin..

Bunun yanında benim birde kabuslarım vardır kiii,en değme korku filmleri halt etmiş yanında..

Neyse ki epey zamandır yoklar tabi bu mesajdan sonra bu gece uğramazlar umarım iki iyi dost karabasanım ve kabusum :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben Testereyi hiç izlemedim mideme güvenemedim izleyenlerden dinlediklerim sayesinde..

Hatta bu yıl bir arkadaşımın ısrarı yüzünden "İçerde" diye bir Fransız filmi izleme gafletinde bulundumda...artık gerisini sen tahmin et..

Ne lanet şeydir yaşamayan bilmez bağırmak istersin sesin çıkmaz kalkmak istersin kalkamazsın aslında uykuda olduğunun bilcindesindir ama bir türlü kendine gelemezsin..

Bunun yanında benim birde kabuslarım vardır kiii,en değme korku filmleri halt etmiş yanında..

Neyse ki epey zamandır yoklar tabi bu mesajdan sonra bu gece uğramazlar umarım iki iyi dost karabasanım ve kabusum :unsure:

sen korku nedir bilirmisin ki :huh: benim bildiğim seri katiller korkmamalı :P:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Karabasan tuhaf bişey yaa...

Çok yaşadım ben ve bir süre sonra zevkli olmaya başlıyor :D

Yani aslında olmadığını bildiğin bişey sana olağanca gerçekliğiyle varmış gibi görünüyor...

Hissediyorsun...

Ses seda yok; beden kıpırdayamıyor...

Dehşet ve güzel bişey...

Adrenalin tepelere vuruyordu korkudan...

Ne olduğunu anlayınca artık olağan karşılıyorum ve ne yazık ki heyecanlanamıyorum :(

Amerikalılar Karabasan'ı "Ufo/Uzaylı kaçırmaları" olarak popüler kültüre yapıştırıyorlar...

İskandinavlara göre bu bir cadı ya da cin...

Orta Doğuya göre iblis...

Bir sürü adlandırması var :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Korku sineması, ilginç bir sinema türüdür. Neden korkarız ? Hayatımız, bedenimiz için tehlike oluşturan uyarıcılara karşı kaçınma içgüdüsüne sahip olduğumuz için. Peki, ekranda veya sinema perdesinde ki bir objenin bizim için hiçbir tehdit oluşturmayacağını bildiğimiz halde neden korkarız ? Çünkü bu ilizyondur. Bizi korkutabilen bir film, kurgusu, senaryosu, oyunculuğu, müziği ile algılarımızı yanıltıp, gerçekten tehdit altındaymışız gibi hissetmemizi sağlayan bir ilüzyondur.

Bu kolay birşey değildir. Ancak korku ustalarının farkında olduğu bazı ince gerçekler vardır. İnsanoğlunda korku, hayranlık ve sevgi birbirine karışmış duygulardır. Biz avcılarımızdan çok korkarız.

Görüntüleri, silüetleri, sesleri en ilkel korkularımızı harekete geçirmeye yeter. Korku sinemasında, bizi korkutan yaratıkların tümünün görüntüsü avcılarımızı andırır. Kulakları, dişleri, gözleri, tırnakları, sesleri, tüyleri bize avcılarımızı hatırlatmalıdır. Bu ister bir iblis olsun, isterse zamanından derinliklerinden gelen bir canavar. Eğer bir ördeğe benziyorsa bizi korkutamaz. Ya da bir file. En ilkel korkularımızı harekete geçirecek şekilde avcılarımıza benzemelidir. Büyük kediler, kurtlar vs.

Aynı zamanda büyük bir hayranlık besleriz onlara karşı. Tarih boyunca, bu hayvanların figürlerinin nasıl kullanıldığını düşünün. Kaç krallığın, kaç devletin, kaç birliğin sembolu olmuşlardır. Kaç mitolojide yer almışlardır. Kaç dinde tanrılaştırılmışlardır. ilginç olanı onları severizde.

Türk'lerin ergenekon destanında yer alan bozkurtu düşünelim. destanın doğduğu dönemde Türk'lerin yaşadığı coğrafyanın en tehlikeli yırtıcısıydı (kurdun tanrılaştırıldığı ya da sembol olarak kullanıldığı diğer milletlerin yaşadığı coğrafyanında bkz. İtalya bkz. kanada). İnsanlar da kurdun avlarından birisiydi. Bir yerden bir yere giden atlıya bile pusu kurup atıyla beraber öldürüp yiyebilirlerdi. kışın köyleri basarlardı. En korkulan, en tehlikeli avcı hayvandı. Elbette Türk'ler bu hayvandan korkarlardı. Ama nefret etmezlerdi. Ve Türk'lerin destanında bu hayvan yer aldı. Türk'ler kendilerini temsil eden sembollerinde bu hayvanı kullandılar. İyilik, doğruluk, asillik gibi değerleri bu hayvana yüklediler ve onla özleştirdiler. Söz konusu hayvan yüzyıllar boyunca kendilerini öldürüp yediği halde :) Zira dediğim gibi biz avcılarımızdan hem çok korkarız. Hem hayranlık duyarız. Hem de severiz.

Korku sineması ilüzyondur. Ve bir karakterin korkutabilmesi için, seyircinin aynı zamanda o karaktere hem hayranlık duyması hemde farkında olmadan sevmesi gerekir. Bizi en çok korkutan karakterleri düşünelim. Korktuğumuz kadar hayran olmuşuzdur. Ve farkında olmadan sevmişizdir o karakteri.

Jaws fenomeni vardır. Jaws tüm dünyada insanların ödünü koparmıştır. Herkes bu devasa köpekbalığından çok korkmuştur. Ama bir o kadar da hayran olmuşlardır. Ve bir o kadarda sevmişlerdir bu hayvanı.

Freddy Krueger'ı Jason'ı, Dracula'yı, Dr. Hannibal Lecter'ı, Pennywise'ı, Leatherface'i düşünelim. Sevmedik mi yani? Hayran olmadık mı ?

Hem onu seyredince kendimizi tehdit altında hissedip korkuyoruz. Hem hayranlık duyuyoruz. Üstüne bir de seviyoruz. Açıklaması izahı yok. Ama böyleyiz işte.

Bunun farkında olan ustalarda bizi gerçekten korkutabiliyorlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Film bitmiştir, gecenin bir yarısı ve ayakta sizden başka kimse de kalmamış... Yerinizden kalkıyorsunuz, odanıza doğru gidiyorsunuz... Aklınızda kendinizi hem yönetmen, hem başrol oyuncusu hem de senarist yaptığınız bir korku film kurgusu... Camınızdan içeri vuran arabaların ışıklar, ağaç gölgeleri, karanlıkta kalmış bir eşyanın tuhaf gölgesi vs. vs. bunlar da sizin kurguladığınız filmin diğer oyuncuları... Bence benim açımdan en guzel korku filmi bunlardır :D Ben en çok kendi kurguladıklarımdan korkarım cunku en korkutucu olanlar benim kurguladıklarımdır... Bunu hepimiz yaparız sanırım dimi :D

İşin şakası bir yana, korku öğelerinden daha çok gerilim öğelerini severim ben filmlerde... Mesela The Others... Bu filmdeki karanlık, sessizlik, davranışlardaki sakinlik bazen de tedirginlik, filmdeki duyguları olduğu gibi hissettirmişti bana, bittiğinde gerçekten de korkmuştum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Korku flimi hastasıyım :)Ben de psikolojimle uğraşan -depreştiren flimleri severım.Mesela tıpla ilgili filimlerde ilgimi çeker şöyle virüslü filan.Ama bu flimlerde de hep askeriyenın burnunu sokması hoşuma gitmiyor :DÖyle yok yaratıklı maratıklı şeyleri sevmem. Son zamanlarda adam akkıllı izleyemedim maalesef.Ya gerçekten kkorkunç olmuyolar yada ben çok seçici olmaya başladım :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Bence The Others... Kan yok, vahşet yok, cinsellik yok, şiddet yok, öyle gereksiz ses efektleri falan da yok... Buna rağmen yine de insanı korkutmayı başaran, gerim gerim gerilmesini sağlayan izlediğim en şık korku-gerilim filmlerinden birisi...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.