İçeriğe atla

Fotoğraf

En iyi Lazer Epilasyon Merkezleri, Öneri ve Tavsiyeler

En iyi Lazer Epilasyon Merkez Lazer Epilasyon Tavsiyeleri Lazer Epilasyon Nerede Yapılı

Bu başlığa 3 cevap verilmiş

#1 Freyja

Freyja

Süper Üye

• ™ Admin
  • 13.171 İleti

Gönderi Tarihi: 26 Ekim 2013 - 14:09

En iyi lazer epilasyon merkezi neresidir, lazer epilasyon için kimi önerirsiniz?

Ya da tam tersi nereden ve kimden uzak durmalıyız?

Önerilerinizi ve tecrübelerinizi bekliyoruz

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta, sende 1 yumurta olur. Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur. (Konfüçyus)

Gönderilen Fotoğraf Gönderilen Fotoğraf Gönderilen Fotoğraf Gönderilen Fotoğraf Gönderilen Fotoğraf

#2 irinçköl

irinçköl

Kıdemli Üye

• Φ Üyeler
  • PipPipPipPip
  • 1.241 İleti

Gönderi Tarihi: 26 Ekim 2013 - 14:51

Bu konuda bilgi aldığım uzmanlar, eğer lazer epilasyon yapılacaksa mutlaka ve mutlaka bu işin eğitimini almış kişilerin bulunduğu sağlık kuruluşlarına gidilmesini öneriyorlar. Ayrıca lazer epilasyon  yaptıracak kişinin, hormon gelişimini tamamlamış olması gerekiyormuş. Aslında ben çok sıcak bakmıyorum . Çünkü bundan 10-15 sene sonra insanlar üzerinde nasıl sonuçlar çıkabileceği çok net değil. Ayrıca yaptıracak olanlara özellikle belirtmekte fayda  var lenf bezlerine çok yakın olduğu için koltuk altları pek tavsiye edilmiyor. Ama bunları pek önemseyen yok gibi. Yine de uyarmak gerekli diye düşünüyorum.

Bütün bilimlerin özü “ben kimim" ilmini bilmektir…

Mevlana - Mesnevi II.

#3 glferay

glferay

Yeni Üye

• Yasaklanmış
  • Pip
  • 6 İleti

Gönderi Tarihi: 27 Kasım 2014 - 13:28

lazer epilasyon yaptırmak zarar mı ? 

#4 suseverr

suseverr

Yeni Üye

• Yasaklanmış
  • Pip
  • 1 İleti

Gönderi Tarihi: 28 Haziran 2016 - 11:02

eğer kaliteli bir yere giderseniz hiçbir zararı yoktur arkadaşlar. Bakırköy civarında Slim Lİfe var ben gittim ve çok memnun kaldım hem fiyat çok uygun hemde kesin çözüme kavuşturuyorlar. slimlife.com.tr sitesindende inceleyebilirsiniz.

Cevap ekle