Zıplanacak içerik
Smyrna

En iyi saç ekim merkezi neresidir?

Önerilen İletiler

Kız arkadaşım olunca ben de dökülmeyi sorun etmeye başladım. Aslında kız arkadaşımın bir şikâyeti yoktu saçlarımla ilgili. Yani bana hiçbir zaman saçların kötü ektirme yap gibi şeyler söylemedi. Ama ben kendi kendime rahatsızlık duyuyordum açıkçası. Ayrıca yaşadığım bir olaydan dolayı da görüntümü sorgular hale gelmiştim.

Şu an 33 yaşındayım ve iş yerine gelen genç bir müşteri bana yaşlıymışım gibi bir hareket yapmıştı şimdi tam detayı vermek istemiyorum. Her neyse bunun ve kendimi içinde bulunduğum yaştan daha yaşlı göstermemek, iyi izlenim vermek gibi isteklerle bir klinik arayışına girdim. İsveç estetik saç ekimi merkezi ile karşılaştım. Memnunum tavsiye ederim.

Bu iletiyi paylaş

İletiye ulaşan sekme (kopyala)
Diğer sitelerde paylaş
Misafir saçlıadam

Selam arkadaşlar saç ektirmek isteyenlere bilgi amaçlı yazıyorum babam Gülten Ünveren hanıma ekim yaptırdı ben buldum Gülten hanımı instagramda hakkında çok olumlu yazılar okudum bizde çok memnun kaldık 4500 grafts saç ekildi babama biz sonuçtan çok mutlu olduk sizde mutlu olmak istersenz diye tecrübemizi paylaşmak istedim fotoğrafımız aşağıda mevcuttur bakabilrsiniz

ZZVqXk.jpg

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir saclıadam

merhaba ben geçen sene Gülten Ünveren hanıma ektirdim saçlarımı iyiki de ekimimi yaptırmışım saçlarıma tekrar kavuştum çok mutluyum istediğim gibi şekil verebiliyorum saçlarıma Gülten hanıma minnettarım kellik problemimi kökünden çözdüğü için
wub.pngrolleyes.gif

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Merhaba,

Ben kendime saç ekimi yaptırdım, kök hücre tedavisi kullandılar... Erkek kardeşimde şu anda yaptırmaya hazırlanıyor. İstanbul Estetik international hastanesine, doktor Cihan Timur ve ekibine  cok teskkur ederim gerçekten ülkemize böyle doktorlar böyle çalışma şekilleri ve samimiyet gerekkli. Düşünen varsa ücretsiz muayne bile yapıyorlar arayabılrsnz..saygılar 

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Saç ekiminde en etkili yöntemin FUE olduğunu duydum bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar?

merhaba Mutlaka estetık ınternatıonal ı araştırmalısın ücretsiz muayne bile yapıyolar. sosyal medya hesaplarına bakabılırsın...

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Selam arkadaşlar geçen sene ****** saç mezoterapisi yaptırdım saçlarım da çok dökülmeler olmuştu aralardada iyice açılmalar olmuştu hafta da bir kez olarak toplam 8 seans gittim ben çok etkisini gördüm sağolsunlar çok yardımcı oldular bu süreçte bana şuan saçlarım hem gür hemde eskisine göre daha parlak benim gibi sıkıntısı olan arkadaşlara tavsiye ederim... w00t.gif

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Merhaba  ben saçlarımı 2016 eylül ayında ****** da ektirdim. Fue yöntemi ile yapıldı ekimim ekim öncesinde saçlarımı 1 numaraya vurduk saç kökleri ensemden alındı doğal bir saç ekimi oldu çok memnun kaldım ekim yaptırmak isteyen arkadaşlara da tavsiye ederim. w00t.gifrolleyes.gif

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

En çok istediğim şey saç ekimi işlemimin en doğal şekilde sonuçlanmasıydı. Çok araştırdım, iki yer arasında kaldım ve en sonunda Songül Alcı'ya saç ektirdim 7 ay önce. 3400 greft ekti, sonuçtan gayet memnun kaldım, şu an Medicana Hastane'sine geçmiş merak edenlere.

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Ben fue yöntemi ile Mega Hair Trans da Gülten Ünveren hanıma ektirdim saçlarımı. Benim önlerde ve ortalarda hiç saç kalmamıştı. Bende ekim yaptırma kararı aldım böylelikle. Ekimimi yaptırdım herhangi bir sorun yaşamadım çok güzel geçti operasyonum. Gayet rahat bir şekilde saç ekimi operasyonu geçirdim. Zaten hastanın rahat etmesi için herşey ayarlanmıştı hasta memnuniyeti çok hoşuma gitti. Ekim yaptıralı 1 hafta oldu daha. Fotoğraflarım aşağıdaki linkte vardır. Saçlarım çıkmaya başlasın buraya fotoğraflarımı yükleyeceğim.

3pL9aM.jpg

ROkJVR.jpg

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş
Misafir Yeniyimmm

Merhaba arkadaşlar ben Ankara Konhairda saç ektirmek istiyorum. Bu yerde ektiren arkadaşlar varsa görüşlerini almak isterim. 

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Merhaba ben saçlarımı Mega Hair Trans da Gülten Ünveren hanıma ektirdim. Fue yöntemi ile yapıldı ekimim. Çok memnun kaldım ekimimden çok başarılı geçti operasyonum. Ekim esnasında kullanılan aletler özel cam uçlu aletlerdi gayet temiz hijyenik bir ortamda gerçekleşti ekimim. Çok memnun ayrıldım ekim merkezinden Gülten hanımda ekibide oldukça güler yüzlü ağırladılar beni. Buda ayrıca hoşuma gitti. Ekim yaptırmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

Merhaba  benim saçlarım Gülten Ünveren hanımın kontrolünde ekildi.  Ekim sırasında herhangi bir sorun yaşamadım Gülten hanım işini iyi yapıyor çünkü.  Ekimin yapıldığı ortam gayet temiz kullanılan aletler metal değil fue aletleri hepsi cam uçlu özel aletler  hastasına ve yaptığı işe değer veren bir saç ekim kordinatörü kendisi. Ben çok memnun kaldım gönül rahatlığı ile saç ekimi yaptırmak isteyen arkadaşlara da tavsiye edebilirim. Saç ekimi fotoğraflarımda linkte mevcuttur. Sevgiler...

d7LDq7.jpg

5GNXRD.jpg

Bu iletiyi paylaş

Diğer sitelerde paylaş

İletiniz moderatör kontrolünden geçtikten sonra sitede gösterilmeye başlanacaktır. Eğer buna maruz kalmak istemiyorsanız lütfen hemen bir ÜYE OLUNUZ.

Misafir
İletinizi misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer üye iseniz lütfen GİRİP YAPARAK gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.