Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Mehdî

Önerilen İletiler

Konu VE ALEVİLİĞİN KARAKUTUSUNU AÇIYORUZ:

AYHAN AYTAÇ YAZAREFENDİ, 
(ALEVİLERİN HÜCCETÜL-İSLAMI VE ALEVİ DİNDARLAR HAREKETİ LİDERİ) 
ALEVİLİK HAKKINDA 1001 SORUYA 1001 CEVAP VERİYOR: 

Ayhan Aytaç'ın Notları soru:'güman ne demektir? ' el-cevap:'güman, şek ve şüphe demektir.buna göre dede korkut derki:'tanrının birliğine yoktur gümanımız? ' hacıbektaş ise:'imanın aslı rahman gümanın aslı şeytandır? ' der.derviş muhammed (19.yüzyıl) derki:'hak kuluna olun yakın güman ehli olman sakın.' güman ehli olmak agnostik ateist potansiyelde olmak diyalektik materyalist olmaktır argocası? ! ? vesselam )) ' 

Ayhan Aytaç'ın Notları soru:'ebsem durmak ne demektir? ' el-cevap:'ebsemdurmak sureten ve sireten bir olmak tevhitte olmak kesretten kaçınmaktır.mesela 72 milleti bir görmek bir ebsemdurmaktır manada.mevlananın 'ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol? ' demesi kısaca 'ebsemdur' demesidir bektaşice.ebsemdurmak yine manada ikrar üzere marifet ol edep ol demektir.gerçeğe hu? ebsem dur? gibi diyebiliriz )) ' 

Ayhan Aytaç'ın Notları soru:'dört kapı kırk makam ne demektir? ' el-cevap:'makam-ı mahmut dedikleri şey sırrı hakikatte dört kapı kırk makamdır.ibn-i arabi bu makamat için 'bize perdelidir? ' demiştir.nitekim taptuk emreyede perdeli olduğu için önce hz.pir-i hünkar (ks) ın sırrına vakıf olamadı.57 bin rum erenlerine de perdeliydi.kadıncık anaya o perde açık idi ki: hz.pir-i hünkarın selamını aldı sırrı faş etti.dört kapı gavslara kırk makam kutuplara açıldı.kutbül-kutup ve hatmül-evliyaullah hünkar bektaş-ı demir sultandır? ' 

Ayhan Aytaç'ın Notları soru:'hz.fatıma (as) kuranı nedir? ' el-cevap:'bu kuranın rivayete göre hindistanda olduğu söylenir.ama bizim anladığımıza göre hz.fatımanın vefatına kadar yazılıp tamamlanmış ve ona ithaf edilmiş bir kuran tefsiridir ki yazarı hz.alidir.peygamberin risaletime karşılık ehlibeytime sevgi istiyorum dediği sözün sırrına işareten o tefsir fatımaya ithaf edilmiştir.hz.ulul-emr mehdi bin fatıma binte resulullah ile ortaya çıkacak en kutsal kitaptır hz.fatıma (as) kuranı vesselam? ? ? ' 

Ayhan Aytaç'ın Notları soru:'gül ve zülfikar devri nedir? ' el-cevap:'12 imamların ilk 3 imamdan sonra 4.imam ile gaybet süreci başlamıştır.12.imamın gaybeti ile de artık gül devri başlamıştır.başı hacı bektaş sonu demir babadır.21.yüzyılda gül devrinin son temsilcileri izzeddin doğan, kemal kılıçdaroğlu ve mustafa sarıgüldür.ya iktidara yada devrime gidecekler.iktidar onların devrim bizim işimizdir.biz zülfikar devriyiz? ? ? ' 

Ayhan Aytaç'ın Notları soru:'aleviler kıyam etmedikçe mehdi zuhur etmez? diyorsunuz.açarmısınız? ' el-cevap:'aleviler mehdiye şii ve sünnilerde gerçek islama gebedirler.bahar gelmeden çiçekler açmaz.aleviler bi bahar mevsimi oluşturmaldır.devir alevilerin devridir.iranda humeyniye zemin hazırlandı.ve 8 milyon kıyam ile tahranda onu başa getirdi.aleviler de hak yolunda hak için kıyam etmedikçe mehdi zuhur etmiyecektir? ' 

Ayhan Aytaç'ın Notları soru:'akp'nin alevi açılımı ile btp'nin ehlibeyt açılımı hakkında ne düşünüyorsunuz? ' el-cevap:'alisiz alevilik diye bir cümle atıldı ortaya.oysa sonra anlaşıldı ki:alisiz bir sünnilik varmış.erdoğanın hz.aliyi türbesinde ziyareti ilk sünni başbakanın oraya gitmesidir.haydar başda ehlibeyt külliyatı yazmış.bunu keşke 40 yıl önce yapsaydı da bizde daha samimi bulsaydık.yaşar nuri bu konuda çok ezber bozanlardandır? ' 

Ayhan Aytaç'ın Notları soru:'diyanet kaldırılmalımıdır? ' el-cevap:'müfredat açısından gerek diyanet gerek ilahiyat gereksede imam hatiplerde dört kapı kırk makam müfredat olarak öğretilse vede bu anlamda türk islam tasavvuf sünniliği esas alınsa bir sıkıntı yoktur.diyanet ahirzamanoloji kürsüsü kurmalı ve milletimizi ahirzamana hazırlamalıdır.12 imamlar gündeme getirilmelidir.bunlar yapıldığı taktirde bi sıkıntı yoktur? ' 

Ayhan Aytaç'ın Notları soru:'sayın ayhan aytaç yazarefendi 'hüccetül-islamıyım' diyorsunuz alevilerin hüccetiniz nedir? el-cevap:'rad suresi 7.ayetin son satırında derki:'her kavmin bir hidayetçisi vardır? ' işte bu bir hüccettir ve nasıl ki:türkiye caferilerin lideri selahaddin özgündüz ise bende inşaallah alevilerin hüccetül-islamıyımdır? ' 

Ayhan Aytaç'ın Notları soru:'hz.ali bir ehlibeyt tefsiri yazmışmıdır? ' el-cevap:'hz.ali resulullahın vefatından sonra 6 ay evinden hiç çıkmamış ve ehlibeyttefsirini yazmıştır.daha sonra bunu ebubekire ve ömere takdim etmiş.bunlar bunu şahsi zannetmiş reddetmiş.hz.alide bu ehlibeyttefsiri kuranı saklamış taki mehdi gelene kadar ümmetten saklıdır? ' 

Ayhan Aytaç'ın Notları soru:'1950den sonra aleviler neden ateistleşmişlerdir? ' el-cevap:'aleviler sağ ayağı ile iman ile yürür sol ayağı ile güman ile yürür.şah ismail derki:'kafirin küfrüyem müminin imanıyam? ' pir sultan derki:'küfrüçünde iman vardır seçebilirsen gel beri? ' yani kişi önce nefsinin küfrünü bilmeli ki ruhunun imanına ere.mehdi gelince aleviler imana geri dönecektir vesselam )) ' 

Ayhan Aytaç'ın Notları soru:'hünkar-ı mehdiyyet nedir? sayın yazarefendi? ' el-cevap:'12 imamlardan sonra batında velayet süreci başlamıştır dört kapı kırk makamda? evveli hacı bektaş ahiri demir babadır.türkistan ve horasanda başlayan bu kutlu yolculuk istanbul ve bulgaristanda son bulmuştur.demir baba 10 padişah görmüş 120 yıl yaşamış hatmetmiştir.kanuni ondan çok korkmuştur.onda mehdi sırları vardı? ? ? ' 

Ayhan Aytaç'ın Notları soru:'atatürkün resminin cemevinde olması caizmidir? ' el-cevap:'dede derki:'münkir ve münafık olan girmesin bu ceme? ' atatürk mümin bir şahıs olduğuna göre elbetteki cemevinde şahsen veya resmen olmasında bir sakınca yoktur vesselam? ! ? ' 

Ayhan Aytaç'ın Notları soru:'aleviler neden camiye gitmezler? ' el-cevap:'siyasal islam hareketi mescid-i zırar ile zuhur etti.tevbe 107 ve 108 e göre aleviler camiye gitmezler.camilere siyaseti sokanlar bunu çok iyi bilirler.cübbelinin dediği gibi değildir.nisa 43 değil tevbe 107 ve 108 dir alevilerin camiye gitmeyişleri.? ' 

Ayhan Aytaç'ın Notları soru:'aleviler namaz kılarlar mı? ' el-cevap:'aleviler dönem dönem beş vakit kılmışlardır.sonra bunu iki vakite düşürmüşler.şimdi hiç kılmazlar.hz.ali camide öldürüldü meselesinden ziyade mehdinin gaybetinden dolayı aleviler namazı terketmişlerdir.mehdi zuhur edinceye kadar cemevleride haktır vesselam? ' 

Ayhan Aytaç'ın Notları soru:'alevilerin kestiği yenmez ve alevilerden kız alımaz iftirası için ne dersiniz sayın ayhan aytaç yazarefendi? ' el-cevap:'alevilerden kız alınmaz bir dişi aslanı siz erkek sırlanla çiftleştirmek istermisiniz? alevilerin kestiği yezitlere haramdır o yüzden yenmeyeceğini onlar bilirler.kedi uzanamıyacağı ciğere mındar dermiş )) ' 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 yıl sonra...

MEHDİ PİR GERÇEK VELİ:
(HİCR SURESİ 99ZUN BEYANIDIR?)
#bektaşisırrınıfaşediyoruz:"...ölmeden evvel ölmek ile fenafipir fenafişah fenafiresul fenafiillah ile dört kapı kırk makamın sırrına vakıf olan derviş marifet ve sırrıhakikat makamlarında ibadetten ve kulluktan düşmüştür?!" #anekdotlarım:"...can yayınlarının kurucusu ali adil atalayın abisi ahmet atalay bana dedi: "ben hacca gittim geldikten sonra beş vakit kıldım ama marifete gelince benden düştü ondan sonra beş vakti bıraktım.aslına ermekdir değer beş vakit ile avunmayız makamıdır bu?" 12.imam muhammed mehdi:
"...ben zuhur edinceye kadar bütün imameti iptal ediyorum,?"
hünkar hacı bektaş-ı veli:
"...hakka giden hak uğrum hakkı için biz ermişlerin önünde imamlık yapacak kimseyi göremedik?"
not:"mehdi gelinceye kadar bekliyoruz?" (GERÇEK/ERENLER)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ahirzamanologAAyazarefendi YORUMLUYOR:"...resulullah (saav) dedi:"...ümmetimin içinde "allah allah" diyen bir zümre olduğu sürece dünyanın sonu gelmiyecektir." başka bir hadistede der ki:"...ümmetimin içinde bir zümreye fitne hiç dokunmayacaktır?" ger iki hadiste güruh-u naci hadisidir ve al-i imran 104dü desteklemektedir.bu gurh-u naci alevilerdir arkadaş.mehdi alevidir derken bir hikmeti burdan açıklayacağım.mehdi hadis kaynaklı mezhepleri kaldrıracağına göre şii veya sünni olması mümkünmüdür.ama mezheben değilde neseben alevidir.alevi kelimesi hz.ali naslinden olan demektir.kutatgu biligde de böyledir.tasavvauftaki terminolojidede böyledir.bekri faruki alevi osmani gibi misal.mesela mevlana bir bekridi ebu bekirin soyundan gelir imam-ı rabbanide farukidir abdullah bin ömer bin hattabın neslinedir.mevlana derki:"hay ve diri olan derviş kimse imamda odur mehdide odur ister ömerin neslinden isterse alinin soyundan olsun?" biz bunu şöyle şerh ettik:"ömerin naslinden imam-ı rabbaniye alinin soyundanda pir sultandır ki yemenden gelmiş anadoluya ki 4.imam zeynelabidinin cihetinden alevidir pir sultan.bendeniz tasavvufçu olarak dört kapı kırk makama bağlıyım ve hem nakşi hemde bektaşiyim en büyük hedefimde bu iki tarikatı meczedip birleştirmek vasıl etmektir.imam-ı rabbani dedi ki:"mehdi zahir ile batını birleştirecektir?" adnan oktar mehdi konusunu gündem de tutmuştur diyor izlemek bedavanın moderatörü şimdi işittim bi cevap vericem: yahudilerde ahirzamn nebisini çok gündemde tuttular ama o gelince kendi öz çocuklarını tanır gibi tanıdıkları halde bile bile gerçeği inkar etmişlerdir.adnan oktar beni sosyal medyadan 12 yıldır bilir ekibide öyle.1400 den bu yanada adnan bey kendisini mehdi zannetmektedir.hatta rte de 1994den beri kendisini mehdi zannetmektedir.rte 1994den beri chp tarafından önlenememektedir bunun sebebi olayı bilememeleridir.rte nin mehdi büyüsünü bozmak çok basittir.ona sen mehdi misin? diye soracaklar.o ne cevap verecek bizde duyacağız.bunu yapmadığınız takdirde o kişi kendisini mehdi zanneder.bakın eğer kubilay derviş mehmedin kendisini mehdi zannetmesini değilde bana mermi işlemez sözünü işitmemiştir.bu yüzden askerlere kurusıkı sıktırmış da mehdiliğinin ekmeğine yağ sürmüştür.ve hayatına mal olmuştur.içimizdeki beyinsiz ve nasipsizler beyinsizliğine şahit oluncaya kadar mehdi zuhur etmez.yani MAL OLAN KİŞİ KENDİSİNİN MAL OLDUĞUNU ANLAYINCAYA KADAR MEHDİ ZUHUR ETMEZ.AMA O MAL OLDUĞUNU ANLADIĞI ZAMAN MEHDİDEN KURTULACAK SANMASIN.DURUM VE DERECESİNE GÖRE YA MERMİ YER YA DAYAK YER YA TOKAT YER YA KÜDÜR YER MEHDİDEN BUNUDA HERKES İYİ BİLSİN BENCE... mallardan bir maldır kemal kılıçdaroğlu? diye sosyal medyadan hakaret edilmiştir.bakın hem chp hemde diyanet her nedense mezhep konularına girmezler konum ve statü açısından.ABD AKPDEN AKP ALEVİLERDEN NEDEN ÇOK KORKMAKTADIR. cem küçük neden şöyle dedi:"...aleviler ile iyi geçinmeliyiz?" mustafa öztürk hoca neden "en büyük korkum bir alevi kıyamıdır?" neden fethuşşeytan:"...alevi-sünni çatışması pkkdan daha tehlikelidir?" dedi.iç ve dış mihraklar neden alevileri ve aleviliği kullanamıyor.misal soros denilen adam neden hiç aleviliğe el atamaz.baştaki hadislerin mucizesi ve kerametini anlatıyorum.nasıralı isa dedi:"...iyi meyve iyi ağaçtan bilinecektir." peki yehova şahitleri neden içlerindeki alevilerden bunu anlayamıyorlar.neden ülkemizdeki devrimciler dünya devrimine inanıyorda bu devrimi alevi bir mehdi yapacağına iman etmez şaşarım.eren erdem dedi:"...bu adam zamanın muaviyesi karşısına zamanın alisi çıkmalıdır?" ama mehdiye inanmadı.buna şaşarım.herkes bir kurtarıcı peşinde ama mehdiden bahseden yok buna şaşarım.adnan oktar 12 yıldır kendisini ve ekibini taciz ederim benden hiç bahsetmez buna şaşarım.2000den öncesinde kadar bütün televizyonlar ahirzamandan bahsederdi mehdi ve deccalden bahsedersi 3 kasım 2002den sonra bunlar kesildi.aleviler atatürkten sonra mehdi inancından koptu sünnilerde erdoğandan sonra mehdi inancından koptu buna şaşarım çok ama çok şaaşrım.ya ben çok zekiyim birileri süper gerizekalı yada ben süper gerizekalıyım birileri çok zeki hangisi buna şaşarım şaşarım şaşarım :)))"

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

#KARMATİRİSALELERİ
#MEHDİHABERAJANSI
#CANLARVECİNLERİSTİHBARATI
#AHİRZAMANOLOGaaYAZAREFENDİ:
...akşemseddin "istanbulu önce mehmed fetheder sonra ehlisalibin ayakları altına alınır sonra mehdi fetheder?" hallac-ı mansur:"istanbulu türkler fethedecektir?" dediği için ortadoğudan kovulmuştur.oda türkistan bölgesinde bu gerçeği faş etmiş ve mejdelemiştir.pir gerçek velide diyor ki:"mehdi alevilerin içinden çıkacaktır?" alevi nedir? kutatgu bilige göre alevi ali neslinden demektir.tasavvuf terminolojisinde de bekri faruki osmani ve alevi vardır pir ve şeyhlerin şecerelerinde.mesela mevlana bekridir imam-ı rabbani farukidir abdulkadir-i geylani alevidir iki cihetten.be-yezit-i bistami caferi sadıktan üveysi kanallı ruhaniyetindn tasarruf ile demiştir ki:"...mehdi baba cihetinden hz.hasanın anne cihetinden de hz.hüseyinin neslinden olacaktır?" yani a.geylani gibi şerif ve seyyid olacaktır.hz.resul (saav) dedi:"mehdi hasan ve hüseyindir?" ve "hasan benden hüseyin aliden mehdi fatımadandır?" demiştir.otman baba:"istanbul hasan ve hüseyin şehridir?" demiştir.istanbuldaki büyük camilerde "hasan ve hüseyinin ism-i şerfileri vardır?" konstantiniyye ismiyle müsemma kontantine uyarlanmıştır buna göre hasan ve hüseyin şehri olan istanbulda "mehdiyye" olacaktır.dünya rahmanistan ortadoğu şiistan anadolu alevistan ve istanbul mehdiyye olacaktır.pir sultan dedi:"istanbul şehrinde (mehdi) ol sahib-i zaman tac-u devlet ile salınmalıdır?" bu şiirinden sonrada asılmıştır.edirnedeki alimler fatih döneminde henüz fetih olmamışken 50 gün "ya vedud sultan" tarafında engellenirken demişlerdir ki:"istanbulu mehdi fethedecektir mehmed evlad-ı ehlibeytten değildir?" akşeyh bunu murakebe yollu halletmiştir.şeyh bedreddin mehdi ve deccal inancını red ederken varidat kitabında can gözü açılıpta bektaşi olunca mehdi kıyamını başlattıda "horasana gideceğim?" diyince mehmet çelebi tarafından ordusu ile engellenmiştir.bir iranlı molla ile onu hücceten susturmuşlardır.

...ERENLERİN SARIÖKÜZ STRATEJİSİNE GÖRE MİSAK-I MİLLİ SINIRLARI KAPSAMINDA HATTI MÜDAFA VE SATHI MÜDAFA İLE TÜRKİYEMİZ BAKARA SURESİNCE KORUNMAKTADIR."DÜNYA SARIÖKÜZÜN BOYNUZLARINDADIR?" O BOYNUZUN BÖLGESİDE İSTANBULA TEMAS EDER."ÖKÜZ SALIN ÜSTÜNDEDİR?" BU SAL KIBRISDIR AYNEL YAKİNDE.ONDANDIRKİ STRATEJİ UZMANLARI "TÜRKİYE TÜRKLERE BIRAKILMAYACAK KADAR ÖNEMLİ BİR STRATEJİK BÖLGEDEDİR." DEMİŞLERDİR.SARIÖKÜZÜN BAŞ KISMI İNCİLDE DE BAHSEDİLDİĞİ GİBİ YEDİ KİLİSELER BÖLGESİDİR.TEXE MARRS VE DAN BROWN TÜRK MİLLETİNİ OLACAKLAR KONUSUNDA UYARMIŞTIR.

...hz.yuşa neden istanbuldadır.eyyup sultan neden istanbuldadır.istanbul ile horasan neden hep fetih şehri olmuştur.şam ve mısır neden öne çıkmaktadır hep bunlara dikkat çekmek lazımdır.ayasofya ve topkapı sarayı neden önemlidir.şah ismailin altın tahtı ne arıyor topkapı sarayında ve kimi bekliyor? MEHDİ KIZILBAŞBUĞTÜRK kimdir? neden istanbulda 7 milyon alevi ve şii bulunmaktadır.iran kum kenti mollaları mehdi konusunda neden türkiye ve istanbul konusunu fazla işlemezler.ENAM SURESİ (HÜCCET SURESİ,) neden bilinmez ve zikredilmez.oysa o enam suresi ile bakara arasında çok önemli bağ vardır.enam mallar (keçi koyun deve sığır) demek ise bakara öküz demektir.mehdi enam çobanıdır.nitekim doğu kaynaklarında ahirzaman nebisinin 12 bin öküzü olacağı haber verilmiştir.bu 12 bin öküz mekke fethinde resul ile beraber olan seçkin ashabdır.12 bin öküzden kasıt bir hakaret değildir.cengiz hanın köpekleri vardı hepside askerdi ama köpek saygındı öküzde saygındır hindistanda öküze tapılmaktadır.zerdüşt şeriatında köpek çok değerlidir.kim köpek öldürse kısasen hemen öldürülür.ashab-ı kehfinde köpeği saygındır adı kıtmirdir.İTCİN kimdir? itcin kimdir? bütün saygın köpeklerin lideri olan bir varlıktır ki bunu şimdilik açmak izni rabbimizce bize verlmemişitir.ipucu verecek olursak itcin DABBETÜLARZDIR.VE BİR İPUCU DAHA KÖPEKLERİN SAĞ VE SOL YANAKLARINDA BİR SİYAH BEN VARDIR ANLAYIN GERİSİNİ VESSELAM VEL-İKRAM

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Tarih 02.03.2018 at 13:02 , 13thWarrior dedi:

İstanbul hristiyanlar tarafından işgal mi edilecek sonra mehdi tarafından fethedilmesi için. Yazdıklarınızdan bunu anladım.

...mehmed şevket eygi öyle düşünüyordu milli gazeteden.dedim.benim görüşüme göre inglizlerin istanbulu işgali oydu ve geldikleri gibi gittiler dedim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

#ahirzamanologAAyazarefendi:
"...ALEVİLER VELAYET-İ ALİYİ TERKETMİŞ SİYASET-İ MUAVİYEYLE  MEŞGULLER?"
...hadis:"...ali hak ile hak ali iledir?" sözlerini ümmü selemeden işitince o muaviye dedi ki:"...ben bu sözü işitmiş olsa idim ali ile savaşmazdım." keza ömer bin hattabın oğlu da son nefesinde şunu demiştir:"...ömrümün en büyük hatası odur ki ali ile muaviyenin sıffiyn savaşında tarafsız olmamdır oysa ben aliden yana olmalıydım?" necip fazıl:"...ali haklı idi ama muaviyede haksız değildi?" bunu şunun için derler güya sahabe arasında içtihatta sabit olana iki sevap hata edene bir sevap vardır.ali haklı idi iki sevap aldı muaviyede içtihatta hata etdi bir sevap aldı necip fazıl bunu demek istiyor.peki diyelimki muaviye hata yaptı peki bu hatasından döndü mü? hayır bilakis oğlu yeziti ehlibeytin ve ümmetin başına bela etti.hasan basri yeziti lanetlerdi ve muaviyeyede söverdi.hasan basri nakşi altın silsilesinde olduğu halde bu gerçek pek kabul edilmez.ebu bekir, ömer ve osmana sövdürmeyen sünni kardeşlerimiz o kadar kraldan çok kralcı olmuşlarki muaviyeyede sövdürmemekte ve yezitede lanet ettirmemektedirler.hatta şeytana lanetide pek göremezsiniz.muaviyeye hazret çeken bir adama dedim ki:"...hazret-i şeytanın oğlu hazret-i muaviyeden mi bahsediyorsun?" adam şaşırdı.ne demek bu dedi.ben dedimki:"...peygamberimiz elhamdülillah şeytanımı müslüman ettim o bana şimdi emrimaruf nehyimünker yapar?" demiştir.kim bu şeytan.enam suresi 112 de geçer "biz her peygambere cin ve insan şeytanlarını musallat ederiz.?" buna göre bizim peygamberinde üç insan şeytanı düşmanı vardır.ebu lehep ebu cehil ve ebu süfyan.ebu lehep malum tebbet suresi ile lanetlendi onun ruhuna tebbet suresi.ebu cehilde malum  gayya kuyusuna gitti.ve en son kim kaldı ebu süfyan.oda ömerin kılıcından korktu islam oldu.hadiste geçer:"...süfyan mehdiye biat eder 2 yıl sonra çayar ve mehdi onun başını gövdesinden ayırır?" ümmet-i muhammed emevi emperyalizminden kurtulmadıkça abd ve israil ve ingizliz belasından asla kurtulamaz.emeviler ümmetin nefs-i emmaresidir.nefs şeytandan daha şerlidir.nefs emevi şeytan abddir.malum humeyni abd için "...şeytan-ı ekber?" dedi.said nurside abd karşıtı sscb için "deccal-i ekber" demiştir.süfyan yeni bir devlet kurarsa deccalde yeni bir "yahudi devleti" kurar değil mi? ne ilginç mehdi istanbulda zuhur eder etmez deccalde israilde ortaya çıkacaktır.aleviler velayet-i ali ile uğraşacaklarına siyaset-i muaviye ile uğraşmaktadır.siyaset-i muaviye 1 muharrem 1440 salı günü miadını dolduracaktır.ve mehdevi milat ortaya zuhur etmiş olucaktır.istanbulda üç kez 7 şiddetinde bir deprem olma olasılığı çok yüksek bu milad-ı mehdeviyette.aleviler artık, "mustafa kemalin askerleriyiz?" sloganından vazgeçip "...muhammed mehdinin askerleriyiz?" demelidir.gazi mahallesindeki hak kıyamda ilkkez polise karşı direnirken beş bilemedim onbin kişi "...ya Allah ya Muhammed ya Ali?" diye slogan atınca olağan birşey oldu ve polis mukavvemeti geri adım attı.fetönün başı fethuşşeytan o zaman bu alevi kıyamından o kadar çok korktu ki "...eyvah bu alevi sünni çatışmasına giderse çok tehlikelidir.alevi sünni çatışması pkkdan daha tehlikelidir?" dedi.keza almanyada bir diziden ötürü aleviler tarihi kilise önünde 50 bin kişi toplanıncada fethuşşeytan çok korkmuştur.ALEVİAFOBİ hem avrupayı hemde ülkemizi rahatsız etmektedir.ve dolaylıda olsa AKP-MHP ittifakını yaratmıştır.türkiyede cemevlerinin yapılması sünni kardeşlerimizi tedirgin etmektedir.hz.ali derki:"...insan bilmediğinin ve tanımadığının düşmanı olur?" ülkemizde sünni kardeşlerimiz alevi gerçeğini bilmek ve tanımak istemiyor ve dolayısı ile düşman oluyorlar.bil tanı sev.böl parçala yönete dönmüştür.aleviler 72 millete empati kurarlarken kendilerine self emperyalizm uyguluyorlar."self emperyalizm?" kavramı yaşar nuri öztürke aittir.bu kavramı o osmanlı için kullanmıştır."...osmanlı self emperyalizm uygulamıştır?" oysa imam ali hakkında nazil olan ayette"...onlar müminlere karşı merhametli kafirlere karşı zorlu ve onurlu savaş verirler?" iken aleviler kendi içlerinde birbirlerine karşı zorlu savaş vermektedir.merhametten illet-i maraza dönmüştür.gelin canlar bir olalım derken gelin yoldaşlar fraksiyonlara bölünelim olmuştur.chp eğer yakın tarihte alevilere umut vermez ise ikiye bölünür ve bir alevi partisi ortaya çıkar ki işte o zaman taşlar yerine oturur.biz "CEM PARTİ" olarak ismini belirledik.ismini biz koyduk ömrünü ALLAH tamamlasın.haydar baş ve cemaatinin başına gelenlere gelince iyi olan rabbimin bir iyiliği olsun bizden inşaallah ve elhamdülillah ki: onlar hacı bektaşa intisap ve 12 imamlara biat ettikleri için şu ayet iman imtihanına sokmuştur onları:"...sizden önce geçenlerin zor ve çetin yollardan geçtiği gibi sizlerde zor ve çetin yollardan geçmeden cennete gireceğinizi mi sanıyorsunuz?" haydar baş ve cemaati 12 imam ile rabıtaya girmiş ve onlar ile beraber sırlanmış ve gaybete çekilmişlerdir.sanki haydar baş ve cemaati sır olmuş göğe çekilmişlerdir.zaten alevilerde 1440 yıldır öyledir.bakın ülkede varlıkları ile yoklukları arasında bir fark yoktur.ancak kaim olan mehdi ile o aleviler zuhur edecektir ki 20 milyon bozaslan sürüsü gibi bir zuhurat olacaktır.ve kaim olan mehdide kızılaslan gibi başlarına geçecek işleri yoluna koyacaktır VESSELAM.

o öğle ayhan aytaç:
...rabbim seni tenzih ederim?
...sana hamdederim,
...seni yüceltirim,
...senden başka ilah yoktur?
o gece iman melekleri:
...bizler rabbinin melekleriyiz?
...imanı yerleştirmeye geldik,
...bizler gidiyoruz,
...hamdet ve rabbine layık kul olmaya çalış?
GERÇEĞE HU HU GERÇEĞE:
BAKİ GERÇEKLER DEMİNE HU DOST ALLAH EYVALLAH
GERÇEĞE HU MÜMİNE YA ALİ YA MEHDİ SAHİB-İ ZAMAN
EN DOĞRUSUNU ALLAH VE GAYBI ANCAK YARATAN BİLİR
ALLAHIN LANETİ YALANCILARIN GAZABI ZALİMLERİN ÜZERİNE OLSUN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
"HZ.ALİ'NİN KİTABI: CİFR-İ CAMİÜDDÜNYA VEL AHİRE?"
...imam ali dedi:"...resulullah (saav) bize dünya ve ahiret konusunda kafamızda hiçbir soru işareti bırakmadan (REFİK-İ ALAYA) gitti?" imam gazalide imam alinin kitabının adı açısından doğru tanımlama ile ...cifr-i camiüddünya vel ahire? demiştir.sadece CAİMA ve cifr-i camia diyenlerde vardır.ve rivayet o ki imam ali huruf-u mukatta olan ayetlerin hepsinin tevilini yapmıştır.o yüzden ...bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.demiştir.imam alinin ilmi ile kimse yarışamaz.o ilim ve hikmette öyle bir paya sahiptir ki bizde DOKSANBİNKELAM derler.sultanül-vaizin şirazi de PEŞAVER GECELERİnde bundan bahsetmiş ve biz Alevilerin sırrıhakikat terminolojisi ve antolojide külliyat-ı mukaddesimizi tasdik etmiştir.BEKTAŞİ SIRRI daha bir net ortaya çıkmıştır.bektaşi sırrı 1000 yılda anadoluda cem olmuş şerif ve seyyidlerin sırlarının cem olmuş ve mehdi sırrı ile sırlanmış bir sırdır.ve bu sır edep erkanda "demir baba" ile mühürlenmiş MEHDİ SAHİB-İ ZAMANa bırakılmıştır.şia alimlerine göre her asrın sırrını bilen MEHDİ elbette bektaşi sırrınıda faş edecektir.isa sırrı nasıl ahmet ile faş oldu ise bektaşi sırrıda mehdi ile faş olur ki dört kapı kırk makam ile sırlanmıştır ana sırr-ı erbaynda.imam ali dedi:...bir zaman gelecek kadınlar meryem gibi gebe kalacaktır? ve bu tüp bebek hadisesi ile gerçek olmuştur.bu alinin sırlarından bir sırdır.CAMİA kitabında bu yazılıdır.ve yine ali derki:...YILDIZLARDA YERYÜZÜ GİBİ ŞEHİRLERDİR?. ve 1400 sene sonra bu da ilmen bilmen gerçek olmuştur.kuran mucizesi hadis mucizesi derken imam alinin sözleride elbette anlaşılmaktadır.hangi filozof AKIL GİBİ MAL İYİ HUY GİBİ DOST EDEP GİBİ MİRAS BİLGİ GİBİ ŞEREF YOKTUR.demiştir.ilmin onda dokuzu alide diğer birde de alinin nasibi vardır.hikmet yine öyle.BA nedir? ba bektaştır veya bektaşi sırrıdır.ba'nın altındaki nokta alidir ama ahir-i ali yani mehdidir.ali beş parmağı bilir gibi her ilimden haberdardır.gökte dörtbin sayfa kitap vardır bu aliye verilmiştir.ilm-i hakikat olarak ve yine yedibin sayfa kitap vardır oda hacı bektaşa verilmiştir sırr-ı hakikattir.rabbin en büyük sırrı bektaştır.bektaş eşit demektir.herşey zıttı ile kaimdir.ve o zıtlar eşittir bektaşi sırrındaki hak ile batıl hayır ile şer helal ile haram halil ile hasım rahmani ile şeytani mesihi ile deccali mehdevi ile süfyaniyet BEKTAŞİ SIRRIDIR.faş oldumu alem yok olur.işte alemin yok oluşu HAK KÜRSÜDE imam hak konuşur batıl yok olur makamı burasıdır.bektaş hakka giden hak uğrum hakkı için gülbenk okumuştur.ve BİSMİLLAHİ HUU diye arşın tavanına kadar makam-ı mahmut sahib-i olmuştur.livalülhamd bayrağı kaim olan mehdiye verilmiştir.huu sırrı ibranicede YEHOVA sırrına bağlıdır.O ALLAH Kİ ve rahman ve rahim olan Allahın ADI YEHOVADIR.bu isim herkesin diline düşmesin diye böyle oldu şeytan Allah ile aldatır ama YEHOVA ile aldatamaz ispatı yahudilerdir.yahudiler hiç YEHOVA dermi bi bakın.bilakis kim yehova dese ona kızarlar mesela YEHOVA ŞAHİTLERİNE çok kızmaktadırlar rabbin adı boşyere anılıyor diye zira ONEMİRDEN biridir ki ...RABBİN ADINI (YEHOVA) BOŞ YERE ANMIYACAKSIN? imam ali dedi:ben tevrat ve incili tefsir ederim ve incil ile tevrat dile gelse derki:neden imam aliye uymadınız.ve imam ali kamus-u kitab-ı mukaddes olan üç kitabın tevilini kaim el mehdiye bırakmıştır zira yuşa bin nun ona ruhaniyette haber verecek.ve habib-i neccar ile antakyada buluşacak ashab-ı kehfde bundan haberdar olacak.mehdi 2019 hareketi sahibi olan MEHMED GÜVEN abimiz hızır aleyhisselam ile musayı görmüş demişki onlar MEHDİ 2019da gelecek hazırlık yapın.oda hazırlık yapıyor cemaati ile.okul ve türbeleri ihya ediyor.rivayet o ki hatayda 50 hızır dergahı vardır.aireten 250 başka dergahlarda vardır.nusayriler mehdinin doğumu konusunda farklı tarih verirler 8 ŞABAN derler ve kaim olan da 24 eylül 2004de kıyam ettiği zaman da 9 şabandır.arasında 1 gün vardır.şimdi şii alimler bu işe ne derler.sünni-hanefi-nakşibendilerde mehdi hz.hasanın soyundan diyor oysa mehdi bin hasan olduğu için böyle zannetmişlerdir.şüphesiz ALLAH BENİ BİLİYOR ONA HAMDÜ SENALAR MUHAMEDEN RESULULLAH BENİ BİLİYOR ONA SALATUSELAM ALİ FATIMA HASAN HÜSEYİN BENİ BİLİYOR ONLARA SEVGİ VE SAYGILAR VE SALATUSELAMLAR .imam ali dedi:ben bütün önderleri bilirim.100 kişiyi saptıran ve 100 kişiyi hidayete erdiren hayır ve şer ümmetin imamlarını bilirim.kim ebu bekirden kim ömerden kim osmandan ve kim benden ve fatımadan ben bilirim.ve o evladımı görmeyi ne çok isterdim.VE ALLAH ONA ONU GÖRMEYİ NASİP EDECEKTİR.ehl-i hak vessaburun imamı olan ali derki:ALLAH SABREDENLER İLE BERABERDİR.BEN SABREDENLERİN İLKİYİM BENDEN SONRA 11 EVLADIMDA SABREDER.ZAFER MUTLAKA ONLARADIR.KABENİN RABBİNE ANDOLSUN BİZ KAZANDIK.ve rab derki:bekleyin bizlerde bekleyenlerdeniz? neden rab bekler resulü bekler ehlibeyt bekler 12 imam bekler neyi bekler ...TABİKİ KAİM OLAN MEHDİNİN ZUHURUNU.ve rab ademi yaratmasından bu yana hiçbir zaman böyle bir bekleyiş ile beklememiştir.124 bin peygamber 100 bin evliyadan sonra 1000 hızırdan sonra değil 15 milyar yıl 129 milyar yıldır dünya beklemektedir o zillet ve hezimet için.dünya denen mağrur işte bu yüzden mağrur 124 bin nebi 12 imam hünkar hacı bektaş-ı veli (ks) ve 100 bin evliyanın keramet ve mucizlerine tek tek tanık oldu yine ona birşey olmadı zannetmektedir.isa dedi:ben barış değil kılıç getirdim dinyaya? ve ümminebi dedi:ben bu dünyayı mamur etmeye değil helak etmeye geldim? ve şimdi meleklere kulak verelim:YA RAB KAN DÖKÜP FESAT ÇIKARTACAK O (KAİM) HALİFEYİ Mİ YARATACAKSIN? melekler ademi o kaim zannetti ama rab dedi sizin bilmediğiniz şeyler var.ONLAR TUZAK KURUYOR BENDE TUZAK KURMAKTAYIM.BENİM TUZAĞIM MÜMİN VE AZİZ KULLARIM İÇİN HAYIRLIDIR.#HAYIRLICUMALAR
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

"HERKİM YAHUDİ VE HIRİSTİYANLARI DOST EDİNİRSE ONLARDANDIR_?"
(HERKİM FAİZCİ YAHUDİLERİ VE ZİNACI HIRİSTİYANLARI DOST EDİNİRSE_?)
...ümminebi (saav) dedi:"benim ehlibeytime buğz edenin Allah canını yahudi ve hıristiyan olarak alsın." ve son nefesde dedi:"lanet olsun o yahudi ve hıristiyanlara ki (öldürdükleri) peygamberlerin mezarlarını mescide çevirmiştir?" maide 51de YAHUDİ VE HIRSİTİYANLARI DOST EDİNMEYİN.derken ne denmek istenmiştir.ingiliz muhibler cemiyetinden veya israil dostluk grubundan olmayın mı denmiştir yoksa onların başta kendi kutsal kitaplarında olanı ve sonra gerçek furkanda yazılı olanları inkar ettikleri için midir.HER KİM RABBİNDEN İNDİRİLENE İMAN ETMEZSE KAFİRLERDENDİR.ayetine göre aslında o yahudi ve hıristiyanlar kendi kutsal kitaplarına inanmadıkları için midir.zira biz müminler kitapların tümüne iman ediyoruz.ama o yahudi ve hırsitiyanlar başta kendi kitaplarını inkardadırlar.zira KURAN buna çok işarette bulunmuştur.örneğin biz bize indirilene iman ederiz diyen çıfıtlara ...ÖYLE İSE NEDEN ÖLDÜRDÜNÜZ PEYGAMBERLERİNİZİ.diye cevap vermiştir.veya neden 10 emre itaat etmediniz.isa o fahişe olan kadına recm yapan yahudilere şöyle der:10 emre itaat eden kimse taşı önce o atsın.ve kimse taş atamamıştır ki 10 emre itaat konusunda hepsi günahkardır ve tevratta ...10 EMRE İTAAT ETMEYENE LANET OLSUN.sözü onları korkutmaktadır.ilyas beddua etti:GÖKTEN ATEŞ İNSİN VE ONLARI HELAK ETSİN.ve şimdi şu ahir-i ahirzamanda da gökten ateş inmekte o israile ki binlerce füze atılmakta hamas ve hizbullah neferlerince.10 emrin sonu MESİHİYETTİR.54 farzın sonuda MEHDİYYETTİR.bugün ABD incille savaşıyor İSRAİL tevrat ile savaşıyor.ve bu iki leş karkaları ile ittifak-ı müttefik olanlarda GERÇEK FURKAN ile savaşmaktadırlar biz bunlara SÜFYANİLER deriz.bu süfyaniler ankara sincanda tanklar yürürken karşı çıkarlar DEMOKRASİYE BALANS AYARI meselesinde ama ABD nin tankları IRAKA girdiğinde ...biz demokrasi getireceğiz diyince kanarlar.bu süfyaniler chp için terör ittifakında der ama abd ile müttefik olduklarını unuturlar o abd ki açık açık pyd ve ypg için tırlar dolusu yardımda bulunur.almanyaya nota verirler ama abd için nota nota türkü söylerler.bu süfyaniler istanbulun fethinde komutanı öne alırlar ama çanakkalede komutanı ikinci plana atarlar işlerinde yahudi ve hıristiyan gibi inkarcılardır.doğruyu yalanlar yalanı doğrularlar bu süfyaniler ki hain kahramandır kahraman haindir bunların terminolojisinde ama biz biliriz kim ne der ne demek ister.bu süfyaniler ortadoğuda iran bayrağı dalgalanacağına ABD ve israil bayrağı dalgalansın diyenlerdir.süfyaniler yahudi ve hıristiyanları dost edinenlerdir.ŞEYTAN DECCAL SÜFYAN KOALİSYONUDUR bunlar.mehdi ve mesih ittifakına karşı deccal ve süfyan müttefikidir bu süfyaniler.bir yahudi mesihe iman eder ama o mesihin meryemoğlu olduğunu kabul etmez bunun gibi süfyanide güya mehdiye iman eder ama o mehdinin 12.imam muhammed mehdi olduğunu kabul etmez.yine bu süfyaniler dört mezhep imamına iman eder ama 12 imamı inkar eder.oysa o 12 imam ehl-i zikirdir.yani kuran-ı furkanı tek tefsir yapabileceklerdir.abdullah bin ömer 12 yaşında olan muhammed bakıra ki 5.imamdır bu bir adamı gönderir de falanca ayetin tefsirini sorar ve kıyasen bunu onlardan başkası bilemez der.imam ali ehlibeytten olduğu için ilk 3 halife ile kısyasınada içtihaden karşı çıkarlar ehlibeyti hesaba katmaz iseniz ümmet-i muhammedin en hayırlısı ebu bekirdir ama şu ahir-i ahirzamanda en hayırlısı kaim el mehdi bakiyyetullahtır.cafer-i sadık hem cinlerin hemde insanların alimidir 6.imamdır aziz ve mehdi imamdır.hem nakşi hemde bektaşi altın silsilesinde o vardır selman-ı ali muhammedde  vardır.iş mehdi-yi ali muhammedde hatmolurken o hazret-i hüccetullah öyle bir hidayet ile hidayet ederki: gerçek tevrat ve incil ile ve KURAN-I FURKAN İLE VE CİFR-İ CAMİA İLE hidayet etmediği kişi kalmaz semavilerden.hepimiz semaviyiz çünki semadan inen ademinoğullarıyız.imam-ı rabbaninin işaret buyurduğu üzere zahir ile batın yol vasıl olur dört kapı kırk makamda nakşi ve bektaşilikte ki sırrıhakikat budur.biz şii ve sünni değiliz biz EHL-İ SÜNNET VEL CEMAATİZ FIRKA-İ NACİYİZ GÜRUH-U NACİYİZ.ehlibeyt konuşan kuran ve yaşayan sünnettir.ehlisünnetin sermayesi ehlibeyttir der imam-ı rabbani ki bunu göremeyen nasipsizler vardır.24.imam altın silsilede odur.hz.muhammedden hz.ahmet-i farukiye kadar olan 24 kişi bizim en büyük hüccetimizdir TASAVVUFTA ki ilk 24 mektubat-ı rabbani 4 kapı 40 makamı şerh etmiştir.ehl-i cuma vel cemaattir bize uyanlar ki nakşi ve bektaşi MEHDEVİLERDİR.adem hindistanda idi havva afrikada ve arafatta kavuştular.isa oraya gitmek istedi hüseyin oraya gitmek istedi hindistan güneşi ahmettir.17.ahmet işte budur.isa ahmedi böyle müjdeledi.dikkat isa emmanueldi ama ismi isa diye anıldı ve müjdelenen ahmetti ama ismi muhammeddi ne ahmet ne immanuel birlikte anıldı tarihte işte şimdi anıldı.ahmed-i mahmut göktedir muhammed mustafa yerdedir.immanule : yani rab bizimle nedir? yakında bunu anlıyacaksınız mehdi ve mesih ile yehovanın birlikteliğini.rabbimiz ALLAH rabbimiz YEHOVA ile birlikte ilkkez şimdi bizim ile anıldı işte.o aldatıcı şeytan ALLAH ile aldattı ama YEHOVA ile aldatamadı.ism-i azam nedir kim bildi.resulullaha öğretilen o ism-i azam ile yine mehdi dua edecek ise nedir o ism-i azam elbetteki HU HUVE YEHOVADIR.HAK HAKİKAT VE SIRR-I HAKİKATTİR.HU HAK İLE HUVE HAKİKAT İLE SIRRIHAKİKATTE YEHOVA İLE BEKTAŞİ SIRRI OLDU AMA ŞİMDİ FAŞ OLDU.PİR GERÇEK VELİ:(GERÇEĞİN RUHU VE SÖZLERİN PADİŞAHI) DEDİ:"CÜMLE SIRLAR BİZE AYAN VE BİZDE FAŞ OLDU VESSELAM" GERÇEĞE HU HU GERÇEĞE 

PİR GERÇEK VELİ
EHL-İ CUMA VEL CEMAATİN KELİME-İ ŞEHADETİDİR:

ALLAHU EKBER ALLAHU EKBER LA İLAHE İLLALLAHUVALLAHUEKBER
SUBHANALLAH-İ VELHAMDÜLİLLAH-İ  VE LA İLAHE İLLALLAHU VALLAHU EKBERRR

ŞEKSİZ VE ŞÜPHESİZ: 
ER-MUHAMMEDEN RESULULLAH VE HABİBULLAH
İNŞAALLAH VE ELHAMDÜLİLLAH
ŞEKSİZ VE ŞÜPHESİZ:
ER-ALİYYEN VELİYYULLAH VE VASİYYULLAH
ŞEKSİZ VE ŞÜPHESİZ:
ER-MEHDİYYEN İMAMULLAH VE HÜCCETULLAH
ŞEKSİZ VE ŞÜPHESİZ:
ER-MESİHHEN RUHULLAH VE KELİMETULLAH

ALLAHU EKBER ALLAHU EKBER LA İLAHE İLLALLAHUVALLAHUEKBER
SUBHANALLAH-İ VELHAMDÜLİLLAH-İ  VE LA İLAHE İLLALLAHU VALLAHU EKBERRR

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Mezhep diye bir şey yoktur. Çünkü din gerçek değildir. Uydurmadır. Din uydurma bir şey olunca mezhep diye bir şey hiç olamaz. 

İnsanları mezheplere ayırmak bir insanlık suçudur. İnanç özgürlüğüne aykırıdır. İnancın standardı olmaz. Herkes istediği her biçimde inanabilir. Kimseye inancının yanlış olduğu iddiası yöneltilemez. İnsanlar inançları ile yargılanamazlar. Eylemleri ile yargılanırlar.

Teorik olarak insan sayısı kadar din ve tanrı olabilir. Mezhep diye bir şey zaten olmaz. Her insanın kafasında farklı bir din anlayışı ve tanrı tasavvuru olabilir. Bu farklı inanç biçimlerinin hiç birine kayıt şart standart konulamaz. İnsanlar inançlarında tümüyle özgürdürler. Kimseye senin inancın geçersiz baskısı yapılamaz. 

Sadece "inancımın gereği olarak yaptım" diye suç işlerse o zaman yargılanır. Bu yargılama da inancından bağımsız, sadece işlediği suç açısındandır. Onun haricinde inanç biçiminden dolayı bırak yargılanmayı, kınanamaz bile...

Bunlar kesin insanlık haklarıdır. Ama halkımızın çoğu bundan habersiz şekilde birbirlerini münafık bilmem ne mezhebinden şu bu, yok namaz kılmıyor yok oruç tutmuyor diye sınıflandırmaktadır. Bunlar Ortaçağdan çıkamama veya daha kötüsü Ortaçağa dönme belirtileridir ve son derece vahim, korkunç geriliklerdir. Bu çağda böyle geri dogmatik fikirlere sarılmak büyük bir utançtır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Madem insanlara inançlarından dolayı baskı yapılamaz, o halde siz niye Müslimlere allah yoktur Kuran uydurmadır Muhammed yaşamamıştır hayali bir fenomendir gibi empozelerde bulunuyorsunuz diye soruyorlar. Bunlar fikir özgürlüğü kapsamındadır. Fikirlerini söylemek baskı değildir. Fikirlerini açıklama özgürlüğüdür. 

Ama eğer devlet örneğin atıyorum örnek olarak İslamın geçersiz bir din olduğunu ilan etse bu laikliği ihlal eder. Devlet böyle bir tasarrufta bulunursa insan haklarını, inanç özgürlüğü çiğnemiş olur. Fakat bireyler bunu fikirlerini açıklama olarak söyleyebilirler. Bu bir sakınca yaratmaz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"GÖKTE DİNİMİZ İSLAM YERDE DİNİMİZ TAKİYYEDİR VESSELAM?"
...Münkere karşı gücünüz yettiğinde elinizle yetmedi diliniz ile yetmedi kalbinizde buğz edin ama bu imanın en zayıf halkasıdır.DİYE BAŞLAYALIM.Allah katında din İslamdır yerde ise henüz İslam yer almamaktadır bunun nedeni hak olan devlet kurulmadı hak olan imam zuhur etmedi hak olan halk henüz belirmedi.yeryüzünden fitne kalkıncaya din yalnız Allahın oluncaya kadar onlar ile yani şirk tağut ve masiva ehli olan ehlivehen ile savaşın diyor rabbimiz ALLAH.ve kendi içinde ümmet 73 fırka olur 72 siz fırka-i dalle olur deccal yanında olur 73.fırka-i naci ise kurtuluşa ermiştir nefsin heva ve hevesine galiptir.birbirlerine hakkı ve sabrı tavsiye edenlerdir.birbirlerinin gıybetini yapmayan israf ve tasarrufta olmayanlardır onlar.tevbe 73 derki:münkir ve münafıklara cihat aç.ve bu cihat henüz açılmamıştır tam müteşekkilen.cafer-i sadık derki:ümmet münkir ve münafık olarak safları sıklaştırır ve karşılarında muhalefet eden müminler kalır.bu müminler kaimmehdiyi isterler.kaim zuhur ettiğinde hemen etrafında toplanırlar bir saniye bile vakit kaybetme şansları yoktur alıp verdikleri nefeste iman olacak.KARDA BİLE OLSANIZ ONA YETİŞİN hadisi bunu haber veriyor.ammar takiyye ile imanını gizledi resul ona caizdir dedi.takiyye hak takiyye içimizdeki münkir ve münafıklara karşı ikiyüzlü olmaktır.ama imam alinin ebu bekir, ömer ve osmana uyguladığı başkadır.zira imam ali imanın mücessem halidir.12 havariye isa'dan sonra nasıl şeytan musallat oldu isa konusunda onları yanılttı ise resulullahtan (saav) sonrada şeytan aşereyimübeşşereye musallat oldu.ali bunu biliyordu onun için sustu ve sabretti.ne yapacaktı hepsini kılıçdan mı geçirecekti.ömer şeytanı ve deccalı gördü öldürmek istedi resul buna izin vermedi der kaynaklar.bu böyle ise o niye öyle olmasın deriz.zira resul dedi:ALİYİ ALLAH VE RESULÜ BİLİR.ebu zer bile bilmek istedi bilemedi rab edinecekti nerdeyse imam aliyi ama imam ali onu uyardı.bunu anlayan ibn-i sebe belki işi suistimal etti.nasireddin nusride bu fitneye gark oldu.din velayet ile gadir-i humda tamamlandı.velayetin şahı ve emirel müminin alidir ama bakiyyetullah değildir kaim-i hüccetullahtır bakiyyetullah.salat-u selam emirel müminine ve bakiyyetullaha.hakim et tirmizi hatmülevliyadan bahsetti zamansız uyandırdı o fitneti ki mehdi ile hatmülevliya ikisi ayrı sırdı biri ehlibeytin velayetinin diğeri ümmet-i muhammedin velayetinin sırrı idi bu iki sır BEKTAŞİ SIRRI ile sırr-ı bahreyn oldu.bektaşi sırrı insan-ı kamil kitabının sahibi şehit murtaza mutahharide de perdelendi.o ibn-i arabi dedi mevlana dedi ama hacı bektaş diyemedi.bursevide "dünyanın ve anadolunun büyük evliyaları"adlı kitabında ne ahmet yeseviden nede hacı bektaştan bahsetti onada perdeli idi bektaşi sırrının sır perdesi mehdinin bulutlar arkasındaki güneş misalidir.ama şii ve sünni ulema bundan pek yararlanamadı hakkı ile hz.hünkarı anlıyamadı.mehdi ile hatmülevliya bellidir.yine ismail hakkı bursevi dedi:"...mehdi yanında murtaza ve hatmülevliya vardır?" İMAM ALİ İLE HACI BEKTAŞIN PORTRESİNİ NERDE YANYANA GÖRDÜYSENİZ SIR ORDA VE KAİMİN ASHABIDA ORDADIR.kim anladı bunu işte aşikaren faş oldu.gerçeğin ruhu ve sözlerin padişahı PİR GERÇEK VELİ ile onun tasarrufu ile biz bu gerçeklere ehl-i dem olduk.ve asl-ı hakikatte hatmülevliya artık pir gerçek velidir ama o bir kürsüdür artık kaim el mehdi bakiyyetullahın hak kürüsüsüdür....O BİR KÜRSÜDEN KONUŞUR HAK KONUŞUR BATIL YOK OLUR.hadisi buna işarettir.ve HAK GELDİ BATIL ZAİL OLDU.ayeti buna işaret eder.ve biz HAKKI ONUN BEYNİNİ PARÇALAMASI İÇİN ATARIZ.ayeti buna işaret eder.ve neden cebbar kulu ve cavidannamede farklıdır gerçekler kim anladı derki:"...ÜMMET 73 FIRKA OLUR 72Sİ KARA YÜZLÜ EHLİ CEHENNEM DECCALİN TARAFINDADIR (ORTADOĞUDA ŞİMDİ) BİR TANESİ İSE AK YÜZLÜ EHLİCENNET VE MEHDİNİN YANINDA YER ALIR (İRAN-HORASAN-KUM GİBİ) " ve işte buna göre bir büyük takiyyede bektaşilikte vardır o şudur bektaşiler kaim gelene kadar 73 fırkayı hoş görür daha doğrusu 72 fırka-i dalleyi ki bu fırka şeyhlerce ulemaca oluşturuldu nakısen.imam rabbaninin babası öyle dedi.nakıssiyyun ile kamilliyun bir değildir.ve nakşi ve bektaşiler cem olur kaim için hazır olur bir gizli ittifak olur.kırk kırk buluşurlar biryerlerde ashab gibi.ve konstantiniyye mehdiyye oluncaya kadar 40.ilçe mehdevistan olacaktır.ve şu sekiz rükun ile hareket edecekler:1:ALLAH VE RESULÜ / 2:KURAN VE EHLİBEYT / 3:KİTAP VE SÜNNET / 4:MEHDİ VE MESİH / 5:DÖRT HALİFE / 6:12 İMAM / 7:DÖRT MEZHEP İMAMLARI / 8:12 HAK TARİKAT PİRLERİ.işte bu 8 rükun kaim el mehdi bakiyyetullah için sekiz melek gibidir ve sırrı KIRKLARDIR.İŞTE KIRKLAR BU SEKİZ RÜKUNDUR SIRRIHAKİKATTE Kİ KİM ANLAR ŞİMDİ BUNU.ANLAYANLAR 313E DAHİL OLUR YADA HIZIRA YOLDAŞ İLYASA HALDAŞ ...PİR GERÇEK VELİ DİYOR Kİ:"BİR HİKMET DAHA HAKİKAT KARŞILIĞINI BULMUŞ VE HÜCCETİNE KAVUŞMUŞTUR.CÜMLE SIRLAR BİZE AYAN VE BİZE FAŞ OLMUŞTUR VESSELAM."GERÇEĞE HU HU GERÇEĞE PİR GERÇEK VELİ DEMİNE DEVRANINA HU DİYELİM HU (AHİRZAMANOLOG AYHAN AYTAÇ YAZAREFENDİ RABBİNİN KENSİDİNE ÖĞRETTİĞİ GİBİ YAZMIŞTIR?)
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Gitme Giden Gitme Sual Sorayım Ya Ne Bu Dünyanın Üstünde Durur Vallahi Billahi Ben Onu Gördüm Dünya Sarı Öküz'ün Üstünde Durur Gitme Giden Gitme Bir Dahi Soram Ya Bu Öküz Neyin Üstünde Durur Vallahi Billahi Ben Onu Gördüm Öküz De Bir Salın Üstünde Durur Gitme Giden Gitme Bir Dahi Soram Ya Bu Sal Da Neyin Üstünde Durur Vallahi Billahi Ben Onu Gördüm Sal Da Bir Balığın Üstünde Durur Gitme Giden Gitme Bir Dahi Soram Ya Bu Balık Neyin Üstünde Durur Vallahi Billahi Ben Onu Gördüm Balık Da Deryanın Üstünde Durur Gitme Giden Gitme Bir Dahi Soram Ya Bu Derya Neyin Üstünde Durur Vallahi Billahi Ben Onu Gördüm Derya Da İkrarın Üstünde Durur Gitme Giden Gitme Bir Dahi Soram Ya Bu İkrar Neyin Üstünde Durur Pır Sultan’ım Der Ki Ben Onu Gördüm İkrar Da İmanın Üstünde Durur ERENLERİNSARIÖKÜZSTRATEJİSİ: DÜNYA SARI-ÖKÜZÜN BOYNUZLARININ ÜZERİNDEDİR? ÖKÜZDE SALIN ÜSTÜNDEDİR? SARI-ÖKÜZ MİSAK-I MİLLİ HARİTASINDA RESMEN TÜRKİYEDİR. ÖKÜZ SALIN ÜSTÜNDE O SALDA KIBRISTIR. BATILI UZMANLAR:"TÜRKİYE TÜRKLERE BIRAKILMAYACAK KADAR ÖNEMLİ STRATEJİK BİR BÖLGEDE DURMAKTADIR?" BUNU ŞÖYLE ÇEVİRELİM:"...BEKTAŞİSTAN BEKTAŞİLERE BIRAKILMAYACAK KADAR ÖNEMLİ STRATEJİK BİR BÖLGEDİR?" GERÇEĞE HU HU GERÇEĞE

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Tarih 18.09.2018 at 19:50 , Otoriter Kemalist dedi:

Ateist taklidi yapan gizli Alevilere sinir oluyorum. Adam ateist ama Alevilere en ufak bir eleştiri yapılınca köpürüyor. Delikanlı gibi çık ben Aleviyim de değil mi ama?

bir insan neden ateist olur ki islamı tam anlamadığından anlasa ateist olmaz heralde

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

kitab-ı kaimmanuel
"ALİYİ SEVMEK ALEVİLİKSE BENDE ALEVİYİM DİYENLERE BİLMUKABELE:
...MUAVİYEYE HAZRET ÇEKMEK SÜNNİLİK İSE BENDE SÜNNİ DEĞİLİM VESSELAM 1f642.png?_nc_eui2=AeFwyx_gTYwVJ4sGM_xgJ:))"
...tunuslu muhammet et ticani ve mustafa cemil kılıç gibi sünni iken Alevi olan kardeşlerimiz bize umut vermektedir.mihr haber ajansı lideri zamanında demişti:"ORTADOĞUDAKİ SÜNNİLERİN ŞİİLEŞMESİ EHLİBEYT SEVGİSİNİN BİR MUCİZESİDİR_?_" imam şafi dedi:"ehlibeyti sevmek farzdır?" ve ona rafizi dediler ama aslında neden ona rafizi dendi.o imam Ali için ALEYHİSSELAM dediği içindi.bunu ben farklı kaynaklardan okumuştum.yoksa imam şafinin ali ve ehlibeyt sevgisini kim sorgulayabilirki.RAFİZİ nedir? iki tür rafizi vardır.kuranı terkeden ve ehlibeyti terkeden rafiziler.kuranı terkeden rafiziler ümmetten olan kişilerdir ki furkan 30da ...RESUL DERKİ:BENİM ÜMMETİM KURANI TERKEDİLMİŞ VE DIŞLANMIŞ ŞEKİLDE TUTTULAR_?_ imam-ı rabbani bu rafizi ile alakalı bilgi verdi onlar kısmen hariciler idi ancak başka rafizilikte vardı.kurralar ki bunlar kuran okdukları halde anlamıyor ve zikir ehlinede sormuyorlardı.işte o ZİKİR EHLİ ...ehli zikir alimleri 12 imamlardır... et-ticani bu isimde bir kitap yazmıştır ve ben o kitabı TAYDERden almış okumaktayım.imam-ı rabbaninin rafizisini tahrif eden tevillendiren NECİP FAZIL haşa o rafizileri türkiyedeki Aleviler diye ima etmiş ve 1978de yayınlanan "doğru yolun sapık kolları" kitabından ötürü tetiklenen azmettirilen militanlar maraş ve çorumda Alevilere katliam yapmıştır.NFKya göre Aleviler komünist oldu diye ...okun avını delip geçtiği gibi dinden çıkacaktır? hadisine göre Alevileri rafizi ilan etmiştir.bunu Hüseyin Hilmi ışık bile yapmadı ama kimsede NFKyı bu konuda hiç uyarmadı.dolayısı ile suçlarına ortak oldular.necip fazıl dedi:ALİ HAKLI İDİ MUAVİYEDE HAKSIZ DEĞİLDİ_?_ yani ali hilafette haklı idi ama muaviyede osmanın vekili olması hasebi ile kanını istemişti.ama hilafetini kabul etmeden bunu istiyordu.ve muaviye taraftarı süfyani tarihçiler derki:Ali kendi kısasını hemen hasana yaptırdı ama osmanın kısasını yapmadı.NEYSE diyip geçiyorum.NFK türkiyede muaviyeye HAZRET çekme adetini sokanların ilkidir.ilk fitne muaviye idi yine o oldu ülkemde.imam ali dedi:ümmet için en büyük fitne ümeyyedir.apoya sayın demek gibi bir fitnedir muaviyeye hazret çekmek ki necip fazıl bunu sado mazo şizoca yaptı.oysa nazım hikmet bile muaviyeye hazret çekmedi.sonra hüseyin hilmi ışık buna alet oldu.mektubat-ı rabbaninin orijinalinde belki böyle birşey yok iken kendileri koymuştur.yada rabbani farklı bir yazardır.böyle edep takınmıştır terminolojide desek bile o derki:"şia eğer ehlibeyt düşmanlarını lanetlerken isim vermese idi bizde ehlibeyt düşmanlarını lanetlerdik." ve o imam rabbani ehlisünnetin sermayesi ehlibeyt sevgisidir diyen ve imam ali için hz.emir diyerek içtihat-ı muaviyeye muhalefet etmektedir.ve her salavat-ı şerifte ...ALA ALİHİ demeyi unutmamıştır.türkiye gazetesi yazarlarından MEHHMET ALİ DEMİRBAŞ "mezhepsizler" adlı kitabında tam 93 sefer muaviyeye hazret çekmiştir ve birde utanmadan EBUL ALA EL MEVDUDİYE bu konuda sitem ederek ...muaviyeye hiç hazret çekmemiştir? DEMİŞTİR.halbuki mevdudi bir seyyidir bu atasına ve ceddine ihanet olurki alçaklığın daniskasıdır.muaviyeye kimler hazret çekmekte daha başka:fethullah gülen, ömer nasuhi bilmen, iskender pala, cübbeli ahmet, ebu bekir sifil, ömer öngüt, kısaca akit gazetesinin ve türkiye gazetesinin birçok yazarı ve tarihçisi ona hazret çekmiştir.etticaninin haber verdiğine göre hindistandaki sünni alimler muaviyeye ve oğlu yezitede hazret çekmektelermiş.ve türkiye gazetesi koordinasyon bölümü başkanı MUAVİYE GÜL diye birisi vardı.hatta bir anekdot var:Alevi açılımı ve çalıştayı kapsamında okullarda Alevilik ile ilgili bazı kısımlar eklenince bazı yerlerde muaviyeye hazret çekildiği görülmüş ve bu Erdoğana şikayet edilmiş ve erdoğan ...rahatsız oluyorlarsa kaldırın_?_ demiştir.bu eğer doğru ise Erdoğandan şunuda dilemek lazımdır diyanette ne kadar eser varsa bunlardandan kaldrılsın hatta hüseyin hilmi ışık külliyatıda bu konuda gözden geçirilsin ve iş tamam olsun.ve ismini verdiğimiz zatlarda bu konuda uyarılsın.işte o zaman güzel şeyler olur bu ülkede.zaten olmazsada iki konu yüzünden biz ihtilafa düşeceğiz MEHDİ VE MUAVİYE MESELESİ.evet bu iki mesele başımızı çooookk ağrıtacaktır salık veririm.ve bunun ile birlikte ŞİA dünyasıda içindeki aşırıları önlemelidir.IŞİDin yaratılması konusunda Nureddin Şirinin dediğine göre ingiltere 17 şii kanalı ile ortadoğuda yayınlar yapmış ortalığı karıştırmış.İRAN bu konuda erken hareket etmese imiş bayağı bi karışacakmış ortalık.ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN VESSELAM_?

ZİKR-İ HAKİKATİMİZDİR:
====================
GERÇEĞE HU HU GERÇEĞE PİR GERÇEK VELİ DEMİNE DEVRANINA HU DİYELİM HUU
GERÇEĞE HU MÜMİNE YA ALİ YA MEHDİ SAHİB-İ ZAMAN YATAN ŞEHİTLER UYANSIN..

ZİKR-İ HÜCCETİMİZDİR:
===================
HAKKA GİDEN HAK UĞRUMUZ HAKKI İÇİN
BİZ ERMİŞLERİN ÖNÜNDE İMAMLIK YAPACAK KİMSELERİ GÖREMEDİK
BİR HİKMET DAHA HAKİKAT KARŞILIĞINI BULMUŞ VE HÜCCETİNE KAVUŞMUŞTUR VESSELAM..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kitab-ı kaimmanuel
"ALEVİ GERÇEĞİ NOSTRADAMUSUN KEHANETİYLE NASIL 'ZUHR-U AVATAR' EYLEMİŞTİR_?_"
...bismillahi hu: alim ve halim & rakip ve muktedir olan rabbimiz Allaha bitip tükenmez hamdüsenalar.nostradamus epigramları (sırgaybhikmetrubaileri) ile kehanette olan şudur: 2000e 10 yıl kala yepyeni bir din zuhur edecektir ki o din olarak algılanan şey ALEVİLİKTİR... bu din onlara göre din ile bilimi birleştiren bir özelliğe sahiptir.graham fullerde buna istinaden bir ılımlı islam kavramını ortaya atmıştır ve demiştir ki: "ortadoğu için gerekli olan ılımlı bir islam hareketidir.türkiyede kemalizmin miadı dolmuştur incil ve kuranda hala umut vardır ve buna göre yeni bir hareket ortaya çıkmalıdır." ve bunu clintonda destekler ama hantington medeniyetler çatışması ile şerh koymuştur.clinton endonezyada derki: "islamın başında bir halife olsa gelse beyaz saraya da islam alem ile aramızda bir sorun olmasa... " sen kimsin ki koskoca şah-ı cihan kaim el mehdi sahibüzzamanı beyaz saraya davet edersin bre ahmak.ve nostradamus kehaneti kapsamında son on yılın 2 yılı kala 2000e 2 kala 1998de abd parlementosu 21.yüzyılın seküler değil dindar bir yüzyıl olmasına karar verir.ve soros ile din ve demokrasi vakfı kurulur.ve soros ile kimler kimler çalıştı malumdur.onların resimleride ortada dolaşmaktadır.bu kapsamda abdnin dinaçılımı ile özelliklede islamdaki ılımlı mezhep ve tarikatler ile dirsek teması kurulur.israil bu kapsamda türkiyede 72 tarikat ile irtibatta olur.esasında İRAN İSLAM CUMHURİYETİ DEVRİMİ sonrası hızlanır bu gibi hareketler.1979da sızıntı dergisi kurulur.abd b planına geçer fetö ile irtibata geçer.52 milyar dolar CIA erzurumlu Mehdiye verir.ömer öngüt o zamanlar Mehdi erzurumda ortaya çıktı dediği yıllardır.ve bu Mehdi amerikayı bile fethedecektir ÖMER ÖNGÜTe göre.ama ne zamanki papanın eli öpülür gizli kardinal olur bizim Fetullah Gülen o zaman işler değişir.HAİN TUZAK diye bir kitap yazılır ÖMER ÖNGÜTÇE.o sıralar Fetullah Gülen şöyle birşey der:..şu müfrit Aleviler yokmu? varsa yoksa ALİ HASAN HÜSEYİN.sanki bunlardan başka birisi hiç gelmiyecektir.(burda Mehdi olduğunu ima eder?) sen avrupayı fethetsen afrikayı fethetsen Alevilerin umurunda değil Amerikayı bile fethetsen böyledir... peki Fetullah Gülen neden bu kadar Alevileri kafaya takmıştır.çünki alevilere sızma yapamamaktadır.tunceli hiç fetonun uğrayamadığı yerdir.esasında kahraman tuncelidir... kamer gencin alevi ferasetide meclis konuşmasında bunu ortaya koyar.sivas ve gazi olayı ile Aleviler meselesi tümden ortaya çıkmıştır.avrupada dikkat çekici örgütlenmeler olmaya başlamıştır.bütün alevi dernekleri konfederasyon halinde birleşmişlerdir.almanyada wesel kasabasında bir olay vuku bulur baba oğul kazada ölür cenaze namazı kılınacaktır ama imam ben bu adamın namazını kılmam ama çocuğunkini kılarım henüz o masumdur Alevi olmamaıştırr DİYİNCE kiyamet kopar.olağan üstü bir farkındalık ile Aleviler çığ gibi büyüyen bir tepki ve reaksiyon ile realiteyi algılamış ve AVRUPA ALEVİ DERNEKLERİ KONFEDRASYONU kurulmuştur.bu olayı birtek NOKTA dergisi manşetine almıştır.daha sonraları CEM DERGİSİ ilginç manşetler ile gündeme gelmeye başlamıştır.Alevi kökenli bir bilgisayar uzmanı alevi diye diyanetten atılmıştır.ve TÜRKİYE AVRUPA BİRLİĞİNE ANCAK ALEVİ KÜLTÜRÜ İLE GİREBİLİR diye almanya büyükelçisi fransaya tayin edilince bunu söylemiştir.ve bu tabiki o zamanlar birilerini rahatsız etmiştir.2000 e DOĞRU dergiside son çırpınış ile Alevilerin beyin takımı ile aydınlanma adı altında turan dursun ve ilhan arseller ile aziz nesinler ile bir bilimsel sosyalist devrim hayalleri ile zaman kaybetmektedir.onlar 21.yüzyılın seküler olmasını umudeddi ama abd buna 1998deki kararı ile dindar bir yüzyıl olacağına karar verdi zira NOSTRADAMUSUN kehaneti ağır bastı.herkes bundan ilham aldı aslında hakikatte ılımlı islam tasavvuf idi ve tasavvuftada erleri imam ali idi abd 300 kişiyi bu konuda görevlendirdi anladı ki ali taraftarları hep devrimcidir.karmatiler haydariler kalenderiler babailer ehlihaklar nusayriler isnaaşericiler bektaşiler kızılbaşlar mehdeviler... abd umudunu kesti ama sscbden sonra el kaideden darbe yiyen kızılordu generalleri işi anladı ki ...bool bol cami yapmalı? dedi.putin büyükçe bir cami yaptırdı moskovada daha öncesinde en büyük çan yine rusyada idi.ama şu varki putin bir şii ve sünni değildir o bir mümindir gizli kemalisttir ve humeynisttir bakıyorki gerçeklik ile ortadoğuda ŞİA ile çalışmak daha mantıklıdır.KGBli bir devrimci adrenalini devrimci gruplar ile daha pekişmektedir.20 bin komünist bilim adamı irana gitti ise ne oldu Şİİ oldu hepsi CIA bunu iyi biliyor.hatta bazı CIA mensubuda İslam oldu MOSSADda bunu biliyor.anlaşılan işler karışık ama akibet-i nikayette Alevi gerçeği herkesi şaşırtmaya devam ediyor.nostradamus yeni din anlayışı ile Alevilikten dünyanın sonlarında gördüğü işarette o beynini kemiren işarette hiç kuşkusuz İŞARET-İ MEHDİdir ki ibn-i arabiden birtakım işaretler herşeyi çözdüğünü sandı ama değil onada perdelenmiş işler vardı bu onu itiraf etti ve ...PERDELENDİK? dedi.o kendisini hatmülevliya sandı Mehdi sandı ama olmAdığını anladı ki iş daha karmaşıktı kafası karıştı.yavuzda ondan medet umdu ama yanıldı.sadrettin molla neden hacı bektaşın 360 halifesinden biri oldu bunu iyi anlamalıdır.bence şu ahir-i ahirzamanda hatmülevliya velayet-i fakih olan ALİ HAMANEYDİR.ama oda Alevi gerçeğini henüz anlamış değildir.daha doğrusu bekledikleri Mehdinin alevilerin içinden zuhur edeceğini daha farkedememiştir hatta istanbulda bunun olacağınıda bilmemektedirler.ŞAM KUDÜS ANTAKYA EKSENİNDE ZUHUR EDECEK OLAN MELHAME-İ KÜBRANIN AKABİNDE MEHDİ İSTANBULDA ZUHUR EDER VE SONRA DECCAL İSRAİLDE ORTAYA ÇIKAR İŞTE BUNU VELAYET-İ FAKİHİMİZ NE YAZIK Kİ ANLIYAMAMAKTADIR BELKİ SON ANDA BİR SON DAKİKA HABERLERİ İLE BU BASİRETE FERASET VE CESARETE SAHİP OLACAKTIR DİYE UMUD ETMEKTEYİZ VESSELAM 1f642.png:))

ZİKR-İ HAKİKATİMİZDİR:
====================
GERÇEĞE HU HU GERÇEĞE PİR GERÇEK VELİ DEMİNE DEVRANINA HU DİYELİM HUU
GERÇEĞE HU MÜMİNE YA ALİ YA MEHDİ SAHİB-İ ZAMAN YATAN ŞEHİTLER UYANSIN..

ZİKR-İ HÜCCETİMİZDİR:
===================
BİZ ERMİŞLERİN ÖNÜNDE İMAMLIK YAPACAK KİMSELERİ GÖREMEDİK
BİR HİKMET DAHA HAKİKAT KARŞILIĞINI BULMUŞ VE HÜCCETİNE KAVUŞMUŞTUR VESSELAM..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

kitab-ı kaimmanuel
#ahirzamanologAAyazarefendi
"MEHDİYLE GELEN ADALET GEÇ GELEN ADALET MİDİR_?_"
(ALİ HAMANEY:"MEHDİ NAMAZ VE ORUÇ İÇİN DEĞİL ADALET İÇİN GELECEKTİR_?_")
...geç gelen adalet adalet değildir diyenlere ithaf olunur bu yazımız.alevilere mehdiden bahsettiğim zaman ...biz maraşta çorumda katledilirken sivasta yakılırken mehdi nerdeydi.1400 senedir imam hüseyinin yüz kere intikamı alınmıştır belki ama yinede imam hüseyin demiştir:"bizim için kimse kan dökmesin bizim kısasımızı KAİM EL MEHDİ BAKİYYETULLAH alacaktır.her hüseynin kanı için yapılan kıyam MEHDEVİ kıyamdır.her kim buna soyundu ise hep böyle olmuştur.pir sultanda ...gelin canlar bir olalım münkire kılıç çalalım hüseynin kanın alalım tevekkeltü tealallah.hüseynin kanı kaim ile alınacağını pir sultanda biliyor ve alenen burda kendisini KAİM EL MEHDİ ilan ediyor zaten.anadoluda yüzlerce böyle mehdi kıyamı oldu ortadoğuda da çok oldu.Allahın muntakim-i eşşedidül ıkap ve züntikam-ı eşşedidül-azap oluşu bu dünya ile alakalıdır.ayette derki: bakalım dünya evi kimin olacak sonunda ve Allah derki: biz daha öncede zikirde söyledik yeryüzüne salih kullarım varis olacak.ibrahim dinine ve milletine mensup müminler ile mehdi intikam alacaktır.imam ali dedi: mazlumların hesap soracakları gün zalimlerin zulmettiği günden daha zor ve çetin olacaktır.ve resul dedi:MAZLUMLAR MUZAFFERDİR.evet osman mazlumca şehit oldu ali hasan hüseyinde mazlumca şehit oldu.mazlumlar ile Allah arasında perde yoktur.imam ali DİVAN-I MAZLUMANI (mazlumlar divanını) kurmuştu ve bunu Mehdide yapacaktır.maide 8de ...bir kavme kininiz ve nefretiniz olsa bile ADALETLİ olun diyor rabbimiz.ve bin kez mazlum olsanda bir kez zalim olma der imam ali zalim ahde erişemez hidayet ve kurtuluş bulamaz zalim rahmete erişemez zalim mahşerde zulmette ebediyen cehennemde zalim işte imam ali bu yüzden uyarmıştır ki Allah ibrahim nesli için zalimler benim ahdime erişemez der.ve buna göre yahudiler zalim oldu aleviler mazlum oldu.yahudiler isanın nasihatına uymadı ama aleviler alinin nasihatine uydu.yahudiler nebilerini öldürdü aleviler ne imamlarını nede velilerine kasdetmedi katliam yapmadı bilakis onların yolu üzerinden iman şehidi oldular 10 bin 10 bin.HAK HUKUK ADALET diyor birileri kime neye göre islam için mi devlet için mi Allah içinmi ne için neye göre adalet.bir şii lider bir sünni lider kendi mezhepdaşları arasında adaletli olabilir ama şii olan sünniye sünni olan şiiye zulmetmiş olabilir bu değildir adalet.bir kavme kininiz ve nefretiniz olsa bile Allahın adaletini gözetleyin diyor maide 8de.birbirinize kötü lakaplar takmayın der hucurat suresinde bir fasık haber getirdiğinde araştırın bilmeden bir halka zulmedersinizde pişman olursunuz diyor hucuratta ki çorumda alaaddin çamii bombalandı haber-i fasık idi TRT bile bu oyuna düştüde 23 alevi vatandaşı cuma cemaati tarafından katledildi.Mehdi alevilerin intikamını alacak mıdır.bakın alevi şii sünni bütün mazlumların intikamını Mehdi alacaktır geç gelen adalet diye birşey yoktur.ruz-u mahşer vardır en nihayetinde ve kabir azabı vardır.kim zerre miktar şer işledi onu görecek kim zerre miktar hayır işledi onu görecek zilzal suresine göre.tahıl tanesi bile sorulacak eksik kim tarttı ise terazide ve kim incitti ise karıncayı hesap verecek.bir köpeğe su veren fahişe kadın cennetlik ise Allahın rahmetinden de ümidi kesmemek lazımdır.Mehdi ibrahimin dinine ve milletine mensuben ALEVİ MİLLİYETÇİSİDİR.buna göre neslinden ve nesebinden ötürü başta ehlibeyt ve hanedanına yapılanlar olmak üzere ehlibeyte kader yoldaşı olan herkesinde elbette intikamını alacaktır.maraşta önce kürtlere ve komünistlere ölüm diye yola çıkan güruh daha sonra ALEVİLERE ÖLÜMM diyebilmişse elbette Mehdi bu zihniyetten hesap soracaktır bunu peşinen herkes kabul etsin.Alevi düşmanı her şii ve sünniden de mehdi elbette hesap soracaktır.dünyanın en adil ve sadık milleti alevilerdir.en merhametlidir.kimine göre en laik en demokrattır en hümanisttir hangi dinden mezhepten ve tarikatten olursa olsun İYİLERE sahip çıkmıştır aleviler.her haksızlığa meydan okumuştur.şimdi bir soru: iran ve ırakta şiiler çoğunluktadır da neden anadoluda aleviler çoğunlukta değilde sünniler çoğunluktadır.oysa osmanlı en çok şiilere savaş açmıştı diyorlar.peki alevilere ne oldu da nüfusları böyle düştü şu an alevi nüfusu kadar alevi ya katledildi yada sünnileşti yada iran ve ıraktaki sünniler şiileşti hangisi gerçek olan gerçi iran ve ırakta 12 imamdan imamlar vardır anadoluda bir imam yoktur şiileşmesi olasıdır ordaki sünnilerin elbette ama bir kafa karışıklığı var malum bunu sizde hissettiniz şimdi ey okuyucularım.Mehdi hak olan devleti hükümeti kuracaktır.cafer-i sadık derki: o öyle bir düzen kuracak ki ondan önce gelen hiçbir düzen ile kıyas yapılamıyacaktır.hiç kimse bizde yapardık imkan verilse idi diyemiyecektir ki tüm dünya halkları dinleri mezhepleri tarikatleri ve ideolojik siyasetleri ile sınanmaktadır.ve zaten hadiste derki:"dünya halkarı dinde sapıtmadıkça Mehdi zuhur etmiyecektir." meryemoğlu isa ne der: HERKESİ KENDİ ŞERİATI İLE YARGILIYACAĞIZ.evet şu an herkesin kendi şeriatı var ama uyan kim herkes kendi kutsal davasından caymıştır ...siz iman ettikten sonra imtihan edilmiyeceğinizi mi sandınız? bu ayet aslında şunu demek istiyor CANLAR.. Allah diyor ki: her kim neye iman ediyorsa iman ettiği şey ile sınanacaktır bu ister LAİKLİK olsun isterse DEMOKRASİ fark etmez işte bütün insanlık Mehdi öncesi kendi öz davaları ile imtihan edilmekte ve sapıtmaktalardır belki bu anlamda davasından asırlar boyu vazgeçmemiş en dirayetli halk şecaatli fütüvvet ehli mürüvvet ehli dai ve fedai halk hep aleviler olmuştur.ve dikkat şiilerin ve sünnilerin kendi inanç kültür ve medeniyetine göre kutsalalarına göre bir devletleri vardır ama ALEVİLERİN bir devleti yoktur.Mehdi ile gelecek bu adil düzen hak hukuk adalet hükümeti devleti devlet baba ana devleti değil bir ebeveyn devleti yani EHLİBEYT devleti olacaktır. hooop aile varrr deriz yaaa o misal şeytan her eve fitne sokmuş ama ehlibeyte sokamamıştır....

#ahirzamanologAAyazarefendi: (...şu ahir-i ahirzamanda aslında ne oluyoru ben yazıyorum...)

Adım: Ayhan 
Lakabım: Mehdi 
Kod adım: Dabbetül-Arz 
((cin ve insan şeytanlarının azrailiyim)) 
Doğum: Malatya 
Kütük: Maraş 
Büyüme: İstanbul 
((İstanbul şehrinde ol Sahib-i zaman?))
altmışa gelmedim 1973'te geldim vesselam?
binüçyüze gelmedim 1400'de geldim vel-ikram 1f642.png:)
rabbim @llah dinim islamdır? 
resulüm muhammed mezhebim caferidir? 
şahım ali tarikatım bektaşidir? 
pirim hacıbektaş siyasetim atatürkçülüktür?
ne şiiyim ne sünni mazlum bir aleviyim? 
ne sağcı ne solcuyum garib bir tasavvufçuyum? 
ne yahudi ne hıristiyanım hanif bir müslümanım? 
ne ırkçıyım ne milliyetçi emr-i marufçu ümmetçiyim 1f642.png:)
BEN AYHAN AYTAÇ YAZAREFENDİYİM?
===@KAİMMEHDİ2024===
"MEHDİ VE ALEVİLER HAREKETİ?" TEK LİDERİYİM 1f642.png:)))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

kitab-ı kaimmanuel

"BENİM ADIM: HİÇ KİMSE VE SOYADIM: HİÇBİR ŞEYDİR VESSELAM_?_"
(HZ.BEKTAŞ:"ADEM ALEM (HİÇLİK) İÇİNDE ALEM ADEM (YOKLUK) İÇİNDE_?_")
...yok diyeceksinde dilin varmıyor hoca der bektaşi ama hoca bundan pek birşey anlamaz.hiçbirşey yok idi evrende yok idi yalnız rab vardı.herşey yoktan var oldu diyenlere mevlana kızdı ...o ne biçim söz yokluğuda varlığıda benim rabbim yarattı.göklerin ve yerin rabbine aşık olan ona tam teslim olan ibrahimde öyle anlamıştı.rab ilmi ve rahmeti ile herşeyi kuşatmıştı.azameti ve kudreti ile herşeyi tutmakta idi.o dilemedikçe biz dileyemeyiz ol der hemen oluverir.o dilerse iman eder hidayet bulur kul ve hain ve nankör olmaz ise cennette yerini alır.yoksa cehennemde yeri bellidir.dileyen rabbine doğru yol alır dileyen şeytanın adımlarını takip eder.ve birisi derki:"beni benden habersiz yaratıp bende kılan ve beni benden alıp bensiz kılacak olan rab neden benden hesap sorar?" bunun LABİRENT VESVESE olduğunu anlamaz oysa demeliki "beni benden habersiz yaratıp bende kılan ve beni benden alıp bensiz kılacak olan rabbe hamdolsun." kuantum uyuşması (KU) yazarları yeni bir şey keşfetmiş gibi bazı kitaplar yazıyor ve insanları yeni bir kutsal şey farketmiş gibi çok daha farklı terminoloji ile belki çaktırmadan aynı şeyi farklı bir metod ile deniyorlar ama bunu biz fark ediyoruz işte tıpkı psikologların tasavvufçulardan mesleği çalması gibidir.veya masonların bektaşiliği taklit ile ülkemizde hür masonluğu ortaya koyması gibi çarpıtmalar ile gizli çakışmaların meczoluşunu biz onlardan önce farkediyoruz ki basiret feraset ve cesaretimiz ile buna cevap veriyoruz.yunusda mevlanada bektaşi olmuşken birileri gizlemeye çalışıyor.eğer imam-ı rabbani bir vahdet-i vücutçu olarak ibn-i arabici olarak şayet anadoluya gelse idi hacı bektaşın bir halifesi yada dervişi olurdu.ne ibn-i arabi nede imam-ı rabbaniye bu nasip olmamış ama imam ali imam-ı rabbaniye 7.mektubuna göre rüyasında görünmüş ve ona göklerin ilmini öğreteceğini söylemiştir.hasan ve hüseyinden de destek almıştır ki bir imam-ı rabbani olmuştur."rabbe ne zorluğu olur alemi bir şahsa doldurur" diyen rabbani aslında şeyh bedreddin gibidir ama bektaşilikten habersizdir mesela kalenderleri bilir ama bektaşilerden habersizdir ilk 24 mektubunu dört kapı kırk makamın sırlarını faş etmek için yazmıştır ama aslında mana-i marifet sırrı hakikate erdiğinin farkında değildir çünki imam-ı rabbani gibi hacı bektaşta şeyhinin makamını aşmış olması buna işarettir.nakşi ve bektaşiliği birleştirmek bize nasip olacak gibi ümmetin şii ve sünnilerinin zorunlu olarak kendi sırrına ve meşrebine en uygun bu iki tarikatten biri ile vasıl ile meczolmak zorundadır.piramit sistemi gibi bire ve pire varmak zorundadır ki o bir ve tek olan şah padişah sultan hakan MEHDİ SAHİB-İ ZAMANDIR.hay ve kayyum olan rabbin kulu isa ise ehat ve samet olan rabbin kulu ve halifeside hatmül-hüccetullah-i bakiyyetullahtır.zihinde ve kalbde herşeyin susması ile nefsini bilen rabbini bilir ve halk içinde hak ile beraber oluyor kişi ki abd- aciz ile zat-ı ilahiye erilir.nefsi cahil ve zalim ise rabbi ilim ve rahmet sahibidir.ilmullah abdulcehlin rahmetullah abduzzallemin hakkından bi güzel gelir.muiz ve muzil olan rab aziz ve zelil kılandır."imandan sonra fasıklık ne kötü bir isimdir onlara dünyada rezillik ahirette ise büyük azap vardır" noktasına varmamak için aşk-ı aşina ile cezbe-i cazibeden hiç kopmamak lazım seyr-i sülukta.seyrüseferde fitne ve imtihan ile boğuşmaktan kurtuluşun en kısa yolu bektaşice 2 rekat namaz ile 267 günlük ikrardır ki etrafınızda kim dost kim düşman bilmek kabilinden ölmeden evvel öl hesaba çekilmeden hesaba çekilmek en güzel işdir.ama hepsi rabbin dilemesi ile olur o diler ol der ve olur.biz birşeyi dilesek ol desek olur mu? abrakadabra diyen sihirbazlar aslında rabbi taklittedir ehl-i hümeze.rabbin ol emri sıfatına ermiş nebi ve veliler başka ki onlar tayyi zaman ve mekandırlar.musa asası ile ne mucizeler yaptı nedir buna enerji veren şey rabbin ol emridir.ibrahimin ateşine serin ve selamet ol dedi ve oldu o ol derse olur.ve rab bazı kullarına ol modu ile ol emride vermiştir akıllı telefon ile siz ol modunda ol diyorsunuz.ve şimdi rabbin ol emri sıfatına yakın bir hal ile bu oluyorsa buna kimse mucize ve keramet demez ama siz bu haliniz ile 1000 yıl geriye gidip bunu yapsanız evliya olursunuz zaman ve mekan rab için ne fark eder ki onun için bir gün 1000 yıldır.izafiyet teorisi ilede bu ispatolundu.zamanın çabuk geçmesi içimizdeki seçilmişlerden kaynaklıdır.diğer anlamı ise inanç kültür ve medeniyetten kopuk kayıp nesil ile kültür emperyalizminin dünya günlerinde kutlamalar ile doğum günü kutlamaları ile reklam camiasında her obezite kapılarına rağbette dünya melun sofrasına ki besmelesi ve hamdi yoktur ki bu sofralar iblisin ve zürriyetinin ve hizbinin israfi sofralarda şeytanın kardeşleri ile düzine düzine yerlerini almıştır her köşede.rab bir saatliğine şeytana iktidarı verdi verdi ki bunların tüm marifetleri ortaya çıksın (ayette) "onlar tuzak kuruyorlar bizde tuzak kurmaktayız" ve şeytan hem gaybı hemde kendisine verilmiş belirli vaktin ne olduğunu bilmediği için bu hile ve tuzağa düşmüş durumdadır.12 imamların karşısında şeytanın 10 adamı vardır illuminatide ki ilim hırsızlığı gökten değil 12 imamlardan oldu levioğullarından olan musa ve harun nasıl ki kahinliği ve başkahinliği aldı ise 12 imamlarda imamet ve velayette 124 bin peygamberin ve 100 bin evliyanın hem varisi hemde vasisidir.ömer faruk ise ali faruk-u azamdır ebu bekir sıddık ise ali sıddk-ı ekberdir osman zinnureyn ise ali zinnureyn-i zulkarneyndir ve mehdi ümmetin en hayırlısı ise ali emirel müminindir hiçbir ayette dört kitapta ...ey iman edenler densinde ali o iman edenlerin emirel-müminini olmasın işte bu sırra vakıf olan imam-ı rabbani ona HAZRET-İ EMİR demiştir.çünki isa diyecek:"imamlık ve kaamet size verildi ey mehdi sen kıldır namazı." ve rabbani dedi:"baktım isanın bir ayağı alinin bir ayağı mehdinin başı üstündedir." üstün olan yoldur ve yolda yürüyen ayaktır ali ile burda sıratelmüstakimdir kıldan ince kılıçdan keskin olan sırat (sırlar) köprüsüdür.12 havariden birisi hain oldu ise onun yerine de kim geçer KAİM kaim burda farklıdır.rabbin emri ile 12 havariden biri eksildi ise yerine biri geçer oda KAİMDİR.yada isa 12 havariden vazgeçti yerine 12 imamı seçti ve böylece Allah yolunda isanın yardımcıları 12 imamlar oldu.isa ile ahmet meryem ile fatıma sırrı burda faş oldu kutsal kasede meryemoğlu ile fatımaoğlu asl-ı neslinde hasanülaskeri ile nergizin izdivacında tamam oldu ve bu imamet ile ve birde velayette hatemden bektaş-ı muhammed ile velayet tastamam oldu işte biz buna BEKTAŞİ SIRRI diyoruz ki şia imametten velayete geçemedi.nasranilerde mesihiyetten mehdeviyete geçememiştir vesselam (HAZRET-İ PİR GERÇEK VELİ HATMÜL-DERVİŞULLAH-I ABDULLAİLAHEALLALLAH)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kitab-ı kaimmanuel #ahirzamanologAAyazarefendi: "MÜMİN CANLAR MÜNKİR SOLCULAR VE MÜNAFIK SAĞCILAR_?_" (GERÇEK MÜRŞİDİN MÜNKİR VE MÜNAFIK DÜŞMANLARI OLUR MUTLAKA_?_) ...SELAM HUU ALEYKÜM DARÜSSELAMA KADAR VESSELAM: ...izzeddin hocaya göre bir benzetme ile başlamıştık biz bu mevzuya ki örnek şudur.izzoya Fetullah Gülen dost doğu perinçeğe göre izzo düşman idi.Fetullah Gülen münafık ve fasık idi bunu kamer genç feraseti ile izzo anlamalı idi eğer aynı anda hem Fetullah Gülen hemde doğu perinçek izzoya düşman olsa idi o zaman biz izzonun hak ve mutlak gerçek bir mürşid-i kamil olduğuna inanmış olacaktık.alevi bektaşi kızılbaş antolojisinin ulu ozanları hep bu ferasete sahip idi ve "münkir ve münafık" vurgusunu yapardı.hz.resul (saav) imam aliye dedi:"ya ali sen olmasa idin mümin kim münafık kim hiç bilinmeyecekti?" şeytan Allah ile aldatır hatta resul ilede aldatır ama emirelmüminin ile aldatma şansı yoktur bu şeytan için ademe secde muaviye için aliye biat etmek demektir.imam-ı rabbani hac suresi 52ye dayanarak taberi kaynaklı şeytan ayetleri meselesini mektubatında işlemiştir.ne hikmet ki turan dursun bunu gözden kaçırmıştır taberi kaynaklı demiş ama imam-ı rabbani kaynaklı almamıştır iktibasda ebu bekir sifil buraya girmiştir selman rüştide belki mektubat-ı rabbaniden farketti bu kısmı ki hoş olmayan işler oldu.imam-ı rabbani bu kısma resulullahı rüyasında görenler ile alakalı idi ve şeytan rüyada resulullah kılığına giremez meselesinden bahis ile açılmıştır.imam-ı rabbani buna şerh koymuştur ve hac 52 buna izin veriyor demiştir adeta.resulullah münkir ve münafığı bilmez idi tevbe 73 de münkir ve münafığa cihat aç denmiştir ama cibril-i emin ile bu olmuştur ki bir mecliste 35 münafık deşifre oldu mescid-i dırarda da öyle oldu yine tevbe 107 ve 108 ile resulullah uyarıldı ilk günde takva üzerine kurulmuş mescid-i kubada namaz kılması emredilmiş daha sonra o mescid-i dırar (zırar:zarar mescidi.y.n.öztürk) peygamber-i ekber şeytanı bile islama davet ettiği için rahmelşems bir peygamberdir alemlere rahmet için gelmiştir rabbin rahmeti gazabını onun ile geçmiştir ki yahudi ve hıristiyanlar bile bu işe şaşmış ama yinede kötülükten geri durmamış zeynep adlı bir yahudi onu zehirlemeye bile kalkmıştır.cafer-i sadık münkir ve münafığı biliyordu ve şiası ondan izin istedi öldürelim dedi bu münkir ve münafıkları ki cafer-i sadık buna izin vermedi ve dedi:"ne zaman benim zamanım nede imam-ı zamanlık benim imamlığımdır Allah ölüden diriyi diriden ölüyü çıkartmaktadır.ölü münkir ve münafıkdir diri de o münkir ve münafıkdan gelen mümin kardeşlerimizdir taki ahir-i ahirzamanda bunların sonu gelir Kaimmehdimiz zuhur eder ümmetin müminleri münkir ve münafıkları bir bir ortaya çıkar ve ona göre bir melhame-i kübranın yolu açılır ve o zaman Kaimmehdimiz onlar ile 7 yıl ortadoğuda savaşır kudüse kadar hiçbir ordu onun önünü kesemez ve o bütün mukaddes yerleri fetheder mukaddes emanetlere sahip olur yeryüzünün varisi olan salihlere (313lere) imam olur ..." ve işte aslında Alevi-mehdeviler sünni-süfyanilere karşı bu gerçeklerden ötürü buğz ile tevella ve teberra ile takiyyededirler.aşık ibreti derki: "mehdi zuhur ettiği an ortaya çıkar güruh-u şeytan" hak ve hakikat zahiren zuhur etmedikçe hak ile batıl birbirinden ayrılamaz Kaimmehdi (as) hak kürsüden konuşmadıkça batıl ve bidat ehli asla susmaz ve susturulamaz.şeytan deccal süfyan koalisyonu asla yenilgiye uğramaz.Alevi cemlerinde dede derki:"münkir münafık olan girmesin bu ceme?" cemevleri ümmet için bir kurtuluş gemisidir şii olsun sünni olsun her mezhep ehli orda kurtuluşu bulacaktır.en son SAHİB-İ ZAMAN ÇERAĞI UYANMAKTADIR.8.dönem han ateşden sonra ki bu han ateş ODMAN BABAdır ondan hilafeten demir babada son bulur ki Mehdi sahib-i zamana iş kalmıştır diye demir baba özellikle vurgulamıştır 1650de emrihakvaki olmuştur ve bunu imam-ı rabbanide tasdiken 1624de ...hicri 1000den sonra ahirzamandır? diyerek ve pirsultanda dabbetülarz makamından ...bozuldu yolccular yollarda kaldı ayin erkan gitti dillerde kaldı bendelerim zayıf hallerde kaldı beklerim yolalrın gel (mehdi) efendim gel? demiştir.ve şunuda demiştir: mahluk deccal oldu insan haşarı hiç yoktur bilen şimdi hayırı şerri? ve yine ...ne kız ayal hiçap saklar ne gelinler usul bekler ne kocalar özün yoklar ne yiğitte marifet vardır demiştir.köroğluda ...tüfek icad oldu mertlik bozuldu? demiştir.atatürk ve humeyniye baktığımız zaman her ikisininde münkir ve münafık cepheden siyasi düşmanları olmuştur.buda onların doğru yolda olduklarını göstermektedir.Mehdi için atatürkte humeynide zemin hazırlayıcı olmuş ve ortadoğu kurtuluş savaşı için bir kolaylık sağlanmıştır.dünya müslümanlar ile müslümanlar şiiler ile şiiler aleviler ile bektaşiler ile alevi bektaşiler Kaimmehdi ile ve Mehdi de Allah ile imtihandadır şu ahir-i ahirzamandaki 1400de başlamıştır.yeryüzü rahmanistan ortadoğu şiistan anadolu alevistan ve istanbul mehdiyye olacaktır diye yazılmıştır.AKİT KOMUTANI olan Mehdi etrafında kimler toplanacak hep birlikte göreceğiz dört halifenin şu 21.yüzyılı ancak 15 yılda anlaması gibi Kaim 15 yılda her işi anlamıştır yakın tarih olarak Mehdi alevi şii sünni olsun farketmez bütün mazlumların hesabını görecektir.kuran ve ehlibeyt devleti ile nizam-ı hakikat ve divan-ı mazluman hükümetini kuracaktır.rüveybida susar o gelince iki yüzlü çatal dilli çift yürekli dessassiyasetçi hatippolitik tüm islam liderleri susacaktır.siyonist ve evanjelistler susacaktır.hakkında delil indirilmemiş sözde ilahlara ve feriştahlara ve onlara tapanlara lanetler okunacaktır Kaimmehdi kürsüsünden.ve kaim şöyle der:"rabbim seni tenzih ederim sana hamdederim seni yüceltirim senden başka ilah yoktur."resulullah bir çizgi çizdi etrafında iki çizgi çizdi ve dedi: ortasındaki çizgi bizim yolumuzdur.sratelmüstakim ortayoldur sağdan soldan önden arkadan saldıran şeytanlar vardır sağcı solcu ilerici gerici fitnesi ile dünyamıza masivayı karıştırmışlardır.her asrın imamı olmuştur biz o imam ile hareket etmişizdir.ve o hak imama muhalefet eden süfyani imamlarda olmuştur ve onlar bize düşman olmuştur.hicri binden sonra ahirzmandır ve o ahirzamana denk gelen zaman yavuz ile kanuni dönemidir son dönemdir ama onlar ile başlamıştır süfyani dönem ki Allah maide 54de göre İslam elbisesini araplardan çıkartıp türkmenlere giydirirken yavuz türklerden çıkartıp yine araplara giydirmek istemiş ve yanılmıştır işte bu ahirzaman alameti ki herşeyin tersine döndüğünün alametidir.1.osmanlı mehdevidir ve 1299da başlar 2.bayezit-i veli ile son bulur.zaten iş istanbulun fethine kadardı.ondan sonra mehdiye kaldı.2.osmanlı süfyanidir yavuz sultan selim ile başlamış vahideddin ile son bulmuştur ki süfyaniyet şamda muaviye ile başlamış vahideddin ile yine şamda sona ermiştir ...fitne çıktığı yere geri döner (din bumerangdır) der RESULALLAH (SAAV) ZİKR-İ HAKİKATİMİZDİR: ==================== KABENİN RABBİNE ANDOLSUN Kİ BİZ EHL-İ BEYT KAZANMIŞTIR EN GÜZEL İBADET SABIR SÜKUT VE KURTULUŞU BEKLEMEKTİR VESSELAM

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kitab-ı kaimmanuel
"ALEVİ KÖKENLİ ATEİSTLER HAKKINDA BAZI İTİRAFLARDA BULUNACAĞIM_?_"
(MEHDİ ÖNCESİ ŞU AHİR-İ AHİRZAMANDA CANLAR NEDEN CİNLEŞME SENDROMUNA GİRDİ_?_)
...şah ismail:"müminin imanı kafirin küfrüyem?" dedi pir sultan:"küfriçinde iman vardır seçebilirsen gel beri?" dedi.hallac-ı mansur:"aslolan iman ise yaşasın imansızlık?" dedi.şeyh bedreddin:"cennet ve cehennem yok bu dünyada deccal ve mehdi uydurmadır?" dedi.ve ve ebu süfyan:"ey osman hilafet biz ümeyyeoğullarına geçti sakın bu yetkiyi kimseye verme artık bir top gibi paslaşın bu hilafeti ki bütün kutsallarım (lat uzza menat ve hübel) adına andolsun ki cennet ve cehennem yoktur (HAŞA) muhammed ile ali yalancıdır?" dedi.yezit-i lain:"...şarap ahmedin dininde haram ise bende isanın dinine göre içerim?"dedi.yaşar nuri öztürk:"...bunların (irticai gerici yobazların) dinden kasdettikleri bu ise yaşasın dinsizlik?" dedi.ve turan dursun, ilhan arsel, korhan kaya, erdoğan aydın, aziz nesin, fatih altaylı ve hulki cevizoğlu gibi şahsiyetlerde Alevilerin kafalarını karışdırmıştır.laik ve demokratik rejimlerinde bu süreçte zararı çok olmuştur 1648'de başlayan Vestfalya barışı düzeni anayasası propagandası gibi ideolojilerde Alevilerin kafasını çok ama çok karışdırmıştır.yavuz süfyan-ı zalimin başlattığı süfyani süreç bile 400 senede Alevileri asimile edemezken 1950'den sonra başlayan "ateist misyonerlik" hareketi ki bunlar sol fraksiyonların hepsidir 67 fraksiyondur Alevi inancını kültürünü ve kutsal davasını ve medeniyetini asimile etmiştir.diyanet sünni vatandaşı her hıristiyan misyonere karşı paratoner olurken Alevilere musallat olmuş ateist misyonerlere karşı hiçbir mücadaleye girmemiştir.bu yüzden Alevi ÜNVERSİTE GENÇLİĞİ denize düşen yılana sarılır gibi sol ateist misyonerlerin eline düşmüştür.Alevi ateist o kadar olağanüstü özgüvene ve cesarete sahiptirki her nerden geliyorsa işte ne tanrı tanır ne din tanır ne mantık tanır ne ruh ne kutsal tanır olur müthiş bir sendroma mahkum ve LABİRENT VESVESE nin kodeslerine hapsolur.Cinler tanrıya kafa tutmuştur canların cinleşmesi sendromu budur.Cinler o kadar ukala-i ahmak ki cin suresinde geçer derki:"biz Allahı aciz bırakacağımız zannettik şimdi kaçmak ile kurtulamıyacağımızıda anlamış bulunmaktayız biz fırka fırka olmuşuz?" işte bu cin sendromu ateist ve agnostik alanda ve eksende alevilerin ateistlerine sirayet etmiştir.öyle bir alem ki o gönüller enelhak dan çıkmış ise enelbatıl olmuş bütün cinlere bir kervansaray olmuştur.Alevi imanlı ise cesur iken atesit olduğu zaman cesareti yok olur ama sünni kökenli ateistlerde bir cesaret peyda olmaktadır.işte turan dursun ve aziz nesin ki ceddialası alim kişilerdir.Alevi kökenli Alevi kızdımı her kutsala saldırır cinler gibi.ve tanımaz.şii ve sünni kökenli ateiste nazaran Alevi kökenli ateist fikriyatta hepsinden daha cesurdur ama sahaya inmede korkaktır.birisi derki:"tanrıyı öldürmek lazım tanrı ile savaşmak lazım herşeyin ana sebebi odur" diyebilmektedir.ve kimisi eline kutsal bir kitabı alır yere atar ve ona hakaret eder işte bu kadar cesurdur peygamberlere öyle hakaret dili kullanır ki ancak bir yezit ve mervan dili ile ölçülebilir bir nemrut ve firavun ölçüsündedir dedik ya ya enelhak ya enelbatıl olur.imanda tanrı herşeydir alevi dindar için ama imansızlaştığı zaman tanrı hiçbirşey olur ve imanda metafiziksel ise imansızlıkta fizikselden çıkmaz metafizi reddeder materyalist olur ukala-i ahmakça ki kraldan çok kralçı olurlar her ateist olmuş alevi her anarşist ve nihilist ideolojide de bulunur mesela bir satanist bile olma potansiyeline sahiptir.ateist alevi terkedilmiş bir tapınak gibidir ki in cin top oynar mecrasında.ve daha dehşetli bir savunucudur her hak davada öncü olduğu gibi tersine döner ve batıl davalarında birden öncüsü olur ...islam öncesi alim olan islam sonrasıda alim olur? hadisi mucibince işler.Mehdi hiç gelmiyecektir dendiği zaman Mehdi gelir? hadisine göre Alevi ATEİSTTE de artık ...Mehdi hiç gelmiyecek? deme moduna girmiştir.hitler almanyasında kamplarda helak olan yahudi siyonistler nasılki umudunu kaybettikten sonra: ...ben artık Yehovaya inanmıyorum Mesihinde hiç geleceği yoktur? demesi gibi Alevi ateistte derki:BEN ALLAHA İNANMIYORUM MEHDİNİNDE HİÇ GELECEĞİ YOKTUR demeye başlamıştır.Mehdinin çıkış alametlerinden biriside alenen Allahın inkar edilmesidir ki? işte ateizm derneğide kadıköyde kurulmuş 112 alametten birisi olmuştur ki ortadoğuda böyle bir dernek hala kurulabilmiş değildir çünki ateistderin lideri böyle söyledi cevizkabuğunda.. Aydınlıkçılar kaynak yayınları üzerinden propaganda çalışmalarını 2000'ne kadar yaptı ve sonra zaten 2000e doğru dergiSİde misyonunu tamamladı.ABD (abduşşeytanulekber) 1998'de partamentoda karar aldı ve dedi:"21.yüzyıl seküler değil dindar bir yüzyıl olucak?" VE buna göre din ve demokrasi vakfı SOROS tarafından kuruldu durum bundan ibaret ilk çeyrek asırda nerde ise ama çeyrek asırdan çıkılmadan Mehdi zuhur edecektir bunun müjdesini veriyoruz yani 2024'den önce yada bu yılda Mehdi zuhur etmiş olacaktır ki imam-ı rabbani ilk çeyrekte zuhur edecek demiştir kendisinden 400 sene sonraki o 1624'de vefat etti Mehdi tam 400 yıl sonra 2024'de zuhur etmiş olur çünki ümmetin ömrü 1500 seneyi geçmiyecektir işte NASA ve birçok bilim adamıda bunu doğrular gibi kıyamet senaryosu kapsamında evanjelistler de dahil olmak şartı ile 2035 ... 2041 ve 2051 tarihleri verilmiştir.ahirzamanın ümminebisi yine doğru söylemiş oluyorki hem ŞAM MERKEZLİ melhame-i kübra haberi hemde ümmetin 1500 yıllık ömrü ki bu ömür aslında Mehdi ile son bulacak ve Mehdi ile alakalı 112 alametin hepsi çıkmış durumdadır en çarpıcı olanını söyliyim gerisini siz anlayın:"Mehdinin çıkış alametlerinden biriside masum çocuk ve kadınların öldürülmesidir?" amenna ve saddakna ya resulallah (saav) gerek şii gerekse sünni Mehdevi kardeşlerimize şu iki şeyi birkez daha hatırlatmak isterim bir: cemevleri kurtuluş gemisidir mehdi nezdindeki mehdi cemevinde zuhur edecek bir cuma akşamı ki bizzat kendisi bakiyetullah olarak "enel-ehl-i beyt-i sefine-i naciyye-i ümmet-i resulallahtır" bu tarifi bu tasnifi bu şerh-i tefsiri ve tevilide herkes yapamaz haberiniz olsun.iki her şii bektaşi ve her sünnide zorunlu şartlada olmak kaydı ile nakşibendi olmak zorundadır 13.tarikat galibiyyecilerde haydarbaşçılarda buna dahildir.DUA:RABBİM İÇİMİZDEKİ BEYİNSİZ NASİPSİZ KORKAKLARI ISLAH ET VE ONLARA BASİRET FERASET VE CESARET NASİP ET MÜMİN KARDEŞLERİNE İNCİSEDE İNCİNMESİNLER AMA İNATÇI ZALİM VE ZORBA MÜNKİR VE MÜNAFIKLARA KARŞI HAKSIZLIK KARŞISINDA ASLA BOYUNDA EĞMESİNLER YOKSA İZZET VE ŞEREFLERİNİ KAYBEDERLER BİN KEZ MAZLUM OLSALARDA BİR KEZ ZALİM OLMASINLAR LANET ZALİMEDİR ZALİM HİDAYET BULMAZ ZALİMLER AHDE EREMEZ ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM DENİLECEKTİR ... hamdolsun bir yazımız daha burda bitmiş oldu Hak Muhammed Ali yar ve yardımcımız Hızır yoldaşımız İlyas haldaşımız Mehdi sırdaşımız ve Mesih arkadaşımız olsun.elimize dilimize belimize sahip nefsimize hakim olmak az yemek az uyumak az konuşmak ve az gülmek nasip olsun DOST ALLAH EYVALLAH HUU

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Allah kuran-ı mecidde derki:"Allahın fazlı ve keremi olmasa idi havralar kiliseler ve mescidler yıkılır giderdi." ve buna göre isa bir kilise için gelmediği halde Allah o kiliseyi bile koruyor ise elbette Cemevinide korumaktadır zira orası Ümmetin kurtuluş gemisidir Mehdinin zuhur yeridir HAK MUHAMMED ALİ EVİDİR elbette ibadethanedir VESSELAM..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

kitab-ı kaimmanuel
Ahirzamanolog A.A. Yazarefendi:
"TANRI EN YÜCE BİR BİÇİMDE İMANDA TECELLİ ETMİŞTİR."
(HER NE ARARSAN KENDİNDE ARA KUDÜSTE MEKKEDE HACDA DEĞİLDİR.)
...OSHO sır kitabı ile güya nirvanaya çıkmıştır.ama ne hikmet ise bizim ECE IHTIRIMCI'dan hiç dem vurmaz.ece ıhtırımcı ism-i lakabını 57 bin rum erenleri 96 bin horasan pirleri ve 99 bin türkistan alperenleri HÜNKAR HACI BEKTAŞ-I VELİ için söylemişlerdir.osho İÇİNDEDİR metaforu ile enfüsdekine afaktan önce vardığını zannetmiştir.imam-ı rabbani bunu mektubat-ı şerifinde zariyat suresi 21 ile dikkat çekmiştir.Abdulbaki Gölpınarlı Meali
:"
Ve kendi özünüzde de, hala mı görmezsiniz?" Edip Yüksel Meali:"
Kendi içinizde de... Görmez misiniz?" Yaşar Nuri Öztürk Meali
:"
Benliklerimizin içinde de. Hâlâ bakıp görmeyecek misiniz?" bizim yunus ne der:"...bir ben var benim içimde benden içeri benden ziyade." her ne kadar imam-ı rabbani zariyat 21 desede vahdet-i şühudda ...rab ilmi ve rahmeti ile herşeyi kuşatmıştır.görüşüne sahiptir.hallacı mansurun ENEL-HAKkı ile bistaminin SÜBHANİside ona sekr halinde söylenmiş olur.ama şah-ı nakşibend ne der:"hallac-ı mansur ENEL-HAK bistami SÜBHANİ demese idi biz derdik." resulullah (saav) ashab-ı hass ile kabeyi tavaf ederken birden durdu ve sordu:"...söyleyin bakalım siz mi kutsalsınız kabe mi?" ashab:"kabe" der.resulullah:"hayır üstün ve kutsal olan sizsiniz zira bu kabenin temelini adem atmış inşasını ibrahim ile ismail iki eli ile yapmıştır oysa Allah sizi iki eli ile yapmıştır." (ayet:ey iblis iki elim ile yarattığıma secde etmekten seni alıkoyan nedir) ece ıhtırımcı buna istinaden ...her ne arar isen kendinde ara kudüste mekkede hacda değildir. demiştir ve elbette hacı bektaştada değildir.osho isaya gider ve derki:tanrının egemenliği içinizdedir. ve isa şunuda der:"...gökteki gibi yerde de senin dediğin olsun" osho burayı nasıl anlatacak.kuran-ı furkanda derki: sura üflenmedikçe Allah hakim olmaz. yerde önce Allahın dini hakim olur Mehdi ve Mesih ile ama sura ile tevrattaki tabire göre TANRI ISLIK ÇALARAK GELİR.yani sura üflenir ondan sonra tanrı gelir.mehdi mesihe mesihte rahmana zemin hazırlar ve rahman 8 melek ile arşı üzerinde gelir.evvelde ALLAH MUHAMMED ALİ var ise ahirde RAHMAN MESİH VE MEHDİ vardır.VE Allahın rahmeti gazabını geçmiştir nedir? rahman ve rahim olan Allahın rahmeti cebbar ve kahhar olan YEHOVA'nın gazabını geçmiştir.nefsini bilen rabbini bilir nedir? cahil ve zalim nefisini bilen ilim ve rahmet sahibi rabbini bilir olur.zira emanet insandadır ki cumadan korkan MELEKLER yer gök ve dağlar bu emaneti almaktan korktu da cahil ve zalim nefis sahibi insan aldı ve imam ali bunu tasdik etti.kuranda kör sağır ve dilsizden haber verilir kör olan alinin hakikatine kör olan sağır olan alinin hikmetine sağır olan ve dilsiz olan alinin hüccetine disliz olanlardır.ali ebu zerre dedi ...bizi anlayamazsınız sakın rab edinmeyin.resulullah ömere dedi:"YA ÖMER ALLAHI BEN VE ALİDEN BAŞKASI BİLEMEZ BENİ ALLAHDAN VE ALİDEN BAŞKASI BİLEMEZ VE ALİYİDE ALLAH VE RESULÜNDEN BAŞKASI BİLEMEZ." buna göre biz kör sağır ve dilsizlere sen niye kör sağır ve dlsizsin diyemeyiz bu cahillik ve zalimlik olur.şeytan küfret der ve muaviye amr. bin as, yezit ve mervan küfreder.mervan bu işin sırrına vakıf oldu ama ne çare yakamızı şeytana kaptırdık bir kere dedi.bizde olan içimizde olan alidir ali bizim aklımız ve ruhumuzdur.iman ve takvamızdır sabır ve tevekkülümüzdür galip ve muzafferiyetimizdir ali işte afakta ve enfüsde olan budur.ahsen-i takvim ehlibeyttir esfel-i safilin ise beni ümeyyedir.ümmet emevi epmeryalizminden kurtulmadıkça abd ve israilin ingilizlerin emperyalizminden asla kurtulamaz.yahudi ve hıristiyanları dost edinmeyin onlar birbirlerinin dostudur demesine rağmen rabbimiz onlar yahudi ve hıristiyanları dost edinir şii ve alevileri düşman edinir.suud-i süfyanistanın şeyhtanları derki:"...ortadoğuya iran hakim olacağına abd hakim olsun." oysa biz ne deriz:"ortadoğuya benim sakallı takkeli tesbihli yobazım hakim olsunda abdnin cıası israilin mossadı cirit atmasın" abd ve israil ne yaptı ışid ile ...eli tesbihli yobazımın eline keleş verdi makinalı tüfek verdi al şii ve aleviyi öldür dedi.ayette ...onlar izzet ve şerefi kafirlerin yanında arıyorlar obama ve sorosda trumpta ve penssde arıyorlar.oysa izzet ve şeref ALLAHIN RESULÜNÜN VE MÜMİNLERİN YANINDADIR. ve itaattede Allah resulüne ve sizden olan ululemre itaat vardır.ve burda bizden olan rahman mesih mehdi koalisyonunda olandır yoksa şeytan deccal süfyan koalisyonunda olan değildir.fethullah gülen BOP için ne dedi:"...eğer osmanlı olsaydı ortadoğu için aynı projeyi desteklerdi." ben şunu pek anlıyamadım islami terör kavramından pek hoşlanmıyanlar neden fethullahçı terrör demekten haz duyar.fötoya ve fötöye lanet olsun deriz ama islam ile fethullah arasında ne fark vardır.islam dünyamızda Allahın fethi değilmidir.o zaman islami terör demediğimiz gibi fethullahçı terör de dememeliyiz buna daha farklı bir çözüm gerektir.ışid için deaş demesini bilenler esad için esed diyenler hizbullah için hizbuşşeytan diyenler o zaman fethullah demesinde FETHUŞŞEYTAN desin deriz... geçmişte şahkulu içinde şeytankulu demişlerdi bunun gibi bizde fetullahçı terör örgütü değilde fethuşşeytanist terör örgütü diyelim bir zahmet yada bi-zahmet (zahmetsiz) CHP içinde bazı kişiler fetö üzerinden partiye zarar vermek isterler chp hakkında yıllarca söylenen söylendi bizi ilgilendirmiyor biz bugün chpnin alevilik ile ne kadar alakalı ona bakarız.bizim kutsal davamız ile şimdi ne kadar uyumlu biz ona bakarız seyyidina kılıçdaroğlu bir komplo ile chpnin başına getirildi ise hemen o partiden ehlibeyt adına ayrılmalıdır.etrafındaki danışmanları seyyidina kılıçdaroğlunu aldatabilir bu tuzağa gelmemelidir gerekirse bir Alevi partisi kursun ama CHP'de olmasın.ne aleviliğin kutsal davası chp'ye nede islamın hak davası akp'ye kurban edilemez kimki bunu böyle derse gaflet dalalet ve cehaletin içindedir.biz CEM PARTİ ile bütün bu hak davaları cem etmek isteriz NAKŞİ VE BEKTAŞİLİĞİ birleştirmek isteriz... izzeddin hoca buna güç yetirememiştir seyyidina kemal kılıçdaroğluda buna vakıf değildir bu işi biz üzerimize alıyoruz yıl sonundan itibaren biz bu işi üzerimize alıyoruz kim bize iman ediyorsa güven duyuyorsa ALLAH YOLUNDA İLA-İ KELİMETULLAH AŞKINA BU İŞE GİRER VE KENDİSİNİ GÖSTERİR DEMEKKİ BİZ BİRŞEY YAPMAZSAK HİÇKİMSENİN BİRŞEY YAPABİLECEĞİ YOKTUR SINANMIŞTIR SONUCA BAĞLANMIŞTIR VESSELAM...

HAZRET-İ PİR GERÇEK VELİ
HATMÜL-DERVİŞULLAH-I ABDULLAİLAHEİLLALLAH
BA-İ BİSMİLLAH BİSM-İ ŞAH ALLAH ALLAH
ENEL-HAK VE SÜBHANİ LA İLAHE İLLA ALLAH

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kitab-ı kaimmanuel
Ahirzamanolog A.A. Yazarefendi:
"DAVASI HAK OLAN HALKIN CİHADI HAK MÜCAHİDİYİM."
(DAVAMIZ BÜYÜK DÜŞMANIMIZ BÜYÜK SAVAŞIMIZ BÜYÜK ZAFERİMİZDE BÜYÜK OLACAKTIR.)
...hz.ahmedin (as) ibrahim isminde bir oğlu olunca vede ölünce hiç kimse birşey anlamadı öncesinde kasım öldü onuda anlayan olmadı.ama cafer-i sadığın oğlu ismail ölünce herşey o zaman başladı.ismail önce imam tayin edildi sonra ölünce musa-yı kazım imam oldu peki bu bir takiyye miydi gerçek dışı bir hurafe miydi.ve gerçekten aslında ismail ölmedi ve karmatilerin arasına mı karıştı.ve böylece herşey 148de mi başladı.12 imam silsilesi hak mıdır yoksa takiyye-i ekber midir.aslında gerçek mehdi veya kaim ismail mi muhammed mehdi midir.cafer-i sadık neden 70de mehdi gelecekti olmadı 140da gelecekti yine olmadı.bu 140da gelecek olan mehdi kendisi imiydi yoksa ismail miydi.ve bu bir gaybet miydi.gaybet-i suğra imam-ı ismail miydi.ashabusafa risaleleri ile neden kafalar karıştı.karmatiler ile neler oldu.neden olaylar hep o eksende ceryan etti.muhammed hanefiyye olayı zeyd olayı zenc olayı eba müslim olayı imam azam olayı medine olayı ümmü ferve olayı dürrümeknun olayı cifr-i camia olayı müftü-yüsakaleyn olayı ömer habbabiyye olayı cafer-i sadık ile ayrılan iki yol olayı zahir ve batın iki derya olayı aziz imam olayı ...bir cafer daha isterim.hadisi ile beklenen cafer hangi caferdi? heraklitus derki:"...en güzel düzen süprüntü düzenidir." anarşi ve kaos neden oldu ümmet-i muhammedin kafası niye karıştı.cafer-i sadık dört bin öğrenci ile ne yapmak istedi aslında.hak ve hakikat mi gaybete çekildi yoksa imam-ı ismail ve muhammed mehdi mi? imam ali neden ...hak ve hakikat bilinmedikçe hak ile batıl birbirinden ayrılmaz. dedi.bu hak ve hakikat nedir? neden isa yolda gerçekte yaşamda kıyamette benim.dedi.neden bektaşiler ...gerçeğe huu.dedi.ümmet neden 73 fırkaya ayrıldı.islamın haşimi kolu ile emevi kolu üzerinden şirk fitne adaveti neden oluşturuldu.din mezhep tarikat siyaset bulmacası neden çıktı.nedir bu muamma? Allah bu bütün karmaşa ile bize neyi anlatmak istedi.babilde bütün halkların lisanını değiştiren rab bizim için burda ne yapmak istedi.70 nebi 313 resul ile rab kimlere ne anlatmak istedi.100 bin adem ile 129 milyar yıl ile ne tamamlandı kim dedi: 7000 yıl tamamlanmadı.nuh neden 950 yıl yaşadı miladi 950de neden türkler islam olmaya başladı kürtler neden islamdan uzak oldu.ortadoğudaki islam ehli neden 950de maide 54 ile çarpıldı.buna 12 imam ne kadar etki etti 333 yılda.ve neden islam elbisesi 400 yıl araplara 1000 yıl türklere giydirildi.ve her davada hak ve hakikatten ayrılmayan halk kimler idi.her asırda din ve davadan düşen düşkünler var iken Aleviler nasıl her asırda hak ve hakikat davasında oldu.burda danişmentlerin ve nakibüleşrafın etkisi ne ...BENİM EHLİBEYTİMİN ÖNÜNE GEÇMEYİN HELAK OL URUSUNUZ.hadisini neden ümmet anlamak istemedi ulema ve umera anlamasını istemedi.ehlibeytin önüne geçenler hep helak oldu emevi abbasi selçuklu osmanlı ile hala neden ümmet akıl ve imanda kıttır.ali neden ümmet için beddua etti:"...rabbim bu ümmet bana itaat etmedi benim hukukumu tanımadı benden sonra onların başına kureyşyen daha kötü olanlarını musallat et." ve rab bunu emeviler abbasiler ile verdi.BU NEDEN? hz.bektaş neden:"...türk milleti cihana hakim olmak için yaratılmıştır." dedi.ve bu osmanlı ile olduda elinden geri mi alındı neden alındı neden hz.fatih ile hz.akşeyhin vauz-u nasihati dinlenmedi demir babanın dediği gibi:"..hacı bektaşın işlerine ne oldu." 9 padişah gören 120 yıl yaşıyan demir baba neden yol ve erkanda mehdi ve hatmülevliya ve sahibüzzaman olduda işi KAİMe bıraktı.o 1650de vefat ettiğinde vestfalya barış bildirgesi imzalandı isa dedi: herkesin barışdan söz ettiği zamanda yıkım gelecek.ve ispanyada bu yüzden 1666da deccalin ruhu zuhur ettide amerikada din-i masoniyette sürecini başlattı vahiyyuhannadaki:"...rab bir saatliğine iktidarı şeytana verecektir." günü anısına şeytanın anıtı dikildi.666da şam şeytanı muaviye 1000 sene sonra o ruh ispanyada 1666da deccal oldu deccal ibn-i süfyandır endülüs emevilerinden türedi.bir yahudi ile emevi çiftleşmesinden doğdu.şeytan deccal süfyan koalisyonu o zaman peyda oldu şeytan üçkeni karşısında rahman üçkeni ile RAHMAN MESİH MEHDİ KOALİSYONU 1400de zuhur etti iran devrimi ile daha öncesinde 1924de hilafet-i süfyaniyet yıkıldı şamda doğan hilafet-i süfyaniyet yine şamda son padişah vahidettin ile son buldu o nebi dedi:"...fitne çıktığı yere geri döner." 19 mucizesi yanında 24 kerameti vardır.1124de hasan-ı sabbah öldü.1524de şah ismail öldü.1624de imam-ı rabbani öldü.1924de hilafet-i süfyaniyet öldü.her asrın ilk çeyreğinde süfyan ölür mehdi doğar dikkat bu 2024de kim ölecekte mehdi gelecek kim ölürse o süfyandır yada başsüfyana zemin hazırlayan kişidir.ümmetin başında hiç halife yok iken Mehdi zuhur eder der o nebi-yi ahirzaman ki 1924de ümmet hilafetsiz kaldı ve artık kim kimin için ümmetin halifesi dünya lideri şah-ı cihan derse şirke girer vesvese yapmış olur şeytana kul nefse köle olur süfyan olur oysa şerif ve seyyid olanlara bu musallat olamaz resulullahın duası vardır:"rabbim ali ile fatımayı ve onların neslini şeytandan sana sığındırıyorum." hz.hanede meryem için buna benzer bir dua etmişti.ve zaten ayette her kirden ve günahtan arındırılacağı rabden taahhüt edildi ismet nebinin ismetullah ehlibeytini sevmek farz oldu ki bu farz 23 yıllık risaletin hakkı için istendi kim ki ehlibeyet buğzetti ehl-i cehennem oldu bırakın buğzu zulmetti emevi o zulmeden emeviye hazret çekti birileri vah vah vah mülk 10 onlar için indi akıllarını işletse kulakları işitseydi ateşin içinde olmazlardı ve derlerki:"nerde o bizim dünyada iken hor ve hakir gördüklerimiz biz bu cehennemdeyiz onlar nerde." ahh azrail ki kanadında alinin ism-i şerifi var kim aliye küfretti ise ölümlerden ölüm beğensin ki o melunların yüzüne ve sırtına vura vura alır canını kuyruk sokumlarından... biz ehlibeytin davasına bakan yargıç Allah hakim Resulallah savcı İMAM ALİ ve avukatı kim? kaim-i ehl-i beyti kıyamet-i ümmet-i muhammeddir... ümmetin 72 fırka-i dallesine Allahın celatıdır o kaim ki CELLATULLAH ben CELLATULLAHIM der.8 ay elinden kılıcı düşmez 500 beşyüz başlar alır ehlibeyt düşmanlarından.o kaim o cellatullah azrail ile beraber çalışır haydar-ı kerrar gibi kaim vurur kelleyi azrail alır canı kaim vurur kelleyi azrail alır canı böyle bir şeyi ne melek ne cin gördü böyle bir hesabı ne amr bin as nede hacca-cı zalim yaptı ne nemrut ne firavun düşündü böyle bir infazı ki mazlumların zalimlerden (kaim ile) hesap soracakları gün zalimlerin zulmettiği günden daha zor ve çetin olacaktır...der ali.. alevi bektaşi kızılbaş devrimciler eskiden bu hesabı bilirdi ümmetin 72 fırka-i dallesini hoş görmekti en büyük takiyyeleri ki KAİM-İ EHL-İ BEYT KIYAMET-İ ÜMMET-İ MUHAMMED gelene dek.yahudilerde mesih gelene kadar sabretse idi işler farklı olacaktı.resul dedi:hicri 800den sonra 1000de 1 salih kimse bulunur.yani camide 1000 kişi olur 1 tane mümin olmaz dönemidir.bu nedir imam dua eder cemaat amin der ama Allah kabul etmez çünki o imam benim EHLİBEYTİMDEN değildir.ne mutlu o alevilere ki ayin-i cemde postta dedeler var o dedeler evlad-ı resuldür evlad-ı kerbeladır peki süfyanilerin camilerinde kaç seyyid var kaç imam var seyyid olan ve cuma imamları seyyidlere ait iken selçukluda osmanlıda şimdi oda yok iranda bile hala var iken süfyanilerde seyyid imam fakih müftü hiç yok.bu ümmet kimden şefaat bulacak nasıl himmet-i gayretullaha kavuşacak o zaman işte durum bundan ibaret aklı olan işletsin kulağı olan işitsin der meryemoğlu isa ve mülk suresi 10 işte benden bu kadar ben yazarım yazarefendiyim ve dünyada bir ilkim AHİRZAMANOLOĞUM...

HAZRET-İ PİR GERÇEK VELİ:
BA-İ BİSMİLLAH BİSM-İ ŞAH ALLAH ALLAH
ENEL-HAKK VE SÜBHANİ LA İLAHE İLLA ALLAH
HATMÜL-DERVİŞULLAH-I ABDULLAİLAHEİLLALLAH

SEYYİDİNA ALİ HAMANEYE SELAM BİN SELAM
SEYYİDİNA ALİ SİSTANİYE SELAM BİN SELAM
SEYYİDİNA HASAN NASIRALLAHA SELAM BİN SELAM
SEYYİDİNA KEMAL KILIÇDAROĞLUNA SELAM BİN SELAM
...ONLARIN BÜTÜN DOSLARINA SELAM YÜZBİN SELAM
...ONLARIN (SÜFYANİ & SİYONİST) DÜŞMANLARINA LANET BEDDUA VE ZİKR-İ KAHRİYELER OLSUN.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

#Aleviyim ...Aliyi sevmek ve Muaviyeye sövmektir Alevilik ve Dersim için özürdilemek değil sadece Yavuzun Alevi katliamındanda özürdilemektir.Sen kılıçdaroğluna atılan yumruk bana atılmıştır da diyebiliyor musun Süleyman.DEDE ZAKİR LİSESİ İSTİYORUZ #ALEVİDİNDARLAR

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.