İçeriğe atla

Fotoğraf

En İyi Kardiyoloji Servisi, En iyi Kardiyolog Önerileri

En İyi Kardiyoloji Servisi En iyi Kardiyolog Kardiyovasküler Cerrahi Kalp ve Damar Hastalıkları

Bu başlığa 2 cevap verilmiş

#1 Freyja

Freyja

Süper Üye

• ™ Admin
  • 13.141 İleti

Gönderi Tarihi: 25 Ekim 2013 - 08:21

İşimiz düşmesin ama düşecek olursa da bilgimiz olsun.

Hangi hastanenin kardiyoloji servisini önerirsiniz ve en iyi kardiyologlar kimlerdir?

Ya da tam tersi nereden ve kimden uzak durmalıyız?

Önerilerinizi ve tecrübelerinizi bekliyoruz.

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta, sende 1 yumurta olur. Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur. (Konfüçyus)

Gönderilen Fotoğraf Gönderilen Fotoğraf Gönderilen Fotoğraf Gönderilen Fotoğraf Gönderilen Fotoğraf

#2 gloria

gloria

Süper Üye

• Φ Süper Üye
  • 10.591 İleti

Gönderi Tarihi: 25 Ekim 2013 - 09:14

Babam 4,5 yıl önce bir by-pass ameliyatı oldu. O zaman epey araştırmıştık, İstanbul'da Memorial Hastanesinin özellikle kardiyoloji alanındaki en iyi hastanelerden birisi olduğunu öğrenmiştik. Prof. Dr. Bingür Sönmez'in tabi bunda katkısı büyük... 2001 yılından bu yana Memorial Hastanesi'nin bölüm başkanlığını üstlenen Bingür Sönmez, Türkiye'deki kalp cerrahları arasında "en iyi" olarak bilinir.

Bingür Hoca'nın ne kadar doğrudur bilmem ama yılda 700 ameliyat yaptığı söyleniyor. Sabahın köründe başlar gerçekten de ameliyat yapmaya ve gece saat 2:00'de işi bittiğinde tek tek hastalerını ziyaret eder, bu konuda çok ciddiyim, gerçekten de işi bitince evine gitmek yerine hastalarını tek tek ziyaret etmeyi tercih ediyor. Yorulmuyor hiç sanırım, inanılmaz mütevazi ve tatlı bir insan. Babam çok sever kendisini... Zaten önce doktoruna güvenmişti ve eli de son derece hafif (ki bu gerçekten önemli bir şey bence) ameliyattan sonra babamın çok az ağrısı sızısı olmuştu. Sorunsuz sıkıntısız bir nekahat dönemi geçirmişti.

Tamam kabul; küçükken mıknatıs yutmuş olabilirim, peki ama bütün salaklar da demir mi yuttu ?

twitter_04.png

#3 rumuzin

rumuzin

Yeni Üye

• Yasaklanmış
  • Pip
  • 2 İleti

Gönderi Tarihi: 13 Temmuz 2015 - 15:38

kardiyoloji tam olarak nedir ?

Cevap ekle