İçeriğe atla

Fotoğraf

En iyi saç ekim merkezi neresidir?

Saçsızlık sorunu Saç ekimi

Bu başlığa 53 cevap verilmiş

#51 cemiltoksoz

cemiltoksoz

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 2 İleti

Gönderi Tarihi: 04 Mart 2017 - 18:34

Kız arkadaşım olunca ben de dökülmeyi sorun etmeye başladım. Aslında kız arkadaşımın bir şikâyeti yoktu saçlarımla ilgili. Yani bana hiçbir zaman saçların kötü ektirme yap gibi şeyler söylemedi. Ama ben kendi kendime rahatsızlık duyuyordum açıkçası. Ayrıca yaşadığım bir olaydan dolayı da görüntümü sorgular hale gelmiştim.

Şu an 33 yaşındayım ve iş yerine gelen genç bir müşteri bana yaşlıymışım gibi bir hareket yapmıştı şimdi tam detayı vermek istemiyorum. Her neyse bunun ve kendimi içinde bulunduğum yaştan daha yaşlı göstermemek, iyi izlenim vermek gibi isteklerle bir klinik arayışına girdim. İsveç estetik saç ekimi merkezi ile karşılaştım. Memnunum tavsiye ederim.

#52 Misafir_saçlıadam_*

Misafir_saçlıadam_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 08 Mart 2017 - 00:20

Selam arkadaşlar saç ektirmek isteyenlere bilgi amaçlı yazıyorum babam Gülten Ünveren hanıma ekim yaptırdı ben buldum Gülten hanımı instagramda hakkında çok olumlu yazılar okudum bizde çok memnun kaldık 4500 grafts saç ekildi babama biz sonuçtan çok mutlu olduk sizde mutlu olmak istersenz diye tecrübemizi paylaşmak istedim fotoğrafımız aşağıda mevcuttur bakabilrsiniz

ZZVqXk.jpg

#53 ebrum35

ebrum35

Yeni Üye

• Φ Yeni Üyeler
  • Pip
  • 1 İleti

Gönderi Tarihi: 13 Mart 2017 - 09:51

Saç ekiminde en etkili yöntemin FUE olduğunu duydum bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar?

#54 Misafir_saclıadam_*

Misafir_saclıadam_*
  • Misafirler

Gönderi Tarihi: 14 Mart 2017 - 08:50

merhaba ben geçen sene Gülten Ünveren hanıma ektirdim saçlarımı iyiki de ekimimi yaptırmışım saçlarıma tekrar kavuştum çok mutluyum istediğim gibi şekil verebiliyorum saçlarıma Gülten hanıma minnettarım kellik problemimi kökünden çözdüğü için
wub.pngrolleyes.gif

Cevap ekle